Ocena uczelni

Komentarze (544)
Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • Elka z Olsztyna

  Dopinam się do pytania o neurologopedie gdyby ktoś miał coś do przekazania na temat ty o byłoby spoko .napiszcie czy warto i co potem
  1/18/21
 • Gunia

  Hej, zapisałam się na studia podyplomowe i zostałam zapisana do obecnie trwającego semestru. Do kiedy muszę go zaliczyć (czy musi on być zaliczony do 24.01)?
  1/18/21
 • zainteresowana

  do migotka ;;;;to zależy od ilości materiału, a potrafi być go znacznie dużo, ale na spokojnie jesteś w stanie cały ten materiał przyswoić, studiujesz w wolnych czasie, ponieważ dostęp do materiałów ma 24 h prze 7 dni tygodnia. tylko najpierw musi się zalogować i opłacić te styudia
  1/18/21
 • migotka

  czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda organizacja na takich studiach? ile mniej więcej dni/godzin w tygodniu trzeba poświęcić na takie studia podyplomowe? płacę, i co? od razu mam dostęp do materiałów?
  1/18/21
 • BoskaBożka

  @Aja Tak, na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia są prowadzone w Przemyślu :) Jakie masz pytania?
  1/18/21
 • Aja

  A ktoś oprócz podyplomówek studiuje tu na licencjacie? Kompletnie nie ma opinii na ten temat.
  1/18/21
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Reply for the comment of Anna from date 1/15/21
  Ze względu na fakt, iż Pani wiadomość nie zawiera stanu faktycznego pozwolimy sobie wytłumaczyć jak jest w rzeczywistości: Zgodnie z aktualnymi przepisami obowiązującymi w systemie szkolnictwa wyższego (ustawa Prawo o szkolnictwie i nauce oraz akty wykonawcze) nie jest wymagane prowadzenie studiów podyplomowych wyłącznie w zakresie w którym prowadzone są studia I, II stopnia, czy też jednolitych studiów magisterskich. Uruchamiane przez uczelnię wyższą studia podyplomowe są realizowane w ramach posiadanej autonomii i nie jest do tego wymagana dodatkowa akredytacja. Programy wspomnianych studiów podyplomowych są opracowywane przez uczelnie. Nie mniej jednak uczelnia WSKZ zatrudnia obecnie blisko 300 wykładowców, którzy są wybitnymi specjalistami i praktykami w swoich dziedzinach. Duża część z nich ma bezpośredni wpływ na to, aby programy studiów były dostosowane do dzisiejszych potrzeb rynkowych, dlatego słuchacze mają pewność, że studiują wyłącznie ważne i aktualne zagadnienia, które przydadzą się na obecnym i przyszłym rynku pracy. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi studentów. Chętnie odpowiemy na wszelkie Pani wątpliwości. Pozdrawiamy, Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
  1/18/21
 • Natalia

  @Dorocia ją też dołączyłam. Gdybyś chciała porozmawiać, to odezwij się🙃 razem raźniej! n.urbanowicz@gmail.com
  1/18/21
 • Ewcia66

  Hejka podbijam temat czy jest tu ktoś po neurologopedi? I może napisać kilka słów
  1/18/21
 • Ewela

  Do nika dasz radę nie martw się, jak zdałaś tamte to ten ostatni też ci pójdzie.Poczytaj i wszystko będzie super.
  1/17/21
 • Nika

  Jak wygląda test kończący semestr? I czy można podchodzić do niego kilka razy, jakby co? Materiały z dwóch ostatnich tematów robię i testy cząstkowe, ale zastanawiam się jak to jest z tym testem końcowym semestru?
  1/17/21
 • DoAnna

  Nie skasowano. Ja w dalszym ciagu widzę. Masz jednak tu zamieszczoną też odp. bezposrednio od WSKZ także :)
  1/17/21
 • Kaas

  Dziękuję za odpowiedz.
  1/17/21
 • DoKaas

  Moze dlatego, ze nie tyczą sie Uczelni, ksztalcenia. Nic nie wnoszą i są przejawem nieuczciwej konkurencji. Malo tego świadczą o braku podstawowej wiedzy dotyczacej Prawa Oswiatowego czy tez Prawa o Szkolnictwie Wyzszym i Nauce. Ktoś pracujący w szkole miejmy nadzieję taką wiedzę posiada, ale pewnie jest grono, które nie ma pojecia. Moze gdyby szkola istniała 3 lata, ale istnieje przeszlo 20.
  1/17/21
 • Eweliba

  Czy jest tu ktoś kto skończył neurologopedié i może mi opowiedzieć o tym kierunku i czy można się tam dobrze przygotować do tego zawodu? Jak z pracą potem ?
  1/17/21
 • Kajka

  Czy możecie wypowiedzieć się na temat kierunku kadry i płace? Czy po ukończeniu tego kierunku rzeczywiście zdobywał niezbędne kwalifikacje, zeby moc pracować np. W szkole czy w urzędzie? Dzięki!
  1/16/21
 • Asia

  Chciałabym się zapisać na pedagogikę specjalna oligofrenopedagogika i mam pytanie bo nie mogę nigdzie się doczytać czy ja muszę tam jechać, i na jakiej zasadzie odbywają się zajęcia w sensie jakie dni i po ile godzin bo nie mogłam się niestety dodzwonić czy ktoś wie?
  1/16/21
 • Dietetycznie

  Zapisałam się, zaczynam przygodę z WSKZ. Dam znać jak jest na dietetyce u nich za jakiś czas :).
  1/16/21
 • Kaas

  Anna też jestem ciekawa. Może ktoś dysponuje szerszą wiedzą w tym zakresie.
  1/15/21
 • Socjopata :D

  Cześć, Agg :) Skończyłem socjoterapię na WSKZ, myślę, że to dosyć podobny kierunek. Materiały są tworzone przez prawdziwych wykładowców, w zakładce z kadrą na stronie uczelni widziałem nawet mojego profesora ze studiów wyższych. Jeśli się chce, można naprawdę dużo się nauczyć i wynieść ze studiów. Osobiście jestem zadowolony i myślę nad podjęciem kolejnego kierunku, szczególnie, że mają rabaty dla swoich słuchaczy :D
  1/15/21
 • Anna

  Czy ta uczelnia ma uprawnienia do prowadzenia studiów podyplomowych? Wg prawa uczelnia może prowadzić studia podyplomowe w zakresie obszaru kształcenia, w którym prowadzi co najmniej jeden kierunek studiów. W innych przypadkach ppotrzebna jest zgoda ministra na prowadzenie studiów. Czyli jeśli uczelnia proponuje podyplomówkę np. z Zarządzania, to powinna prowadzić studia licencjackie lub magisterskie o tym kierunku lub inne , których zakres jest pokrewny. Na stronie Polon mają przypisane tylko Bezpieczeństwo wewnętrzne, a w ofercie sa m. in. studia podyplomowe prawne, pedagogiczne i inne.
  1/15/21
 • Agg

  Witam czy ktoś studiował na tej uczelni resocjalizacje z socjoterapia na podyplomowych i mugul by sie wypowiedzieć na temat teko kierunku czy jest warty studiowania tutaj i czy decydując sie na niego nie wyrzucasz kasy w bloto jesli chodzi o poziom studiów i wiedze przekazywana przez wykładowców oczywiscie
  1/15/21
 • Do Juli

  Cześć :) Ja co prawda jestem w trakcie logopedii, ale robiłam praktykę w szkole i powiedziano mi, że mogę liczyć na zatrudnienie, jak skończę studia. Podczas praktyki mogłam wykorzystać wiedzę z materiałów ze studiów i okazała się ona bardzo konkretna i przydatna, więc osobiście polecam.
  1/15/21
 • Jula z domu julka

  Czy jest tu ktoś kto ukończył studia podyplomowe z logopedii i mógłby powiedzieć czy po tym kierunku udało mu się znaleźć pracę w tym zawodzie?
  1/14/21
 • Dorocia

  Natalia, zaczęłam asystenta medycznego w zeszłym miesiącu, materiały są super jakości. Mnie dopisali do semestru, który już trwa i chyba nadal tak można, więc odezwij się do dziekanatu, wtedy możesz skończyć jeszcze w tym roku :) Miałam rozmowę o pracę w przychodni i jak skończę te studia, to raczej mnie zatrudnią, więc trzymam kciuki!
  1/14/21
 • Michał

  Z tego co mi wiadomo harmonogram studiów jest taki sam dla wszystkich ale to w ramach jakiego semestru rozpoczniesz studia uzależnione jest od tego kiedy dokonasz zapisu i płatności :)
  1/14/21
 • Natalia

  Czy ktoś z Was studiuje bądź zaczyna asystenta medycznego? Możecie powiedzieć coś więcej o tym kierunku?
  1/14/21
 • Natalia

  @Karol bardzo Ci dziękuje! Pozdrawiam🙂
  1/14/21
 • Karol

  Szanowna Natalio :) o ile dobrze się orientuję to z licencjatem mogłoby cię zainteresować przygotowanie pedagogiczne do szkół podstawowych ale polecam przedzwonić na infolinię żeby się upewnić bo obsługa jest naprawdę konkretna :)
  1/14/21
 • OdSiebie

  Jestem absolwentką tej Uczelni (kierunku Logopedia). Bardzo sobie chwalę zarówno formę kształcenia, treści/materiały jak i pomoc, którą niejednokrotnie otrzymałam. Cena jest także przystępna (jedna z najbardziej atrakcyjnych na rynku). Chciałabym także przestrzec przed nieuczciwą konkurencją. Zanim zdecydowałam się na studia zamieściłam tu post z mailem- otrzymałam poza jedną same pozytywne opinie. Jak ktoś nie zna prawa oświatowego i nie wie jak funkcjonują uczelnie może się faktycznie zrazić. W razie wątpliwości śmiało pytać. Ja miałam to szczęście, że większość osób z którymi pracuje ukończyła studia podyplomowe w WSKZ przede mną, także wybór był stosunkowo łatwy. Pozdrawiam @Marta
  1/13/21
 • Kaas

  Na fb jest grupa dla studentów WSKZ. Tam rozwiewają wątpliwość, można porozmawiać z osobami z tego samego kierunku.
  1/13/21
 • MWG

  A jest tutaj ktoś kto robiła podyplomowe Dietetyka pediatryczna?
  1/12/21
 • Gunia

  Hej, jest tu ktoś z podyplomówkiPozyskiwanie i zarządzanie funduszami europejskimi i mógłbym napisać więcej szczegółów o tym kierunku.
  1/12/21
 • Manja

  @Pomocna dziękuje! Po proszę uczelnie o wykaz zajęć, może to mi coś podpowiedzi jeszcze. Dzięki!
  1/12/21
 • Natalia

  @Ola dziękuję za odpowiedź. Mam licencjat z pedagogiki opiekuńczo wychowawczej i właśnie nie wiem które przygotowanie wybrać. Poradzcie, proszę
  1/12/21
 • Wiki

  Czy wszystkich obowiązują wspólne terminy, czy każdy studiuje swoim tokiem, zależnie od momentu rozpoczęcia studiów?
  1/12/21
 • Karol

  Jak zaliczyłaś zimowy to letni sem 24 lutego będzie
  1/12/21
 • Anka11cy.

  Mam pytanie dla tych co już zaliczyli testy cząstkowe i mają za sobą 1 semestr , kiedy uruchomi się kolejny semestr ?
  1/11/21
 • Małgośka

  Ona32, wiadomo obawy ludzka rzecz, szczególnie przy zapisach internetowych. Ja rozpoczęłam od sprawdzenia właśnie Uczelni, też widziałam sporo pozytywnych opinii i nie wiedziałam czy to nie tzw. "lanie wody" - ale już jak postudiowałam 2 semestry to w sumie zgadzam się z tym, że to porządna Uczelnia :). Z zaświadczeniami bez problemu do pracodawcy, faktury sprawnie działają, zawsze wytłumaczą wszystko - zupełnie inaczej niż na moich studiach magisterskich gdzie godzinami stało się do dziekanatu, a doprosić się o coś graniczyło z cudem :((((
  1/11/21
 • Ewcia66

  Tak to prawda. Dodatkowo obsługa jest bardzo miła i wszystko dokładnie wyjaśni. Może mnie jedynie brakuje kontaktu z ludźmi szkoda, że grupa nie może się widzieć by móc że sobą pogadać. Wymienić się doświadczeniem. A poza tym naprawdę polecam.
  1/10/21
 • Kkkk

  WSKZ, ma bardzo dobre opinie . Mam nadzieję, że opinie na jej temat nie piszą zatrudnione do tego osoby, tylko rzeczywiście są one prawdziwe. W necie nie ma ta temat tej uczelni ani jednego złego słowa.
  1/10/21
 • Ewcia66

  Ps. Na razie za nic dodatkowo nie przyszło mi płacić tylko za semestr . I to od razu po zalogowaniu się i założeniu konta studenta . Profil jest aktywny i w chwili dokonywania opłaty bezpiecznie kieruje do Twojego banku. Wszystko ok.
  1/10/21
 • Ewcia66

  Studia dają pełne kwalifikacje zgodne z wymogami nadawania tychże kwalifikacji poprzez ustawę, która to warunkuje. Poza tym jest na stronie dostępny regulamin studiów,który dokładnie opisuje jak wygląda forma ich realizowania. Studiuję logopedię. Zresztą poraz kolejny,bo wcześniej studiowałam na uczelni i widzę różnicę w programie dla mnie na plus.
  1/10/21
 • Ona32

  Ewcia 66 A co Pani studiuje? Ja jestem pełna obaw. Boję się, że nagle za cos z kosmosu będę musiała zapłacić lub okaże się, że studia nie dają kwalifikacji. Mam pytanie czy na uczelnie nie trzeba przyjeżdżać?
  1/10/21
 • Ewcia66

  Nie ma żadnych haczyków. Ja jestem teraz studentką i też miałam takie obawy,ale widzę, że poziom jest dobry,wiedza jest naprawdę obszerna i trzeba do niej przysiąść i dobrze się pouczyć by móc zgodnie z sumieniem i starannością móc zdać test. Nie ma tak jak na normalnych studiach gdzie musisz się o wszystkim sama dowiadywać,użerać z wykładowcami,chodzi za wpisem i stac w kolejkach do dziekanatu. Tu jest wszystko Wygodne. Jedyny minus to punkty przyznawane na godziny studiowania, ETCS bo jest ich 30 a normslnie miałabyś 60. Ale na to nikt nie patrzy.
  1/10/21
 • Ona32

  Dzień dobry, Wszystko pięknie. Jednak ja mam obawy. Wszystko idzie prosto i gładko i przyjemnie, obawiam się, że gdzieś ukryty jest jakis haczyk. Jakie są Wasze doświadczenia?Czy nie ma ukrytych kosztów?
  1/10/21
 • Justi

  Cześć! Ktoś z Was studiował dziennie mgr i wybrał do tego podyplomówkę? Chciałabym jakoś wykorzystać ten czas pandemiczny, ale się zastanawiam czy w mojej sytuacji ma to sens, bo z reguły na studia podyplomowe decydują się osoby, które pracują i starają się o wyższy poziom lub muszą się przekwalifikować. Ktoś z Was był w takiej sytuacji? Co myślicie o moim pomyśle? Ma to sens?
  1/10/21
 • zuzka

  witajcie... kiedy kończy się semestr zimowy? do kiedy trzeba zaliczyć końcowy test semestralny?
  1/8/21
 • Ewela

  Dziękuję Wam za odpowiedź.
  1/8/21
 • Kuba_K.

