Ocena uczelni


Komentarze (10)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Agnieszka

  Reply for the comment of pytanko mam from date 9/11/19
  Studiuje w tej uczelni na studiach podyplomowych MBA . Bardzo dobra kadra wykładowców i miła obsługa studentów . Polecam tą uczelnię ze względu na wysoki poziom nauczania, kadrę, podejście do słuchacza i konkurencyjną cenę.
  9/11/19
 • pytanko mam

  Szukałam studiów w Poznaniu, a pojawiła mi się reklama tej Uczelni. Normalnie zawsze olewam wszystkie akcje promocyjne, ale teraz kliknęłam - ale ta Uczelnia jest z Warszawy!!! Niby jest sekretariat w Poznaniu, ale czy oni normalnie już działają? Czy raczej planują otworzyć tutaj studia? Jeżeli mogliby się odezwać studenci z Humanum, choćby z Warszawy, to napiszcie coś więcej o tej szkole, bo mało jest informacji o nich.
  9/11/19
 • karolina

  czy studenci tej uczelni mogliby napisać coś więcej na jej temat? to chyba dość nowa szkoła, tak? jak jest na psychologii?
  7/30/19
 • Hanna

  Dzień dobry. Uprzejmie proszę o kontakt w sprawie przeniesienia się z innej uczelni na kierunek prawo, IV rok. Kontakt tel. 693711193. E - mail:hm. adamska@gmail.com. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
  7/24/19
 • Anka

  Ktoś się orientuje czy to Prawo w 2-2,5 roku jest realne? Co jeżeli po licencjacie z Biologii mój wcześniejszy program znacznie odbiegał od programu na Prawie? Jak to zmieścić w takim czasie?
  7/9/19
 • Norbert

  Cześć, czy jest tu ktoś kto skończył już tam pierwszy rok?, Zapisałem się na zarządzanie. Szkoła wygląda dobrze, jest nowocześnie, samo centrum, sympatyczna rozmowa z Panem z dziekanatu prezenty. Wrażenie jest, tylko jak same zajęcia?Z góry dzięki.
  7/8/19
 • Marcin

  Reply for the comment of NH from date 6/18/19
  @NH Bardzo nam przykro, ze odpowiedzi na pytania poprzez dział rekrutacji nie spełniły Pani oczekiwań. Oczywiście można zapoznać się z realizowanym programem w formie innej niż na miejscu. Dziękujemy za komentarz i zachęcamy do ponownego kontaktu, abyśmy mogli przekazać większą ilość informacji. rekrutacja@humanum.pl / 608 800 591
  6/18/19
 • NH

  Fajnie się zapowiadała, ale kontakt z działem zajmującym się rekrutację to porażka. Zdawkowe, niepełne odpowiedzi na wiadomość. Do tego brak możliwości zapoznania się z realizowanym programem w innej formie niż na miejscu raczej nie przyciągną nikogo rozsądnego w tych czasach. Ja odpuściłam.
  6/18/19
 • Marcin

  Uczelnia młoda duchem i teamem. Są studenci na kolejny rocznik. Prowadzimy studia dzienne i zaoczne. Zapraszamy na ul. Moniuszki 1A, na 6 piętro. Pokażemy, wyjaśnimy i opowiemy o naszej wizji.
  6/9/19
 • ewelina

  Szukałam zarządzania w Warszawie i wyskoczyła mi między innymi ta szkoła. Od kiedy ona działa na rynku? nazwa wydaje mi się znajoma, ale ze strony wynika że są młodzi, dlatego pytanie, czy mają już studentów, czy w tym roku to będzie pierwszy nabór?
  5/30/19