Ocena uczelni


Komentarze (27)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • klara

  najswiezsze informacje o uczelni na jej stronie
  11/16/17
 • sweetkatie1

  Zrobiłam licencjat z filologii angielskiej na PWSH. Uważam, że nie był to czas stracony. Miło wspominam trzy lata nauki w trybie zaocznym (2004-2007). Z opinii wynika, iż obecnie wiele studentów jest niezadowolonych z uczelni... Szkoda, że tak to wygląda.
  11/14/17
 • goral

  Patrzam na tom dyskusyję i jus ino wim coby wszyćko jest dobrze. Jak strasom prokuraturom i sukają tchózy to nic ino tam studyjować. Idem się zapisać bo ta skoła mnie siem podoba.
  10/5/17
 • PWSNS

  Szanowny/a Pani/e "Inny". Ponownie informuję, iż "Ktoś" nie ma racji, ponieważ Pani Rektor jest wpisania do systemu POL-on, na potwierdzenie czego Uczelnia dysponuje stosownym wydrukiem - zapraszam do zapoznania się w naszej siedzibie. Nie jestem w stanie odpowiadać na pracę w ministerstwie, że ktoś nie uaktualnia danych od czerwca br. Ponadto powszechnie wiadomym jest iż wpis do systemu POL-on jest niekonstytutywny, a wszelkie procedury dot. wyłonienia Rektora zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie zaprzeczam, iż jest konflikt pomiędzy założycielami uczelni, niemniej jak widać uczelnia pracuje i ma się dobrze. To, że Pani M.K. utrudnia nam funkcjonowanie w żaden sposób nie wpływa na wywiązywanie się z obowiązków wobec studentów. Jeśli chodzi o sprawy w prokuraturach, nie stanowi to żadnej tajemnicy i również w naszej siedzibie można zapoznać się z przedmiotowymi sprawami. Dla wyjaśnienia, bo widzę że Pan/Pani nie posiada rzetelnych informacji, śledztwa toczą nie w sprawach zarządzania uczelnią tylko w sprawie działania Pani M.K. na szkodę uczelni - współzałożyciela. Proszę o zaprzestanie zamieszczania informacji szkodzących uczelni, ponieważ będę zmuszona skierować sprawę do odpowiednich organów. A tak na marginesie, tylko tchórz nie podpisuje się z imienia i nazwiska. Z poważaniem Elżbieta Kamińska Kanclerz PWSNS w Gdyni
  10/5/17
 • inny

  Chyba "Ktoś ma rację". Na stronach Min. NiSW (system POL-on) nie wykazano we władzach uczelni obecnej Pani Rektor. Trwa krytyczny konflikt właścicielski założycieli szkoły. Konto uczelni zostało zablokowane, a w prokuraturach toczą się śledztwa w sprawach zarządzania uczelnią. Pani Kanclerz proszę temu zaprzeczyć!
  9/28/17
 • PWSNS

  Szanowni Państwo, W odpowiedz na komentarz "ktosia" informuję iż nowy rektor został powołany przy zachowaniu wszelkich obowiązujących przepisów i procedur. Osoby zainteresowane zapraszamy do uczelni - udostępnimy wszelkie dokumenty. Proszę o niezamieszczanie nieprawdziwych, niesprawdzonych informacji. Elżbieta Kamińska Kanclerz PWSNS w Gdyni
  9/22/17
 • ktoś

  Nowy (od lipca 2017) rektor powołany nielegalnie. zatem dyplomy też mogą być nieważne.
  9/11/17
 • Absolwent

  Część wykładowców była bardzo w porządku pod kątem przygotowania merytorycznego i podejścia co studenta. Niestety już tam nie pracują. Grafika komputerowa to pomyłka. Jeśli nic nie potrafiłeś przed studiami to po nich nadal nic nie umiesz. Znalezienie pracy po tej uczelni graniczy cudem...Dobra fabryka dyplomowe, które można kupić relatywnie tanio i bez dużego wysiłku. Gorzej z umiejętnościami...Zdecydowanie nie polecam osobom szukającej wiedzy...Poszukiwacze papierków będą sie tu czuli jak w siódmym niebie...
  8/22/17
 • igor

