Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych.

To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze
 • Susanwroto
  Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

  [url=https://peterwassili.itsuns.info/fIaqmq-DZ6VqfZg/iniziamo-una-moto-per-voi-costruire-una-moto-ep-1.html][img]https://i.ytimg.com/vi/HMHcyL7o5Hc/hqdefault.jpg[/img][/url] INIZIAMO UNA MOTO PER VOI😈 (COSTRUIRE UNA MOTO [url=https://peterwassili.itsuns.info/fIaqmq-DZ6VqfZg/iniziamo-una-moto-per-voi-costruire-una-moto-ep-1.html]EP.[/url] 1)
  1/23/21
 • monia
  Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Z uczelni dostałam informację, że obowiązkowo 75 godzin w szkole podstawowej i 75 w ponadpodstawowej... Co do reszty dowolność :) Wolałabym konkretne wytyczne, bo mam obawy, że czegoś nie zrobię i praktyki nie będą zaliczone...
  1/22/21
 • Bob
  Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie

  Dzień dobry, czy jest możliwość kontynuowania 2 stopnia pedagogiki jeśli lic. się skończyło 7 lat temu na prywatnej uczelni? :)
  1/22/21
 • Agnieszka
  Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

  Dzień dobry! Czy ktoś orientuje się jaki był próg punktowy na administrację w zeszłym roku?
  1/22/21
 • Matylda
  Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie

  Czy ciężko dostać się na inżynierię kosmiczną i satelitarną? Same studia są ciężkie? Pyta potencjalna kandydatka płci żeńskiej.
  1/22/21
 • Olo
  Akademia Morska w Szczecinie

  Jaki wysyp dobrych opinii!!!???
  1/22/21
 • Pola
  Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

  Czy kierunek aktywność fizyczna i agroturystyka jest bliższy studiom turystycznym czy kierunkowi wychowanie fizyczne?
  1/22/21
 • Missys
  Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach

  Czy ktoś się wypowie na temat uczelni? Mam zamiar zacząć od marca pielęgniarstwo,jak jest? Bardzo ciężko?
  1/22/21
 • P.
  Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

  Orientuje się ktoś jak wyglądają studia na kierunku Transport - Niestacjonarne ? Na stronie WSEI nie ma planów jakby się ich wstydzili lub były tajemnicą państwową :/ Ciekawi mnie ile mniej więcej trwają zajęcia, ile jest ćw/lab, czy piątki też są zjazdy ?
  1/22/21
 • Jola
  Akademia Kaliska im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego

  Czy uczelnia teraz rekrutuje na jakieś studia? Na semestr letni?
  1/22/21
 • Blanka
  Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  To, ile godzin gdzie musisz zrobić, zależy od tego, na jakim przygotowaniu jesteś :) Najlepiej odezwij się do dziekanatu, wszystko ładnie ci wytłumaczą. Jeśli chodzi o hospitacje i lekcje prowadzone, to nie narzucają, ja większość zajęć obserwowałam i nie było problemu
  1/22/21
 • monia
  Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Jak na kierunku przygotowanie pedagogiczne mam podzielić te 150 godzin praktyk? Tzn. ile ma być przeznaczonych na co? jest jakiś regulamin praktyk? są wymagane protokoły zajęć hospitowanych czy konspekty zajęć prowadzonych? jak u Was wyglądała praktyka?
  1/22/21
 • Madlen
  Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Ja Karolina dopiero zaczynam swoją przygodę na tym kierunku bo kilka tygodni temu się zapisałam, sporo jest filmów, więc przyjemnie się człowiekowi uczy, jakby był na wykładzie w dobie pandemii :)...Póki co wszystkie przebiega w porządku i nic nie budzi moich wątpliwości, jestem zadowolona.
  1/22/21
 • CM UMK
  Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy

  Faktycznie same studia są dedykowane wąskiemu gronu odbiorców, czyli tym, którzy są zainteresowanie pracą na rzecz innych ludzi, często w trudnej sytuacji życiowo zdrowotnej. Warto posiadać takie cech jak empatia i chęć niesienia pomocy innym.
  1/22/21
 • Erwin
  Collegium Da Vinci w Poznaniu

  Cześć! Ktoś coś wie o kierunku kreatywna produkcja wideo? Jak jest na tej uczelni, czy opłaca się iść, czy lepiej na publiczną?
  1/22/21
 • Paula
  Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu

  Polecam specjalność analityk biznesowy!
  1/22/21
 • KAROLINA
  Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Czy Ktoś ukończył studia podyplomowe,, rozliczenia kadrowo płacowe w jednostkach oświatowych.,,? Warto? Mogę prosić o opinię
  1/22/21
 • .
  Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

  Dzień dobry, warto studiować, kierunek i specjalność rozwija się i współpracuje z innymi uczelniami. Zapraszam do kontaktu na Facebooku Grafika AHE w Łodzi, można obejrzeć pracę studentów.
  1/22/21
 • Administrator
  Politechnika Wrocławska

  Politechnika Wrocławska jako jedyna uczelnia NIE życzyła sobie wysyłania powiadomień o nowych komentarzach. Wasze pytania raczej nie doczekają się oficjalnej odpowiedzi z ramienia Uczelni. Możecie wymieniać sie opiniami między sobą, natomiast w kwestiach organizacyjnych, związanych z planami zajęć, funkcjonowaniem uczelni, itd. sugerujemy bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy z PRw.
  1/22/21
 • Wojciech
  Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

  Dzień dobry, oczywiście - jest to kierunek przyszłościowy - OZE etc. Oto informacje o kierunku: https://puls.edu.pl/kierunek/ekoenergetyka-0
  1/22/21