  @Ewela też jestem absolwentem WSKZ i nikogo nie dziwi w dzisiejszych czasach to, że studia odbywają się w tej formie. Znajomi ze studiów medycznych w ten sposób realizują większość przedmiotów już od ponad roku. Ja musiałem zrealizować 180 godz. praktyk w związku z czym myślę, że spore zaplecze praktyczne uzyskałem. Z otrzymaniem pracy nie miałem problemu (wiadomym było, że po ukończeniu kierunku obejmę tę funkcję- inicjatywa Dyrektora). Świadectwo jest identyczne jak po każdej innej Uczelni , poza tym praktyki zrealizować trzeba. W związku z powyższym wirtualną formą studiowania bym tego nie nazwał.
  1/8/21
 • Angelika

  Ewela, jestem ich absolwentką i zdobyłam wymarzoną pracę. Udało mi się to właśnie z ich świadectwem, a zresztą na nim nawet nie ma wzmianki o tym jak prowadzone są studia. Z takim dokumentem możesz spokojnie ubiegać się o pracę :)
  1/8/21
 • Pomocna

  Na stronie studia-online.pl znalazłam coś takiego jak: Organizacja i zarządzanie jednostkami pomocy społecznej, więc może @Manja zerkniesz sobie :) czy o coś takiego chodziło.
  1/8/21
 • Ewela

  Hejka mam pytanko do wszystkich, którym udało się do ukończyć podyplomowe studia , otóż, jak wygląda podejście innych do tego, że dyplom został otrzymany poprzez wirtualną formę studiowania,czy nie utrudnia to znalezienie pracy ?
  1/8/21
 • Ola

  Natalia- to zależy od tego jakie wykształcenie posiadasz. Posiadasz może tytuł magistra tj. ukończone studia II stopnia bądź też jednolite magisterskie?
  1/7/21
 • Manja

  Czy jest kierunek studiów, który da mi kwalifikacje do pracy w ośrodku pomocy społecznej? Dodał, że jestem po pedagogice
  1/7/21
 • Natalia

  Witajcie, Proszę Was o pomoc- chcę zacząć przygotowanie pedagogiczne, ale nie wiem które wybrać. Jestem po pedagogice opiekuńczo wychowawczej i okazuje się, że przygotowania niestety nie mam. Przygotowania potrzebuję do pracy w przedszkolu, żłobku, czy klubie a także w przyszłości do prowadzenia gabinetu terapii sensorycznej. Poradzcie proszę, bo nie chcę znowu zostać bez uprawnień
  1/7/21
 • Pauli 85

  Hej mam kilka pytań do osoby z integracji sensorycznej. Podaje swojego e-maila i proszę o kontakt. paulina.wilczek@op.pl
  1/7/21
 • Pablo16

  Cześć, Magda :) Niedługo kończę drugi semestr na psychologii pozytywnej i będę wybierać temat, to postaram się dać znać, jak to wygląda. Kontaktowałem się z infolinią i dowiedziałem się, ze pracę pisze się na podstawie materiałów przerabianych na studiach, więc nie wydaje się to bardzo trudne. Same studia polecam, dużo przydatnej wiedzy w fajnej i przystępnej formie
  1/7/21
 • Chiropraktyczka

  Do Sloma: W listopadzie zapisałam się na chiropraktykę, z tego co się dowiedziałam, nie realizujesz typowych praktyk, ale materiały są naprawdę dobrze przygotowane i dużo z nich da się wyciągnąć. Możesz napisać do uczelni i poprosić o program kierunku, zobaczysz, czego będą dotyczyć tematy :)
  1/7/21
 • Adam

  Zacząłem niedawno praktyki na przygotowaniu do szkół podstawowych. Teraz są ferie, ale przed świętami realizowałem zajęcia zdalnie. Program praktyk ustalasz sobie sama z opiekunem. Jeśli chodzi o termin, to nie ma znaczenia, kiedy robisz praktyki, możesz rozłożyć nawet na całe studia :)
  1/7/21
 • Do Ani

  Hej, kończę niedługo pierwszy semestr na business english. Ogólnie bardzo polecam. Myślałam, że jestem dobra z angielskiego, ale na tym kierunku już teraz nauczyłam się dużo więcej, szczególnie branżowego słownictwa. Daj znać, jakbyś miała konkretne pytania.
  1/7/21
 • Karo

  Anita, WSKZ nie narzuca ci planu praktyki, ja na nauczaniu polskiego ustalałam program z moim opiekunem w szkole, część lekcji obserwowałam, a część prowadziłam. Wszystko było ok, uczelnia mi zaliczyła praktyki bez problemu.
  1/7/21
 • Do Pauli85

  Jestem na integracji z diagnozą i terapią dzieci, aktualnie kończę drugi semestr. Studia bardzo ciekawe, materiały merytorycznie są super. Osobiście bardzo polecam. Co najważniejsze, będę miała uprawnienia do wymarzonej pracy, więc lepiej być nie może ;)
  1/7/21
 • Ania

  Hej, zastanawiam się nad zapisaniem na kierunek Business English - język angielski w biznesie i chętnie poznałabym opinie kogoś kto aktualnie studiuje lub studiował. Nie mam FB, więc prosiłabym o maila: a.kilork@gmail.com Dziękuje pięknie :)
  1/6/21
 • Anita

  Czy uczelnia podaje program praktyk pedagogicznych z podziałem na poszczególne zadania?
  1/6/21
 • Paula85

  Witam,czy ktoś studiuję integrację sensoryczna?Jestem ciekwa opini.
  1/6/21
 • magda

  Psychologia pozytywna podyplomowo. Polecacie? Jakie tematy pracy do wyboru?
  1/6/21
 • Sloma

  Witam czy studiuję ktoś chiropraktykę? Jest dużo praktyki?
  1/6/21
 • DoMateo

  Na świadectwie nie ma informacji co do formy kształcenia. Jeśli chodzi o pierwsze pytanie to ze swojego doświadczenia wiem, że zależy to od kierunku .
  1/6/21
 • Kasia1452

  Proszę o informację jak wyglądają praktyki na przygotowaniu pedagogicznym w dobie pandemii ? Jaki jest plan takich praktyk? Czy można zrealizować całe praktyki na I semestrze czy muszą być rozłożone na 3 semestry?
  1/5/21
 • Mateo

  Jak wygląda studiowanie? Wykłady online, czytanie materiałów? W jakich proporcjach / ilościach? Chodzi mi o to daj my na to w jednym semestrze ile jest czytania samemu, a ile wykładów? Czy na dyplomie jest że nauczanie odbywało się w formie e-learningu?
  1/5/21
 • Marti

  Dane etapy studiów mają testy, mniejsze lub większe (w ramach sesji) ale to już chyba zależy od kierunku jaki bierzesz ...
  1/5/21
 • ???

  Wszystkie przedmioty kończą się egzaminem? Jak to wygląda praktycznie?
  1/4/21
 • Marti

  Cześć. Co do testów to wiem tyle, że poprawiałam jeden w ramach studiów i nie miało to wpływu na ocenę to, że pochodziłam drugi raz do zaliczenia.  No a co do pracy no to są wytyczne i trzeba się ich trzymać, ale na szczęście wszystko jest w miarę jasno opisane i te 15-30 stron to jeszcze nie koniec świata.  Teraz w zasadzie czekam na ocenę pracy na drugim kierunku...zobaczymy
  1/4/21
 • Kate

  Czy koś może podzielić się informacją na temat pracy dyplomowej. Czy ona jest ostro sprawdzana?, Jak komisja sprawdza pracę?
  1/4/21
 • zainteresowana

  witam mam do was pytanko odnośnie oceniania testów cząstkowych. otóż czy student otrzyma za to jakąś ocenę i gdzie się o to zapytać ? i czy jak się nie zda od razu ma to wpływ na ocenę...ktoś mi pomoże ?//?
  1/3/21
 • Marcin

  Zapisałem się dzisiaj na MBA :) dam znać za jakiś czas jak te studia!
  1/2/21
 • rekrutacja

  Moi drodzy zastanawiam się nad kierunkiem pedagogicznym, czy ktoś mógłby mi napisać na emaila czy warto? ikuc84@o2.pl
  1/1/21
 • Anonimowa-K.

  Kinga, nie wiem czy wiesz ale jest grupa na fb dla studentów, więc może tam kogoś znajdziesz z projektowania wnętrz! :) Ja mogę się tylko co najwyżej ogólnie wypowiedzieć, bo zupełnie inny kierunek robię 🙂
  12/31/20
 • Klaudia

  Hej. Czy ktoś z was studiuje moze projektowanie wnętrz i może coś na ten temat powiedzieć :)
  12/30/20
 • bibliomania

  Hej. Jestem świeżo po II semestrze bibliotekoznawstwa, więc na tyle ile potrafię postaram się Ci pomóc jeżeli chodzi o to jak studia wyglądają w praktyce. Mój kierunek jest z wykorzystaniem e-learningu i samokształcenia. Generalnie nie jest tak, że to tylko samokształcenie, bo na moim kierunku jest bardzo dużo wykładów. Zanim się przeprowadziłam, studiowałam na UWr i nawet na stronie w kadrze są znajome twarze 😊. Jeżeli mogę coś doradzić to, wejdź sobie na stronę w zakładkę o tym jak przebiega cała nauka, bo w komentarzu mi się nie zmieści, żeby Ci skopiować, a tam każdy etap tak naprawdę studiów jest bardzo dokładnie opisany. Pozdrawiam!! 
  12/30/20
 • Aga

  Są są :) i to mi się bardzo podoba.
  12/29/20
 • Ciekawska

  Do Aga. Czyli wykłady nagrywane też są?
  12/29/20
 • Aga

  Jestem jeszcze w trakcie pierwszego semestru na kierunku doradztwo podatkowe. Niestety bez zarządzania, ale początkowo też o tym kierunku myślałam. Mam małe dziecko, więc ostatnio święta i brak czasu, ale póki co bardzo chwalę sobie te studia. Są nie tylko, że tak się wyrażę "suche materiały" ale też bardzo treściwe wykłady.
  12/28/20
 • Michu

  Hej, czy studiuje może ktoś Doradztwo Podatkowe i Zarządzanie Podatkami? jeśli tak, to możecie mi powiedzieć cos więcej o kierunku?
  12/28/20
 • Do Katarzyna

  Jak są prowadzone wykłady, skoro to studia on-line metodą samokształcenia - tak wynika z opisu. Jak to zatem wygląda w praktyce???
  12/28/20
 • Gwiazda

  Wszystkim wesołych świąt życzę! Pozdrawiam
  12/23/20
 • Katarzyna

  Chyba podyplomowe są w tej szkole najbardziej znane, ja się zapisałam bo dziewczyna, którą obserwuje bardzo chwaliła na Instagramie wykłady, że są prowadzone przez praktyków, a przede wszystkim na tym mi zależy.
  12/23/20
 • Eko

  Właściwie to studia podyplomowe są w tej szkole? Ktoś studiuje licencjat?
  12/22/20
 • gaga

  Nie ma ograniczenia czasu. Możesz cały dzień zaznaczać, a nawet parę razy do niego podchodzić jak nie zaliczysz.
  12/22/20
 • Justyna

  Cześć mam pytanie odnośnie egzaminów cząstkowych. Czy podczas rozwiązywania jest ograniczony czas trwania testu?
  12/22/20
 • Nick

  Te kierunki przedmiotowe chyba wszystkie wymagają przygotowania pedagogicznego, a jak masz dodatkowo mgr to po takich studiach bez problemu w SPP można pracować po takich 3-sem podyplomowych. Jestem na innym kierunku, więc z drugim pytaniem nie pomogę:).
  12/22/20
 • Diana

  Czy ponauczaniu jezyka polskiego I mgr z pedagogiki wczesnoszkolna {mam przyg pedagogiczna} moge uczyc j polskiego w szkola ch ponadpodstawowych? Czy ktos znalazl po nich prace w szkole?
  12/22/20
 • Super studia

  Hej wlaśnie zaczęłam i jestem podekscytowana. Treści są bardzo dobrze przygotowane. Krótko i na temat. Nie muszę nigdzie jeździć i z nikim się uzerac. To wygodna forma kształcenia. Jak narazie same plusy.
  12/21/20
 • Arek

  Póki co w trakcie I sem ale myślę, że mogę już cokolwiek powiedzieć o tym kierunku o którym piszesz Edi. Dla mnie strzał w 10, bo prowadzę własną firmę i takiej wiedzy mi brakowało (w szczególności co do SEO czy SEM). Co do ocen to trudno mi napisać jak jest, może warto do nich napisać (nie wiem czy sam tego nie zrobię jeszcze dzisiaj :D). Pozdrawiam!
  12/20/20
 • Monika

  Na jakiej podstawie wystawiana jest ocena końcowa? Czy kilkukrotne podchodzenie do zaliczeń częściowych i końcowego wpływa na ocenę? Co ma największy wpływ na ocenę?
  12/18/20
 • Edi

  Hej! Czy studiował ktoś z Was lub studiuje na kierunku Social Media & Content Marketing i może wyrazić swoją opinie?
  12/18/20
 • Adi

  W zasadzie wszystko jest jasno na na stronie opisane. A dokładnie to jest taka zakładka o tym jak przebiega nauka i tam jest wszystko rozpisane, jak testy, prace dyplomowe itp. itd.
  12/18/20
 • zainteresowana

  hej, chciąlałbym zapytać kogoś kto studiuje, bądż studiował na uczelni o frome zaliczania, jak wyglądaje te testy?
  12/17/20
 • Greeen

  Pani Gosiu, nie wiem jak na innych kierunkach sprawa wygląda ale ja jestem właśnie na etapie sesji na kierunku instruktor tańca. Te studia to nie lekcje tańca (ja tańczę od dzieciństwa), za to ogrom wiedzy, takiej jakiej przynajmniej mi brakowało chociażby o ekspresji ruchowej, wiedzy merytorycznej o technikach tańca, figurach itp. Ze swojej strony jak jesteś zainteresowana jak to wygląda to najlepiej poprosić o harmonogram studiów bo tam te materiały i tematyka są opisane treściwiej niż w moim komentarzu :))))). Pozdrawiam serdecznie!
  12/15/20
 • listdo m

  @m - Co do testów to są wielokrotnego wyboru i nie ma opisowych pytań :), a materiały nie znikają cały czas możesz pobrać, nawet po zaliczeniu sem.
  12/15/20
 • Ewelina

  Hej wszystkim mam do Was prośbę o opinię na temat studiów podyplomowych z logopedii . Czy ktoś studiował oraz jak wrażenia. Proszę o odpowiedź.
  12/14/20
 • pomocnajadzia

  Hej! Dla wszystkich dopytujacych o studia, na fejsie jest grupa - Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego - studenci https://www.facebook.com/groups/777847759439480
  12/14/20
 • Jacek

  Jestem na nauczaniu biologii i geografii, więc myślę że u Ciebie będzie podobnie. Praktyki robi się w ramach przedmiotu z podziałem na SP i SPP. W zasadzie po wyborze dziennika praktyk na koncie wszystko jest rozpisane.
  12/14/20
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Reply for the comment of Adam from date 12/12/20
  Szanowny Panie Adamie, wskazany w komentarzu system RAD-on jest źródłem raportów, analiz i danych o szkolnictwie wyższym i nauce w Polsce, które pochodzą z zaufanych źródeł. W skład źródeł wchodzi m.in. POL-on, czyli system informacji o nauce i szkolnictwie wyższym. Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego wpisana jest do wskazanego systemu pod numerem 208. Wpis może Pan zweryfikować na stronie: https://polon.nauka.gov.pl/opi/aa/rejestry/run?execution=e1s1. Prosimy mieć na uwadze, że w systemie POLON w rubryce 6 znajdują się informacje wyłącznie o kierunkach licencjackich oraz magisterskich. W systemie POLON nie jest przewidziana rubryka dotycząca stricte studiów podyplomowych. Jednocześnie informujemy, iż Uczelnia prowadzi studia podyplomowe na podstawie m.in.: Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 roku w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela. Z wyrazami szacunku, Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
  12/14/20
 • Gosia

  Wytłumaczcie mi, jak wyglądają studia on-line "Instruktor jazdy konnej", "Instruktor pływania" czy "instruktor tańca"???
  12/14/20
 • Kami

  Witam, jak z praktykami na kierunku nauczanie plastyki, techniki, muzyki?
  12/13/20
 • m

  jak wyglądają zaliczenia częściowe i końcowe?? są to testy wyboru czy też pytania opisowe?? czy materiały dydaktyczne są dostępne też po przerobieniu danego zakresu do końca trwania nauki??
  12/13/20
 • Adam

  Skąd tyle kierunków mają? na stronie radon mają tylko przypisane uprawnienia do nauczania bezpieczeństwa wewnętrznego. https://radon.nauka.gov.pl/dane/profil/d4efaafb-e46b-4d1c-abd3-6eada733d0c2 Czy to nie jest jakaś ściema?
  12/12/20
 • Do Klaudia

  Cześć, elektroniczny dziennik wypełniasz przede wszystkim na swoim koncie, a godziny liczą się same po dodaniu wpisu, a ten tradycyjny to po prostu plik do ręcznego wypełniania, więc jest o wiele więcej roboty. No i e-dziennik Uczelnia zdecydowanie szybciej sprawdza. Mam doświadczenie, bo studiuje 2 kierunki i wcześniej jeszcze nie było czegoś takiego jak e-dziennik, a teraz o wiele łatwiej wszystko przebiega :)
  12/11/20
 • Ola

  kończyłam bibliotekoznawstwo jako podyplomówkę. Świadectwo, na czas, bez zapisu że studia online. Podgląd świadectwa można zobaczyć na ich stronie zresztą (dostałam dokładnie takie samo). Jest nawet u nich taki opis, świadectwo ukończenia studiów podyplomowych jest zgodne z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W związku z powyższym kwalifikacje oraz dokumentacja, którą absolwent otrzyma po ukończonym kształceniu są w pełni honorowane zarówno w instytucjach państwowych, prywatnych, jak i placówkach zagranicznych.
  12/10/20
 • Katja

  Czy ktoś ukończył na tej uczelni jakiś kierunek i dostal bez problemu świadectwo?
  12/9/20
 • Klaudia

  Hej, Może ktos będzie chętny dokładnie wytłumaczyć, róznicę pomiędzy e-dziennikiem praktyk, a tym w formie tradycyjnej?. Z góry bardzo dziękuję
  12/9/20
 • Magi

  Witaj linka, ja akurat robię neurologopedię ale jak chcesz wiedziec wiecej skontaktuj się śmiało z uczelnią, nich Ci podeślą program. Ja tak robiłam. Polecam.
  12/9/20
 • lunka

  hej, szukam kogoś kto studiuje poradnictwo rodzinne (terapeuta rodzinny) ,razem raźniej ;) chętnie poczytam opinię o tym kierunku i czy łatwo potem o zatrudnienie :)
  12/8/20
 • Magi

  Witaj Żaneta. Robię drugi kierunek w Wyższej Szkole Kształcenia zawodowego, póki co polecam jak najbardziej neurologopedię - jestem na 3. semestrze. Przyszła absolwentka neurologopedii.
  12/8/20
 • Michał

  @Arek, ja akuarat jestem zainteresowany testerm (IT), w opisie kierunku jest napisane "Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy bez doświadczenia programistycznego do podjęcia pracy jako tester manualny". Tu mozna poczytac - https://studia-online.pl/oferta/11/it
  12/8/20
 • Do Lola

  cześc, mam dobre wieści z doświadczenia, jest taka możliwość. można uzyskać zwolnienie z praktyk ale tylko po złożeniu podania i przekazaniu odpowiednich dokumentów do uczelni. Co istotne; praca zawodowo powinna mieć pokrycie w kierunku praktyk. Polecam w tej sprawie bezpośredni kontakt z WSKZ w tej sprawie. Pozdrawiam, studentka
  12/8/20
 • Anka

  Basi dzięki za odpowiedź 🙂 Powiedz proszę czy forma online studiów z si przygotowała Cię do praktycznej pracy? Do przeprowadzania prób diagnostycznych, sporządzania opinii itp? Będzie Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź
  12/8/20
 • Lola

  hejka, czy ktoś starał się o zwolnienie z praktyk na podstawie wykonywanej pracy? pozdrawiam
  12/7/20
 • Arek

  Na jakim poziomie trzeba znać informatykę, wybierając studia podyplomowe z obszaru IT? rozumiem, że to kierunek dla absolwentów studiów informatycznych???
  12/7/20
 • Basi

  Anka studiowałam i zdecydowanie polecam. Co chcesz wiedzieć? :-)
  12/7/20
 • Anka

