Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, poziomu kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych. To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • Tetiana
  Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

  http://studentway.org.ua/school/universitet-prirodnichij-vo-vroclave/ - Informacje dla Ukraińców
  26.03.2019
 • gabryśka
  Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie

  to, że szkoła cieszy się dobrą opinią wcale mnie nie dziwi. Jestem co prawda dopiero na drugim roku pielęgniarstwa niestacjonarnego ale już wiem, że będę chciała tu kontynuować naukę na studiach II stopnia.
  26.03.2019
 • Angelika
  Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie

  Hej, chcę zacząć pielęgniarstwo na PSW od października 2019r, jest tu ktoś kto również ma takie zamiary? I pytanie do absolwentów, studentów jak wygląda tryb studiów, praktyki czy daje się to jakoś pogodzić z pracą? Za informacje dziękuję z góry ☺️
  26.03.2019
 • Sylwia
  Warszawski Uniwersytet Medyczny

  A mi się na wumie bardzo podoba. Ludzie którzy bardzo hejtuja później są bardzo zadowoleni z super płatnej pracy po tym uniwersytecie ale podczas studiów bardzk ale to bardzo narzekają. Nie straszcie młodych niech się uczą i starają się dostać na WUM.
  26.03.2019
 • Maja
  Warszawski Uniwersytet Medyczny

  @Olo Hej jestem studentką kierunku pielęgniarstwo na WUM. Dlatego postaram Ci się dosyć szczegółowo opowiedzieć o tym kierunku patrząc na pierwszy rok który jest bardzo ważny gdyż to podczas trwania pierwszego roku można bardzo szybko pożegnać się z tą uczelnia. Na samym początku chce zaznaczyć iż na pierwszym roku nie ma warunku. To znaczy że jeśli nie pójdzie ci sesja i jej poprawa to jesteś wykreślony z listy studentów. Jednak spokojnie uważam że wszystko da się pozaliczac trzeba poczytać tak jak na każdych studiach. To ciężki zawód dlatego trzeba się solidnie do niego przygotować. Ale porusze tu też fajne aspekty studiowania akurat na Wumie. Już na pierwszym roku zapisując się na koło SKN Belivers możesz chodzić na blok operacyjny stać koło chirurgów i instrumentariuszek i oglądać ich pracę. Bardzo bardzo polecam. Organizacja może nie jest najlepsza ale patrz w przyszłość. Sam fakt że ukonczysz ta uczelnie będzie bardzo pomocne w szukaniu pracy i to dobrze płatnej. Bo ok może pielęgniarstwo nie jest super płatne ale znam wiele dziewczyn które byky na pielęgniarstwie i dobrze zarabiają w tym zawodzie. Dlatego przemysł dwa razy czy widzisz siebie na tym kierunku. A jeśli nie jesteś pewien to proponuję przyjść na pierwszy rok i zobaczyć. Lepiej stracić jeden rok i upewnić się że kierunek nie jest dla ciebie niż zmarnowac całe życie będąc na czymś co cię zupełnie nie interesuje. POWODZENIA
  26.03.2019
 • geodezja i kartografia
  Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

  wiem, że juz ktos pytał o kierunek geodezja, ale nie było odzewu, więc podbijam pytanie; z jakimi wynikami dostaliście się na studia? jak oceniacie poziom? na co zwrócić uwagę, jakieś wskazówki? czy w Kielcach jest geodezja na jakiejś innej uczelni jeszcze czy tylko PŚ?
  26.03.2019
 • Tania
  Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

  W tym roku robię maturę i interesuje się m. in. AHE od jakiegoś czasu i też słyszałam o dziewczynach tańczących w Zimnej Wojnie. Mam znajomych, którzy studiują na AHE i są zadowoleni.
  25.03.2019
 • Przeżyłam
  Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej

  Zaczęło się, kiedy dziekanem na pedagogice został pewien milusiński ze Śląska. Kumpel ściągnął kumpla i poleciało. Pewna pani nie umiała milusińskiemu odmawiać, a ten forsował swoje głupie pomysły. W końcu uczelnia padła. Najpierw wyleciał milusiński, potem pani, a może razem wylecieli, ale uczelnia nie potrafi się odbudować, Dziwie się, ze dostali akredytacje na dalsze lata. A w sumie się nie dziwię, bo wiem, jak to się robi, by PAKA zatwierdziła. Jeden wielki szwindel w papierach. A szkoda, bo uczelnia miała szansę być naprawdę na poziomie. Wtedy administracja i fizjoterapia "ciągnęły" uczelnię.. A pedagogika się rozkręcała. Ale jak do pedagogiki bierze się dyletant z fizyki atomowej, to zazwyczaj wychodzi wielkie Bum. I co... no i widać , co jest...Nie wierzę w odbudowę uczelni, a wykładowcy, to raczej są na gościnnych występach- połowa z nich to pracownicy US w Cieszynie.
  25.03.2019
 • Agnieszka
  Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie

