Ocena uczelni


Komentarze (44)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Kasia

  Witam Wszystkich, mam takie małe zapytanie. Mianowicie moja siostra studiuje równolegle na innej uczelni, a zapisała się też na WSEiPNM, jednak z racji pokrywania jej się zjazdów nie chodzi aż tak często na wspomnianą wyżej uczelnie, w innej uczelni ma w tym roku obronę, więc logiczne że musi dopilnować tego bardziej. Niemniej jednak dostała pismo, że ją skreślają z listy studentów, ale ona jednak chce łączyć te oba kierunki, do czasu obrony. Czy myślicie iż pisanie wniosków o odwołanie od decyzji coś wniesie. Bo widzę, że jej zależy. Chciałabym jej jakoś pomóc wyjść z tej sytuacji. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam.
  2/4/20
 • Magda

  Witam czy studjujd ktos piel zaoczne mgr
  12/19/19
 • Student

  Każdemu stanowczo odradzam. Strata pieniędzy i czasu. Szkoła stara, niewyposażona, każdy ma studentów w poważaniu, ciągną pieniądze do ostatnie chwili. Przedłużają czas obrony, przez co trzeba dodatkowo płacić. Nikt nic nie wie. Kadra tragiczna, nic nie wymajagą, nic nie uczą. Lepiej wybrać inną uczelnie
  12/4/19
 • Nicka

  To mój ostatni rok na WSEiP. I szczerzę, to trochę żałuje, że nie zrobię tu magisterki. Bo uczelnia jest bardzo spoko, z wykładowcami w większości można się dogadać. Zajęcia są ciekawe i na poziomie, nawet wykłady, profesorowie są zawsze przygotowani. Tylko z kierunkami straszna lipa. Magisterka z Zarządzania i Coachingu, Bezpieczeństwa Wewnętrznego albo Ekonomii to nietrafione pomysły. Te same oklepane, nieprzyszłościowe i nie dające możliwości znalezienia pracy w zawodzie kierunki, co na wszystkich tego typu uczelniach. Strata czasu i kasy. A szkoda, bo uczelnia ma warunki dydaktyczne, ku temu by się rozwijać i otwierać nowe potrzebne na rynku pracy kierunki studiów. To już kiedyś była na tej uczelni większa oferta. Teraz to słabiutko, bardzo słabiutko. Szkoda nam, ale jak rozmawiam z ludźmi z roku, mamy podobne zdanie. Chętnie by na mgr zostali, ale nie ma na czym.
  11/21/19
 • Arrkadiusz

  Studiuję tam prawo, kończę w tym roku. Na przestrzeni tych prawie pięciu lat: wykładowcy raczej praktycy, zajęcia dobrze zorganizowane, trochę bardziej mogliby pomóc przy znalezieniu miejsca na praktyki. Na duży plus jest to, że student ma kontakt z kierownictwem wydziału (dziekan, prodziekan). Szkoda tylko, że są wykładowcy, którzy na zajęcia przychodzą z książką i ją odczytują...
  5/11/19
 • Julia

  Czy ktoś mogłby napisać opinie dot. kosmetologii na wseip? Planuje wybrac tą szkołe, nie wiem czy warto. Naucze sie tam konkretnych rzeczy?
  2/27/19
 • Xxx

  Zaczęłam teraz w 2018 administrację niestacjonarnie. Jaką macie opinie o tej szkole,tym kierunku,wykładowcach?
  10/8/18
 • KATARZYNA

  Cześć, ja od października wybieram się na Podyplomowe BHP. Proszę o kontakt osoby, które również się wybierają :) kasicka14@op.pl
  9/2/18
 • Prawo od października 2018

  Hej, wybieram się na prawo. proszę o kontakt osoby które też mają taki plan: projekt275@wp.pl
  7/26/18
 • Prawda