  Hej studiuje ktoś Integrację sensoryczną? Polecacie?
  12/7/20
 • Gonia

  Mam dwa pytania. Zapisałam się kilka dni temu na przygotowanie pedagogiczna dla psychologów. Dodano mnie do trwajacego semestru i pokazuję mi, że sesja egzaminacyjna rozpoczyna się 15 grudnia. Czy po pierwszym semestrze w sesji egzaminacyjnej pojawi się jakiś egzamin? i czy ten egzamin jest sumą pytań z egzaminów cząstkowych po każdym bloku temstycznym?. Jeśli ktoś studiował/studiuje przygotowanie pedagogiczne dla psychologów może mi poradzić czy gdzieś zanjduje się szczegółowy wykaz wymagań w jakich placówkach mogę odbyć praktyki?.
  12/7/20
 • Żaneta

  Witam. Szukam opinii osób które robiły podyplomówkę z neurologopedii. Polecacie?
  12/5/20
 • Karola

  Ja znam z podyplomówki, mogę polecić, robiłam psychologię pozytywną...
  12/4/20
 • Gosia

  Ta szkoła raczej podgplomówkami stoi? Tak wynikałoby z www?
  12/3/20
 • Szym

  Cześć Iga, ukończyłem dobre kilka lat temu bezpieczeństwo wewnętrzne stacjonarnie tutaj. Później zrobiłem podyplomówę na studiach online robiąc sobie dodatkowe kwalifikacje. Bezpieczeństwo wewnętrzne jest prowadzone na uczelni zarówno w formie studiów licencjackich (stacjonarnych w siedzibie uczelni) jak i w formie studiów podyplomowych (prowadzonych na platformie e-learningowej). Pozdrawiam.
  12/3/20
 • TOmasz

  to jest ciekawa elestyczność - specjalnie przygotowany kierunek, właśnie się z nimi kontaktuję w tej sprawie - https://studia-online.pl/studia_na_zamowienie
  12/2/20
 • Iga

  O co chodzi z tym kierunkiem bezpieczeństwo wewnętrzne? Nie ma nic na ten temat na www.
  12/2/20
 • Kola

  Czy ktoś interesował się studiami na zamówienie? Na zasadach indywidualnych?
  11/30/20
 • Lidia

  Do olbo, sesja zaczyna sie 15 grudnia i trwa do lutego (egzamin jest online), mi poszło prosto w ubiegłym roku. Jeśli jest się na ostatnim semestrze swojego kierunku studiów podyplomowych to wtedy jest możliwość przystąpienia do egazminu końcowego czyli testu generalnego oraz jest temat do wyboru na napisanie pracy dyplomowej.
  11/30/20
 • Don

  Ja studiuję tu administracja prawo organizacja i zarzadzanie jak na razie super, czekam właśnie na sesję, mam nadzieję, że przejdę raz-dwa.
  11/27/20
 • olbo

  Cześć, niebawem koniec semestru z psychologii, czy ktoś z Was się orientuje jak wygląda sesja zimowa w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego?
  11/27/20
 • Karola

  Chiropraktyka właśnie zainteresowała mnie na WSKZ, zastanawiam się. Teraz zresztą więkoszość studiów jest chyba online bądź w trybie hybrydowym.
  11/25/20
 • Meg

  Będę wdzięczna. Zawsze raźniej mieć z kimś kontakt i się dopytać
  11/24/20
 • Kora

  -> Meg, koleżanka, z którą studiuję na tej uczelni robi akurat administrację prawo organizacja i zarządzanie. Też zaczęła niedawno. Mogę ją dopytać i może się tu udzieli.
  11/24/20
 • Alina

  Chiropraktyka to ciekawe studia. Ale jak je zrealizować on-line? Cena też inna od pozostałych medycznych. Ktoś studiuje ten kierunek? Jak jest realizowany?
  11/24/20
 • Do Marii

  Oczywiscie. Uczelnia pomaga wypelnic dokumenty, druki wnioskow które należy złożyć aby uzyskać dofinansowanie. Pomagaja też w przygotowaniu innych dokumentów, na przykład takich które urząd może od Pani wymagać, typu zaświadczenia, informacje o kierunkach etc. Warto się z nimi kontaktować w tej sprawie :)
  11/24/20
 • Marii

  A czy mogę się dowiedzieć w jaki sposób uczelnia pomaga uzyskać te dofinansowanie ?
  11/23/20
 • Meg

  Witam. Czy studiuje może ktoś na kierunku Administracja- prawo organizacja i zarzadzanie? Właśnie zaczynam.
  11/23/20
 • Xaria

  Hej. Ma pytanie czy ktoś stydipowal na ten uczelni edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu z elementami integracji sensorycznej? Boję się że zostanę z niczym. Już na jednej uczelni była. Gdzie w połowie roku została zamknięta i się trochę boję. Tym bardziej że to studia online.
  11/23/20
 • Kama

  jestem w trakcie podyplomówki finanse i rachunkowość przedsiębiorstw, potrzebuję dokształcić się w kierunku głównego księgowego. XYZ, co chcesz wiedzieć? Pozdrawiam.
  11/23/20
 • Do Marii

  Pytnie jakie dokumenty ma Pani na mysli. Dokumenty tzw. wnioski nalezy pobrac albo z urzędu pracy albo od tej fundacji/firmy która będzie udzielać dofinansowania. Na koncie z którego został wypełniony formularz rzeczywiście są dane przedsiębiorcy, ale po zalogowaniu się za pośrednictwem kodu tam już wpisuje się swoje dane. Jeśli chodzi o studia to dyplom potwierdzający wyższe wykształcenie to można go wysłać albo załączyć na swoim koncie po rozpoczęciu studiów. Potwierdzenie dofinansowania otrzyma Pani kiedy złozy wniosek i dostanie decyzję. Uczelnia pomaga uzyskać dofinansowanie.
  11/23/20
 • Xyz

  Studiował ktoś moze na tej uczelni finanse i rachunkowość przedsiębiorstw? Mam kilka pytań
  11/20/20
 • Marii

  Tak. Bardzo dziękuję. Przepraszam że jeszcze zwrócę głowę. Zrozumiałam że powinnam wykorzystać pozostałe kody które mam? A co w związku z tym że nigdzie nie ma zapisanych moich danych oraz dokumentów A jedynie dane osoby które złożyła formularz to czy moje dane i dokumenty tj dyplom dopisuje się w momencie uzyskania potwierdzenia dofinansowania ?
  11/20/20
 • Magda

  Marii, u mnie taki proces trwał około dwa miesiące i wszystko załatwione :) Jak w twoim przypadku wpisałaś jeden kierunek z trzech, to masz już zapewne wszystkie trzy kierunki pokazane - nie musisz czekać na decysję finalną, a już przypisywać. Warto wiedzieć to, że do każdego kierunku przyznawany jest jeden kod, a każdy kod ma możliwość wykorzystania jednorazowo. Mam nadzieję, że pomogłam.
  11/20/20
 • Marii

  Dziękuję za odpowiedź. Czy długo trwa cały proces? Obecnie został już finalnie wysłany formularz pocztą. mam już kod dostępu od pracodawcy. Wpisałam na jeden kierunek( z trzech) i pokazuje mi w zamówieniach ten kierunek. Czy powinnam poczekać na finalną decyzję? Czy wykorzysta kody na przypisanie na resztę kierunków?
  11/20/20
 • Magda

  Hej Marii! Ja korzystałam z takiego dofinansowania. Sama procedura bardzo prosta: wypełnia się ten formularz na stronie, pobiera formularz zgłoszeniowy i załącza i dalej masz jasne instrukcje krok po kroku co robić. Prosta procedura, nie ma tam nic skomplikowanego, a o samym dofinansowaniu/wysokości to już decyduje KFS.
  11/20/20
 • Marii

  Witam, Czy ktoś może dostał dofinansowanie na studia zgłaszając formularz przez pracodawcę ze strony internetowej ? Chciała bym się dowiedzieć jak wygląda postępowanie tj dalsze kroki aby dostać dotację.
  11/19/20
 • Demi

  Hej Artur - sesja online to inaczej dostep do testu koncowego z danego semstru. Pytania dotycza zakresu wszystkich przedmiotow. To juz niebawem,, zatem powodzenia!
  11/17/20
 • Ig

  @Mia, forma online podyplomowo teraz to chyba już akceptowany standard. Realizując sobie praktyki tam gdzie jest potrzeba można swobodnie posiąść potrzebną indywidualnie wiedzę. Nie ma praktycznie różnicy pomiedzy stacjonarnymi studiami....
  11/16/20
 • Artur

  Jak wygląda sesja w grudniu? Jest to test ze wszystkich przedmiotów danego semestru? Czy każdy przedmiot osobno?
  11/16/20
 • Mia

  Szkoła idealna na obecne czasy. Pytanie tylko, czy taka bezkontaktowa forma kształcenia wystarczy? Nie zawsze chodzi tylko o dyplom.
  11/16/20
 • Agnieszka

  Bea ;). Niedawno weszły te elektroniczne dzienniki i moim zdaniem o niebo lepsze rozwiązanie. W zasadzie tylko opinię się załącza, a godziny się liczą automatycznie więc nie trzeba podliczać ręcznie. No i jak wybierzesz to jest instrukcja krok po kroku więc nie ma się czego bać :). Pozdrawiam serdecznie
  11/16/20
 • Bea

  Hej, jestem na kierunku podstawy przedsiębiorczości i mam pytanie odnoście praktyk, czy ktoś wybrał e-dziennik - czyli elektronicznie wypełniał dziennik praktyk? Jak to wygląda? Czy potrzebne są tam jakieś potwierdzenia ze strony opiekuna? Który wybrać? Czy lepiej zostać przy tradycyjnej formie? Z góry dziękuje za informację.
  11/15/20
 • Do Zula

  Co do studiowania on-linee, wszystko konkretnie jest opisane w zakladce przebieg nauki https://studia-online.pl/przebieg_nauki
  11/13/20
 • Zula

  Dziękuję za odpowiedź, ale jeszcze powtórzę pytanie o spotkania on-line. Czy one się odbywają?
  11/11/20
 • @do Klaudii

  Hej Klaudia. Ja jestem w trakcie realizacji studiów na tym kierunku. Znalazlam b. dużo plusow, ale zdecydowanie największym jest to, ze jesli kiedykowliek bedziesz chciala podjąć naukę na innych studiach podyplomowych kwalifikacyjnych dla nauczycieli gdzie wymogiem bedzie przygotowanie pedagogiczne (np.z zakresu pedagogiki specjalnej) to nie bedzie to stanowiło problemu. Uznają te kwalifikacje jako kwalifikacje pedagogiczne (zawierają wymagane min. w postaci 270 godz. teorii i 150 praktyki tak jak wymaga tego MEN). Kolezanka studiuje ten kierunek na innej Uczelni i mimo iz jest w trakcie studiów to juz wie, ze nie bedzie on honorowany (realizuje za malo godz. teorii i praktyki).
  11/6/20
 • Ella

  Jeśli chodzi o WSKZ i przygotowanie pedagogiczne dla psychologów, studiowałam na tej podyplomówce, jestem zadowolona mi odpowiada. Odpowiednia forma online dla matki z dzieckiem. potrzebne mi zawodowo :)
  11/6/20
 • Klaudia

  Hej Może ktoś studiował przygotowanie pedagogiczne dla psychologów i chce się podzielić wrażeniami? ;3
  11/6/20
 • Poziomka

  Do J. Na jakiej zasadzie otrzymałeś zwolnienie z praktyk?
  11/6/20
 • @doAlex

  Hej. Studiuję architekturę krajobrazu - 4 semestry. Przede wszystkim program na studiach 4 sem. jest zdecydowanie bardziej rozbudowany. Na Twoim miejscu poprosiłabym o programy do tych dwóch kierunków celem porównania. Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej związanej z architekturą krajobrazu to w moim odczuciu kierunek ten jest zdecydowanie lepszy. To wszystko zależy też od tego jaką wiedzą dysponujesz i czemu mają służyć studia.
  11/2/20
 • Alex

  Cześć, jakieś opinie na temat kierunków Projektowanie i aranżacja wnętrz oraz Architektura krajobrazu? Jeśli chodzi o architekturę krajobrazu, czym się różnią studia 2 i 4 semestralne?
  11/2/20
 • Szenda

  @Zula ja miałam materiały od razu, po zalogowaniu się i aktywowaniu studiów, zesztą miałam do nich dostęp przez cały okres podyplomówki. Warto też w razie potrzeby spytać obsługi studenta, dopytywałam o kilka rzeczy, zawsze dostawałam odpowiedź.
  11/2/20
 • Zula

  Czy materiały do studiowania udostępniane są jednorazowo, czy sukcesywnie? To są konspekty czy również spotkania on-line z wykładowcami?
  11/2/20
 • Dorota

  Do Anety, wycenę nieruchomości robię, potrzebne mi w pracy. Jestem na pierwszy semestrze, taka metoda online bardzo mi odpowiada. Chcę przygotować się porządnie do egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego (jest sporo zagadnień z zakresu prawa). Mogę polecić.
  10/28/20
 • Aneta

  Czy ktos robil podyplomowe z wyceny nieruchomosciami ? I moze podzielic sie opinia ?
  10/27/20
 • Lena

  Dzieki Mary:)
  10/27/20
 • Robert

  Skończyłem tą podyplomówkę na WSKZ. Nauczanie podstaw przedsiebiorczosci, są materiały m.in. z podstaw zarządzania... Solidna wiedza i świadectwo. Mogę polecić. Patrzę właśnie za kolejnym kierunkiem...
  10/27/20
 • Em

  Chce sie zapisac na przedsiębiorczość, czy ktoś skończył bądź jest e trakcie tego kierunku? Jak wrażenia ??
  10/26/20
 • Mary

  Hej Lena, studiowałam integrację sensoryczną diagnozę i terapię. Materiały starannie przygotowane w systemie, dobrze się też z nich korzystało (nawet w nocy), bardzo wygodnie. Do tego wiedzię można wykorzystać już w pracy. Co do praktyk, po konsultacji z uczelnią rozłożyłam sobie w czasnie, nie trzeba ich robić było w jednym semestrze.
  10/26/20
 • J.

  Przygotowanie pedagogiczne robię do podstawówki, bo mi kuratorium zakwestionowało na podstawie moich dokumentów, a już pracuje w szkole...
  10/26/20
 • Becia

  Do J. Co to znaczy zwolnili. I dlaczego super? Co studiujesz? Przecież praktyki to podstawa, na każdym kierunku. Nie rozumiem.
  10/25/20
 • Anna S.

  Ktoś studiuje finanse i rachunkowość budżetową ? Na tym kierunku są też praktyki i gdzie można je realizować? Urzędy, starostwa ?
  10/25/20
 • Tom

  Też się zastanawiałem kiedyś nad tą uczelnią, skończyłem jedną podyplomówkę tu, teraz robię drugą :)
  10/24/20
 • LenA

  Cześć, co możecie powiedzieć o tej uczelni? Jest ,,bezpieczna””? Po opłaceniu dostaje się loginy do materiałów tak? A czy można się dobrze nauczyc ? Chciałam zapisać się na integracje sensoryczna a tam wiadomo prakrtka potrzebna, jak uważacie?
  10/24/20
 • J.

  Właśnie przeczytałam, że zwolnili mnie z praktyk! Więc dla mnie super, szybko i bez problemu kontakt z dziekanatem mailowo.
  10/24/20
 • Wiola27

  Witam,interesuje mnie przygotowanie pedagogiczne w szkole podstawowej. Czy ktoś może napisać jak jest z pracą po kierunku na tej uczelni.
  10/24/20
 • Studentka

  Jan3232, odpowiedź jest bardzo prosta, sesja to po prostu termin dostępu do egazminu z danego semestru. Nie trzeba do tego terminu przyswoić koniecznie wszystkiego.
  10/21/20
 • Jan3232

  witam, mam pytanie, rozumiem, że po każdym skończonym dziale jest test cząstkowy, a na koncu test generalny, to w takim razie o co chodzi z sesją która rozpoczyna się 15 grudnia. Co mam pod nią rozumieć? jakieś dodatkowe testy, zaliczenia? czy do tego czasu musze przyswoić cały materiał? bardzo dziękuje z góry za odpowiedź. Pozdrawiam Jan.
  10/20/20
 • Do Marcin

  To zależy pewnie od kierunku co w dalszym ciągu nie zmienia faktu, że jeśli ktoś zainteresowany jest konkretnym kierunkiem to pyta o kwestie tego typu u źródła :)
  10/20/20
 • Marcin

  No Ala ma racje, skoro zajęcia nie odbywają się online, tak? Tylko dostaje się jakieś teksty do przeczytania?
  10/20/20
 • Do Ala

  Ala, a nie lepiej zapytać się u źródła? Tylko na forum dot. opinii ? Tym bardziej, że jeśli będziesz chciała się zapisać to semestr rozpoczyna się w październiku więc pewnie nie ma przeszkód.
  10/20/20
 • Ala

  Nie do końca rozumiem. Studia są on-line, realizowane indywidualnie, ale nie można rozpocząć ich w dowolnym momencie? Czy tak?
  10/20/20
 • Rose

  Robiłam podyplomówkę 2 semestry integracja sensoryczna właśnie, skończyłam i wszystko ok, zaakceptowana przez dyrekcję.
  10/19/20
 • Magda

  Hej Czy ktoś po podyplomówce z integracji sensorycznej pracuje ? Czy można czegoś nauczyć się studiując tak ?
  10/19/20
 • Mania

  Aneto, też się nad tym zastanawiałam wcześniej, jako studentka powiem, że system jest zbuodwany w taki sposób, że spokojnie można pracować na materiale wieczorami na przykład. Kiedy wygodnie, logujesz się kiedy wygodnie.
  10/19/20
 • Karol