  Witam, czy ktoś podzieli się opinią o studiach na WSSP w ośrodku w Sopocie?
  25.03.2019
 • Mała
  Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie

  Cała Uczelnia jest tylko po to żeby Rektor Waszkowiak mógł się promować . Jakaś tragedia. Gdzie spojrzysz Waszkowiak a student jest zbędnym elementem tej Uczelni
  25.03.2019
 • Karol
  Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu

  Osia , Trzeba się uczyć a nie głupoty wypisywać. Ja na swoje oceny musiałem zapracować nauka a nie łaziłem po wykładowcach prosząc o kolejne terminy egzaminów. Jest sesja to się stosuj. Ja się cieszę , że Pani Dziekan zaostrzyła wymogi bo teraz sytuacja jest jasna, nie zdasz to trudno.
  25.03.2019
 • Abslowentka
  Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu Instytut Kultury Europejskiej w Gnieźnie

  Szkoda kilku lat na tą "wiedze" z "praktycznych" kierunków, którą można zdobyć oglądając kilka tutoriali na youtubie. Wszystko rozwleczone i ogólnikowe, zupełnie jakby miało jedynie wyrabiać godziny profesorkom z poznania a nie kształtować specjalistów. Ogólnikowość i słowo wytrych " praca w instytucjach " to ich specjalność , co kilka lat kolejny "rewolucyjny" kieruneczek który jest takim biogosem ogólników z kilku kierunków, potem jest ciche wygaszenie. Ostatnio przypomniało im się o social media ninja, tak na oko 10lat za póżno a kiedy social media miały lata świetności i mase zapotrzebowania na specjalistów to pewien starszy pan uczył studentki pedagogiki " to jest płyta multimedialna ce de rom oraz wejdźcie sobie do second life'a tam jest wirtualna rzeczywistość" .
  25.03.2019
 • :)
  Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie

  witajcie:) wybiera się ktoś na fizjoterapię zaocznie od października? Jak to wygląda? Dużo praktyk w tygodniu? podaję meila : Znaczek15@wp.pl :)
  25.03.2019
 • Berni
  Uniwersytet Zielonogórski

  Hej, mógłby ktoś opowiedzieć o zajęciach z psychologii? :)
  25.03.2019
 • PrzyszłyStudencik
  Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku

  Jak wygląda Informatyka na tej uczelni ? Czy jest możliwość studiowania online ? Studiuję już 2 kierunki i chciałbym zacząć 3.
  25.03.2019
 • do Marysia P.
  Uczelnia Jańskiego w Łomży

  Maryś, oddawaj nasze pieniądze!!!!!!!
  25.03.2019
 • do Marysia P.
  Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego, Wydział Zamiejscowy w Krakowie

  Maryś, oddawaj nasze pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!
  25.03.2019
 • --pigwa
  Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

  zapraszam wszystkich zainteresowanych kierunkiem lekarskim po informacje ajsemtibbiti@gmail.com
  24.03.2019
 • student eiti
  Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

  Tak jak w nicku, studiowałem w eiti i nie mam nic wspólnego z wwsi, jeszcze kwadrans temu nie wiedziałem, że taka uczelnia istnieje. Pierwsze nazwisko na liście wykładowców wbiło mnie w ziemię. Kolesia pamiętam z eiti i utkwił mi w pamięci jako typ, który wielokrotnie przekazywał nieprawdę, opowiadał ogólnikowe bajki nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Do prawdy nie wiem kto mu dał magistra o kolejnych tytułach nie wspomnę. Uczelnia, która przygarnia taki desant nie może być nic warta.
  24.03.2019
 • logistyka
  Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

  planuję studia na kierunku Logistyka w Warszawie, znalazłem kilka szkół w tym kierunkiem, min. Bankową. To co mnie zdziwiło, to że nie ma tutaj wpisów, tylko jeden, podczas gdy na innych uczelniach jest sporo. Czy ta szkoła zmieniłą nazwę albo jest nowa? Możecie napisać coś o studiach logistycznych, jak jest? Ewentualnie jakie inne szkoły rozważać?
  24.03.2019