  Uczelnia na której panuje kolesiostwo, koneksje, układy lokalne i plecy w Kielcach. Nie polecam! Znam laske, która jest przedsiebiorca kieleckim i ma tam status studenta I roku licencjata, nie chodzi w ogóle na zajęcia i egzaminy a jej karta ocen wypełniana jest przez wykladowcow błyskawicznie i bez żadnych pytań. Jej "papier "się wyrabia sam a ona nawet swojej wielmożnej nie rusza ze swego salonu kosmetycznego na ul. Klonowej w Kielcach. W dodatku juz od wielu lat ta Pani na wielu portalach i stronach medialnych przedstawia się jako kosmetolog. Rozumiem, że wyżej wspomniana osoba juz miała " obronę " na pierwszym roku studiów? W dodatku 3 lata temu już z góry wiedziała, że jest kosmetologiem, podajac to do mediów a nie mając takich uprawnień ? Uczelnia na której protegowani są kieleccy zaklamani biznesmani. Biedni tylko inni studenci, którzy się trudzą, uczą, wydają na dojazdy i ledwo wiążą koniec z końcem aby połączyć pracę ze studiami. Tylko tacy zasługują na uprawnienia a nie żony celebrytów.
  5/11/18
 • Karolina

  ta uczelnia jest chyba jedyną uczelnią w kraju, włączając w to uczelnie państwowe i prywatne, na której ukrywane są syllabusy poszczególnych kursów i ich prowadzący. Co z tego, że są plany studiów, jeśli nikt nie wie, o czym będą na poszczególnych zajęciach mówić? Potem się władze instytutów dziwią, że mało studentów do nich przychodzi i kierunki wygaszają. Skoro ukrywają treści zajęć to każdy potencjalny kandydat przy dzisiejszej sytuacji edukacji wyższej w Polsce, pójdzie studiować tam, gdzie wie, o czym go będą uczyć i czy to mu się w praktyce przyda. Nikt nie chce kupować przysłowiowego kota w worku.
  5/10/18
 • Michał

  sory ale w LO miałem wyższy poziom żenada
  5/10/18
 • PMR

  Cześć :) czy jest jakaś grupa zarządzania(zaocznie) na fejsie ? jeżeli tak to poprosiłabym link :)
  10/20/17
 • molll

  zapisałam się na administrację ale czy połączę życie prywatne z pracą i szkołą?
  10/1/17
 • molll

  Proszę powiedzcie mi czy na tej uczelni dam radę na Administracji bo od matury minęły 17 lat?
  9/29/17
 • Adam

  Studiowałem prawo, zdałem na aplikację, Uczelnię mogę ocenić tylko pozytywnie.
  8/14/17
 • Kamil

  Poziom nauczania dno. Zmarnowałem tu 3 lata swojego życia. Pozdrawiam
  5/5/17
 • Anna

