Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych.

To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • Kinga
  Społeczna Akademia Nauk z siedzibą w Łodzi

  Hej, w tym roku kończę 1 stopień Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UŁ, ale jestem zmęczona tym wydziałem i atmosferą ogólnie tam panującą. Zastanawiałam się nad wyborem kierunku E-biznes i profesjonalna komunikacja na magisterkę. Czy ten kierunek w ogóle jest otwierany i jeśli tak, to czy jest tu ktoś kto go studiuje i ewentualnie mógłby się na jego temat wypowiedzieć
  2/18/20
 • Patrycja
  Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  Dzień dobry, zastanawiam się nad kierunkiem zarządzanie i prawo w biznesie. Czy trudno jest się dostać na ten kierunek ? Jakie są perspektywy po takim kierunku ? Warto ?
  2/18/20
 • Grarzynka
  Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej

  Na tej stronie Prosze poprawić nadal macie uczelnie w Warszawie http://www.abk.wste.edu.pl/ Pytanie odnośnie uczelni w Warszawie czemu zostala zamknięta magnez nie pszy ciągu studentów z Niemiec, Irlandii, Francji, Wielkiej Brytanii??
  2/18/20
 • Grarzynka
  Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej

  Witam mam pytanie odnośnie Na uczelni studiuje młodzież nie tylko z regionu województwa małopolskiego. Szeroka gama programów i efektywny proces uczenia się jest również magnesem dla studentów z całej Polski i z zagranicy, np. z Niemiec, Francji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Węgier, Rosji, Ukrainy, którzy cenią europejskie standardy edukacji, otwartość i elastyczność..((() . Ile studentów na uczelni z Francji, Irlandia, Wielkiej Brytanii,Węgier, Niemczech??))) Bardzo proszę o odpowiedź a nie usuwać komentarz nie elegancko tak robić
  2/18/20
 • Maks
  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu

  Polecam bezpieczeństwo. Szkoła ok.
  2/17/20
 • Ela
  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

  Jakie były progi punktowe na finansach i rachunkowości?
  2/17/20
 • Ala
  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

  Dziękuję za odpowiedź
  2/17/20
 • Kaja
  Politechnika Koszalińska

  Planuję studia na dziennikarstwie, ale takie studia na Politechnice trochę mnie zastanawiają. Czy nie lepiej pomyśleć o Szczecinie?
  2/17/20
 • Karla
  Uniwersytet Śląski w Katowicach

  Jak oceniacie akademiki UŚ?
  2/17/20
 • Studentka - dowodzenie
  Akademia Wojsk Lądowych im. Gen. T. Kościuszki we Wrocławiu

  Odpowiedź na pytanie ,,Marcina": przepustki stałe od 1 roku są oparte o system motywacyjny AWL, przepustki jednorazowe - realizowane co tydzień (zależne od decyzji dowódcy). Na rozmowy kadrowe wchodzimy według listy rankingowej (przez 5 lat zbierasz punkty za średnią, opinię dcy, osiągnięcia itp.) . Osoby z pierwszych lokat wchodzą na rozmowy na początku, mają kilka jednostek do wyboru.
  2/17/20
 • Grzegorz Chojnacki
  Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

  Zgodnie z obietnicą informuję: wszystkie moje zaległości o których mówiłem zawarte w informacji z dnia 06.09.2019 (patrz poniżej) zostały od spółki ABiS ściągnięte wraz z odsetkami przez komornika. (ABiS spółka zależna od WSIiU) Pozostają jeszcze do wyegzekwowania cztery znacznie większe kwoty od Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności, te sprawy aktualnie są w toku. Informuję też, że wielu studentów tej „uczelni” dostało pisma informujące o konieczności wnoszenia opłat (czesne, opłaty za egzaminy itp.)na konta podane przez komornika. Zadłużenie wobec np. firmy ochroniarskiej to kwota rzędu grubo ponad 200 000 tys zł. Podobno zadłużenie szkoły wobec wielu podmiotów jest bardzo duże, i co gorsze nie maleje. Jeszcze raz przestrzegam wszystkich którzy chcą podjąć w tej instytucji studia, jest to obarczone znacznym ryzykiem. profesor Grzegorz Chojnacki
  2/17/20
 • SGGW_WULS
  Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