  Ktoś studiuje testera?
  10/19/20
 • Bluesky

  Anna, ja w zeszłym semestrze zaliczałam praktyki właśnie zdalnie, bo wiadomo jak to wyglądało wiosną...Część lekcji przez teamsa, czasami obserwowałam , pomagałam też w przygotowaniach takich lekcji zdalnych. Z tego, co wiem od uczelni to jedyne wytyczne to, żeby wszystko było zgodne z programem kierunku + musi być informacja, że praktyki były zdalnie do tego podpis i pieczątka opiekuna. Nie wyobrażam sobie, żeby robić praktyki inaczej w czasie koronawirsua.
  10/19/20
 • Anna

  Czy ktoś na pedagogice realizował praktyki w sposób zdalny? Jeżeli tak to jak to wygląda w praktyce?
  10/19/20
 • Aneta

  Czy realizując studia on-line mogę się logować w dowolnym czasie czy muszę właśnie wtedy kiedy narzuca to uczelnia? Pytam ponieważ pracuje w pieciozmiennym systemie czasu pracy i jeśli będę musiała zalogowac się na wykład np. Środa w godz 10-12 To niestety nie dam rady
  10/18/20
 • As

  IT kierunki chyba nikt jeszcze nie studiuje :D :D :D
  10/17/20
 • Nata

  Poproszę więcej informacji na temat sesji? Jak to wygląda. Jestem na bibliotekoznawstwie
  10/17/20
 • Marcin

  Arkade - od podstaw to jest? Wsparcie wykładowców podczas studiów? Jak to wygląda?
  10/16/20
 • Arkade

  Marcin -> Rozpocząłem podyplomówkę WSKZ na Back-end developer .NET (C#), prsota forma, materiały video do korzystania. Zapowiada się dobrze.
  10/16/20
 • Marcin

  Z IT jakis kierunek ktoś studiował ? Opinie ?
  10/16/20
 • Zbotowana

  Tulu ja botem nie jestem....ale dzień mi zdecydowanie to poprawiło, może pora na jakiś film o androidach. Pozdrawiam - studentka
  10/15/20
 • Do Aga

  Hej Aga, Bylam w podobnej sytuacji. Napisz im maila- wytłumacz sytuację, a na pewno pomogą :)
  10/15/20
 • Aga

  Studiuje przygotowanie pedagogiczne. Zrobiłam 75 godz. praktyk w szkole podstawowej. Zostało mi 75 w średniej. Niestety z powodu Covid nie chcą przyjmować studentów. NIE WIEM CO ROBIĆ. Może uczelnia mogłaby zaliczyć te praktyki z powodu takiej sytuacji. Albo może mogę zrobić dalsze 75 godzin w tej samej podstawówce......
  10/15/20
 • Tulu

  Jest tu ktoś, kto robił integrację sensoryczną po licencjacie z pedagogiki? Da się po tym znaleźć pracę?
  10/14/20
 • Mac

  Kurpiak, a dlaczego nie - więc tak, zaliczenia cząstkowe można poprawiać, dla mnie to chyba najważniejsza informacja, piszę jako doświawdczony student ;) Co do końcowego testu, jest to forma pewnego rodzaju podsumowania, bez jednego terminu...
  10/13/20
 • kurpiak

  Czy ktoś zechciałby podzielić się informacją na temat zaliczeń cząstkowych i końcowego testu? Jeśli tak to proszę o kontakt e-mail kurpiak1201@gmail.com Bardzo ładnie proszę o kontakt 😊
  10/13/20
 • Do Dk

  To jest kwota jeśli decydujesz się na- Płatność za czesne: 10 wpłat. Masz także dwie inne opcje do wyboru. W zakładce Oferta - Częste pytania jest to opisane/wytłumaczone.
  10/12/20
 • Dk

  Pod nazwą kierunku jest cena/czesne. Może głupie pytanie ale to jest kwota za semestr czy całe studia?
  10/12/20
 • Ania

  A czy ktos po skonczonej tutaj podyplomowce z integracji sensorycznej znalazł prace?
  10/12/20
 • TOmek

  Realizuję dopiero pierwszy semestr na kierunmku psychologia sprzedaży i marketingu, forma studiów online, co by nie mówić jest odpowiednia, dla pracujących osób jak znalazł. Jak na razie ok.
  10/12/20
 • Nati S

  Witam, czy ktoś studiował może kierunek Psychologia sprzedaży i marketingu i mógłby się wypowiedzieć czy jest zadowolony, czy materiał jest obszerny itp.? Jako iż zajęcia nie są na bieżąco nagrywane, waham się nad zapisaniem się na studia. Z góry dziękuję!
  10/12/20
 • Milena K.

  Magda, robiłam tą podyplomówkę i polecam. Wszystkiego można się dowiedzieć na ich stronie.
  10/12/20
 • Magda

  Witam. Czy ktoś studiował integracje sensoryczna? I może podzielić się Informacje? Z gory Dziekuje
  10/12/20
 • Jaskółka

  Justyna pytanie jakie przygotowanie pedagogiczne, bo jest ich sporo. Ja robię teraz przygotowanie do szkoły podstawowej, bo takie mi najbardziej odpowiada. Połączyłam to sobie z nauczaniem polskiego, bo jednak mieć ponad 1,5 tysiąca zł przy rabacie 50%, to jak to Sapkowski pisał mieć milion i nie mieć miliona to razem dwa miliony....:). Ogółem po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że jestem zadowolona i sam tryb nauki jest przyjemny.
  10/12/20
 • Justyna

  Witam serdecznie. Chciałabym zapisać się na dwa kierunki (w tym przygotowanie pedagogiczne)- czy ktoś może studiował ten kierunek i mógłby się podzielić opinią? Byłabym wdzięczna! nowak.justyna@onet.com.pl
  10/12/20
 • Joanna

  Zainteresowały mnie studia Odnowa biologiczna z elementami wellness... Trudno mi sobie wyobrazić kształcenie w tym zakresie bez zajęć praktycznych, jedynie on-line. Jak to faktycznie wygląda? Czy ktoś studiował tego typu kierunki?
  10/12/20
 • Gość

  cześć. Studiował ktoś matematykę ? Warto iść.? Znalazł ktoś prace w szkole ?
  10/12/20
 • Gosia S

  Dzień dobry, czy ktoś studiował integrację sensoryczna?
  10/10/20
 • Atypowa

  Cześć. Otrzymałam niedawno świadectwo. Nie ma na nim informacji o formie online, a na odwrocie są wykazane wszystkie tematy z godzinami i punktami ECTS. Dodatkowo zdecydowałam się na rekomendację, co też jest całkiem ciekawym rozwiązaniem. Byłam już na paru rozmowach o pracę i niedawno zaczęłam miesiąc próbny, nikt nie podważał świadectwa.
  10/9/20
 • Ilona

  Amanda- a jak mają patrzeć? Chodzi Ci o formę studiów? Na świadectwie nie ma informacji on-line. Zresztą wzór świadectwa określony jest przez Rozporządzenie MNiSW, świadectwo WSKZ wszystkie wymagane elementy zawiera. We Wrocławiu w którym mieszkam na co dzień nawet Politechnika przeszła na nauczanie zdalne. Dziwię się takiemu podejściu, tym bardziej, że jak się zdecydujesz na studia na tej uczelni to się przekonasz, że wiedza, którą zdobywasz niczym nie odbiega od tej zdobytej w trakcie studiów stacjonarnych (mam porównanie). Jeśli chodzi o pracę u mnie była to kwestia formalna- zmieniłam stanowisko od razu po ukończeniu kierunku. Studiowałam "Organizację i Zarządzanie Oświatą." Moje spostrzeżenia są takie- można być absolwentem najbardziej prestiżowej uczelni w kraju i nie potrafić znaleźć pracy.
  10/9/20
 • Amanda’

  Witam. Czy ktos moze wypowiedziec sie na temat Dyplomu. Czy nie ma problemu pozniej w znalezieniu pracy ? Jak patrzy na to pracodwca ?
  10/9/20
 • Kaśka/odp. do Fado

  Studiuję Tyflopedagogikę- jestem w trakcie realizacji 3 sem. Jestem b. zadowolona. Przed rozpoczęciem kierunku kontaktowałam się kilkoma uczelniami celem zaciągnięcia informacji związanej ze zmianą przepisów - zmieniły się bowiem treści programowe , ilość godzin praktyk (jest tyle szkół, które w dalszym ciągu wymagają jedynie 120 godz. praktyk) itp. WSKZ jako jedyna potrafiła mi udzielić informacji dot. ilości punktów ECTS jakie wymagane są na tym kierunku; o różnicach w kształceniu - tj. tyflopedagogika v tyflopedagogika przeznaczona dla pedagogów specjalnych. Wiedza jest obszerna, ale przekazana w b. przyswajalny sposób. Co do posiadanych kompetencji- zrealizowałam już 2/3 wymaganych praktyk i tak czuję, że wiele informacji znajduje zastosowanie w praktyce. Szczerze polecam!
  10/8/20
 • Do Fado

  Cześć, ja studiowałam co prawda nie tyflo, a surdopedagogikę, ale myślę, że to i tak może ci trochę rozjaśnić sytuację. Po skończeniu studiów osobiście czułam się bardzo dobrze przygotowana do pracy. Materiały były obszerne, a przez to, że można zawsze do nich wracać, mogłam sobie całą wiedzę poukładać w głowie.
  10/8/20
 • Fado

  Czy ktoś może podzielić się opinią na temat kierunku tyflopedagogika, czy po kierunku można czuć się kompetentnym w tym zawodzie?
  10/8/20
 • Klaudia

  Hej, niedawno skończyłam logopedię. Program jest szeroki i moim zdaniem bardzo dobrze przygotowuje do pracy w zawodzie. Wiedzy jest naprawdę sporo, ale dzięki temu, że wszystko realizujesz online, to na spokojnie można to ogarnąć ;) Teraz chcę jeszcze pójść na neurologopedię i żałuję, że nie zrobiłam dwóch kierunków na raz, miałabym szybciej uprawnienia. W każdym razie ja ze swojej strony bardzo polecam, kontakt z uczelnią bez najmniejszego problemu, a obsługa wszystkich uczelnianych spraw, jak praktyki czy praca dyplomowa, bardzo profesjonalny :)
  10/8/20
 • Paula

  Hej. Jak wygląda logopedia?
  10/8/20
 • Eterycznie

  Hej, ja niedawno pisałam do nich maila i dostałam program kierunku. Jest bardzo ciekawy i ma dużo przydatnych tematów, np. o samych ziołach, o wykorzystaniu ich, z fitoterapii jest dużo rodzajów, jest też cały temat z aromaterapii. Wygląda naprawdę super, jest dosyć szeroki. Dopiero się zapisałam, dzisiaj opłacę i będę zaczynać, ale jestem dobrej myśli. Moja koleżanka jest nauczycielką i studiowała na WSKZ, więc chociaż mam pewność, że z papierami wszystko będzie ok.
  10/7/20
 • Malwina

  Cześć :) Czy ktoś studiuje/studiował zielarstwo i fitoterapię online? Zastanawiam się nad jakością materiałów tego kierunku. Czy studia bez zajęć praktycznych rzeczywiście dają możliwość zdobycia wiedzy pozwalającej na odnalezienie się w świecie ziół i ich wykorzystanie do celów leczniczych? Będę wdzięczna za opinie :)
  10/6/20
 • Rk

  Wlasnie,ze niw dostalam żadnych elementów składowych ...tylko odpowiedz,ze nie narzucaja formy oraz ,ze nie ma potrzeby korzystania z innych źródeł prócz wiedzy z ich pdf. Kierunek pedagogika
  10/5/20
 • Jaskier

  Napiszę tutaj, bo łatwiej potem będzie innym studentom :). Ja robiłem przypisy harwardzkie w swojej pracy i pisałem ją jako swego rodzaju esej. Polecam Ci napisać maila Rk, bo wszystko Ci ładnie opiszą co ma być zawarte, chociażby części składowe takie jak spis treści. Ja miałem wypunktowane wszystko, co powinno być i osobiście mi to pomogło. Teraz tylko czekać na ocenę :D
  10/5/20
 • Rk

  Jaskier czy mozesz mi napisać jak napisales koknretnie ta pracę?kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac. Nie wiem jaka jest poprawna forma oraz czy stosować przypisy. Prosze o oddzew na priv. rokusia007@interia.eu
  10/5/20
 • Ola

  Jak wyglądają zaliczenia? Sesja? Pisemni? On-line?
  10/5/20
 • Ewka35

  Witam, ja skończyłam geografię w marcu. Nie musiałam jeździć do ich uczelni, więc super. Testy robi się na koncie, co temat coś nowego. Na ostatnim semestrze jest test podsumowujący wszystkie poprzednie, ale ogólnie, jeśli chcesz się nauczyć, to na pewno dasz radę. Jeśli chodzi o dziennik praktyk, to wystarczy ogólnie wpisać, co się robiło na praktyce, bez żadnych konspektów. Ja jestem zadowolona.
  10/5/20
 • Jaskier

  Na koniec studiów faktycznie jest praca dyplomowa na kilkanaście stron do napisania i dodatkowo test podsumowujący wiedzę do zdania. Za co mogę pochwalić to brak ograniczenia czasowego na jego zdanie, bo należę do tych "długo analizujących". Teraz czekam na ocenę pracy dyplomowej więc trzymajcie kciuki! :)
  10/5/20
 • Emily

  W sesji masz egzamin dla danego semestru :)))!
  10/5/20
 • Paweł

  Cześć, czy wie ktoś może jak wygląda sesja? Oraz zakończenie studiów
  10/5/20
 • Iwona

  Witam, Czy jest ktoś kto studiował lub zaczyna doradztwo zawodowe? Jak wygląda zaliczenie?
  10/4/20
 • Nata

  Witam. Czy jest ktoś kto studiował bibliotekoznawstwo online ? Jak wygląda sesja?
  10/4/20
 • Iwona

  Witam, czy Ktoś studiuje geografię? Chciałabym się dowiedzieć więcej o tym kierunku, testach zaliczeniowych, dzienniku praktyk- czy trzeba pisać konspekty . Pozdrawiam
  10/4/20
 • Helna

  Mam pytanie, ukończyłam marketing i zarządzanie z tytułem mgr. Czy po tym kierunku można podjąć podyplomówkę na kierunku "resocjalizacja i socjoterapia" i czy dyplom będzie uznawany.
  10/3/20
 • Aleksandra

  Cześć ☺️ chciałabym dopytać jak wygląda sesja na tej uczelni? I czy na koniec jest praca dyplomowa czy egzamin? A może to zależy od kierunku?
  10/2/20
 • Anna

  Od października zaczynam przygotowanie pedagogiczne. Materiały ok. Mam pytanie jak wygląda sesja egzaminacyjna? Testy cząstkowe sa online,ale 15 grudnia jest sesja i jak ona wyglada? Pozdrawiam Anna
  10/2/20
 • Aga000

  Kinga, odezwij się na e-maila: agnieszka.szczerbiec23@gmail.com
  10/2/20
 • Kinga

  z Początkiem wrześnie wysłałam niezbędne dokumenty aby otrzymać dofinansowanie z urzędu pracy jako osoba bezrobotna na studia podyplomowe. Do tej pory nie dostałam odpowiedzi czy dofinansowanie zostało mi przyznane. Po kontakcie telefonicznym, dowiedziałam się, że kontakt w tej sprawie może być jedynie mailowy, ale szkoła na moje maile nie odpowiada. Dane logowania do konta na platformie posiadam jednak nadal nie wiem czy realnie jestem zapisana na te studia. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji ?
  10/2/20
 • Uniksowy

  Trudno mi się wypowiedzieć o zamówieniach publicznych, ale wydaje mi się, że sam proces nauki wygląda podobnie na każdym kierunku. Dostajesz materiały, ja jestem na kierunku z IT, więc mam głównie filmy, piszesz pracę i tak dalej. Sprawdziłem Ci i na zamówieniach publicznych nie masz praktyk :). W zasadzie wszystko jest na stronie opisane....
  10/2/20
 • Justyna

  Czy ktoś może coś napisać na temat kierunku zamówienia publiczne Jak wyglądają zaliczenia i obrona pracy dyplomowej?
  10/1/20
 • Damian

  wiem, że w poradniach psychologiczno-pedagogicznych można @student, bo tam robiłem...
  10/1/20
 • Student

  Byłbym wdzięczny za szczegółowe informacje o rodzajach instytucji, w których można odbyć praktyki na studiach Pedagogiczne Przygotowanie dla Psychologów. Albo tutaj albo na mail...
  10/1/20
 • Katarzyna

  Ja zapisałam się na kosmetologię, bo w sumie to był warunek mojego awansu w przyszłości i pracodawca skierował mnie na te studia, więc wydaje mi się , że nie powodów do obaw :). Oczywiście napiszę więcej jak już trochę postudiuje, póki co wrażenia pozytywne.
  10/1/20
 • olciak

  Witam :D czy ktoś mógłby się podzielić swoją opinią na temat kosmetologii na tej uczelni? Jak pracodawcy patrzą później na papier z tej uczelni?
  9/30/20
 • Nick

  Wlasnie zaczelem studia na tej uczelni... ogolnie materialy wygladaja ok, ale martwi mnie brak zaangazowania "kadry" w procesie nauki... nie ma molizwosci bezposredniego kontaktu z wykladowcami, nikt pod zalaczonymi materialami sie nie podpisuje... szkoda, jednak warto byloby miec dostep do wykladowcow wymienionych na stronie, jakies konsultacje raz na jakis czas itp. Mam nadzieje, ze nie bede zalowac.
  9/30/20
 • Anielka

  Niedługo kończę przygotowanie pedagogiczne i nie musiałam dojeżdżać :). Jestem zadowolona — przystępnie wytłumaczone zagadnienia, ogrom praktycznej wiedzy, bezproblemowy i zawsze życzliwy kontakt.
  9/30/20
 • Anna

  Może ktoś coś powiedzieć na temat kierunku przygotowania pedagogicznego na tej uczelni? Będę wdzięczna za rady i opinie 😊 No i czy faktycznie wszystko jest tam prowadzone online ,czy jednak są sytuacje w których trzeba się stawić osobiście.
  9/30/20
 • Monika

