Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych.

To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • jola
  Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu

  Dyplom na fizjoterapii (mgr) jest równoznaczny z uprawnieniami do zawodu? Czy trzeba zdać dodatkowe egzaminy?
  6/19/19
 • seba
  Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

  Ochrona środowiska na SGGW - warto? czy Politechnika?
  6/19/19
 • asia
  Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

  Jaki jest poziom języków na ekonomii?
  6/19/19
 • alex
  Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

  Ile punktów trzeba mieć na informatykę? Ile było w zeszłym roku?
  6/19/19
 • mati
  Uniwersytet Rzeszowski

  Czy specjalności na informatyce są od pierwszego roku?
  6/19/19
 • Ktoś
  Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

  Matematyka i informatyka dla nauczycieli. Żałuję, że podjęłam te studia na tej uczelni. Wymagania ogromne, efekty marne. Traktują słuchaczy jak dzieci, nie liczą się z naszym zdaniem, skala ocen niezgodna z regulaminem (np. zaliczenie od 75 %), warunki zaliczenia przedmiotu i studiów wielokrotnie zmieniane w trakcie trwania przedmiotu i studiów. Jednym słowem PORAŻKA. Odradzam tę uczelnie.
  6/19/19
 • paweł
  Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

  studia na śumie za kare, totalny bajzel a antystudencka postawa, nie poleca,
  6/19/19
 • Tagen
  WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie

  Poprawka do mojej wypowiedzi - jestem na drugim roku, tj 4 semestr Co do pytania o rysunek i malarstwo to wykładowcy z tych przedmiotów nie będą oceniali Twjego talentu i zdolności tylko to czy się starasz i czy robisz postępy. Do każdego studenta podchodzi się indywidualnie. Nie ma co się bać, na kierunku grafika nie trzeba mieć doświadczenia tylko dobre chęci - wykładowcy nauczą wszystkiego totalnie od zera
  6/19/19
 • Tagen
  WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie

  Jestem na kierunku grafika, drugi semestr. Wykładowcy w większości są super i to ratuje tę szkołę, bo dziekanat to żenada. Tak samo jak budynek szkoły na gizów - tragedia. Najgorsze styczności z dziekanatem to początek semestru - plan zajęć wrzucony do kalendarza na dzień przed ich rozpoczęciem i teraz sesja - dwa dni przed sesją nie znamy terminów zaliczeń. Ale maili o tym ze mam zapłacić czesne dostaliśmy 5 pod rząd. Wykładowcy czekają na terminy z dziekanatu a dziekanat mówi ze zaliczenia miały być na ostatnich zajęciach (nie było na żadnych). Ludzie dzwonią i piszą do dziekana i w odpowiedzi słyszą, ze terminy mogą się pojawić lada dzień wiec mamy być przygotowani na wszystko na ten weekend (sesja trwa trzy weekendy). Także spoko. Studiuje zaocznie
  6/19/19
 • Zaoczne
  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

  Najgorsza uczelnia na świecie
  6/19/19
 • Studentka EiT
  Politechnika Poznańska

  Czy ktoś studiował na PP Automatyke i Robotyke na II stopniu? Dokładniej chodzi o wydział elektryczny. Aktualnie kończeI stopień Elektroniki i telekomunikacji i chciałabym się dowiedzieć czy przetrwam tam bez wiekszych umiejętnosci programowania.
  6/19/19
 • Informatyka w biznesie ang
  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

  Studiowałem tutaj przez 3 lata informatykę w biznesie po angielsku. Poziom jest absolutnie niedopuszczalny - część grupy po prostu przestała robić cokolwiek, chodzić na jakiekolwiek zajęcia, w ogóle jakkolwiek się starać. Pojawili się na egzaminach i zdali. Plan okrojony do 2 dni w tygodniu - na studiach dziennych!!! Absolutna żenada Kierunek fajnie brzmi i jest może trochę wartościowych rzeczy, kilku wykładowców faktycznie na poziomie. Moja rada: życie studenckie, program Erazmus i praktyki zawodowe na koniec - w tej kolejności.
  6/19/19
 • Anton
  Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

  Studiuję BW zaocznie i mimo, że moje plany na przyszłość nieco się zmienił, z przyjemnością kończę I stopień. Kadra na tej uczelni to jeden z największych plusów studiowania (oczywiście znajdzie się jakiś wyjątek). Mamy wielu praktyków, którzy podczas przekazywania nam wiedzy nawiązują do swoich doświadczeń, co sprawia, że wykłady są ciekawsze. Wykładowcy organizują nam "wyjścia" do prosektorium, na strzelnicę, do sądów... wszystko zależy od naszych chęci i zaangażowania.
  6/19/19
 • Ratka
  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  Również uważam, że WSEH to dobry wybór i na pewno złożę tutaj papiery tylko jeszcze waham się na jakie kierunki..
  6/19/19
 • UKW
  Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

  dzień dobry, nasi absolwenci pracują najczęściej jako kontrolerzy jakości i technologowie, takie firmy jak: Graform, Belma, SUWARY Bydgoszcz, Alligator Polska, Pol-elektra, Marmite, Ergis, Hanplast, AKSON.
  6/19/19
 • Student PP
  Politechnika Poznańska

  Wydział elektroniki i telekomunikacji na tej uczelni to żart
  6/19/19
 • STUDENT
  Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu

  Pierwszy i ostatni raz wybrałam ta szkole za wszystko pobierają opłaty i nawet w dziekanacie nie potrafią odebrać telefonu KPINY JAKIEŚ !
  6/19/19
 • Ola
  Uniwersytet Śląski w Katowicach

  Czy ktoś mógłby napisać jak wyglądają studia zaoczne z psychologii na UŚ? Ile jest zajęć w ciągu dnia, jak to godzicie z pracą, czy przyjechaliście do Katowic z daleka itd. Będę wdzięczna za pomoc! :)
  6/19/19
 • IGNATIANUM odpowiada:
  Akademia Ignatianum w Krakowie

  Kwestionariusz ankiety osobowej wraz z oświadczeniami w zakresie przetwarzania danych osobowych dostępny do wydrukowania dopiero po przyjęciu na studia na indywidualnym koncie w systemie SOR. W sytuacji, gdy kandydat na studia nie może złożyć dokumentów osobiście, może wyznaczyć pełnomocnika, który w imieniu kandydata dokona wszelkich formalności związanych z wpisem na studia. Pełnomocnik musi mieć ze sobą poniższy zestaw dokumentów: Podpisane przez kandydata pełnomocnictwo, Komplet dokumentów niezbędnych do dokonania wpisu na studia, Dowód tożsamości pełnomocnika oraz oryginał dokumentu tożsamości kandydata lub kopię dokumentu tożsamości kandydata potwierdzoną przez notariusza, dokumenty te należy okazać do wglądu pracownikowi Biura Rekrutacji. Wzór pełnomocnictwa: https://ignatianum.edu.pl/storage/files/May2019/5FxUQRdpLpebUx5xF61w.pdf. Serdecznie pozdrawiamy! 🙂
  6/18/19
 • IGNATIANUM odpowiada:
  Akademia Ignatianum w Krakowie

  Cieszymy się i serdecznie pozdrawiamy! :)
  6/18/19