UZZM w Lubinie spotyka się z kandydatami

Sezon targowy dla lubińskiej Uczelni rozpoczął się 17 stycznia w Głogowie, podczas VI Głogowskich Targów Edukacyjnych. To tam pierwszy raz w nowym roku Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie przedstawiła ofertę kształcenia na zbliżający się rok akademicki.

Przedstawiciele Uczelni opowiadali o nowościach jakie czekają na kandydatów, a także o wymogach jakie będą musieli spełnić, aby ubiegać się o przyjęcia na studia. Odpowiadali także na liczne pytania dotyczące przedmiotów kształcenia na danych specjalnościach oraz mówili o życiu akademickim, w tym między innymi o imprezach studenckich, praktykach zawodowych, stypendiach oraz Samorządzie Studenckim.

Po Głogowie czas na kolejne spotkania z kandydatami na studia, w których Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie będzie brała udział… Będą to targi w Polkowicach, Legnicy, Sulechowie oraz innych miejscowościach w naszym Regionie.

Już dziś przedstawiciele UZZM zapraszają tegorocznych maturzystów do odwiedzania stoiska wystawienniczego Uczelni, bowiem to tam z „pierwszej ręki” będą mogli uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat zbliżającej się rekrutacji na studia!

Fotorelację z tegorocznych targów można obejrzeć na stronie Uczelni >>