Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, poziomu kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych. To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • Izabela
  Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

  Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda nauka/zaliczenie jeśli chodzi o języki, czy jest jakiś egzamin na koniec studiów (studia niestacjonarne)? Czy jest jakieś przydzielenie do poziomów?
  24.06.2018
 • Izabela
  Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

  Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda nauka/zaliczenie jeśli chodzi o języki na AGH, czy jest jakiś egzamin na koniec studiów (studia niestacjonarne, magisterskie)? Czy jest jakieś przydzielenie do poziomów?
  24.06.2018
 • Fizjoterapia
  Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie

  Fizjoterapii już nie ma na ZPSB.
  24.06.2018
 • Gość
  Akademia Ignatianum w Krakowie

  Jaką trzeba mieć średnią żeby dostać stypendium rektora?? Czy majac 4,58 i idąc na 2 stopien pedagogike mam szanse dostać stypendium??
  24.06.2018
 • izula
  Collegium Civitas w Warszawie

  ja się zastanawiam jeszcze jaką uczelnię wybrać. O Collegium Civitas słyszałam że jest to dobra uczelnia. Wybieram się na dziennikarstwo i z tego co widziałam na stronie, to mają bardzo dużo znanych dziennikarzy. Czy ktoś może coś jeszcze powiedzieć o Collegium Civitas?
  24.06.2018
 • Administracja oraz Finanse i rachunkowosc
  Uniwersytet Wrocławski

  Co sadzicie o połączeniu studiowania dwóch kierunkow Administracji dziennie i FIR zaocznie ? Czy trudno dostać sie się administrację dzienna?
  24.06.2018
 • Pedago
  Uniwersytet Wrocławski

  Na pedagogike bardzo łatwo się dostać, dostałam się w tamtym roku zdając rozszerzenie z polskiego na 88, angielski podstawowy na 82 i matme podst na 90. Jednak nie polecam studiow dziennych, to strata czasu.
  24.06.2018
 • NOWA
  Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie

  Ja nadal poszukuje, przyszłych lub obecnych studentów DIETETYKI NIESTACJONARNEJ. Czy jest jakaś grupa na fb ???
  24.06.2018
 • meg
  Uniwersytet Wrocławski

  czy latwo jest sie dostac na pedagogike? jakie sa progi?
  24.06.2018
 • pola
  Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie

  Mam różnice programowe,szkoła leciała że mną w ciula. 8 mcy mam wyznaczane.jeden przedmiot historię ktoś z pracowników q porozumieniu z wykładowca wyznaczył mi na 13 października a wszystkie dokumenty mam złożyć do końca września.jak można to zaskarżyć,takie świństwo/
  24.06.2018
 • ..
  Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  Mogłby ktos opowiedziec cos wiecej o położnictwie?
  24.06.2018
 • Upwroc
  Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  Cześć. Jest tutaj ktoś z biologii II stopnia? Obecnie kończę I stopień z biologii na UP Wrocław i chciałabym pójść dalej na UAM. Warto? Jak wyglądają zajęcia? I jak to jest z tymi modułami do wyboru?
  24.06.2018
 • Angela
  Uniwersytet Warszawski

  Cześć. Wybiera się tu ktoś w tym roku na informacje naukową i bibliotekoznawstwo zaocznie? A jak ktoś już jest to opowie mi jak jest?
  24.06.2018
 • Angela
  Uniwersytet Gdański

  Cześć. Wybiera się tu ktoś w tym roku na pedagogikę wczesnoszkolną zaocznie? A jak ktoś już jest to opowie mi jak jest?
  24.06.2018
 • EAK
  Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

  Witam serdecznie! Rozważam wybór Inżynierii Bezpieczeństwa, Inżynierii i Gospodarki Wodnej, Ochrony Środowiska lub Odnawialnych Źródeł Energii więc chciałabym się wstępnie rozeznać. Chodzi mi głównie o chemie i fizykę które mogą się pojawić na tych kierunkach. Jakiego poziomu trudności się spodziewać? Czy na wstępie będą ode mnie wymagać dużej wiedzy? Maturę zdawałam z rozszerzonej matematyki i geografii, chemii nie darzę wielką sympatią, ale jestem w stanie coś zrozumieć jeżeli się postaram, jednak obawiam się, że przy pierwszym zetknięciu z nią zrażę się i wtedy będę się niepotrzebnie stresować. Pytanie do absolwentów głównie: Jak wygląda sytuacja z pracą po tych kierunkach, szczególnie dla kobiet? Jest to opłacalne, czy trudno znaleźć pracę? Pozdrawiam
  24.06.2018
 • Student fizyki
  Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

  Na fizyce technicznej są ci którzy się nie dostali na infę. Jeśli uczysz się i notujesz to spokojnie zdasz 1 rok. Ciężej jest wytrzymać nie zasypiając na wykładach. Dużo osób rezygnuje.
  24.06.2018
 • anonimm
  Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  Czy naprawde jest taka tragedia na położnictwie?
  24.06.2018
 • Informatyka
  Politechnika Gdańska

  Informatycy po PG zarabiają najlepiej, ale z czego to wynika? Czy tak świetnie przygotowani są studenci? Bo ogólnie studua nie uczą zawodu, ale może pod pracę, rozmowę o pracę. Jak to jest na PG?
  24.06.2018
 • Informatyka
  Politechnika Koszalińska

  Głównie chodzi mi o programowanie. Czy uczą tak, aby kod był czysty, przejrzysty etc? Czy pomagają studentom lepiej ogarnac
  24.06.2018
 • Kasia
  Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

  Tak, to najszczersza ale bolesna prawda, po szczęściu dostania się na upragnione studia potem czar pryska, im bliżej końca gdzie decydują co że studentem tym mniej ma znaczenie co student reprezentuje tylko w jakie walki wewnętrzne jego profesorze są uwiklani
  24.06.2018