  Odp do Wiolla- jest środek sezonu więc trudno im się dziwić. Ja odpowiedź odnośnie moich "zapytań" otrzymałam po 2 dniach drogą mailową (ku mojemu zaskoczeniu w sobotę wieczorem) więc odnoszę wrażenie, że i tak robią co mogą . Jak podasz mi swojego maila to prześlę Ci program do tego kierunku.
  9/30/20
 • Wiolla

  Myślę o zapisaniu się na kierunek Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych ale od tygodnia czekam na program kierunku.Na infolinii zbywają .Czy ktoś z Państwa kończył ten kierunek? Na stronie nie ma nic konkkretnego ( liczba godzin,program,którzy wykładowcy są na danym kierunku).Mam wątpliwości do takich uczelni,, widmo,, ,gdzie kontakt jest tylko przez infolinie ,która zwyczajnie w świecie zbywa kiedy chcę dowiedzieć się konkretnych rzeczy.
  9/29/20
 • Rita

  Jestem na kosmetologii w WSKZ i sama myślę o kolejnym kierunku tj. podologii. Jeszcze się nie zapisałam, bo czekam na informacje czy mój pracodawca mi pomoże finansowo ale sam program kierunku wygląda bardzo ciekawie. Co do praktyk to z tego co wiem to ich nie ma! Pozdrawiam
  9/29/20
 • Miki

  Witam :) Czy ktoś może podzielić się swoimi wrażeniami na temat podologii w trybie on-line?? Interesuje mnie ten kierunek, ale nie wiem czy warto robić on-line? Jak wygląda sytuacja z częścią praktyczna? Ile godzin należy zrobić? Dziękuję za wszelkie informacje :)
  9/29/20
 • Malwa

  Teraz są zapisy na semestr zimowy i zaczyna się on od października: ). Dzisiaj dzwoniłam, więc jestem na bieżąco! Bardzo się cieszę, że jest tyle pozytywnych opinii na temat studiów, bo sama forma bardzo "na czasie".
  9/28/20
 • Ewa

  Z informacji na www wynika, że zapisy dopiero od stycznia? Czyli aktualnie nie można rozpocząć kształcenia?
  9/28/20
 • Danka

  jest moze jakas grupa na fejsie dla studentow tej uczelni? jesli nie, to moze zalozymy taka grupe?
  9/28/20
 • Aga

  Czy po kierunku przygotowanie do nauczanie języków obcych nie ma problemu z pracą w szkole? Jest akceptowany taki dyplom ze studiów podyplomowych? Czy ten kierunek jest warty uwagi?
  9/28/20
 • Pat

  A jak z tym logopedia?
  9/28/20
 • Żaneta

  Uczelnia nie ma żadnego forum do wymiany opinii przez studentów, więc w sumie nie dziwię się, że piszemy tutaj :). Pytań często jest dużo, dobrze wymienić się spostrzeżeniami.
  9/28/20
 • Zainteresowany

  Do osób, które studiują bądź studiowały Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów - w jakich placówkach trzeba zrobić staż? Tylko w szkołach?
  9/28/20
 • ciekawa

  Zastanawia mnie jednak aktywność absolwentów oraz studiujących tu ludzi? Jak znaleźliście się na tej stronie? Zaskakująco dużo tutaj wpisów... Rozumiem zadających pytania bo to taki czas, na szukanie odpowiedzi. Ale w ciągu ostatnich dni sporo tutaj odpowiedzi absolwentów i obecnych studentów... chodzicie sobie po stronkach bo być może ktoś zadał pytanie odnośnie waszego kierunku...?
  9/28/20
 • Karo

  Ok, a co z opłatami jeśli rezygnuje po 1 semestrze? W regulaminie jest napisane: że rezygnacja z kierunku studiów nie zwalania z obowiązku uregulowania wszelkich zobowiązań wobec uczelni?...To znaczy że będę musiała płacić za dwa kolejne semestry mimo że nie chce studiować? Wiadomo że nie oddadzą mi tego co już zapłaciłam, ale będę musiala płacić kolejne raty?
  9/25/20
 • Żaneta

  Praktyki we własnym zakresie, z tego co się dowiedziałam można też zdalnie (przez COVID). Wszystko co potrzebne można sobie pobrać dzienniczek, skierowanie na praktyki, deklaracje, więc nie miałam jakiś trudności ze znalezieniem miejsca.
  9/25/20
 • Domi

  A ja poproszę o opinie o kierunku Glottodydaktyka. Czy uczelnia pomaga w znalezieniu praktyk?
  9/25/20
 • L.J.

  @asiula - robiłem ten kierunek i jakiś czas temu dostałem świadectwo. Aktualnie pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Bardzo pozytywnie oceniam przebieg studiów. Materiały zrozumiałe i bardzo pomocne.
  9/23/20
 • asiula

  Poradnictwo rodzinne i psychologiczno-pedagogiczne (profilaktyka i terapia systemów rodzinnych)/Terapeuta rodzinny czy ktoś studiował na tym kierunku i może powiedzieć coś więcej na ten temat?
  9/22/20
 • Martyna

  Matt jakbys sie troszkę tematem zainteresowal wiedziałbyś, ze akurat ta uczelnia jako jedna z nielicznych robi to zgodnie z wymogami MNiSW oraz MEN. Przygotowanie pedagogiczne czy dla psychologów czy tez nie musi wynosic co najmniej 270 godz. teorii i 150 praktyk. Znajomi po tym kietunku na innej uczelni realizowali tylko 180 godzin teorii i nie uzyskali kwalifikacji na ktorych im zależało. Ukonczylam ten kierunek więc chcialam miec pewnosc, ze wszystkie komponenty będące w Rozporządzeniu zrealizuję. Na jakąkolwiek Uczelnię bys sie nie zdecydował warto to sprawdzić przed rozpoczęciem.
  9/22/20
 • Matt

  Dlaczego każdy wysyła tutaj opinie na temat uczelni tylko priv ? Na fb tak samo ? Nie możecie po prostu napisać tego dla wszystkich ? W tym momencie ta uczelnie to dla mnie enigma bo nigdzie nie ma info od ludzi, każdy pisze tylko na priv. Chciałbym zrobić Pedagogikę dla psychologów na WSKZ i chętnie poznam opinie absolwentów :)
  9/22/20
 • Wartość

  Moni, a co chciałabyś wiedzieć o tych studiach, daj mi proszę znać to Ci napiszę!
  9/22/20
 • Magda

  Generalnie tryb jest indywidualny ale nie spotkałam się jeszcze z sytuacją braku pomocy w razie wątpliwości. Wystarczy napisać i w ciągu dnia max. dwóch jest odpowiedź od kadry.
  9/22/20
 • Aldona

  Jakie macie odczucia jeśli chodzi o zaangażowanie uczelni? Wyjaśnianie wątpliwych kwestii, dyskusje itp? Czy forma on-line to całkowicie samodzielne studiowania?
  9/21/20
 • Moni

  Dzień dobry Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś bliżej nt. Studiów podyplomowych z przedsiębiorczości dla n-li
  9/21/20
 • Magda

  Jestem na tym kierunku i praktyki trzeba zrobić w szkole w ramach tych przedmiotów, czyli robisz praktyki i z filozofii i z etyki ;). Nie martw się też dziennikiem praktyk, bo ja się wystraszyłam na początku, że muszę zrobić wszystkie godziny w kilka tygodni, a tak naprawdę to jest na to czas do końca studiów i można po prostu sobie wydrukować te kilka stron więcej.
  9/21/20
 • Tamaro :)

  Tak naprawdę wszystko znajdziesz na stronie, mają tam podstronę o przebiegu nauki - wszystko krok po kroku jest ładnie wytłumaczone :).
  9/21/20
 • Bea

  Cześć, zaczęłam studia na WSKZ na kierunku nauczanie etyki i filozofii, czy ktoś mógłby mi udzielić więcej info na temat realizacji praktyk?
  9/21/20
 • Tamara

  Czy na tych studiach ma sie jakis kontakt z wykladowcami? Spotkania online na zoomie / skypie? Czy sa jacys opiekunowie kierunkow? Jak to jest z praca dyplomowa? Czy ma sie jakiegos mentora z uczelni?
  9/18/20
 • Robert

  Zrealizowałem studia z wyceny nieruchomości na w ramach Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego i jestem wysoce usatysfakcjonowany :) Nie miałem żadnych problemów z podejściem do egzaminu, więc serdecznie polecam :)
  9/18/20
 • den

  Odnośnie poziomu nauczania - materiały w przystępnej formie. Warto!
  9/17/20
 • Beata

  Jestem absolwentką studiów z Logopedii na WSKZ i bardzo polecam. Poziom materiałów stoi na bardzo wysokim poziomie, a wszelkie informacje dotyczące praktyk można uzyskać drogą mailową i telefoniczną 🙂
  9/17/20
 • Monika

  Jeśli chodzi o cyberbezpieczeństwo to ja realizuję studia z tego zakresu na WSKZ i polecam :) Informacje o kadrze jak i wiele innych są na ich stronie internetowej :)
  9/17/20
 • Nika

  Cześć, czy ktoś skończył bądź jest w trakcie studiów podyplomowych z terapii zajeciowej? Jak wrażenia? Jaki poziom nauczania ? Pozdrawiam
  9/17/20
 • Paweł

  Cześć robiłem studia na WSKZ i jak sądzę kierunkiem, który mógłby Ciebie zainteresować w kontekście autyzmu i oligofrenopedagogiki jest Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz zespołem Aspergera. Myślę, że dałby Tobie pożądane kwalifikacje :) Mam nadzieję, że mogłem pomóc :)
  9/17/20
 • Anik

  Witam, zastanawiam się nad studiami z wf-u chciałabym się przekwalifikować! Czy ktoś z Państwa kończył ten kierunek?? Dziekuje za każda opowiedz
  9/17/20
 • Lola

  Hej, zastanawiam się nad kierunkami z zakresu pedagogiki specjalnej, a dokładniej interesuje mnie oligofrenopedagogika. Czy ten kierunek uprawnia również do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu? Czy trzeba skończyć oddzielny kierunek? Pozdrawiam
  9/17/20
 • Michał

  Skończyłem studia na WSKZ z zakresu oligofrenopedagogiki i serdecznie polecam studia za pośrednictwem tej Uczelni :) Materiały dydaktyczne są na wysokim poziomie, forma kształcenia jest bardzo dogodna bo e-learning i samokształcenie to coś czego od dłuższego czasu szukałem. Dodam, że informacje dotyczące kadry dydaktycznej jak i wiele innych można znaleźć na ich stronie internetowej :) Studia przebiegły bez żadnych trudności, więc bardzo fajne rozwiązanie :)
  9/16/20
 • Pat

  Suma - Bardzo dziękuję za pomoc i życzę powodzenia w pracy nauczycielskiej
  9/16/20
 • ANnaM

  Witam, czy ktoś robił podyplomówkę z wyceny nieruchomości? Jakie są Wasze opinie ? Nie ma poźniej problemu z egzmainem itd? ;)
  9/15/20
 • Aga

  Witam, mam prosbe , czy moglby ktos wypowiedziec sie na temat kierunku - logopedia. Jaki jest poziom zajec, jakie praktyki sa zaliczane? dzieki.A
  9/15/20
 • Paweł

  Czesc, czy ktoś zrobił tutaj podyplomowe studia z cyberbezpieczenstwa? Nie mogę się dowiedzieć kto i czego będzie uczyć a szkoda mi czasu i zaczynanie tego samego za pół roku na innej uczelni.
  9/15/20
 • Weles

  Ja robiłem 2 kierunki, trwały 3 semestry więc akurat w jednym czasie skończyłem. Co do samych praktyk to faktycznie trzeba zrealizować osobno dla każdego kierunku godzin, ale to wynika już z przepisów z tego co się dowiedziałem. W sumie kiepska sprawa, jakby ktoś się dopatrzył i potem byłyby jakieś problemy... A co do Twojego pytania Zdziwiona to znam kilka osób, bo miałem finansowane studia przez pracodawcę i zgłosiliśmy się razem.
  9/15/20
 • Suma

  Ja skończyłam studia z nauczania matematyki na WSKZ i pracuje w szkole :) Bardzo polecam te studia, materiały dydaktyczne stoją na super poziomie i pozwalają bez przeszkód przyswoić wymaganą wiedzę i przede wszystkim ją usystematyzować. Co do zwolnienia z praktyk to z tego, co wiem to najlepiej wysłać dokumentację do nich na maila i otrzymujesz decyzje na podstawie tego gdzie pracujesz itp.. Mam nadzieję, że pomogłam :)
  9/15/20
 • Patrycja

  Zdziwiona: znam wiele osób, które ukończyły studia na tej Uczelni. Sama ukończyłam 2 kierunki. Dyplom otrzymalam 2 tyg. po zakończeniu ksztalcenia :) W razie jakichkolwiek pytan mogę podac swojego maila.
  9/15/20
 • Zdziwiona

  czy tylko ja mam wrażenie, że aktywnie na forum uczestniczą pracujący dla uczelni osoby? Czy ktoś zna osobiscie osobe, ktora uczelnie ukończyła i otrzymała swiadectwo/dyplom?
  9/15/20
 • Pat

  Witajcie Drodzy i Drogie, czy ktoś może podzielić się ze mną opinią na temat studiów podyplomowych z matematyki ? Czy osoba po innym kierunku jest w stanie na podstawie załączonych materiałów rozwiązywać zadania i przygotować się w formie online do testów na tej uczelni? Jakie papiery należy złożyć, by mieć zaliczoną praktykę? Czy wystarczy umowa o pracę na podstawie mianowania? Z góry dziękuję za pomoc w udzieleniu informacji i pozdrawiam
  9/15/20
 • Kuba

  Czy ktoś był na studiach podyplomowych z Wychowania Fizycznego oraz Przygotowania Pedagogicznego? Jaki macie opinie na ten temat? I jak wygląda sprawa z praktykami (jak na WF mam np 120godzin a na Przygotowaniu 150 godzin, to musze oddzielnie robić to i to?) Pozdrawiam
  9/14/20
 • Henry

  Czy ktoś mógłby dzielić się doświadczeniem studiów "Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów" na tej uczelni (czyli w 100% online)?
  9/14/20
 • Dominik

  Praktyki robisz w wybranej placówce, z tego co wiem to na przygotowaniach pedagogicznych najczęściej są podziały pomiędzy szkoły np. podstawowe/ponadpodstawowe. Dobrym rozwiązaniem jest to, że można ten staż zrobić w dowolnym semestrze albo nawet przez trzy semestry rozłożyć sobie w czasie, więc się tego tak nie odczuwa.
  9/14/20
 • Maja

  Jak wyglądają praktyki na kierunkach z przygotowania pedagogicznego w systemie nauczania on-line?
  9/13/20
 • En

  Studiuję logopedię właśnie i warto. Plus to metoda online w tych czasach.
  9/11/20
 • Magdalena

  Czy ktoś może wie, w jakich sytuacjach jest możliwość zwolnienia z odbywania praktyk na kierunku Wczesne Nauczanie Języka Angielskiego?
  9/11/20
 • Muspelheim

  Ja sobie nie wyobrażam innej formy nauki, bo dużo pracuje. Możliwość uczę się w dowolnych godzinach jest naprawdę bardzo pomocna. Jestem na drugim semestrze i nie musiałam dojeżdżać. Ogółem na stronie jest to całkiem dobrze opisane, mają tam taką zakładkę z częstymi pytaniami od ludzi ;).
  9/11/20
 • Sławomir

  Ja studiowałem na kierunku z zakresu socjoterapii za pośrednictwem WSKZu i bardzo polecam bo zarówno forma jak i jakość kształcenia stoją na świetnym poziomie.
  9/11/20
 • Ewa

  Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji o kierunku logopedia? Czy warto iść na taką formę nauki? Czy zajęcia, zaliczenia i egzaminy faktycznie odbywają się tylko online, czy trzeba jeździć na jakieś zjazdy? Ogólnie polecacie ten kierunek, w takiej formie na tej uczelni?
  9/11/20
 • Jola

  hej! studiowal ktos socjoterapie podyplomowo? jakie wrazenia? dajecie znac :)
  9/10/20
 • Gregor.

  Studiuje inny kierunek ale testy chyba działają tak samo. Wielekrotnego wyboru i tak jak ktoś pisał wcześniej nie są na czas. Jak zapoznasz się z materiałem to bez problemu idzie nauka.
  9/9/20
 • Markierrr

  Cześć, Czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają testy cząstkowe i zaliczające semestr ? Jak wygląda to na innych kierunkach ? Zaczęłam studia na kierunku „Psychologia dzieci i młodzieży - wspieranie rozwoju”. Ktoś studiuje ten kierunek ? Może powiedzieć coś więcej ?
  9/9/20
 • Ernest

  Nie ma czasu na testach, więc można na spokojnie wszystko policzyć. Nie ma za co :) Sam śledzę stronę, bo często jest tu dużo informacji.
  9/9/20
 • Ola

  Hej czy ktoś studiował na tej uczelni przygotowanie pedagogiczne. Czy dokument ukończenia jest respektowany przez kuratorium oświaty??
  9/9/20
 • Ona

  Do Ernest...a czy na wykonanie zadań masz jakiś określony czas? Bo spotkałam się już z testami w których było bardzo mało czasu co do ilości zadań. Jeśli dobrze zrozumiałam to każdy temat oparty jest na przykładach...dzięki wielkie za odpowiedź, bo czasem chciałoby się coś zmienić a jednak strach ogarnia...tym bardziej że same pozytywne komentarze.
  9/9/20
 • PS

  Co do samych zajęć to są to materiały, testy, ćwiczenia itp., swoją drogą bardzo ciekawe... Nie ma potrzeby logowania się np. o 12:00, a potem lekcja znika, bo cały czas masz do tego dostęp. Ten kierunek przygotowuje do bycia biegłym sądowym.
  9/9/20
 • Anna

  Studia PSychologia sądowa dają uprawnienia do pracy w charakterze biegłego sądowego? Czy zajęcia on-line są interaktywne, czy tylko otrzymuje się materiały i opracowania?
  9/8/20
 • Ernest

  Jestem już na drugim semestrze nauczania matematyki :). Z fizyką nie mam za wiele wspólnego ale postaram się udzielić informacji. Oprócz samych treści i wiedzy teoretycznej, są też testy, a w nich zadania z różnych zakresów algebra, analiza matematyczna, prawdopodobieństwo itp. Myślę, że można sporo się nauczyć. Byłem zaskoczony, bo nie byłem pewny jednej rzeczy, napisałem maila i w ciągu dnia dostałem odpowiedź z wyjaśnieniami w świetle obowiązujących klasyfikacji, więc też nie jest tak, że nie pomogą studentowi w potrzebie :))
  9/8/20
 • Ona

  Witam. Chciałabym zapisać się na kierunek nauczanie matematyki i fizyki..mam juz przygotowanie pedagogiczne, więc wiem jak to jest być nauczycielem...ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest na tym kierunku? Czy wysyłana treść to tylko suche informacje czy może rozwiązywanie zadań też? Mat i fiz od zawsze mnie interesowały może czas poszerzyć swe umiejętności...z góry dziękuję za jakiekolwiek info
  9/8/20
 • Paula

  Marzencia napisałam maila :)
  9/8/20
 • Marzencia

  Proszę o informację o logopedii . Jak wrażenia.... marzi226@wp.pl
  9/8/20
 • Pani Karolino

  Dzień dobry Pani Karolino. Jeżeli chodzi o normy wymowy to m.in. Urszula Majdańska-Wachowicz w prezentacji, która jest dostępna w Internecie, o tym traktuje. Zachęcam do zapoznania się, bo mi ona bardzo pomogła. Z pozdrowieniami - R.
  9/7/20
 • Jagoda.

