Ocena uczelni


Komentarze (20)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • prawo?

  Szukam kierunku Prawo w W-wie, znalazłam tę uczelnię, przyznam - nie znałam wcześniej i nie kojarzyłam, tym większe zaskoczenie, że studia prawnicze. No właśnie - kto tu studiuje i może rzetelnie powiedzieć, jak ocenia kierunek prawniczy w tej szkole. Mam na mysli jednolite magisterskie, bo oni jeszcze mają dla licenc. i mgr (to nie). W sumie- to każda opinia mnie ucieszy. Na liście wykłądowców jest tylko 5 zdjęć i nazwisk .... ale rozumiem, że to przykładowe? kto tam wykłada z bardziej znanych nazwisk?
  6/4/20
 • Przyszły student

  Cześć, ktoś robił może magistra z zarządzania lub prawa 2,5 roku? Chciałbym poznać opinie na temat tych dwóch kierunków i ogólnie na temat uczelni. Z góry dziękuje za odpowiedzi
  5/15/20
 • Iwona

  Czy ktoś studiuje na tej uczelni psychologię w Warszawie? Czy polecacie?
  4/28/20
 • Dar

  Czy studiuje ktoś w Rzeszowie psychologię dla magistrów i licencjatów ?
  4/24/20
 • thomas

  Jestem już po pierwszym zjeździe. Jestem bardzo zadowolony. Kameralna grupa, przyjaźnie nastawieni wykładowcy. Dużo dyskusji i wymiana doświadczeń.
  3/2/20
 • Ars

  Czy ktoś mógłby napisać coś na temat psychologii zaocznej w Rzeszowie? Czy jest ciężko?
  2/26/20
 • Meg

  Studiuje psychologię na tej uczelni w Rzeszowie .Bardzo fajna atmosfera, super kadra ,dużo merytorycznej wiedzy popartej doświadczeniem prowadzących .Gorąco polecam.
  1/21/20
 • Rafał

  Bardzo dobra praktyczna kadra, można spotkać bardzo fajny ch ludzi na wysokich stanowiskach biznesowych i państwowych w grupach. Polecam
  1/16/20
 • MBA w Łowiczu

  Czy to prawda, że oni organizują podyplomówki z MBA w moim mieście Łowiczu??? Reklamę i stronkę mają fajną, ale pytanie czy to nie puste obrazki? jak oceniacie poziom tej szkoły? z liczby wpisów wnioskuję, że to młoda uczelnia która działa pierwszy lub drugi rok. Napiszcie jakie macie odczucia jako studenci.
  1/14/20
 • Studentka Humanum

  Reply for the comment of pytanko mam from date 9/11/19
  Studiuje w tej uczelni na studiach podyplomowych MBA . Bardzo dobra kadra wykładowców i miła obsługa studentów . Polecam tą uczelnię ze względu na wysoki poziom nauczania, kadrę, podejście do słuchacza i konkurencyjną cenę.
  9/11/19
 • pytanko mam

  Szukałam studiów w Poznaniu, a pojawiła mi się reklama tej Uczelni. Normalnie zawsze olewam wszystkie akcje promocyjne, ale teraz kliknęłam - ale ta Uczelnia jest z Warszawy!!! Niby jest sekretariat w Poznaniu, ale czy oni normalnie już działają? Czy raczej planują otworzyć tutaj studia? Jeżeli mogliby się odezwać studenci z Humanum, choćby z Warszawy, to napiszcie coś więcej o tej szkole, bo mało jest informacji o nich.
  9/11/19
 • karolina

  czy studenci tej uczelni mogliby napisać coś więcej na jej temat? to chyba dość nowa szkoła, tak? jak jest na psychologii?
  7/31/19
 • Hanna

  Dzień dobry. Uprzejmie proszę o kontakt w sprawie przeniesienia się z innej uczelni na kierunek prawo, IV rok. Kontakt tel. 693711193. E - mail:hm. adamska@gmail.com. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
  7/24/19
 • Anka

  Ktoś się orientuje czy to Prawo w 2-2,5 roku jest realne? Co jeżeli po licencjacie z Biologii mój wcześniejszy program znacznie odbiegał od programu na Prawie? Jak to zmieścić w takim czasie?
  7/10/19
 • Norbert

  Cześć, czy jest tu ktoś kto skończył już tam pierwszy rok?, Zapisałem się na zarządzanie. Szkoła wygląda dobrze, jest nowocześnie, samo centrum, sympatyczna rozmowa z Panem z dziekanatu prezenty. Wrażenie jest, tylko jak same zajęcia?Z góry dzięki.
  7/8/19
 • Marcin

  Reply for the comment of NH from date 6/18/19
  @NH Bardzo nam przykro, ze odpowiedzi na pytania poprzez dział rekrutacji nie spełniły Pani oczekiwań. Oczywiście można zapoznać się z realizowanym programem w formie innej niż na miejscu. Dziękujemy za komentarz i zachęcamy do ponownego kontaktu, abyśmy mogli przekazać większą ilość informacji. rekrutacja@humanum.pl / 608 800 591
  6/18/19
 • NH

  Fajnie się zapowiadała, ale kontakt z działem zajmującym się rekrutację to porażka. Zdawkowe, niepełne odpowiedzi na wiadomość. Do tego brak możliwości zapoznania się z realizowanym programem w innej formie niż na miejscu raczej nie przyciągną nikogo rozsądnego w tych czasach. Ja odpuściłam.
  6/18/19
 • Marcin

  Uczelnia młoda duchem i teamem. Są studenci na kolejny rocznik. Prowadzimy studia dzienne i zaoczne. Zapraszamy na ul. Moniuszki 1A, na 6 piętro. Pokażemy, wyjaśnimy i opowiemy o naszej wizji.
  6/9/19
 • ewelina

  Szukałam zarządzania w Warszawie i wyskoczyła mi między innymi ta szkoła. Od kiedy ona działa na rynku? nazwa wydaje mi się znajoma, ale ze strony wynika że są młodzi, dlatego pytanie, czy mają już studentów, czy w tym roku to będzie pierwszy nabór?
  5/30/19