  Witam serdecznie, Miałam tę nieprzyjemność bycia studentką niniejszej uczelni. NIKOMU NIE POLECAM tej "szkoły"!!! Absolutna żenada!!! Chyba, ze komuś zależy jedynie na papierku! Poziom nauczania tragiczny!!! Do tego oszuści i wyłudzacze!!! Studiowałam na WSEiP oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w tym samych czasie. Na jednej i drugiej uczelnie uzyskałam stypendium naukowe (co na WSEiP nie jest żadnym wyczynem). Ponieważ na 1 roku studiów magisterskich zjazdy zaczęły się pokrywać, zrezygnowałam z dalszej edukacji na WSEiP juz na samym początku roku akademickiego. Nie odebrałam indeksu, karty ocen itp. Byłam jedynie na pierwszym wykładzie i tyle. Dwa lata później, gdy juz dawno zapomniałam o przygodzie z tą uczelnią dostałam pismo z firmy windykacyjnej o zadłużeniu z WSEiP. Skontaktowałam się natychmiast z uczelnią aby to wyjaśnić. "Przemiłe" Panie w sekretariacie powiedziały mi, ze nie będą ze mną w ogóle na ten temat dyskutować ponieważ oni już sprzedali moje zadłużenie i nawet nie poczuwają się do tego aby wyjaśnić mi z czego to wynika. Otóż okazało się, że zgodnie z regulaminem uczelni powinnam napisać pismo, że rezygnuję z dalszej edukacji, czego niestety nie zrobiłam. Wydawało mi się bowiem, że nieodebranie indeksu oraz nieprzystąpienie do żadnej z sesji egzaminacyjnych, a także nieobecność na żadnych zajęciach spowodują automatyczne skleślenie mnie z listy studentów. Ponieważ przyznane miałam jednak stypendium naukowe z funduszy unijnych Uczelnia nie wykreśliła mnie z listy studentów i przez 1,5 roku pobierała bez mojej wiedzy nielegalnie pieniądze z Unii przekazując je na poczet czesnego. Wezwanie do zapłaty z windykacji dotyczyło tych 6 miesięcy drugiego roku studiów uzupełniającyh! Prosiłąm Uczelnię o wycofanie roszczeń ponieważ łatwo można było stwierdzić iż nie byłam ich studentką przez cały ten okres. Ponadto nie miałam pieniążków na zapłacenie tak wysokiej kwoty, Wraz z odsetkami wyszło ok 2000 zł. Uczelnia wypieła się zasłaniając się zapisem w regulaminie, który jest tak sporządzony aby to zawsze uczelnie miała rację, a nie student. Regulamin w żaden sposób nie chroni studenta a jedynie władzee uczelni. Kosztem normalnych, biednych ludzi dranie się wzbogacają!!! TRZYMAJCIE SIE JAK NAJDALEJ!!!!!
  6/29/16
 • maci

  studiował ktoś bhp na wseip? proszę o opinie
  6/8/16
 • bezp. wewn.

  jakie macie zdanie o kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne? warto? gzdie praca? jaki poziom trudności?
  2/2/16
 • ciekawska

  dlaczego uczelnia która ma tak szroka oferte itak wiele ciekawych Studiów Podyplomowych ma taką niską OCENĘ??? Z czego to wynika? czy ktoś studiował tu podyplomówki z zakresu PRAWA? jakie odczucia?
  1/13/15
 • cezi

  szkoła jak każda inna prywatna czy dobra? akceptowalnie niezła znam uczelnie państwowe które są gorsze mi dyplom tej szkoły nie przeszkodził a nawet pomógł w znalezieniu dobrej pracy na poziomie i tak po kilku latach pracodawcy bardziej zwracają uwagę na doświadczenie i skuteczność w pracy niż na skończoną uczelnie a ta szkoła ma rozsądne stawki i jest bardzo wygodna
  10/8/14
 • fizjoterapia? jak jest?

  wydaje mi się, że ta ocena jest dość niska, jak porownać z innymi szkolami, nawet w Kielcach? z czego to wynika? czy moga cos wiecej powiedziec studenci? jaka opinia o fizjoterapii? warto?
  6/17/14
 • janek

  w ogóle to nie studiujcie prawa szkoda nerwów i nic po ty nie ma nie bd wcale sędziami czy adwokatami bo nie wiadomo czy zdacie aplikacje a to graniczy z cudem , a nawet jak zdacie to na sędziego powołują moze 5 a przy dobrych wiatrach 10 osób ze wszystkich roczników odbywających aplikacje czyli z ok kilku tysięcy studentów taka jest prawda bez względu na to po jakiej sa uczelni prawo jest wszędzie takie samo, (tylko ludzie z zazdrości najeżdżają na uczelnie czy to na ta czy na inną,) . idźcie na kierunek ścisły bo zmarnujecie sb życia jak ja na uj a teraz tutaj się mecze.
  2/26/14
 • Janek