  Witam serdecznie. Ja studiuje na kierunku Edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu z elementami integracji sensorycznej ;). Jestem bardzo zadowolona, szczególnie z materiałów, bo w programie studiów jest dużo różnorodnych aspektów. Tak naprawdę od pedagogiki specjalnej, po elementy psychologii, czy SI u osób z ASD. Mogę polecić, bo można się dużo nauczyć, a sama forma nauki w dowolnych godzinach jest bardzo wygodna.
  9/7/20
 • Anka

  Czy jest tu ktoś kto studiował na podyplomówce z Edukacji i terapii osób z autyzmem z elementami integracji sensorycznej? Chciałabym poznać opinie. Pozdrawiam
  9/7/20
 • Kasa

  Witam, proszę o opinie na temat kierunku: przygotowanie pedagogiczne do nauczania języka obcego (malys.katarzyna@gmail.com)
  9/6/20
 • Karolina

  witam Prosze o pomoc. Mam temat Emisja Glosu- rodzaje norm wymowy.. Wiem co to Emisja glosu ale rodzaje norm wymowy? Prosze o pomoc
  9/6/20
 • Monika

  Szukam osób, które studiowały Wczesne nauczanie angielskiego. Będę bardzo wdzięczna za kontakt: monikagrochowska@poczta.fm
  9/4/20
 • Natka

  Nie ma za co :) Cieszę się, że mogłam pomóc! Pozdrawiam serdecznie!!!
  9/4/20
 • Marek

  Pani Beato, na moim kierunku nie mam obowiązku przyjeżdżania do Uczelni na zaliczenia i wykłady.
  9/4/20
 • KaBE

  Natka, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
  9/4/20
 • Aga122

  UP możesz odezwać się na e-maila? agnieszka.szczerbiec23@gmail.com
  9/3/20
 • Beata

  Hej Marek praktyki to wiadomo że nie online bardziej chodziło mi o wykłady czy zaliczenia bo do Przemyśla mam trochę km :) Pozdrawiam ze Śląska ;)
  9/3/20
 • Natka

  Z ubieganiem się o dotacje jest tak, że to twój pracodawca składa dokumentacje do danej jednostki np. PARP, a Uczelnia w tym pośredniczy tj. pomogą Ci uzupełnić poprawnie dokumenty i tak dalej.
  9/3/20
 • KaBe

  Czy mogę prosić kogoś o wyjaśnienie mi jak wygląda ubieganie się o dofinansowanie studiów? Pracuję w szkole i dyrektor wypełnił i wysłał wniosek na uczelnię. Co teraz? Czy mogę zapisać się już na wybrany kierunek? Czy mam czekać na kontakt z WSKZ? Pisałam do nich i nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi. Dowiedziałam się jedynie, że przedłożenie kompletnego wniosku do jednostki udzielającej dofinansowania leży po stronie mojej/ szkoły. Tzn? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  9/3/20
 • UP

  Aga :) Pewnie dlatego, że teraz taki wrześniowy czas na studiowanie...
  9/3/20
 • Aga122

  UP ! Niestety strasznie długo czekam na odpowiedź od nich A do jutra muszę zanieść wszystkie papiery.. mam nadzieje ze dziś odpisza :) Dzięki! ;)
  9/3/20
 • UP

  Hej Aga! Ja bez problemu dostałam takie zaświadczenie z numerem rachunku bankowego. Jeżeli chodzi o harmonogram to nie wiem :) ale może warto napisać maila i się dopytać.
  9/3/20
 • Warto

  Bodzio, jestem z Gdańska, właśnie kończę pierwszy semestr i nie musiałem dojeżdżać do Przemyśla. Myślę, że warto zadzwonić na infolinię i się dopytać, bo to bardzo pomaga w podjęciu ostatecznej decyzji. Dodatkowo powiem wszystkim tu obecnym szczerze, że dzwoniłem przed zapisem na różne uczelnie i byłem rozczarowany........parę tygodni czekania na odpowiedź, zbywanie, przełączanie pomiędzy różnymi działami, brak znajomości przepisów... a tutaj zupełnie inaczej, bardzo konkretnie. Miło wiedzieć, że są na tym świecie pracownicy profesjonalni.
  9/3/20
 • praktyki

  Właśnie kończę wczesne nauczanie niemieckiego i praktyki robiłam 50%/50% pomiędzy przedszkola i klasy I-III, bo tak wskazał mi kierownik mojego kierunku. Mam nadzieję, że pomogłam :)
  9/3/20
 • Bodzio

  Z tego co tutaj wyczytałem do tej pory to wszystko, odbywa sie online, pytam gdyż mam parę set km do Przemyśla i nie chciałbym tam być chociaż raz
  9/3/20
 • Jolanta

  Chciałabym podjąć studia podyplomowe online na kierunku Wczesne Nauczanie Języka Angielskiego w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego. Czy ktoś może wie, czy praktyki trzeba odbyć w publicznym przedszkolu czy można w prywatnej szkole językowej, w której uczą małe dzieci?
  9/2/20
 • Aga122

  Czy ktoś starał się o dofinansowanie studiów podyplomowych z urzędu pracy? Czy mógłby mi powiedzieć czy udało się dostać od uczelni harmonogram z datami i zaświadczenie z rachunkiem bankowym?
  9/2/20
 • Hej

  Dzień dobry Pani Beato, z tej strony Marek. Jestem na przygotowaniu dla psychologów (obecnie na etapie organizowania sobie praktyk) i je robi się normalnie tj. stacjonarnie, więc tylko online te studia na pewno nie są. Pozdrawiam serdecznie z Krakowa!
  9/2/20
 • Beata

  Hej chce się zapisać na przygotowanie pedagogiczne i na integrację sensoryczną- diagnostyka i terapia dzieci czy ktoś był na tych kierunkach ?? Czy faktycznie tylko online ??
  9/2/20
 • Adam

  Lola, no przecież w takich studiach nie chodzi o to, żeby od podstaw się nauczyć pływać, czy tańczyć....tylko żeby zdobyć wiedzę — > jak prowadzić takie zajęcia prawidłowo. Przecież ilu instruktorów wiele lat np. ćwiczyło grę na gitarze albo śpiew, a dopiero potem robiło studia, żeby się odpowiednio przygotować metodycznie do tego wszystkiego :)
  9/1/20
 • Lola

  Jak studia Instruktor pływania czy Instruktor tańca może odbyć się on-line??
  8/31/20
 • Emilia

  Dopiero kończę pierwszy semestr, ale może chociaż z materiałami i egzaminem pomogę ;)). Materiały są hybrydowe, są po polsku i po angielsku np. lektorat. Dokumenty, dzienniki praktyk wysyła się w formie skanów, zapisujesz się na studia też przez stronę uczelni:).
  8/31/20
 • Zoe

  Chce się zapisać na kierunek związany z nauczaniem języka angielskiego w przedszkolach i szkole podstawowej. Czy ktoś studiował ten kierunek? Materiały są w języku angielskim?skoro pisze, że dany kierunek przygotuje do egzaminu na wymaganym poziomie? Czy wszystko można załatwić online?
  8/30/20
 • Abi.

  Pracuje w przedszkolu i kończyłam psychologię dzieci i młodzieży w WSKZ, żeby trochę zaktualizować i rozwinąć wiedzę. Sam przebieg nauki nie sprawił mi trudności, mogłam zapoznać się z materiałem, wrócić do niego w razie potrzeby, (zupełnie inaczej niż na studiach stacjonarnych gdzie musiałam wszystko notować ręcznie...) Co do zatrudnienia to myślę, że zależy do od Twoich kwalifikacji. Z tego co wyczytałam, to żeby pracować jako psycholog trzeba skończyć 5 letnie studia....
  8/28/20
 • Bea.J.K.

  - Marta ---> W praktyce wygląda to naprawdę dobrze. Bardzo bałam się, że konieczne będzie logowanie się o określonej godzinie, a codzienne obowiązki nie pozwalałby mi zupełnie na taki tryb studiów. A tutaj — logujesz się, kiedy chcesz i możesz dostosować to wszystko do swoich potrzeb. Co do samych pomocy naukowych, są to prezentacje, wykłady, testy itp. Żadnych specjalnych aplikacji mieć nie trzeba, wystarczy standardowa przeglądarka i dostęp do internetu. Pracę dyplomową też załącza się elektronicznie i pisze się na wybrany przez siebie temat. Pozdrawiam serdecznie :)
  8/27/20
 • Chciećtomóc

  Lucy jak masz jakieś pytania, napisz tutaj proszę. Rzadko spoglądam na skrzynkę mailową, a chętnie pomogę, bo już kończę studia. Może też innym osobom się przyda się trochę informacji....:-)
  8/27/20
 • Anioł

  Witam. Czy ktoś z Was może wyrazić opinie o kierunku "Psychologia dzieci i młodzieży " jako kto można pracować i czy w szkole -bo chyba nie jako psycholog? I drugi pytanie : czy faktycznie bez problemu się zdaje egzaminy? Pozdrawiam :)
  8/27/20
 • Marta

  Witam, jestem zainteresowana jednym z kierunków online, ale nie mam pełnej wiedzy jak takie nauczanie wygląda w praktyce. Podzielcie się swoją wiedzą, czy wykłady odbywają się online i trzeba mieć odpowiednią aplikację, uczestniczyć aktywnie?? Jak wyglądają zaliczenia, egzaminy?? Co z obroną pracy dyplomowej??
  8/27/20
 • Lucy

  Szukam kontaktu z osobami studiujacymi podyplomowo logopedię Proszę odezwijcie się na na mojego prywatnego e maila lucyday_47@yahoo.pl Razem łatwiej Lucy
  8/26/20
 • Nauczyciel

  Przygotowanie pedagogiczne jest niezbędne do pracy jako nauczyciel, więc odpowiedź brzmi: TAK - daje możliwość! :)
  8/26/20
 • ann

  Powiedzcie mi jak wygląda sprawa z rezygnacją? Zapisałam się w lipcu, jedną transzę semestralną zapłaciłam i stwierdziłam, że jednak rezygnuję. Czy mogę się jakoś ubiegać o zwrot poniesionej opłaty?
  8/26/20
 • Gab.

  Edit - do końca sierpnia jest możliwość dopisania się do bieżącego semestru letniego, bo właśnie dzisiaj to zrobiłam. W sumie to całkiem dobre rozwiązanie, bo można szybciej skończyć studia! :)). A jeżeli chodzi o następne nabory, to widziałam na stronie Uczelni, że rekrutacja na semestr zimowy rusza we wrześniu.
  8/26/20
 • Sylcia

  Hej. Chciałbym zapisać się na studia podyplomowe - przygotowanie o Pedagogiczne. Czy ten kierunek daje mi możliwość bycia nauczycielem?
  8/26/20
 • Edit

  Do kiedy można się zapisywać na studia od października?
  8/25/20
 • Rozwojowy

  Od wielu lat działam w branży HR i niedawno zapisałem się własnie na ten kierunek, o którym wspominasz @Nat. Sam jestem zdania, że warto dbać o ciągły rozwój i dokształcanie się. Z doświadczenia mogę Ci podpowiedzieć, że potencjalni pracodawcy na pewno zwrócą uwagę na takie studia w CV. Póki co moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, materiały są zróżnicowane, ciekawe i zawierają sporo wiedzy merytorycznej.
  8/24/20
 • Nat

  Czy są tu osoby, które studiowały Zarządzanie Kapitałem Ludzkim na WSZK? Mogę prosić o opinię? Jak odnoszą się do tego pracodawcy?
  8/22/20
 • Miczel

  OK! Mogę polecić, bo mają ostatnio fajne promocje i robię pedagogikę za pół ceny.
  8/22/20
 • J.

  Pracuje z miejskim ośrodku Pomocy Społecznej i skończyłam te studia. Widzę, że już normalnie są dostępne na stronie Uczelni (ja robiłam go jeszcze jako kierunek na zamówienie). Wszystko przebiegało bez zarzutu, świadectwo jest w porządku i spełnia wymogi.
  8/19/20
 • Melodia :)

  Skończyłam logorytmikę i nie musiałam dojeżdżać do Przemyśla w przypadku tego kierunku . Oczywiście wszystko wirtualnie nie jest, bo na przykład logorytmika miała w programie praktyki, które robiłam w przedszkolu niedaleko mojego miasta. Jeszcze się odniosę do komentarza @Sylwia - też jestem bardzo zadowolona z materiałów, a przede wszystkim z tego, że nadal po skończeniu studiów mogę z nich korzystać. Pozdrawiam serdecznie! :)
  8/19/20
 • Anna

  Tomo wazystkie zajecia sa online, na moim kierunku oligofrenopedagogika wszystko bylo w plikach pdf, żadnych nagrań z wykładów , filmików.
  8/19/20
 • Justyna88

  Czy ktoś studiował może na kierunku asystent rodziny?
  8/17/20
 • Tomo

  Czy jakiekolwiek zajęcia odbywają się stacjonarnie, czy wszystko wirtualnie?
  8/17/20
 • Sylwia

  Pierwszy semestr za mną. Jestem bardzo zadowolona. Materiały fantastyczne i co warto podkreślić bez "wiedzy bezużytecznej" . Jedyny problem z opóźnionym (ok 6 tyg) wysyłaniem kolejnych materiałów , jednak po interwencji telefonicznej nastąpiła poprawa. Już myślę o drugim kierunku.
  8/16/20
 • Do: PAULA - moja opinia

  Nie przepadam za pisaniem maili, więc napiszę Ci szybko, co myślę o studiach z bibliotekoznawstwa. Wybrałem opcję 2-semestralną, bo nie chciałem pracować w szkole :)). Przed zmianą pracy nie mogłem sobie pozwolić na studia stacjonarne, więc przemówiła do mnie możliwość nauki wieczorami i to, że praktyki mogę robić w dowolnym czasie. Po niemiłych doświadczeniach na studiach stacjonarnych (miałem styczność z różnymi systemami nauki zdalnej) WSKZ mogę mocno pochwalić, bo naprawdę dają radę. Świadectwo już mam i za miesiąc zaczynam pracę, więc myślę, że to mówi już samo za siebie.
  8/14/20
 • magnolia

  Anno, co prawda już trochę czasu minęło od ukończenia przeze mnie studiów, jednak wydaje mi się, że tematy były dostępne jakoś w połowie ostatniego semestru :).
  8/14/20
 • Marek

  Oczywiście, że zatrudniają. Robiłem kilka podyplomówek (z historii, przygotowania do nauczania) i pracuje normalnie, a KO niczego nie kwestionuje. To prawda, że z kursami może być problem, jednak studia podyplomowe są jak najbardziej OK!
  8/14/20
 • Anna

  Dzień dobry kiedy dokladnie w 3 semstrze mieli Państwo odblokowane tematy prac dyplomowych? Ja koncze za 2.5 miesiąca i tematów prac ani widu ani słuchu muszę czekać ponieważ wszystko odblokowywuje się po kolei (taka informacje usłyszałem w dziekanacie) studiuje oligofrenopedagogike
  8/14/20
 • Monika

  Magdo bardzo rzadko udzielam się na forach tego typu, ale sama kończyłam dwa kierunki w WSKZ więc pozwolę sobie zamieścić komentarz. Szkoła w której pracuję współpracuje z WSKZ w związku z czym większość kadry posiada kwalifikacje z tejże szkoły. Funkcjonuje u nas dział prawno-organizacyjny w związku z czym każda placówka, firma zanim podejmiemy z nią współpracę itp. jest sprawdzana zarówno pod względem formalnym (tj. uwierzytelnienia czy dany podmiot rzeczywiście istnieje) jak i prawnym. Wprowadzasz osoby korzystające z tego forum w błąd i nie chcę się wdawać w szczegóły, ale co jak co na Prawie Oświatowym się znam więc chętnie odpowiem na nurtujące Cię pytania (monikakusnierek@hotmail.com). Być może nie zdajesz sobie sprawy, że nauczyciele w obecnie panującej sytuacji realizują także praktyki w 100% online (Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela; Dz.U. 2020 poz. 726). Co do samej uczelni , sposobu i formy nauczania- jestem bardzo zadowolona. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości otrzymywałam odpowiedź, kilkukrotnie także pomoc. Szczerze polecam!
  8/14/20
 • Magda

  Mam nieodparte wrazenie, ze praktycznie wszystkie komentarze sa pisane przez te sama osobe. Ciekawa jestem jak ich stufia podyplomowe online maja sie do przepisow mowiacych o tym, ze jedybie 60% wsystkich przedmiotow moze byc realizowanych online a 40% w gmachu uczelni?!
  8/14/20
 • Paula

