Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych.

To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • ja
  Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa

  Jesteście niepoważni, co tydzień zmiany planu zajęć, człowiek pracuje, układa grafik w robocie a po dwóch dniach się dowiaduje, że z jednego egzaminu robicie mu 3 i musi błagać o zamiany w pracy
  6/27/19
 • Uniwersytet SWPS
  Uniwersytet SWPS Warszawa

  Drodzy, zdajemy sobie sprawę ile pytań i obaw pojawia się przed wyborem odpowiedniego kierunku studiów, dlatego spieszymy z pomocą i z tego miejsca zachęcamy do kontaktu z warszawskim Biurem Rekrutacji - rekrutacja@swps.edu.pl :) Niezależnie od tego czy zastanawiacie się nad psychologią, wybieracie między filologiami czy też pragniecie studiować prawo nasi pracownicy z wspomnianego wcześniej biura z pewnością udzielą Wam najlepszych odpowiedzi, ale i podpowiedzi dotyczących wszystkich kierunków oraz procesu rekrutacyjnego :) Dodatkowo zapraszamy serdecznie na Drzwi Otwarte w Warszawie, które odbędą się już 6 lipca na naszym Uniwersytecie! To znakomita okazja by na własne oczy zobaczyć jak funkcjonuje nasza Uczelnia, poznać wykładowców oraz studentów reprezentujących dostępne w naszej ofercie kierunki oraz wziąć udział w warsztatach podobnych do tych, na które będziecie uczęszczać w trakcie studiów! Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj: https://www.swps.pl/uczelnia/aktualnosci/19470-drzwi-otwarte-2019-05-25 Zapraszamy! :)
  6/27/19
 • Marta
  Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie

  Najwidoczniej ma:)) skoro pisze zatroskany student nieistniejącego kierunku. Profilaktyka?:)
  6/27/19
 • polandi
  Uniwersytet Gdański

  Hej. Chciałbym się spytać czy możliwe jest przepisanie się na UG na 2 rok na filologię angielską?
  6/27/19
 • XY
  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

  Dzień dobry. Czy WSEH przeprowadza egzaminy z języka polskiego jako obcego? Poproszę o więcej informacji, bo czytałam coś na stronie uczelni.
  6/27/19
 • Studentka
  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

  Dzień dobry, szukam osoby, która w tym roku albo rok temu rekrutowała się na studia II stopnia. Chodzi o pewną formalność, ale oczywiście wolę dopytać, żeby nie było niejasności.
  6/27/19
 • Gosc
  Akademia Pomorska w Słupsku

  Uczelnia wspaniale traktuje studentow , panie z dziekanatu zawsze świetnie zorientiwane i pomocne Polecam- oczywiscie to byla ironia
  6/27/19
 • AMA
  AMA Film Academy w Krakowie

  AMA jest szkolą artystyczną policealną wpisaną do rejestru szkół Ministerstwa Dziedzictwa i Kultury Narodowej oraz do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Absolwenci otrzymują dyplom ukończenia AMA
  6/27/19
 • Matematyka i informatyka studia podyplomowe
  Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

  ODRADZAM !!!!
  6/27/19
 • Nowy Kanclerz1
  Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej

  W poprzednim poście omyłkowo podałem nieprawidłowy adres email. Prawidłowy to legion1207@wp.pl. Pozdrawiam
  6/27/19
 • Nowy Kanclerz
  Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej

  Dzień Dobry, Prawdą jest, że był problem z wypłatą stypendiów. Wina nie leży jednak całkowicie po stronie uczelni, 1.09.2018 weszła w życie nowa ustawa o szkolnictwie wyższym która wprowadziła dużo zamieszania. Muszę przeprosić wszystkich studentów za długi czas oczekiwania i za cierpliwość. Pieniądze są już przelane na konto w BGK, pracownicy administracyjni już wprowadzają dane do przelewow. Proszę się spodziewać swoich pieniążków nawet jeszcze w tym tygodniu, najpóźniej w nastepnym. Muszę obiecać, że teraz osobiście będe pilnował aby taka sytuacja nie powtórzyła sie w przyszłości. Osoba odpowiedzialna za ten błąd już nie pracuje. Chciałbym się odnieść co do kilku komentarzy które Państwo tu zamieścili: - Prawdą jest, że uczelnia jest w trudnej sytuacji finansowej. Uczelnie czekają w najbliższym czasie duże zmiany, zarówno kadrowe jak i organizacyjne. Obecnie jestem w trakcie sporządzania planu naprawczego. Są prowadzone rozmowy na temat przejęcia praw założycielskich. - Mogę obiecać, że w uczelni zapanuje zasada, że student jest najważniejszy. Jeżeli prawdą jest to co można przeczytać na tym forum, ze zdarzało się, że student jest traktowany w sposób arogancki czy wręcz chamski, mogę obiecać, że w tej kwesti będą prowadzone stanowcze działania. - Całą krytykę przyjmuję z dużą pokorą i przepraszam za wszelkie niedogodności. Pragnę wyrazić nadzieję, że już niedługo uczelnia wróci na właściwe tory co zapewni, ze dalsza współpraca ze studentami i kadrą będzie układać się jak najlepiej. Mam nadzieję, ze odbudujemy zaufanie które zostało nadszarpnięte. Jeżeli ktoś ma uwagi na temat funkcjonowania uczelni chętnie porozmawiam. Proszę pisać na adres mailowy: legion1208@wp.pl Kanclerz WSA
  6/26/19
 • Grzegorz
  Politechnika Lubelska

  Harmonogram zjazdów znajduje się na stronie internetowej http://www.wz.pollub.pl/pl/studenci/rozklady-zajec
  6/26/19
 • Smoła
  Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie

  Czy ta szkoła może mieć konkurencję ? :-)
  6/26/19
 • MS
  Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

  Właśnie skończyłam kierunek Prawo w biznesie niestacjonarnie i jak najbardziej mogę polecić tą uczelnie. Czy to w dziekanacie czy w innym dziale w uczelni zawsze znalazłam odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Co do przedmiotów to jedne łatwe, jedne trudniejsze. Trzeba chodzić na zajęcia, na zaliczenia, robić jakieś dodatkowe prace w domu. I nie wymagać, że jak wszystko ma się przez cały rok gdzieś to się zda. U mnie przez 3 lata w taki sposób wykruszyło się dużo osób. Jedyną uciążliwością mogą być porozrzucane budynki uczelni ale tak to uczelnia jak najbardziej na plus! Studia magisterskie również wybiorę na tej uczelni.
  6/26/19
 • Początkująca
  Wielkopolska Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej

  Cześć.Kto studiuje teraz na uczelni Wwsse?jakie opinie ..niewiem czy iść na tą uczelnie od 10.2019.?
  6/26/19
 • Mira
  Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie

  Ja na pewno dietetyka, cze nie mogę zdecydować dzienna czy zaoczna :)
  6/26/19
 • Do agi
  Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu

  Racja popieram
  6/26/19
 • Zielona
  Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie d. PWST

  W Łodzi podobno jest jakieś Studium Aktorskie przy WSSiP przy wydziale filmowym. TYlko tam mają specjalizację z aktorstwa filmowego. Dziś dostałam ulotkę przed wydziałem łódzkiej filmówki, a czuję, że skopałam pierwszy etap :( Piszą, że prez te 3 lata przygotowują do zdania externy. Po tym egzaminie to chyba tak, jak z magistrem teatralnej, bo Cię już mogą zatrudnić na etat i masz zawód aktora, więc się zastanawiam. Myślę, czy też nie zrobić roku w ramach przygotowania na kolejne podejście do państwowej. Robił tak ktoś?? Zimował w prywatnej i przeskoczył na państwową??
  6/26/19
 • kacper
  Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT we Wrocławiu

  Jakie języki można wybrać na automatyce i robotyce?
  6/26/19
 • ola
  Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu

  Gdzie odbywają się praktyki na kosmetologii?
  6/26/19