  wcale nie jest prawdą to co tu piszecie, studiowałem na UJ nie zaliczyłem 2 roku bo dla nich liczy się tylko kasa i poprawki które bardzo dużo kosztują. Ludzie nie wyrabiają biorą prochy tam jest istny meksyk , wiec przeniosłem się do Kielc bo myślałem ze bd luźniej , pomyliłem sie ... tez lekko nie jest ale chyba na prawie trzeba zakuwać. Miejcie nade mna trochę litosci i nie dobijajcie mnie ze tu nie trzeba sie uczyc , ludzie błagam jak tutaj sa nawet poprawki na ćwiczeniach z cywila, co na uj wogole ćwiczenia byly malo wazne liczył sie egzamin, i kilku prof. jest z uj.
  2/26/14
 • beagle

  jak jest z językami obcymi? tylko angielski, czy dają jeszcze jeden do wyboru?
  1/13/14
 • niot

  Moris, jaki bezpłatny kurs na aplikację prawniczą ? czy ty wiesz o czym piszesz? i co dalej po czymś takim, na bazary? Żenada !
  1/3/14
 • odo

  Jakie prawo , jakie nauki medyczne w kielcach !!! ??? Ludzie, bez jaj !!!!!
  11/24/13
 • medycznych nauk?

  od kiedy ta Uczelnia jest też Nauk Medycznych? chce na stomatologiczny iść kierunek, czy to znaczy, ze w Lipińskim jest to możliwe?
  11/14/13
 • iloo

  ja wybieram sie na prawo, nikt niestety z moich znajomych nie studiuje na wseip ale chetnie poznam kogos, kto rowniez wybiera sie na prawo od pazniedzirnika ;p
  9/30/13
 • Kasia

  i ja też sie wybieram
  9/25/13
 • Michał

  Ja wybieram się na prawo od października:) na wseip może ktoś da znać na stronie:)
  8/10/13
 • Zygrryd

  słaba szkoła, nie polecam
  6/30/13
 • jak jest na fizjoterapi?

  kto studiuje na WSEIP w Kielcach kierunek fizjoterapia? jak wam sie podoba ta szkola i te studia? gdzie w kielcach wchodzi jeszcze w gre ten kierunek zaocznie? macie rozeznanie i porownanie jakies?
  10/11/12
 • eva

  Hej, co do uczelni ja gorąco polecam. Jeśli ktoś chce w Kielcach studiować na uczelni prywatnej to WSEiP chyba najlepszy wybór. Ja się bardo pozytywnie rozczarowałam. Dobra kadra, porządne wyposażenie szkoły. Siada trochę sfera administracyjna i lubią przekombinować ale tak jest baaardzo spoko. Polecam kierunki medyczne, a i prawo jest solidne.
  7/16/12
 • follow

  nie wiem czy informatyka jest tak bardzo obleganym kierunkiem jak na przykład dziennikarstwo, czy prawo. Ludzie idą na informatykę bo wierzą, że dostaną od ręki pracę. i coś w tym jest, ale wiadomo też że musisz się nauczyć dużo na informatyce, więc odsetek osób które kończą taki kierunek jest dużo mniejszy niż tych którzy zaczynają
  7/16/12
 • ksdf

  może i infa jest i będzie najbardziej obleganym kierunkiem, ale specjalistów będzie potrzeba coraz więcej też. Ja wybieram się na informatykę i jestem pewny, że za 5 lat będę miał robotę.
  7/6/12
 • Moris

  polecam bezpłatny kurs na aplikacje pracownicze, który obecnie bedzie realizowany :) Dobra opcja ze strony szkoły
  1/16/12
 • Włodzi

  Informatyka to już niedługo chyba bedzie najbardziej oblegany kierunek, albo już nawet jest.
  1/13/12
 • Gofa

  Infa jak Infa - komputer masz i robisz to co musisz
  1/11/12
 • infor

  A jak z informatyką? Na jakim poziomie? Wykładowcy są uniwersyteccy?
  12/11/11
 • manio

  Czy na prawie uwajają? Słyszałem że czasem tak robią. Jakie jest wasze doświadczenie?
  12/11/11