  Witam. Czy ktoś studiował bibliotekoznawstwo online na tej uczelni ? Proszę o opinię tego kierunku na maila paula_mail@buziaczek.pl
  8/14/20
 • KASIA

  Czy rzeczywiście po tych studiach, dyrektorzy w szkołach zatrudniają nauczycieli np. po studiach podyplomowych z matematyki?
  8/13/20
 • Andrzej

  A ja mam pytanie, gdzie ja mogę przyjechać i zobaczyć siedzibę szkoły, bo na pewno nie w Przemyślu.
  8/13/20
 • Tom

  Wszystko ok, do tego w bardzo dobrej cenie. Warto skorzystać.
  8/12/20
 • Jk.a

  Oczywiście kilka dni temu :)
  8/12/20
 • Jk.a

  Kilka dni została oceniona moja praca dyplomowa i śmiało mogę stwierdzić, że wszystko jest bardzo intuicyjne i nie powinno sprawić Ci trudności. Pisałem pracę na kilkanaście stron na jeden z tematów, który był widoczny na moim koncie studenta. Instrukcje do pisania pracy też były, więc nie było potrzeby kontaktowania się mailowo - dla mnie to ogromny plus ;)! Dodatkowo nie trzeba niczego drukować, tylko można wygodnie załączyć ją w wersji elektronicznej.
  8/12/20
 • ;)

  Jeżeli chodzi o dotacje dla bezrobotnych, to mogę pomóc. Kilka miesięcy temu rozpoczęłam studia z przygotowania pedagogicznego i nauczania historii, ponieważ wcześniej starałam się właśnie o dofinansowanie z mojego UP. Pokierowano mnie we wszystkich procedurach krok po kroku, a Panie z działu dotacji pomogły dopełnić wszystkich formalności. Co jest ciekawe, początkowo myślałam o jednym kierunku, ale okazało się, że mogę realizować aż dwa w ramach bonu szkoleniowego ;).
  8/12/20
 • Asia

  Jak wygląda przygotowywanie pracy dyplomowej? Czy poszczególne etapy są konsultowane z promotorem, czy to całkowicie indywidualna inicjatywa? Jak to wygląda praktycznie?
  8/12/20
 • Magdalena

  Poproszę bardzo o opinie kierunku logopedia na mail: mp.angels@gmail.com będę wdzięczna za wszelkie informacje.
  8/12/20
 • Magdalena

  Do Beata M. -czy możesz coś więcej powiedzieć o logopedii. Chciałabym zacząć w tym roku.
  8/12/20
 • Krzysztof 79

  Oczywiście w moim tekście chodziło o bezrobotnych, przepraszam za nieścisłość. Pozdrawiam.
  8/11/20
 • Krzysztof 79

  Jestem zainteresowany studiami podyplomowymi, czy ktoś z Was obecni i byli absolwenci tej szkoły korzystali z dotacji z urzędu pracy dla osób bezdomnych na doksztalcenie. Czy wszystkie sprawy załatwiła za Was uczelnia czy udało się dostać wszystkim dotacje czy ktoś został na przysłowiowym lodzie. Zapisał do szkoly się a nie dostał dofinansowania z urzędu pracy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
  8/11/20
 • Martyna

  Jeżeli chodzi o certyfikat na tym przygotowaniu pedagogicznym, to w moim przypadku nie był on wymagany, ponieważ kończyłam studia za granicą ;) Natomiast są one wymagane, jeśli ktoś kończył studia na jakimś zupełnie innym kierunku np. zarządzaniu, bo wtedy już powinien mieć zdany egzamin językowy w stopniu biegłym albo zaawansowanym. Bardziej szczegółowo opisane to jest też na stronie w opisie kierunku ;)). Swoją drogą myślę, że warto też do nich napisać, jeżeli jesteś w trakcie uzyskiwania certyfikatu.
  8/11/20
 • Kinga

  Witam, czy aby zapisać się na studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego do nauczania języków obcych musze posiadać już certyfikat z języka angielskiego? Nie mam jeszcze certyfikatu, ale przygotowuje się do niego i w tym samym czasie chciałabym zrobić przygotowanie pedagogiczne - jest to możliwe?
  8/9/20
 • Rk

  Pani Aniu ja na oligofrenopedagogice mialam ten sam problem...pani kierownik nie chciała mi uznać praktyk do póki nie doniose zaświadczenia,że podczas praktyk pracowałam z dziećmi z orzeczeniem o niepelnosprawnoaci intelektualnej w stopniu lekkim,umiarkowanym,znacznym i głębokim. Obawiam się,że w Pani przypadku również musi Pani odbywać praktykę z dziećmi ze wszystkimi stopniami niepełnosprawnosci intelektualnej plus jeszcze autyzm i zespół aspergera.
  8/8/20
 • ANia

  Dzień dobry. Może ktoś będzie mógł mi pomóc. Mam problem z realizacją praktyk na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie, z autyzmem i zespołem Aspergera. Odbyłam je, ale uczelnia mi ich nie zaliczyła, pytając się w mailach w jaki sposób mam je zrealizować, jeśli poprzednio było źle nie dostałam satysfakcjonujących mnie odpowiedzi. Mam w związku z tym konkretne pytanie czy w placówce, w której mam odbywać praktyki muszą uczyć się wszystkie typy osób niepełnosprawnych tzn. w stopniu lekkim, umiarkowanym i głębokim, z autyzmem oraz zespołem Aspergera? Czy wystarczą na przykład tylko osoby z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym i z zespołem Aspergera? Proszę o pomoc.
  8/6/20
 • Michał

  Jako absolwent tej Uczelni mogę podpowiedzieć, że studia podyplomowe odbywają się w trybie indywidualnym. Zapisać się możesz kiedy chcesz, ale moment zapisu warunkuje czy studia rozpoczną się dla Ciebie w semestrze letnim czy też w zimowym. Generalnie uczysz się we własnym tempie. Polecam napisać do nich maila albo zadzwonić a uzyskasz wszystkie szczegóły :)
  8/4/20
 • Anna

  Czy dobrze rozumiem, że tok studiów jest całkowicie indywidualny. Studiowanie rozpocząć można w dowolnym momencie? I zakończyć studia również zgodnie ze swoim tempem?
  8/3/20
 • Eliza

  Dziękuję za odpowiedź
  8/3/20
 • Karol Jan

  Ja zrealizowałem studia na kierunku z zakresu oligofrenopedagogiki. Z tego co pamiętam pracę napisałem na kilkanaście stron i było ok. Chyba pomogłem :).
  7/30/20
 • Big

  Czy studiuje ktoś oligofrenopedagogike? Mam pytania odnosnie pracy dyplomowej.Pozdrawiam
  7/30/20
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Reply for the comment of Eliza from date 7/27/20
  Szanowna Pani, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 r. w sprawie dokumentów wydawanych w związku z przebiegiem lub ukończeniem studiów podyplomowych i kształcenia specjalistycznego absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. Oczywiście świadectwo wydawane przez WSKZ spełnia wszystkie niezbędne wymogi, w związku z czym jest w pełni honorowane, zarówno w instytucjach państwowych, jak i prywatnych. Wizualizacja świadectwa ukończenia studiów podyplomowych jest również dostępna pod opisem każdego kierunku na stronie Uczelni. Z wyrazami szacunku, Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
  7/29/20
 • Eliza

  Czy po ukończeniu studiów on-line dostaje się tradycyjny dyplom/świadectwo ukończenia studiów podyplomowych?
  7/27/20
 • Radosna :)

  Dyrekcja placówki, w której podejmuje zatrudnienie, skierowała mnie do WSKZ na kierunek Edukacja Montessori w przedszkolu. Moja bliska znajoma studiowała ten kierunek w wersji rozszerzonej o nauczanie w klasach I-III i była bardzo zadowolona. Świadectwo oczywiście zostało jej uznane, więc mam pewność, że takie studia są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które wykorzystują metody Montessori w swojej pracy i chcą zwiększyć swoją wiedzę w tym zakresie.
  7/27/20
 • Daniel

  Jeżeli chodzi o kierunki z kategorii sport, to propozycji na WSKZ faktycznie jest bardzo dużo. Jestem dopiero na I semestrze AFF właśnie na tej Uczelni, nie wiem jak inne kierunki, ale ten jest kwalifikacyjny i pozwala właśnie uzyskać wiedzę dotyczącą m.in. metod pracy ze starszymi osobami, czy też nauczyć się planowania zajęć. Tak szczerze, to moim zdaniem wszystko zależy od tego, co chcesz robić i tak jak w moim przypadku od pracodawcy. Osobiście mi chyba najbardziej pomogło zapoznanie się z programem przed zapisaniem się na studia, bo wiedziałem czego będę się uczyć...:)
  7/27/20
 • Patrycja

  Studiuję na tej Uczelni już drugi kierunek. Jestem bardzo zadowolona. Wahałam się pomiędzy dwiema Szkolami Wyzszymi. Mialam jednak kilka pytań dotyczących obowiązujących Rozporządzeń dot. nauczycieli na które ta druga szkola nie byla w stanie odpowiedzieć. Polecam
  7/26/20
 • Elwira

  Mam pytanie co do kierunku montessori czy jest uznawany normalnie? Bo coś kojarzę ze tutaj jeśli chodzi o uprawnienia do korzystania z metod montessori potrzeba dodatkowo czegoś.
  7/22/20
 • Sylla

  Czy jak zapiszę się w trakcie semestru letniego, który trwa od marca bede mogła dokonać opłat w 10 czesnych??
  7/22/20
 • Bz.

  No dokładnie Ada, ja też jestem takiego zdania, że takie mamy czasy, że trzeba być krok do przodu i też trochę otworzyć się na technologię :)
  7/22/20
 • Ada

  Ja widzę same plusy takiej formy studiów. Takie czasy, że on-line doskonale się sprawdza. Polecam takie studia.
  7/21/20
 • Wątpliwość

  Studiowanie on-line to czysta przyjemność. Bardzo polecam tą szkołę... chociaż dopiero się zapisałem i wiem, że jeśli jest 215 opinii wybitnie pozytywnych na 215 wszystkich, to dotychczasowe wykształcenie i doświadczenie życiowe sugeruje mi dystans i poddanie w wątpliwość tego bełkotu. Prawdopodobnie ten komentarz nie zostanie opublikowany ...ale to taki teścik dla upewnienia się, ile osób siedziało przy pisaniu tych komentarzy...:). Jeżeli paradoksalnie mój koment zostanie opublikowany, B.PROSZĘ doświadczonych tą uczelnią studentów o informacje, jakie mają zastrzeżenia do kształcenia, programów i w ogóle organizacji nauczania w tej "placówce". Jako że w realu (również online) nic nie jest doskonałe, zastrzeżenia zawsze tylko dodają wiarygodności.... o ile nie piszą ich TROLE! Pozdrawiam Studentów!
  7/21/20
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Reply for the comment of Kasia from date 7/16/20
  Szanowna Pani, wizualizacja awersu świadectwa ukończenia studiów podyplomowych dostępna jest na stronie Uczelni pod opisem każdego kierunku. Natomiast na rewersie świadectwa znajduje się informacja o uzyskanych punktach ECTS oraz zakresie zrealizowanego materiału. Świadectwo jest zgodne z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 r. w sprawie dokumentów wydawanych w związku z przebiegiem lub ukończeniem studiów podyplomowych i kształcenia specjalistycznego. W związku z tym ma Pani gwarancję, iż dokumentacja, którą otrzyma Pani po ukończonym kształceniu jest w pełni honorowana zarówno w instytucjach państwowych, jak i prywatnych. Z wyrazami szacunku, Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
  7/20/20
 • Asia

  Witam. Czy może ktoś podzielić się informacjami o kierunku geografia? Bardzo proszę o opinie...
  7/17/20
 • Lusia

  Czy ktoś tutaj może wie czy kierunek wczesne nauczanie języka angielskiego, na pewno daje mi kwalifikacje do nauczania angielskiego w przedszkolu i szkole klasach I-III ?
  7/16/20
 • Kasia

  Chciałabym zacząć studia podyplomowe, jednak bardzo zastanawia mnie świadectwo z tej szkoły. Czy na świadectwie jest określone jakie uzyskałam kwalifikacje i opis celów tych studiów ? Być może ktoś może podzielić się zdjęciem. Będę bardzo wdzięczna
  7/16/20
 • Ewelina

  Szukam studiów z obszaru sportu. Zaskoczyła mnie ilość propozycji. Czy konkretne kierunki dają jakieś uprawnienia? Czy coś szczególnie polecacie. Myślałam o zarządzaniu w sporcie. Opcji jest wiele - menedżer sportu, marketing w sporcie. Doradźcie co wybrać.
  7/13/20
 • AdriaAnaa12

  Skończyłam właśnie drugi semestr i niczego dodatkowo nie musiałam sama szukać, bo komplet materiałów miałam udostępniony przez Uczelnię :)))
  7/9/20
 • Artur J.

  Hej, ja skończyłem jakiś czas temu właśnie finanse i rachunkowość budżetową. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu studiów. Materiały były naprawdę rzetelnie przygotowane, więc moim zdaniem studia w WSKZ to strzał w 10! :)
  7/9/20
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Reply for the comment of gagati90 from date 7/3/20
  Szanowna Pani, praca dyplomowa jest składana przez słuchacza w formie elektronicznej podczas realizacji ostatniego semestru studiów podyplomowych. Słuchacz pisze pracę dyplomową na jeden z dostępnych tematów w ramach realizowanego kierunku. Po załączeniu pracy dyplomowej zostaje ona przekazana do oceny komisji egzaminacyjnej. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że wielu naszych słuchaczy realizuje kilka kierunków studiów jednocześnie, łącząc je także ze studiami stacjonarnymi. Zajęcia prowadzone są najczęściej poprzez e-learning i samokształcenie. W związku z czym ma Pani możliwość realizacji studiów w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, w dowolnych godzinach, które nie będą kolidować z zajęciami realizowanymi przez Panią na innej uczelni. W razie dodatkowych pytań zapraszamy również do kontaktu z działem obsługi studentów: https://studia-pedagogiczne.pl/kontakt Z wyrazami szacunku,
  7/8/20
 • Izabela

  Czy taki tryb studiowania wymaga dużo samodzielnej pracy - chodzi mi o szukanie materiałów, lektur itp, czy wszytko jest dostępne?
  7/6/20
 • Aga

  Czy jest ktoś kto studiował "Finanse i rachunkowość budżetową" potrzebuje opinii?
  7/6/20
 • gagati90

  Mam pytanie czy ktoś z Państwa mógłby mi powiedzieć jak wygląda obrona dyplomowa??? Chcę się zapisać na oligofrenopedagogikę, autyzm i Asperger. Czy są to studia, które można połączyć z innymi. Studiuję stacjonarnie na uczelni więc nie wiem czy dam radę je połączyć? Będę bardzo wdzięczna o jakiekolwiek opinie.
  7/3/20
 • Sylwia

  Nie mogę narzekać na szkołę. Taka forma edukacji mi odpowiada - nauka własnym rytmem. Łatwiej pogodzić z codziennymi obowiązkami i pracą.
  6/29/20
 • 100dent

  Moja koleżanka skończyła jakiś czas temu zarządzanie oświatą i z jej polecenia się zapisałam :). Z tego co wiem była bardzo zadowolona. Dodatkowo akurat w moim przypadku nie było żadnych problemów z płatnościami, bo akurat za moje studia płacił szef więc to zdecydowanie na plus
  6/29/20
 • Ewa

  Jak wyglądają testy i zaliczenia na tej uczelni ?
  6/29/20
 • Monika

  Czy ktoś studiował online zarządzanie oświata ? Jakieś opinie na temat tego kierunku na tej uczelni ??
  6/28/20
 • Beata M.