  Kierunek Grafika komputerowa(właściwie to jest zwykłe Kulturoznawstwo) to jakaś porażka. Przez 3 lata nie potrafili przekazać konkretnej wiedzy. Proszę omijać tę "uczelnię" szerokim krokiem. Rektor to jakiś czubek...
  9/20/16
 • Karolcia

  Wszyscy się usmiechają, konćzę szkołe a pracodawcy mi mowią, że nie są zainteresowani absolwentami tej szkoły. Poza tym umiem tak samo dużo jak przy zapisywaniu się do tej szkoły. Na marne wydane pieniadze. Studiowałam fil.ang, ale moja znajoma po pedagogice ma tak samo.
  3/24/16
 • NataliaGD

  Szczerze? Masakra... Nie polecam, szkoła wyłudza kasę na każdym kroku, wykładowcy mają stosunek olewający do studentów, a o płaceniu za praktyki nie wspomnę. Jedyny plus jest taki, że zjazdy w miarę zorganizowane, brak okienek. Za to w piątki dla osób pracujących godz. 13 jest trochę za wczesna... No i w sesji egzaminy w tygodniu są trochę nie na miejscu. Osobiście ja bardzo żałuję mojej decyzji o wyborze tej szkoły. Nie popełniajcie mojego błędu
  1/25/16
 • Anka U.

  Na pierwszy rzut oka czesne ma całkiem dobrą cenę, ale szkoła wyłudza pieniądze na każdym kroku. Mam wrażenie, że wykładowcy mają niepisaną umowę z zarządem uczelni, aby uwalać jak największą ilość studentów, a następnie wpędzać ich w różnice programowe, oczywiście płatne, polegające na tym, żeby zamiast je zdawać, wziąć podpisy od wykładowców (warto wiedzieć, że różnice programowe i ich ilość są ustalane przez rektora. Od kilku lat nie było żadnych, ale rok temu zmienił się rektor i postanowił robić na tym biznes, dowalił maksymalną ilość różnic programowych, każdą po 100 zł) Budynek szkoły mocno zaniedbany, ciężko z jedzeniem bo bar uczelniany jest tragiczny, wykładowcy z UG, którzy pracują w PWSNS, chyba są tam za karę a studentów z prywatnych uczelni traktują jak śmieci. Kobiety z dziekanatu udają miłe, a niestety też można dostrzec, że pakują studentów w kłopoty, zamiast im pomóc, pewnie z polecenia zarządu uczelni. Szczególnie tragiczny był projekt unijny na praktyki, do którego szkoła ZMUSZA, wypisywanie dokumentów przez studentów trwa miesiącami, tylko po to, żeby uczelnia zarobiła grube siano. Szkoda, że tak dużo osób dalej nie zna opinii o tej uczelni i się w nią pakuje.
  7/5/15
 • espanola

  najgorsze są e-learningi. pan "wykładowca" wstawił mnóstwo trudnych dokumentów po hiszpańsku. tymczasem test ściągnął z internetu, nie podając źródła. odpowiedzi były całkiem inne niż w podanych dokumentach! poza tym ten pan wybiera sobie, kto może poprawić przedmiot e-learningowo, a kto musi siedzieć cały dzień w szkole i przejechać 50 km żeby mu zadano dwa pytania. strzeżcie się p. Wosek!
  6/30/15
 • D.P

  Kierunek "Grafika komputerowa" nie ma nic z tą dziedziną wspólnego. Uczelnia ma napisane w programie, że będą uczyć 3Ds Max, a jestem na ostatnim semestrze III roku, i co? I nic! Niektórych przedmiotów jakie są zapisane w spisie, który jest tak ochoczo i dumnie przedstawiany przy zapisywaniu sie do tej pseusouczelni, w ogóle nie ma i nie bedzie. Uczelnia jest chwalona tylko przez pracowników tej szkoły, mnie samego pracowniczka dziekanatu zapewniała, że wyniose z tej szkoły cenną wiedze dzięki której bede bardzo dobrze przygotowany do pracy w zawodzie grafika. Usłyszałem także, że całe semestry przenosiły sie z WSB i innych szkół graficznych do PWSNS i jaky oni są w ogóle doskonali. Nie dajcie sie nabrać. Ta szkoła to oszustwo!
  2/20/14
 • studentka Grafiki

