Jakiego artykułu szukasz?

Nowe kierunki studiów podyplomowych w AFiB Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchomiła nowe kierunki studiów podyplomowych. Rekrutacja na te i pozostałe kierunki studiów podyplomowych, uruchamiane od semestru letniego, zakończy się 20 lutego 2016 r. Szczegóły poniżej w treści artykułu.
Nowe kierunki studiów podyplomowych w AFiB Vistula

Mistrz negocjacji, ekspert ds. neurobiznesu czy specjalista od cyberprzestępczości?

Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchomiła nowe kierunki studiów podyplomowych. Rekrutacja na te i pozostałe kierunki studiów podyplomowych - ruszające od semestru letniego – zakończy się 20 lutego 2016 r.

Nowe kierunki studiów podyplomowych adresowane są do osób poszukujących specjalistycznej wiedzy z zakresu budowania relacji biznesowych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć neuropsychologii (‘Specjalista ds. neurobiznesu’), bezpieczeństwa teleinformatycznego (‘Agent ds. cyberprzestrzeni’) oraz prowadzenia skutecznych negocjacji i mediacji biznesowych (‘Negocjacje i mediacje w sprawach cywilnych i gospodarczych’).

‘Specjalista ds. neurobiznesu’ to kierunek przeznaczony dla przedsiębiorców, którym zależy na zdobyciu gruntownej wiedzy z dziedziny biznesu i funkcjonowania ludzkiego mózgu. Słuchacze będą pracować na innowacyjnym Systemie Treningowym STRUCTOGRAM®, dzięki któremu poznają nie tylko podstawy skutecznego rozwoju osobowości, ale także dowiedzą się, jak umiejętnie wykorzystywać swoje atuty w biznesie. Zajęcia poprowadzą wybitni specjaliści – profesorowie AFiB Vistula oraz eksperci współpracujący m.in. z Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET.

Program kierunku ‘Negocjacje i mediacje w sprawach cywilnych i gospodarczych’ ma na celu wspieranie praktyków biznesu w poznaniu tajników porozumień handlowych, metod postępowania w sprawach sądowych oraz technik efektywnej sprzedaży, jak również postępowania w indywidualnych i grupowych stosunkach pracy. Dodatkowo, oferta dydaktyczna została wzbogacona o zajęcia dotyczące negocjacji i mediacji w wymiarze międzynarodowym. Absolwenci tego kierunku mogą ubiegać się o przyznanie przez Ośrodek Negocjacji i Mediacji Vistula certyfikatu w trzech kategoriach: Certyfikat mediatora stosunków pracy, Certyfikat negocjatora gospodarczego oraz Certyfikat trenera mediatorów. Tematyka zajęć jest zgodna z Standardami Szkolenia Mediatorów wydanymi przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości z dnia 29 października 2007 roku.

Nowo powstałym kierunkiem ‘Agent ds. cyberprzestępczości’ z pewnością zainteresują się administratorzy sieci IT. Na zajęciach poruszane będę tematy związane m.in. z polityką bezpieczeństwa cyberprzestrzeni, tworzenia bezpiecznego środowiska gromadzenia oraz przetwarzania i przesyłania danych. Absolwenci zostaną przygotowani do kierowania zespołami odpowiedzialnymi za reagowanie na incydenty sieciowe. Opiekę merytoryczną nad kierunkiem sprawują: FancyFon – firma odpowiedzialna za dostarczanie innowacyjnych rozwiązań na rynku telekomunikacji mobilnej, ComCERT – pierwsza w Polsce niezależna firma specjalizująca się w usługach typu CERT (Computer Emergency Response Team), a także Mediarecovery – instytucja posiadająca największe komercyjne laboratorium informatyki śledczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Kierownikiem studiów jest Radosław Chinalski – ekspert w zakresie zapobiegania cyberprzestępczości.

Studia podyplomowe w AFiB Vistula – oparte na praktycznym zastosowaniu wiedzy oraz współpracy z biznesem – są odpowiedzą na bieżące potrzeby globalnego rynku pracy. Oprócz nowej oferty, uczelnia prowadzi zimową rekrutację na specjalności: ‘HR Manager’, ‘Dyplomowany Broker Ubezpieczeniowy i Broker Reasekuracyjny’, ‘Wycena nieruchomości’, ‘Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce’ oraz ‘Dyplomowany specjalista w zakresie zarządzania ryzykiem (Solvency II, Bazylea III)’.

Zapisy na wszystkie studia podyplomowe są prowadzone do 20 lutego 2016 roku. Zajęcia rozpoczną się z początkiem marca 2016 roku.

Dodatkowe informacje na temat kierunków studiów, rekrutacji oraz promocji znaleźć można na stronie:

www.vistula.edu.pl

tel. 506 091 148 lub 22 457 23 60

Komentarze (0)
brak komentarzy…
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Uniwersytet Gdański
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnika Krakowska
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego