Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych.

To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • Sasza
  Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

  Administracja czy ekonomia?
  9/14/19
 • Maciek
  Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie

  Jak wyglądają studia na dietetyke dziennej , do której godziny są? Czy są też zaliczenia ustne?
  9/14/19
 • Nn
  Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie

  Kto się wybiera na dietetyke 1 stopnia? :)
  9/14/19
 • Kama
  Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Beaty Mydłowskiej w Warszawie

  Kto się wybiera na dietetyke niestacjonarne ?
  9/14/19
 • Stypendium
  Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

  Są stypendia dla osób niepełnosprawnych, tylko na każdej uczelni różne stawki
  9/14/19
 • Izabela
  Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu

  Czy można zapisać się jeszcze na zaoczną italianistykę od podstaw? :) Czy osoby niepełnosprawne mogą liczyć na stypendium?
  9/14/19
 • Student
  Politechnika Gdańska

  No nie wiem czy w zeszłych latach było się łatwiej dostać na informatykę. W tym roku było 1790 kandydatów na ten kierunek, a w poprzednich latach 2,5-3 tysiące, więc...
  9/14/19
 • kandydat
  Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie

  Witam wszystkich. Mam pytanie odnosnie studiow II stopnia zaocznych. Interesuje mnie kierunki nieinzynierskie, na przyklad Obronnosc Panstwa. Mieszkam daleko poza Warszawa i wazna jest dla mnie ilosc zjazdow , podejscie do obecnoci na zajeciach, po prostu jakie jest podejscie do studentow i obciazenie studiami niestacjonarnymi itp. Jest to dla mnie bardzo wazne , prosze o rzeczowe odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie
  9/14/19
 • Jan
  Collegium Da Vinci w Poznaniu

  Hej, dlaczego idziesz na Urban Management? Podaj swoje przyczyny...
  9/14/19
 • Isadora
  Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

  Przestrzegam osoby niepełnosprawne przed tą szkołą. Zero empatii. Niestety...
  9/14/19
 • WF
  Uniwersytet Gdański

  Jak to jest z zapisami na wf dla osób, które nie mają wf w planie? Bardzo chcę jeszcze chodzić na wf, ale nie wiem czy mogę się zapisać skoro już mam zaliczony. Proszę o odp.
  9/14/19
 • Filologia Polska
  Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

  W systemie moj wynik punktowy widnieje jako 0 pkt. I nie posiadam miejsca w rankingu Czy zrobiłam coś źle czy system nie odczytal moich wyników ?
  9/14/19
 • Analiza danych
  Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  Ktoś coś o analizie danych? Podobno dużo pracy po tym, ale jak się przebić? Uczelnia ma jakieś umowy z takimi firmami? Ciężkie studia?
  9/14/19
 • Infa
  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J.A. Komeńskiego w Lesznie

  Na jakim poziomie jest Informatyka tutaj? A jak współpraca z firmami? Chciałbym pracować jako programista już na studiach
  9/14/19
 • Informatyka
  Politechnika Gdańska

  Z podanych progów punktowych wynika, że aby dostać się w tym roku na Informatykę [(zakładając, że napisałem rozszerzenie z angielskiego i polskiego na 100% (mało prawdopodobne)] trzeba było mieć grubo ponad 70% z rozszerzenia z matmy/fizy/infy. W realu mało kto pisze języki z rozszerzenia na 100%, więc wynika, że z 90% z rozszerzenia matmy na Informatykę ;( może na UG łatwiej
  9/14/19
 • Progi
  Politechnika Gdańska

  Masakrycznie wysokie progi punktowe! Kim są ludzie, którzy dostają się na Informatykę? Chyba z wszystkich rozszerzeń (matma, fiza, angol, infa) trzeba mieć 80%+... A od przyszłego roku mają jeszcze inaczej je liczyć. W zeszłych latach łatwiej było się dostać
  9/14/19
 • Absolwent - Piotrków T.
  Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej

  Zajęcia na ratownictwie medycznym SUPER!. Wykładowcy są praktykami. Może nie jest bardzo lajtowo, ale są przystępni dla Studenta. Zawsze pomocni, kiedy tylko ktoś czegoś nie rozumie, tłumaczą. Dużo zajęć praktycznych na sprzęcie. Dobrze przygotowują do zawodu. Polecam.
  9/14/19
 • byłem i widziałem
  Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu

  Namówił mnie kumpel który jest na 2 roku i sobie chwalił. Może na spokojnie pogodzić studia z pracą bo mają CloudA i mówił że problemów nie robią więc i ja się zapisałem. Jak sobie przypomnę to napisze po miesiącu co i jak :)
  9/14/19
 • Inez
  Warszawska Szkoła Filmowa

  Mam pytanie - czy ktos wie jakie konkretnie książki trzeba przeczytać na egzamin do WSFu na aktorstwo ? I milo by było jakby ktos polecił jakies fajne kursy aktorskie lub korepetytora/-rke :)
  9/14/19
 • N
  Akademia Ignatianum w Krakowie

  I czy jest możliwość ewentualnego przeniesienia się do innej grupy? Pytanie dotyczy studiów na pierwszym roku/pierwszego stopnia
  9/14/19