  Grafika komputerowa na PWSNS to nie kierunek a jedynie dodatek do Kulturoznawstwa, chwyt reklamowy. Jeśli osoby chcące się wykształcić w kierunku grafiki komputerowej niech szeroko omijają tę uczelnię!!Brak jakiejkolwiek znajomości tematu grafiki dla osób które układają zakres nauczania na tym kierunku. 25-max.30 godzin lekcyjnych z PODSTAW programów z pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator, Flash) +AutoCad. Nikt po tych studiach nie jest przygotowany w żadnym stopniu do pracy jako grafik komputerowy, jeżeli sam nie zadba o swój rozwój. Większą praktykę można zdobyć idąc na roczny kurs do szkoły policealnej (wiem, z doświadczenia). Jeśli jednak interesuje Cię kulturoznawstwo bez nacisku na grafikę komputerową to jest to kierunek dla Ciebie.
  2/20/14
 • M.

  Pomyłka nie uczelnia. Przynajmniej jeśli chodzi o kulturoznawstwo - grafika komputerowa.
  1/30/14
 • Ja

  Nie polecam. Jest coraz gorzej. Absurdalne przedmioty na Filologiej Angielskiej, duzo zajec po Polsku. Zenada!!!
  12/12/13
 • robik

  :(
  12/5/13
 • student

  nie jest aż tak źle
  11/16/13
 • Justyna

  zainteresował mnie kierunek kulturoznawstwo, specjalność DESIGN - projektowanie moda :)) może to być bardzo ciekawe ;) tylko ciekawe co z pracą po takich studiach? Czy łatwo jest coś znaleźć? i gdzie w ogóle? :D
  3/20/13
 • marta

  studiuje grafikę komputerową na PWSNS. Fajne zajęcia i prowadzący, zgrana grupa, wszystko na tak. Szkoła ma wysokiej klasy sprzęt komputerowy, organizuje profesjonalne (darmowe dla studentów) szkolenia z Adobe. Polecam.
  2/19/13
 • iza

  mysle o studiowaniu kulturoznawstwa i rozwazam jako opcje na prywatnych miedzy innymi Pomorska WS Humanistyczna, czy kto moze na ten temat cos napisac? jesli ktos pisze, ze nie poleca, to byloby dobrze, gdyby rozwinal swoja mysl i dodal, dlaczego? co mu nie odpowiada, z czym sa problemy, itd. dzieki, iza
  2/10/13
 • aldona

  nie polecam
  2/2/13
 • Krysia

  Ja również studiuję filologię hiszpańską w Pomorskiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdyni. Też uważam, że hiszpański to piękny język, zawsze chciałam się go nauczyć. Poza tym Gdynia jest cudowna. To stosunkowo niedrogie miasto, ale piękne :) klimat jest nie do pobicia :) polecam :)
  11/5/12
 • aldona

  Ja bardzo polecam filologię hiszpańską. Jestem bardzo zadowolona że wybrałam ten kierunek. Hiszpańskie to moim zdaniem najpiękniejszy język. Mój poziom po 2 latach studiów jest już na prawdę na bardzo wysokim poziomie.
  7/4/12
 • luiza

  Ta szkoła istnieje już 11 lat więc chyba nowa nie jest ;) Stoi bardzo dobrze w rankingach uczelni licencjackich niepaństwowych co na pewno świadczy o wysokim poziomie tej uczelni. Zajmuje 14 miejsce wśród uczelnie niepublicznych w Polsce.
  4/5/12
 • ???

  czy ta szkoła jest nowa? czy ona ma jakis zwiazek ze Szkoła Humanistyczna w Gdyni?
  12/7/11