Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, poziomu kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych. To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • seba
  Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu

  super Uczelnia:) takiej najlepszej nie ma w Poznaniu:0
  21.02.2019
 • AAaa
  AMA Film Academy w Krakowie

  Hej. Studiuje/Studiował ktoś realizacje dźwięku? Czy opłaca się iść na ten kierunek? Co lepiej wybrać, studia dzienne czy zaoczne? Chce wiedzieć czy nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto :/
  21.02.2019
 • Były pracowik któremu zapomnieli wypłacić pensję
  Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie

  Niestety niczego dobrego napisać się nie da. Jako były pracownik tej placówki zostałam oszukana i nie otrzymałam wynagrodzenia za pracę. Sprawa w sądzie. ciekawe kto tam jeszcze został zarówno z pracowników jak i studentów. Czy uczelnia jest w likwidacji tego nie wiem, ale niestety po tym jak mnie potraktowali i nie wypłacili pieniędzy nikomu nigdy tej szkoły bym nie poleciła.
  21.02.2019
 • Nickenam
  Europejska Uczelnia w Warszawie (d. Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna)

  A wiecie może jakie w tym roku filologie ruszyły? Ja ciągle zastanawiam się miedzy hiszpańską, francuską a rosyjską. Ktoś może studiował? I jak oceniacie studia w formie online?
  21.02.2019
 • ...
  Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu

  Dno, dno, dno. Zdecydowanie nie polecam. Nie wiem skąd tyle laurek, na które uczelnia nie zasłużyła?
  21.02.2019
 • Były_NS_ZIP
  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu

  Szczerze, ja byłem zadowolony z poziomu oraz atmosfery panującej w tej uczelni. Jedyny minus, to zajęcia organizowane w piątkowe popołudnia, co było dość uciążliwe przy systemie mojej pracy (3-zmiany) oraz czas trwania (bywało, że trzeba było przysiedzieć od 8:00 do 20:00). W mojej opinii uczelnia godna polecenia.
  21.02.2019
 • Milena - studentka IV roku prawa
  Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

  @Patryk masz rację z wysokością średniej minimalnej do stypendium. Próg mógłby być wyższy, aczkolwiek przez 4 lata studiów, teraz po raz pierwszy dopiero pojawiła się sytuacja z tak dużą ilością złożonych wniosków i mniejszymi kwotami. Może dzięki temu, Komisja Stypendialna wprowadzi jakieś zmiany do regulaminu na kolejny rok, bo w tym roku nie mogli już zmienić istniejących zasad w czasie rozdzielania. Co do ściągania na egzaminach to osobiście uważam, że to studenci powinni się ewentualnie wstydzić takiego zachowania, szkodząc samym sobie na przyszłość :) I akurat jest to chyba ogólna tendencja części dzisiejszych studentów w Polsce, którym często nie zależy na wiedzy. Nie nazwałabym tego problemem naszej uczelni. Prawdą jest, że na prawie z jakimś wykładowcą mamy różne przedmioty na przestrzeni lat, ale nie trzeba chyba być specjalistą w jednej dziedzinie. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z prowadzących zajęcia i układając sobie plan wybieram takich jacy mi odpowiadają.
  21.02.2019
 • aena
  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J.A. Komeńskiego w Lesznie

  Nie polecam kierunku pielęgniaratwo głownie ze względu na prowadzące.
  21.02.2019
 • MMM
  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  Tak, ja również zostałam przyjęta na studia WSEH. Bardzo się cieszę, że zaistniała taka możliwość rekrutacji letniej, bo w październiku ze względów zdrowotnych nie byłam w stanie wziąć udziału w rekrutacji. Teraz spokojnie mogę dołączyć do grupy studenckiej. Uważam, ze rekrutacja w lutym na semestr letni to świetne rozwiązanie!
  21.02.2019
 • Sergii
  Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

  Czy ktoś przyjechał z Ukrainy przez http://studentway.org.ua ? Czy oni naprawdę współpracują z UNIWERSYTETEM JAGIELLOŃSKI W KRAKOWIE?
  21.02.2019
 • Student Prawa, IV rok
  Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

  Nie będę porównywał Łazarskiego z innymi uczelniami bo zupełnie mnie to nie obchodzi. Uczelnia jest słaba, wykładów na dobrym poziomie niewiele, ale trudno się dziwić skoro większość kadry to rodzina i znajomi - wystarczy przejrzeć nazwiska osób pracujących w poszczególnych katedrach, mówie o Wydziale Prawa i Administracji albo porozmawiac z wykałdowcami, nie mam tu na myśli tylko nazwiska Łazarski. Ponadto jest wielu wykładowców, którzy prowadzą bardzo odbiegające od siebie tematycznie zajęcia - dla przykładu pani dr prowadząca ćwiczenia i wykłady z Prawa międzynarodowego publicznego w tym semestrze będzie prowadzić atkże zajęcia z Prawa finansów publicznych, pani dr prowadząca ćwiczenia z Prawa karnego prowadziła ćwiczenia z Prawa handlowego, pan dr zajmujący się przedmiotami teoretycznoprawnymi stał się specjalistą od post. administracyjnego. Skala ściągania jest dla mnie szokiem - sam widziałem jak niektórzy siedząc w pierwszym rzędzie podczas egzaminu potrafili to robić a egzaminator nic... To nie są jednorazowe incydenty tylko codzienność
  21.02.2019
 • IGNATIANUM odpowiada:
  Akademia Ignatianum w Krakowie

  Odpowiedź dla "Ciekawa99": Zajęcia na naszej Uczelni odbywają się co tydzień w piątki oraz soboty. Niedziela jest dniem wolnym. Programy studiów dla kierunku 'PEDAGOGIKA': https://ignatianum.edu.pl/programy-studiow19/206 , PSYCHOLOGIA: https://ignatianum.edu.pl/programy7/319. Serdecznie pozdrawiamy! :)
  21.02.2019
 • IGNATIANUM odpowiada:
  Akademia Ignatianum w Krakowie

  Odpowiedź "Asfgh": W tej sprawie prosimy o kontakt z konkretnym Instytutem, gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje. Serdecznie pozdrawiamy! :)
  20.02.2019
 • ovawoxen
  WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie

  http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxil Used Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
  20.02.2019
 • SESSIOnE
  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie

  Nie bierzcie, jeśli was nie interesuje kierunek (plus ze można się przenieść), ja wiedziałem czego chcę i jest spoko. paru się przeniosło na inne kierunki, ale uczelnia świeża, jeszcze im się chce.
  20.02.2019
 • Malkontent
  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wydział Studiów Społecznych Gliwice

  No ja powiem już praktycznie po ostatniej sesji, że jest ok. Są pewne niedogodności, ale nie takie, żebym dużo narzekał. Stawki są ok, może na stype trochę trzeba się nastarać, ale taki rocznik widzocznie. pozdro
  20.02.2019
 • Bartos
  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wydział Studiów Społecznych Gdańsk

  Kończę na plus, jeszcze obrona pracy, ale już mogę co nieco powiedzieć. Jest ok, dziekanat spoko i lepszy od innych uczelni to na pewno (przynajmniej na mgr). Same praktyki trochę denerwują, ale to już pewnie zasługa ministerstwa. reszta in plus.
  20.02.2019
 • Michał
  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu

  I po sesji :D pozdrawiam całą ekipę BZ61! Było świetnie, daliśmy radę!!!
  20.02.2019
 • iza
  Uniwersytet Europejski Viadrina

  nie widzę też na ich stronie kierunku zarzadzanie, chyba mają - Prawo, Ekonomię i Kulturoznawstwo.
  20.02.2019
 • taniec w kulturze fizycznej
  Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

  rozważam studia na AWFie w P-niu na kierunku - taniec w kulturze fizycznej, Prosze o opinie, czego się spodziewać, jaki jest poziom, z kim zajęcia, realne perspektywy pracy?
  20.02.2019