Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, poziomu kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych. To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • Kacper
  Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Wydział Zamiejscowy w Tarnowie

  Jak na każdej uczelni czasami czynnik ludzki popełnia będy ale jak na Polski poziom szkolnictwa, polecam tę szkołę. Jak nie chcesz być numerem a indywidualną jednostką nastawioną na rozwój to WSB-NLU w Tarnowie, idealnie nadaje się do poszerzenia horyzontów. Fajne jest to że w siedzibie NS jest sporo akcji i nawet ja pomimo że pracuje to w weekend 2-3 razy w roku wpadnę do NS. Ostatnio był International Cooking Day. Fajna charytatywna inicjatywa. Wykładowcy są raczej wszyscy do "dogadania". Osobiście nie miałem żadnych problemów ze strony uczelni. System działa bardzo fajnie i nawet moja żona poszła na podyplomówkę (ale to już w NS). Uczelnia dla osób chcących pracować jest idealna. Studiuje zarządzanie- licencjat. Poziom nauczania jest ciekawy, gdyż robimy zadania na zasadzie Case Studies czy przykładów z życia :)
  12.12.2018
 • Kuba R
  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  Dobra atmosfera, którą tworzą studenci i wykładowcy to podstawa. Na facebooku WSEH na zdjęciach widać, że panuje tam przyjazna atmosfera. Niektóre uczelnie nie wychodzą z żadną inicjatywą integracji do studentów. Chociaż moja uczelnia w Katowicach też jest godna polecenia no ale nie będę tu robił reklamy. Na WSEH może złoże papiery we wrześniu bo przeprowadzamy się z dziewczyną do Bielska i muszę po licencjacie kontynuować naukę. Czy możecie powiedzieć jak wygląda kontynuacja na studiach magisterskich na zarzadzaniu? no i specjalności też mnie interesują pozdr
  12.12.2018
 • Dobra rada
  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku

  i nie słuchajcie tych bredni, że sąd zrobi z was chorych psychicznie. To jest próba zastraszenia i uciszenia Was. Tak, wszyscy najlepsi studenci na tej uczelni są chorzy psychiczne ha ha ha, bo walczą o stypendium, które im się należy. To osoba która serwuje tego typu brednie jest chora psychicznie, skoro nie rozumie, że stypendium to pieniądze dla studentów.
  12.12.2018
 • Absolwentka
  Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie

  Najlepsze lata życia! Po administracji zdobyłam świetną pracę. Poznałam wiele wspaniałych osób. Chętnie wróciłabym do czasów studenckich :)
  11.12.2018
 • Prawo zaocznie
  Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

  Cześć, czy mógłby ktoś napisać swoją opinię na temat studiowania Prawa zaocznie? Czy według Was warto tam się wybrać i jak to wygląda, jeśli chodzi o poszukiwanie później pracy? Widziałam komentarze kilka lat wcześniej, że pracodawcy niezbyt przychylnie patrzą na tę szkołę. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Zastanawiam się nad studiowaniem prawa od przyszłego roku, a jestem już po studiach, więc chciałabym dobrze się nad tym zastanowić i poznać opinię innych ludzi. Czy jest sens, żeby pakować się na kolejne 5 lat ? Pozdrawiam
  11.12.2018
 • Były OSZUKANY pracowik
  Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie

  Jestem byłym pracownikiem uczelni i również oczekuje na swoje pieniądze od pana "prezesa" - ot co 3 pensje wstecz. Oczywiście kontakt zerowy. Pracownicy zostali również oszukani, nie tylko studenci. Uczelnia to jedna wielka fikcja.
  11.12.2018
 • Dobra rada
  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku

  Co za chamstwo na tej uczelni. Piszcie do interwencji na Polsacie, zasypcie ich mailami. Zróbcie uczelni prezent świąteczny.
  11.12.2018
 • pytanko...
  Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu

  A zatem - warto, czy nie warto iść na studia do DSW we Wrocławiu, na bezpieczeństwo narodowe???????????????????
  11.12.2018
 • Pipi
  Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w Warszawie

  Czy ktoś wie, kto jest właścicielem Szkoły Jańskiego?
  11.12.2018
 • Paweł
  Collegium Da Vinci w Poznaniu

  @xyz, program jest taki sam. Różni się tym, że jest na nim więcej osób z zagranicy.
  11.12.2018
 • Kiepsko
  Akademia Pomorska w Słupsku

  Kiepsko bez zmian. Nie polecam administracja na tej uczelni jest tragiczna. Dziwi mnie tak dobra ocena tej uczelni dla mnie to - 10.
  11.12.2018
 • GrubyFajter
  Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu

  Wiecie jak to jest z uczelniami dzisiaj? Wszystkie działają tak samo. To trochę jak z ofertami plusa, playa, orange i t-mobile. Macie generalnie płacić co miesiąc i kuszą was różnymi "dodatkami" - ale ogólnie wszystko jest takie samo. Moi ziomkowie studiowali we wszystkich uczelniach we Wro i nie tylko, wszędzie jest tak samo! Tu i tam znajdzie się jakiś upierdliwy profesorek, tu i tam będzie trzeba posiedzieć albo coś olać. To samo! Czy wymienicie dsw swps czy wsb czy cokolwiek innego - jest tak samo. Trochę jak w polityce - wy głosujecie a zmienia się tylko szyld partyjny.
  10.12.2018
 • Admin
  Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

  Komentarz usunięty.
  10.12.2018
 • praca po Prawie
  Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

  chciałam zauważyć, że nie każdy po ukończeniu studiów prawniczych chce iść na jakąkolwiek aplikację ... wiele osób wykorzystuje zdobytą wiedzę do zdobycia dobrze płatnej pracy w korpo, gdzie jest dobry socjal, możliwości rozwoju, dobre perspektywy i większy spokój nic w kancelarii notarialnej albo za biurkiem sędziowskim. Także .... różne są motywacje i oczekiwania :-)
  10.12.2018
 • do Konrada - KRYMINOLOGIA I KRYMINALISTYKA
  Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

  Trudno jest Ci coś doradzić - jest i cudownie i beznadziejnie zarazem. Jak sobie na samym początku wywalczycie z Dziekanatem pasujący Wam program, to będziecie zachwyceni i będzie to dla Was najwspanialsza Uczelnia. Jednak my mamy tak porąbany plan, że profilowych zajęć mamy bardzo mało a dali nam jakieś przedmioty, których nie chcemy - pewnie musieli jakimś pociotkom załatwić godziny, bo duża część zajęć nie ma sensu. My akurat jesteśmy mocno zdegustowani chociaż zajęcia częściowo prowadzi fundacja i tam jest skromnie ale rzeczowo i z pasją - normalnie jak w niebie. Chyba jednak należałoby Ci odradzić - niestety. Wszystko zależy od tego co sobie wywalczycie - właściwie w Dziekanacie starają się i są bardzo mili i uczynni, ale mam wrażenie, że ktoś wyżej steruje tym bałaganem.
  10.12.2018
 • fakealien
  Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

  hej. pytanie głównie do osób, które studiują kierunek FOTOGRAFIA albo próbowały się dostać. czy egzamin jest trudny? na co patrzy komisja? z tego co wiem, to na fotografii już nie ma egzaminu z rysunku, czy to prawda?
  10.12.2018
 • luki
  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  Widzę, że WSEH jest nieźle zintegrowana. Widziałem relacje na ich stronach i ciekawa inicjatywa z Christmas party widać że studenci mają tam dobry klimat i wykładowcy chyba tez. Szkoda ze moja uczelnia była tak drętwa i nieprzychylna studentom. Tylko pozazdrościć. Możliwe, ze od kolejnego roku akademickiego zarejestruję się na studia magisterskie zarządzanie właśnie w Bielsku na WSEH. Kolezanka tam studiuje i też sporo dobrego slyszalem.
  10.12.2018
 • Aa
  Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu

  Nacisk na przedmioty nieważne typu wf, jakieś prezentacje z ktorych nikt nic nie rozumie a jak się spytasz to wykladowcy jeszcze Cię obrażają. Bardzo malo zajęć praktycznych z kosmetologii i slaby sprzęt, dużo nie działało. Ale 390 zl co miesiąc to brali... na lekcjach kosmo samowola kazdy robil co chcial a pani nic nie wyjasniala tak na prawde. Szczerze odradzam, chyba ze ktos chce stracić czas i pieniądze
  09.12.2018
 • Aa
  Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu

  Szczerze odradzam tą uczelnie. Biorą pieniądze za dosłownie wszystko.. o profesorze od anatomii nawet nie chce mi się wspominać - dramat. Wykladowcy dziwni, mający jakieś swoje chore wizje, 3 razy w tydoniu zjazd gdzie mial być 2 razy w miesiącu a jest co tydzień po 2, 3 razy. Bylam na kosmetologii i niczego mnie nienauczono, bo w grupie byly gwiazdki które były juz po jakiejś szkole kosmetycznej więc po co resztę uczyć? Zrezygnowalam z tej uczelni i to była dobra decyzja. Wyklady niby nieobowiazkowe a obecność sprawdzana. 15 minut przerwy na 2, 3 godziny wykładu. Zajecia od 8 do nawet 21. Przypominam ze osoby które studiują zaocznie to osoby pracujące.... porażka.
  09.12.2018
 • Jaaa
  Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie

  Jestem studentem filologii germańskiej i jak najbardziej polecam. Wysoki poziom, indywidualne podejście do każdego studenta. Trzeba się przykładać do zajęć.
  09.12.2018