​Konkurs Zalando Lounge „My Symbol of Joy”

KONKURS WZORNICZY ZALANDO LOUNGE „MY SYMBOL OF JOY”

„My symbol of joy”, czyli co oznacza bycie szczęśliwym podczas codziennych zadań? W jaki sposób znaleźć chwilę dla siebie w szarej rzeczywistości? Jak pamiętać o uśmiechu podczas powszedniej monotonii? Na te pytania chcemy uzyskać odpowiedź dzięki konkursowi wzorniczemu Zalando Lounge „My symbol of joy”.

Konkurs wzorniczny Zalando Lounge „My symbol of joy” został stworzony z myślą o osobach kreatywnych, studentach, fanach design oraz grafikach. Zadaniem konkursu jest bowiem stworzenie wzoru na materiałową torbę, która będzie nam towarzyszyła podczas codziennych zajęć. Dzięki niej przywołamy myśl o byciu szczęśliwym i przypomnimy sobie o chwili tylko dla siebie. Wzór na torbę może składać się z różnych elementów topograficznych, może być ilustracją, kolażem czy komiksem.

Konkurs wzorniczy Zalando Lounge porusza bardzo istotny współcześnie temat – ciągłe zabieganie i wieczny brak czasu dla siebie. Dzięki konkursowi „My symbol of joy” chcemy wzmocnić ogólną świadomość bycia szczęśliwym oraz zadbać o impuls wywołujący uśmiech w życiu codziennym.

Zatem jeżeli jesteś osobą kreatywną i chcesz wyrazić swój punkt widzenia poprzez sztukę, weź udział w naszym konkursie wzornicznym! Pokaż co jest Twoim osobistym symbolem szczęścia oraz jak znajdujesz równowagę i spokój w stresujących momentach w swoim życiu.

W konkursie Zalando Lounge „My symbol of joy” do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1. miejsce: 4.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 1.200 zł
  • 2. miejsce: 2.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 800 zł
  • 3. miejsce: 1.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 400 zł

Zgłoszenia należy wysyłać w formie PDF na adres: konkurs@zalando-lounge.pl do 31.10.2019 roku.

Wszystkie dokładne informacje o konkursie oraz szczegółowy regulamin uczestnictwa znajdują się pod adresem strony: