Ocena uczelni

Komentarze (7)
Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • RM

  Nie należy absolutnie utożsamiać tej opinii ze studiami I stopnia kierunku Technologie metali ,który w proponowanej formie zostanie uruchomiony po raz pierwszy w naborze 2019/2020.
  6/5/19
 • Pepe

  Technologia metali na tym wydziale to porażka. Oszukiwanie, niepoważni ludzie, arogancja, plan studiów i zajęcia nie związane z kierunkiem studiów.
  6/3/19
 • Admin

  Komentarz usunięty.
  2/7/19
 • Inżynier Kwas

  Kierunek ciekawy, z dużym potencjałem, jednakże podejście do studenta tragiczne. Umiejętności nabyte podczas studiów niestety nie są przydatne na rynku pracy, więc warto podczas studiów postarać się o pracę. Polecam również samodzielną naukę z anglojęzycznej literatury.
  10/15/18
 • Bagno

  Włodarze i pracownicy tego wydziału to ludzie niepoważni i nieodpowiedzialni. Notorycznie zdarza się, że wykładowcy nie przychodzą na zajęcia i nie są wyciągane wobec nich żadne konsekwencje. Często odnosi się wrażenie, jakby byli tam na siłę, nie przykładają się do zajęć, prowadzą je jak zło konieczne. Ponadto nie starają się o pozostawienie w studentach choć odrobiny dobrych wspomnień, a przecież to studenci i absolwenci są najlepszą reklamą dla uczelni, to zwykle oni polecają lub odradzają dane uczelnie/wydziały/kierunki. Ci ludzie mają to za nic bo czują się bezkarni i chyba wierzą, że dostali stołki na całe życie.
  10/9/18
 • Dziadzia

  Ludzie zarządzający tym wydziałem nie mają pomysłu na prowadzenie tam studiów, które spełniałyby dzisiejsze wymogi na rynku pracy. Dla przykładu nie inwestuje się w oprogramowanie tak potrzebne do kształcenia pełnowartościowych inżynierów, w zamian za te pieniądze odnawia się elewację budynku. Dostać na studia dostanie się każdy, ponieważ na wydziale jest niedobór studentów i biorą jak leci, co też obniża jakość studiów. Z perspektyw zawodowych najlepszy jest ZiP, reszta kierunków prowadzona jest po macoszemu i pod kątem pozostania na uczelni w celu doktoryzowania się.
  10/9/18
 • inżynieria materiałowa

  kto studiuje na tym kierunku - inżynieria materiałowa??? jak jest? czy polecacie?
  11/21/17