Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, poziomu kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych. To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • anmatewejoane
  WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie

  http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
  20.03.2019
 • Studentka
  Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

  Studiuję na WPiA, nie polecam tej uczelni nikomu. Brak szacunku do studenta, zawsze jest nam robione pod górę. Wielu wykładowców wymaga posiadania takiej wiedzy na egzamin jaka sami mają. Często wystawiają oceny bez sprawdzenia pracy, tzw loteria :) możesz się uczyć ale mieć pecha i 2 w usosie. W każdym semestrze trafia się chociaż jeden taki wykładowca. Na tej uczelni wiedza nie ma żadnego odzwierciedlenia w ocenach. Wykładowcom pozwala się na wszystko, studentom - na nic, zaakceptuj to albo zmień. Zastanówcie się bardzo poważnie zanim wybierzecie kierunek na WPiA.
  20.03.2019
 • ZarządzanieANG
  Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Wydział Zamiejscowy w Tarnowie

  aaaa jest i moja Uczelnia! Polecam Zarządzanie po angielsku ( wykłady i ćwiczenia są w języku angielskim ) jak dla mnie spoko. I fajni ludzie z Erazmusa :)
  19.03.2019
 • NSpsych
  Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu

  KRKpsych3lata. Ja studiuje niestety zarządzanie w NS ale Uczelnia godna polecenia. Pisze to jako student i to aż dziwne ale naprawdę jest spoko. Przede wszystkim wykładowcy są ludzimi a system wspomagania studiów jest genialny.
  19.03.2019
 • Jola
  Wyższa Szkoła Umiejętności Zawodowych w Pińczowie

  Basia 86 napisz kontakt do siebie, mieszkam niedaleko Tarnowa
  19.03.2019
 • Beniek
  Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu

  Wydawało się ze uczelnia jest ok a tutaj chwila prawdy i jednak coś nie jest dobrze
  19.03.2019
 • Okolice Ketrzyna, sa osoby na ???
  Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie

  Szukam osób które wybierają się na zaoczne pielegniarstwo,jestem z okolic Ketrzyna,zawsze łatwiej dojeżdżać w kilka osób...
  19.03.2019
 • Olimp.
  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  @Paweł Dzięki! jak zapewne widziałeś było nas w sobotę sporo na drugim etapie. Grup na twojej administracji może być kilka. Ja liczę za sport i zdrowie powstanie , bo mnie ten kierunek na teraz bardzo interesuje. Do zoba
  19.03.2019
 • Pytanie
  Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

  Czy ktoś wie jak to jest z progami punktowymi na tej uczelni? Bo nie mogę znaleźć na ten temat żadnych informacji (interesuje mnie szczególnie informatyka)
  19.03.2019
 • zielarstwo
  Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

  czy w tym roku będzie nabór na zielarstwo i ziołolecznictwo? czy istnieją na ten temat studia podyplomowe albo osobne szkolenia?
  19.03.2019
 • nieznajomy
  Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu

  Niestety potwierdzam to co pisze Pani Adriana Syposz. Uczelnia nastawiona tylko na zbijanie kasy i nic więcej. Bardzo niesympatyczny jest dziekanat. Wszystkie pracujące tam panie uważają się za wszystko wiedzące a tak naprawdę nie wiedzą nic.Nie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytania studentów. Panuje ogólny bałagan. Cztery razy wypełniałem te same dokumenty bo cytuje "coś im się zawieruszyło". Ludzie jak można "coś zawieruszyć", to są dane studentów, a nie jakieś śmieci. Myślałem, że jest to uczelnia przyjazna studentowi. Pomyliłem się.
  19.03.2019
 • studia II stopnia anglistyka
  Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

  czy oprócz specjalności nauczycielskiej będzie jeszcze jakaś inna do wyboru?
  19.03.2019
 • anglistyka
  Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu

  przeglądam sobie stronkę PWSTE na temat filologii angielskiej, ale nie mogę nigdzie znaleźć listy wykładowców ani programu zajęć dla poszczególnych lat. Czy w ogóle takie informacje są dostępne z poiozmu strony www? a jeżeli nie, to gdzie ich szukać? czy jak zadzwonię na Uczelnię albo maila napisze to mi podadzą?
  19.03.2019
 • filologia angielska
  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu

  planuje iść na anglistykę, choć mam dylematy, czy nie wybrać konkretnego kierunku (technicznego) a język szlifować na boku, a le boję się że poziom nauki będzie średni, a zalezy mi na tym, aby to znajomość języa obcego była moim mocnym atutem. Pytanko; jak oceniacie anglistykę tutaj? jacy są wykłądowcy? ilu jest nativów? jaki poziom zajęć? czy realne jest od trzeciego roku żeby wziąć jeszcze jeden kierunek i pogodzić je oba???
  19.03.2019
 • bep. wew.
  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach

  Kto studiuje na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne i może napisać; jakie były progi punktowe? jaki jest poziom? ile osób odpadło po pierwszym roku? czy jesteście zadowoleni z tych studiów? z góry dziękuję, Izabella
  19.03.2019
 • ocena
  Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

  Wydział PiA UW ma mega wysoką ocenę, zarówno tutaj - 9,18 punktów, jak i ogólnie w rankingach.
  19.03.2019
 • pytanie
  Politechnika Warszawska Filia w Płocku

  znajoma kończyła studia w Płocku PW i pracuje w Petrochemii, zastanawiam się czy żeby znaleźć tam pracę, to który kierunek lepszy: technologia chemiczna czy inżynieria środowiska?? Jak oceniacie studia tutaj?
  19.03.2019
 • Dominika
  Uniwersytet SWPS Warszawa

  Witam,chciałabym się dowiedzieć jak tak naprawde wyglada rekrutacja,czy majac 120 punktów mogę być spokojna o przyjęcie na psychologie? Czy moge wybrac sobie angielski podstawowy i rozszerzony jako matury oceniane w rekrutacji?
  19.03.2019
 • analityka biznesowa
  Politechnika Śląska w Gliwicach

  ile mieliście punktów na Analitykę Biznesową zeby się dostać? jak oceniacie sam kierunek? jeśli nie ten, to jakie studia na Śląskiej polecacie?
  19.03.2019
 • YOKO
  Uniwersytet Szczeciński

  Cześć wszystkim :) Chciałabym od tego roku zacząć naukę. Interesują mnie 2 kierunki. Iberystyka lub Germanistyka na US. Czy jest tu ktoś kto studiuje/ studiował te kierunki? I mógłby się podzielić swoją opinią i wrażeniami? :)
  19.03.2019