  Obszerne informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w zakładce "Rekrutacja" na uczelnianej stronie internetowej: https://www.sggw.pl/dla-kandydatow/rekrutacja Kolejnym miejscem, w którym można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji jest Biuro Spraw Studenckich SGGW (tel. 22 593 10 20, e-mail: bss@sggw.pl). Zapraszamy do kontaktu.
  2/17/20
 • Odpowiedz na ITS
  Politechnika Poznańska

  "ITS Czy jakaś kobieta w ciąży starała się o indywidualny tok studiów? Czy na dziennych to powód, by móc go otrzymać? 14.10.2019" Hej, na drugim roku zostałam mamą. Moje doświadczenie jest takie, że jeśli jesteś zdeterminowana to na pewno sobie poradzisz przy współpracy dziekana, od którego zależy rozplanowanie zaliczeń. U mnie to wyglądało tak, że zdawałam zaliczenia i egzaminy w ustalonych terminach z całym rokiem, w ten sposób zdawałam też laboratoria, których odrobienie na politechnice jest ciężkie a czasem niemożliwe. Obecności na zajęciach nie były u mnie rozliczane jeśli uzupełniałam materiał na bieżąco, co jest trudne ale możliwe. Nigdy nie usłyszałam złego słowa od prowadzących. Pozdrawiam
  2/17/20
 • Administracja WSHiU
  Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu

  To prawda, że trzymamy wysoki poziom. Ale to jest zaletą naszej uczelni a nie wadą. Pan dr Machowski jest wymagający ale jednocześnie bardzo lubiany i ceniony jako dobry wykładowca. Zdane egzaminy przynoszą satysfakcję, bowiem dobra ocena jest efektem wiedzy i wynikiem pracy jaką każdy włożył w naukę. Na naszej uczelni są również kierunki na których nie ma matematyki . Tym, którzy nie czują się na siłach polecamy takie wybrać.
  2/17/20
 • Marcin
  Akademia Wojsk Lądowych im. Gen. T. Kościuszki we Wrocławiu

  Witam Może ktoś powiedzieć jak w praktyce wyglada sytuacja z przepustkami na dowodzeniu i przydzielaniem do jednostki po studiach, czy jest możliwość wyboru?
  2/17/20
 • Student magisterki
  Wyższa Szkoła Medyczna w Legnicy

  Jestem tu 2 rok i żałuję wyboru. Wykładowcy nie idą na rękę osobom pracującym, a jeśli chcesz się zwolnić to musisz mieć zwolnienie lekarskie. Wykładowcy twierdzą, że to Twój problem i potrafią nie zaliczać przedmiotów pomimo prawidłowych odpowiedzi na testach. Nigdy więcej nie chce mieć nic wspólnego z tą szkołą. A przy wyborze odradzam.
  2/17/20
 • krzycho
  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  miałem złożyć papiery na WSEH na administraję, ale jednak zdcydowalem się na rekrutacje wiosną. myślicie że dobrze robie ze się wstrzymuje? znajomi odradzaja rekrutacje w polowie roku akademickiego sam juz nie wiem
  2/17/20
 • pan_studencik
  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  Dla mnie też bez zastrzeżeń, zależy też jaki Was interesuje kierunek. Ja polecam coś z angielskim bo to na prawdę pomoze wam w przyszłosci. Cos jak Biznes Studies, albo anglistyka tłumaczeniowa :)
  2/17/20
 • SGGW_WULS
  Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

  Oczywiście. Biuro Spraw Studenckich jest do dyspozycji cały czas, nie tylko w okresie rekrutacji.
  2/17/20
 • Zespół Rekrutacyjny WSTiE
  Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej

  Szanowni Państwo, Przesyłamy link do informacji na temat Bezpieczeństwa Wewnętrznego - https://www.wste.edu.pl/studia/nauki-spoleczne/982. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu mailowego szkola@wste.edu.pl lub kontaktu telefonicznego - +48 791 117 436. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Rekrutacyjny WSTiE
  2/17/20