Opinie o Uczelni Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Poznaniu (KPSS Poznań)

Komentarze (7)

 • krysia

  Generalnie nie ma roznicy czy pojde tu czy na przeladowany UAM gdzie jestes zwyklym trybikiem. Tutaj atmosfera jest normalna,nauka jak nauka. Jesli chodzi o zarobki w zawodzie to zenada i tak samo jak na UAM, 2000netto jak po tych kierunkach dostaniecie to sukces wiec tutaj tez nie widze roznicy. W zawodzie pracownika socjalnego jak pojdziesz do Mopru to wywiady czesto do chaty trzeba zabierac,fochy przyglupiej kierowniczki sluchac o braku przecinkow itp. kto jak tam chce ale ja po chatach ludziom chodzic nigdy nie bede i naliczac im co do grosza wydatkow i szarpac sie z kierownicą o 50gr w zasilku dla klienta. BTW w sekretariacie pracuje synek dyrektora mopru hahaha xd tzn Kalek junior ;p Pozdrowienia z wspanialych i bogatych niemiec :) Jako przedszkolanka z j.angielskim i niemieckim dostaniecie spokojnie 2500euro wiec wam owe kierownictwo Moprowe moze skoczyc :)
  24.01.2018
 • anka

  czy to Kolegium to jest szkoła wyższa? bo nijak się nie moggę połapać na ich stronie, o co chodzi? ważne jest dla mnie, żeby nie trzeba było płacić za naukę
  19.11.2016
 • sss

  Skończyłam teraz licencjat. Było super. Przyjazna atmosfera, super wykładowcy, którzy chętnie pomagali. Szkoda, że nie przedłużyli licencjatów napewno bym zachęcała do studiowania tam :)
  19.08.2015
 • wera

  Dużym plusem jest to że się po prostu nie płaci za te studia i za ten tzw papierek. Bo jakże często jest tak że się płaci 5 lat za studia a potem i tak się nie pracuje w zawodzie i problem ze znalezieniem pracy.
  11.04.2012
 • mojsze

  A kto powiedział, że jest lepsze? Przygotowuje bezpośrednio do zawodu, ale z drugiej strony zdecydowanie bardziej polecam UAM. Prestiż, poziom kształcenia, waga papierka !
  12.02.2012
 • socjalnik

  Bardzo lubię pracę z ludźmi, chciałbym pomagać społeczeństwu jak to jest tylko możliwe. Do tego potrzebuję oczywiście wykształcenia w tym kierunku, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, dlaczego właściwie KPSP jest lepsze niż np. kierunek Praca Socjalna na UAM ? Czym się różnią oprócz długości trwania studiów ?
  26.01.2012
 • rybik

  moge powiedziec patrzac na prace swojej kolezanki, ze taki pracownik socjalny po Kolegium ma calkiem niezla fuche, za bardzo sie nie napracuje, stres raczej zaden, klimaty spokojne, pensja tez nienajgorsza
  23.01.2012