Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych.

To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • Karolina
  Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

  Cześć, ja wybieram się na psychologie zaocznie :) jak ktoś chce się zgadać to zapraszam karolina.jablonskaa98@gmail.com
  9/24/19
 • magda
  Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

  Witam, chciałam się dowiedzieć jakie lektoraty są dostępne na anglistyce zaocznej? Od kiedy się zaczynają i jak długo trwają?
  9/24/19
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Bartoszycach
  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Filia w Bartoszycach

  @Iwo - Tak. Rekrutacja trwa do końca września - zapraszamy.
  9/24/19
 • Mundurowy
  Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

  Ruda pisz na email erp1981@interia.pl
  9/24/19
 • Kasik
  Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

  Czy możecie powiedzieć coś więcej o grafice na tej uczelni? Sporo tu różnorodnych opinii o tej uczelni a chciałabym się dowiedzieć jak wygląda studiowanie tego kierunku.
  9/24/19
 • Andzx
  Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

  @Nowaxx Hej, ja idę na pierwszy rok studiów :)
  9/24/19
 • Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach
  Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach

  Dziękujemy za zainteresowanie kierunkiem Fizjoterapia w GWSH. Jednolite studia magisterskie w naszej uczelni niezmiennie cieszą się zainteresowaniem kandydatów. Program studiów na kierunku Fizjoterapia realizuje zespół doświadczonych nauczycieli akademickich, specjalizujących się w dziedzinie fizjoterapii. Zajęcia prowadzą specjaliści z dużym doświadczeniem naukowym (m.in. z Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego) oraz osoby z wieloletnią praktyką zawodową. Ogromne znaczenie ma dla nas opinia pracowników ośrodków, w których nasi studenci odbywają praktyki czy podejmują prace po zakończeniu nauki: "Absolwenci Uczelni są bardzo dobrze przygotowani teoretycznie i praktycznie do zawodu fizjoterapeuty, dlatego też zdecydowana większość naszych pracowników to absolwenci GWSH w Katowicach”. Odsyłamy do innych opinii : https://www.gwsh.pl/studia/fizjoterapia-praktyki-zawodowe.html i zapraszamy do GWSH.
  9/24/19
 • student zarządzania
  Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

  Matematyka z zasady nie jest łatwa – „zła” królowa ;) Zajęcia prowadzi Pan dr Szuster. Jest on bardzo dobrym dydaktykiem i cenionym wykładowcą. W sposób jasny i prosty potrafi wytłumaczyć wszelkie zawiłości. Jest cenionym wykładowcą, wykłada także na innych uczelniach. Osoby, które uczęszczają na zajęcia zazwyczaj nie mają problemu ze zdaniem egzaminu. Więc wystarczy systematycznie uczęszczać na zajęcia i aktywnie brać w nich udział. ;)
  9/24/19
 • Do 1 rokuxd
  Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

  Zwolnienie z wf... przynosisz zaświadczenie od lekarza no i wszytko zależy od nauczyciela.. Albo musisz przychodzić i po prostu siedzisz całe zajęcia, albo pokazujesz się raz na jakiś czas i tyle :)
  9/24/19
 • Inżynier
  Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

  Kierunek informatyka - co mnie skierowało na ten kierunek w WSPA? Nazwiska wykładowców - sami fachowcy teoretycy ale co ważniejsze praktycy w swoich dziedzinach. Uczelnia zawsze słynęła z tego kierunku, kogo bym nie spytał o wybór uczelni, wszyscy zgodnie mówili "jeśli informatyka to tylko na Wyspie" Przedmioty prowadzone nie tylko w profesjonalny ale także ciekawy sposób. Tutaj podchodzą indywidualnie do każdego, co pozwala na rozwój swoich zainteresowań nawet wykraczających po za ramy programu. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto chce się dobrze przygotować do pracy jako administrator sieci, grafik, projektant gier czy web admin.
  9/24/19
 • erasmus
  Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

  w sprawie wyjazdu na Erasmus należy kontaktować się z pracownikiem swojego dziekanatu.
  9/24/19
 • AMA
  AMA Film Academy w Krakowie

  Scenariopisarstwo jest z natury kierunkiem dosyć "teoretycznym". Uczy się zasad pisania scenariusza, są określone reguły, wręcz "matematyczne", że w tej minucie to , w tamtej to , czy ilość punktów zwrotnych, czy zasady przemiany bohatera, czy zasady korzystania z softwerów do pisania scenariuszy filmowych. Analizy filmowe i analizy gotowych scenariuszy. oglądanie filmów, seriali, fragmenty i znowu analizy, aby odkryć nauczone zasady. No i potem przez wiele miesięcy praktyka:piszecie scenariusze: projekt serialu TV i Fabułę... są też zajęcia z reżyserami na planie - to też praktyka. Scenariusz to pisanie, a nie bytność na planie... jest też prawo autorskie, estetyka, język filmu, analizy montażowe... to taka teorio-praktyka. Jest ciekawie... :)
  9/23/19
 • O. N. A
  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Filia w Gliwicach

  Tragedia, studiowałam tam i poziom żenady został przekroczony kilkukrotnie. Wyciąganie kasy z człowieka to ich specjalność, płacenie za wpisy dziekańskie z winy prowadzonych to standard. Wiedzy nie nabyłam tam żadnej, a wręcz to wykładowcy ode mnie się uczyli niektórych rzeczy z przedmiotów, które "wykładali". Nie polecam, chyba że lubicie marnować czas i chcecie być wyśmiani na rozmowie kwalifikacyjnej.
  9/23/19
 • Luki
  Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie

  Kto na dietetykę zaocznie ?
  9/23/19
 • Szumi
  Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie

  Również chętnie kogoś poznam - kosmetologia zaocznie :)
  9/23/19
 • Tomek
  Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

  Jest ktos z Wielkopolski?
  9/23/19
 • Mmm
  Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

  A w jaki sposób się wybiera tych studentów?
  9/23/19
 • Iwonka
  Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie

  Jakie specjalności na pedagogice polecacie?
  9/23/19
 • Fizjoterapia
  Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach

  Jak oceniacie poziom na fizjoterapii?
  9/23/19
 • Pawełek
  Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

  Czy ktoś wyjeżdżał na Erasmusa? Jestem na budownictwie. Jak to wygląda?
  9/23/19