  Studiuję 3 podyplomówki: pedagogikę leczniczą, logopedię oraz edukację i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych. Właśnie zakończyłam 1 semestr pedagogiki leczniczej i jeszcze się nie wzięłam za drugą i trzecią, a już mam apetyt u nich na kolejne podyplomówki. Studiowałam różne podyplomówki - w Toruniu, Łodzi, Bydgoszczy, ale póki co tu mi się najbardziej podoba. Otwieram kiedy chcę i co chcę, materiały czytam wieczorami (w środku dnia nie zawsze własne dzieci pozwolą) ;) Dla mnie rewelacja. Spokój, nie ma stresu i poganiania.
  6/23/20
 • Wirtualny

  Hej, jak się zapisywałem i dzwoniłem to Pani na infolinii powiedziała, że są nabory na semestry letnie i zimowe :). Ja dołączyłem do semestru zimowego po jego rozpoczęciu bo były ostatnie miejsca na mój kierunek, także warto wcześniej zadzwonić i się zapytać.
  6/23/20
 • martyniak

  Jestem dopiero na początku, ale ogólnie wrażenia super. Zapisałam się w czerwcu i załapałam się na semestr letni więc jestem do przodu. Materiały są całkiem dobre. Super jest to, że mogę siąść do tego kiedy chcę, to niesamowicie ułatwia życie przy pracy i dziecku.
  6/23/20
 • Beti

  Czy w trybie nauki on-line są ujednolicone terminy, czy każdy rozpoczyna studia w momencie załatwienia formalności/płatności?
  6/22/20
 • NowaStudentka:)

  Właśnie się zapisałam i wszystko wygląda naprawdę bardzo dobrze :). Ja akurat doceniam bardzo to, że można płacić w 10 wpłatach, bo można to sobie na spokojnie rozłożyć w czasie i nie będzie to tak odczuwalne. Z tego co widziałam opinie też pozytywne, więc dziękuje za przekonanie mnie do tej decyzji. Pozdrawiam, studentka oligo
  6/18/20
 • Asertywna1980

  @Iza - myślę, że najlepiej zapisać się na przygotowanie pedagogiczne, jeśli nie posiadasz. Ja akurat zapisałam się jakiś czas temu, teraz jestem w trakcie drugiego semestru. W sumie jak jesteś ciekawa jak wszystko działa to warto zerknąć na stronę WSKZ, bo mają tam taki dział częstych pytań i w sumie tam można najwięcej przeczytać :).
  6/16/20
 • Iza

  Cześć, czy ktoś wie, na którą podyplomówkę się zdecydować, by uzyskać uprawnienia do bycia nauczycielem? Chciałabym się również dowiedzieć jak wyglądają studia online? Czy są jakieś zjazdy, np. na egzaminy?
  6/16/20
 • Ana

  Czy po studiach nauczanie wczesnoszkolne można zrobić podyplomowe, np. z geografii i czy to wystarczy by uczyc tego przedmiotu w kl. 4-8?
  6/16/20
 • Jagna

  Sprawdza się, dla osób pracujących dobre rozwiązanie.
  6/15/20
 • Joanna

  Mam pytanie o studia e-learning. Czy cały cykl odbywa się tym systemie, czy przewidziane są zjazdy/spotkania? I czy wszystkich programów dotyczy ta metoda kształcenia?
  6/15/20
 • Tomasz

  Studiuję dwa kierunki, wszystko zgrabnie, zgodnie z planem :)
  6/15/20
 • DB

  Czy ktoś studiuje historię z geografią i może powiedzieć jak jest na tym kierunku? Czy połączenie dwóch przedmiotów da się ogarnąć pracując? Uczycie się codziennie czy w weekendy - jak się organizujecie?
  6/14/20
 • ZadowolOLA

  Gorąco polecam ;) dopiero zaczynam, ale już czuję się w 100% zaopiekowana :) Studiowanie nigdy nie było tak przyjemne. Każdemu kto się waha - nie ma się nad czym zastanawiać. Klasa sama w sobie, profesjonalizm i wiedza.
  6/13/20
 • Nowe oblicze

  Jestem zdania, że Uczelnia powinna być dla studenta, a nie odwrotnie. Powiem szczerze, wcześniejsze doświadczenie nauczyło mnie, że w dziekanatach trudno dobre podejście, czy wyrozumiałość. Zdanie zmieniłem dopiero na studiach w WSKZ. Zawsze ale to zawsze przemiła obsługa, Panie życzliwe, zawsze odpowiedzą pomogą, a nawet potrafią się uśmiechnąć, czy pożyczyć komuś miłego dnia. Nie mam żadnych problemów, zawsze odpisują bardzo szybko. Za to ode mnie wielki plus!
  6/10/20
 • Roksana

  Polecam zdecydowanie WSKZ
  6/10/20
 • Mon

  Niby podstawy gry umieszczają w programie. Ale jak jest naprawdę to nie mam zielonego pojęcia. Jeżeli ktoś akurat ten kierunek studiuje będę bardzo wdzięczna za informacje😊
  6/9/20
 • Magda

  Mon Ty tak na serio. A na jakichś studiach stacjonarnych kwalifikacyjnych uczą nauczycieli grać na instrumentach?
  6/9/20
 • Mon

  Mam takie pytanie: Jak wygląda studiowanie muzyki ? Jak np. nauczyć się gry na jakimkolwiek instrumencie muzycznym online?
  6/9/20
 • Zaczytana do Paula

  Jasne :) napisz proszę do mnie na maila tylko: kasiaczek.ling@wp.pl
  6/9/20
 • Paula

  Zaczytana mogłabyś mi na maila przeslac na temat pracy dyplomowej? Pozdrawiam
  6/8/20
 • Niezapominajka

  Ja akurat jestem w dość nietypowej sytuacji, bo w wieku 55 lat zapisałam się na studia wraz z córką :). Wspaniałe doświadczenie, pomocna obsługa i będę wspominać te studia przez lata.
  6/8/20
 • Adrianna

  Jestem osobą bezrobotną, bardzo chciałam podnieść swoje kwalifikacje z wiadomych względów...Bardzo mi pomogli w uzyskaniu dofinansowania z UP :)
  6/8/20
 • Dobry wybór!

  Super możliwość na podniesienie swoich kwalifikacji dla osób pracujących. Bez problemu można połączyć naukę z pracą, gorąco polecam!
  6/8/20
 • Martaaa:)))))

  Jakiś czas temu pisałam o możliwość utworzenia kierunku związanego z dietetyką, a teraz mają dostępnych ich całkiem sporo. Moim skromnym zdaniem tak powinno być, że Uczelnia jest dla studenta. Na plus!
  6/8/20
 • Grażyna M.

  Moja historia z WSKZ zaczęła się od skierowanie na uzupełnienie kwalifikacji, abym mogła nadal nauczać biologii. Za pośrednictwem mojej szkoły zostałam studentką tejże Uczelni. Z pomocą wnuka, który drukował mi materiały, żebym mogła z nich korzystać tak jak lubię, bez wielogodzinnego wpatrywania się w monitor, uznałam, że to świetne rozwiązanie! Na koniec tej historii wszyscy zadowoleni, bo ja podniosłam swoje kwalifikacje, a Pani Dyrektor mogła zachować nauczyciela.
  6/8/20
 • Witold

  Właśnie się zapisałem, więc dziś wieczorem zaczynam. Dziękuje za pomocne opinie wszystkim!
  6/8/20
 • Anonimowa

  Każdemu polecam te studia! Bardzo przystępna forma nauki, możliwość samodzielnego dysponowania czasem, rzetelnie przygotowane wykłady i przesympatyczna obsługa. Świetna Uczelnia!
  6/8/20
 • XXI wiek

  Byłem studentem u nich już kilka dobrych lat temu, więc dodam swoje trzy grosze :). Studia są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, samokształcenia oraz w niektórych kierunkach wymagana jest również praktyka. Dodatkowo student w każdy z kierunków może brać również udział w zajęciach stacjonarnych w siedzibie lub oddziale uczelni, ale nie jest to obligatoryjne, bo te materiały często są też udostępniane na portalu studenta. Ja na takich zajęciach stacjonarnych byłem raz, ale jak zobaczyłem, że później udostępniane jest to na platformie to nie chciało mi się jechać na zajęcia stacjonarne (przecież jest XXI wiek, więc uważam, że ten czas można lepiej wykorzystać niż na dojazdy np.). Świadectwo jest oczywiście honorowane i siatka programowa kierunku spełnia wszelkie normy (a nie jest to takie oczywiste, bo inne uczelnie czasem mają stare programy jeszcze). Gorąco polecam tę uczelnię.
  6/8/20
 • Artiom

  Niby wszystko fajnie, ale w przypadku studiów podyplomowych dla nauczycieli (kwalifikacyjnych) nie może być tak, że więcej niż 25 % punktów ECTS uzyskuje się w formie kształcenia na odległość. Wynika to wprost z rozporządzenia określającego standardy. A tutaj, jak sami się chwalą, wszystkie godziny są tak realizowane. Moim zdaniem nie mogą być to studia kwalifikacyjne i taki dyplom może zostać kiedyś podważony.
  6/8/20
 • Zaczytana

  Ja niedawno zaczęłam studiować bibliotekoznawstwo i uważam, że naprawdę warto, jeżeli chcesz się rozwijać. Mimo tego, że pracuje już kilka dobrych lat w bibliotece, chciałam odrobinę poszerzyć swoje horyzonty, żeby podjąć pracę w szkole — z resztą książkoholik to moje drugie imię. Materiały naprawdę ciekawe , nie są archaiczne i sporo można się nauczyć :). Aaa i co do pracy dyplomowej to polecam napisać maila, bo mi osobiście to dobrze opisali jak wszystko wygląda (nie będę wklejać bo za dużo tekstu ;)
  6/8/20
 • Patrycja

  Hej :) Czy jest tutaj dobra dusza, która studiowała, bądź studiuje przygotowanie pedagogiczne dla psychologów i chciałaby się podzielić informacjami? Byłabym bardzo wdzięczna - mój mail: patrycja050594@gmail.com. :)
  6/7/20
 • Paula

  również pytam o bibliotekoznawstwo 3 semestry. warto ?:)
  6/7/20
 • G

  Nauczycielem jestem już od wielu lat i nie sądziłem, że w moim wieku zostanę jeszcze studentem. Z uwagi na zmianę aktualnych wymogów kwalifikacyjnych w edukacji zostałem skierowany na studia podyplomowe do Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego. Z racji mojego wieku i wątpliwego obycia z nowinkami technologicznymi, które dopiero odkrywam z pomocą wnucząt nie byłem przekonany co do takiej formy nauki. Moje obawy okazały się jednak zbyteczne. Taka forma nauki to czysta przyjemność. Dzięki Uczelni uzyskałem nie tylko wymagane kwalifikacje, ale także przekonałem się do takich nowych technologii. Pozdrawiam – Grzegorz z Kalisza.
  6/2/20
 • Radosna

  Niedawno ukończyłam swój pierwszy kierunek na WSKZ (aktualnie studiuję jeszcze drugi) i chcę się z wami podzielić moimi wrażeniami! Może komuś moje doświadczenia pomogą podjąć decyzję :)) Przede wszystkim uczelnia przykłada się z niesamowitą dbałością do każdego szczegółu. Platforma jest bardzo przystępna, w każdym momencie wiadomo co gdzie jest, a poruszanie się po niej nie sprawia żadnej trudności. Wszystko jest zawsze pod ręką, nie ma narzuconych godzin kiedy należy realizować lekcje, a materiały są po prostu świetne! :) No i oczywiście ogromny plus za obsługę! Wcześniej nie spotkałam się z tak kompetentną obsługą studenta
  6/2/20
 • Słuchaczka:))

  Witam czy studiował ktoś Bibliotekoznawstwo ? jak wygląda praca dyplomowa? Pozdrawiam
  6/2/20
 • absolwentka :)

  Ja mogę się podzielić wrażeniami, bo niedawno skończyłam ten kierunek, jednak w wersji rozszerzonej o spektrum autyzmu i zespół Aspergera, bo mojej dyrekcji wydał się ciekawszy. Przede wszystkim, co mogę pochwalić to dobry kontakt, bo wcześniej studiowałam na innej Uczelni (pozwolę sobie nie wymieniać nazwy) i niestety nawet tydzień czekałam na jakiekolwiek informacje, a tutaj jeden dzień i miałam wiadomość. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że tak zmienię zdanie o studiach w takim trybie, materiały jasne, czytelne, przejrzyste, mogłam się też uczyć wieczorami, a przy małych dzieciach - wiadomo jak bywa :). Dla mnie naprawdę super :)
  6/1/20
 • Patula87

  Witam czy ktoś studiował oligofrenopedagogike (podyplomowka) o podzieli się wrażeniami ?
  6/1/20
 • Joanna :)

  Ostatnio jak chciałam się zapisać na drugi kierunek to prosiłam mailowo o program i mi wysłali :) więc możesz napisać tutaj: kontakt@studia-pedagogiczne.pl
  5/25/20
 • Dorota

  Czy można gdzieś zobaczyć program studiów z języka polskiego jako obcego?
  5/24/20
 • Sluchaczka

  Jak dobrze, że ja znalazlam w necie tę uczelnię! mój kierunek stacjonarnie nie został otworzony, a tutaj nie musiałam czekać na grupę. Studia były mi potrzebne do awansu w pracy. Kazdemu będę Was polecać!
  5/20/20
 • Cello992

  Wygodny sposób nauki, duża oszczędność czasu. Szczerze polecam!
  5/20/20
 • Magdalena

  Świetna forma nauki, materiały przygotowane w profesjonalny sposób. Polecam :)
  5/19/20
 • Maro

  Hejka! Powiedzcie jak to się odbywa. Jeżeli dzisiaj się zrekrutuję to dostane od razu materiały do nauki czy dopiero w październiku ?Chciałbym wykorzystać wakacje na naukę i zrobić jak najwięcej materiału bo od września orka i czasu będzie mało :(
  5/19/20
 • Ewelina1

  Wszystko super, polecam
  5/19/20
 • Jul19

  Świetna forma nauki. Już jeden semestr za mną i mogę tylko wszystkim polecać. Wszystko super, nie trzeba nigdzie jeździć. Bałam się, ze to będzie jednak trudne taka nauka jednak szczerze jest mi dużo łatwiej teraz niż na studiach gdzie jeździłam na uczelnie. Serio polecam podyplomówki w WSKZ
  5/19/20
 • Karinka794

  Zaczęłam studia podyplomowe musiałam na polecenie dyrektora szkoły.. Szczególnie teraz to wg. mnie najlepsze rozwiązanie. Nie tracę czasu nie czekam, aż otworzą Uczelnie i będą wykłady. Sama decyduje kiedy się uczę! W dzień wiadomo praca, a wieczorem jak mam siłę to siadam do wykładów nikt mnie nie goni, czytam i uczę się kiedy chce i to jest ogromny plus. Praktyki mam zaliczone częściowo (za dotychczasową pracę) resztę chyba zrobię jak otworzą szkoły. Ogólnie jestem zadowolona i polecam
  5/19/20
 • Asia

  Potrzebowałam zrobić studia podyplomowe, ale w moim mieście nie otworzyli kierunku bo było za mało chętnych. WSKZ spadło mi z nieba, zadzwoniłam, dowiedziałam się wszystkiego i na drugi dzień miałam już dostęp do materiałów. Polecam!
  5/18/20
 • Paulina

  Materiały bardzo rzetelnie przygotowane. Świetna opcja dla osób , które mają dużo zajęć na cidzien i nie mogąsobie pozwolić na cotygodniowe dojazdy.
  5/18/20
 • Joanna

  Najwygodniejszy sposob nauki z jakim sie spotkalam. Wszystkie materialy przygotowane w profesjonalny sposob, ale tez bardzo przystepnym jezykiem. Super konktakt, polecam z calego serca!
  5/18/20
 • Ola

  Studia na najwyższym poziomie!
  5/18/20
 • Kinga

  Najlepsza szkoła! Polecam !
  5/18/20
 • Dajko

  Hm, a jeśli ja po ekonomii zrobię podyplomówkę z biologii, historii, albo polskiego to też będę mogła tych przedmiotów uczyć?
  5/16/20
 • jaro

  Myślę że mimo wszystko będziesz musiała zrobić podyplomówkę z chemii lub biologii. Do tego przygotowanie pedagogiczne jeżeli nie masz. Chyba że w jakimś zespole szkół gastronomicznych byś mogła uczyć dietetyki albo technologii żywienia. Orientowałaś się ?
  5/15/20
 • Mariola

  Jestem mgr dietetyki, chciałabym uczyć biologii lub chemii. Czy w tym przypadku mam szanse na zatrudnienie, skoro dietetyka zawiera w sobie elementy tych przedmiotów?
  5/14/20
 • Guest

  Marzena chyba 100% online, ale czy to online odbywa się tak, ze cała grupa spotyka się na kamerkach i słucha, dyskutuje i dzieje się to „tu i teraz”? Czy wykłady i cwiczenia są nagrywane, a każdy robi we własnym tempie zadania, nie mając przy tym kontaktu z pozostałymi studentami?
  5/14/20
 • Bb

  Dzięki wielkie za odpowiedzi :) mieszkam na wsi, w promieniu 10 km od mojej miejscowości są 2 szkoły podstawowe, dlatego jeśli próbowałabym się przyjąć, to na pewno tam. Może jakos da się obejść wymóg magisterki z konkretnego przedmiotu i zatrudnia mnie po podyplomowych :) a wiecie może czy istnieje możliwość (na jakiejś innej uczelni ) zrobienia magisterki online, by móc uczyć?
  5/14/20
 • Marzena

  O ! I to jest komentarz! Kompletentnie i na temat. Słuchajcie, a jak jest z tymi studiami online. Szukam po wszystkich stronach. Czasami znajduję info. że 100% online, nawet klasówki, gdzie indziej piszą że tylko 50% online bo tylko na to pozwala prawo polskie. Mógłby ktoś to rozwinąć. Super by było jakby ktoś z uczelni odpowiedział. Sorry za meczace pytanie, ale na te studia i tak muszę się zapożyczyć i nie chce sie nabić w butelke.
  5/14/20
 • Do Komkom

  Rozpoczęcie podyplomówki z drugiego przedmiotu i to niepokrewnego ma sens gdy że tak powiem masz już "nagraną" pracę z dyrektorem szkoły i ma dla ciebie godziny. Gdy startujesz dopiero do jakiejś szkoły to jednak wymagają studiów i to magisterskich z konkretnego przedmiotu. Przedmiot podyplomowy, to tylko do CV żeby ładniej wyglądało :) Druga sprawą jest to że po podyplomówce - nawet gdyby była ona najlepsza - trudno by Ci było przygotować uczniów do matury. Moim zdaniem - oczywiście jest ono subiektywne - drugi przedmiot podyplomowo ma sens jeżeli już uczysz w szkole i to podstawowej. Inna sprawa jeżeli jesteś na przykład, tak jak ja, po Politechnice (np. po matematyce, inform. itp.) i musisz tylko dorobić przygotowanie pedagogiczne. Wtedy te studia nie tylko mają sens ale są konieczne. Mam koleżankę w pracy, który jest po kosmetologii, zrobiła podyplomowo biologie i jej uczy. Dostała się do pracy dzięki znajomościom, jak to często bywa, przygot. pedag. zaczeła już w trakcie roku szkolnego ucząc, ale... byłam jej opiekunem stażu. No cóż, mam nadzieję że dziewczyna będzie pogłębiała swoją wiedzę. Na dzień dzisiejszy wątpię żeby z jej klas ktoś zdał maturę z biologii. Mówię to szczerze - wierzcie mi. A ją konkretnie bardzo lubię i jej pomagam jak mogę. Reasumując: studia podyplomowe mają sens gdy naprawdę kręci cię ten przedmiot i będziesz go pogłębiać oraz gdy już ucząc, masz wstępnie nagrane godziny z tego przedmiotu. Życzę powodzenia we wszystkim. Postaram się czasami tu zajrzeć i odpowiedzieć na pytania. A do Przemyśla mam wielki sentyment ... to już jednak inna historia :)
  5/14/20
 • Logopeda

  Gosia. Oczywiscie. Po to sa te studia :-)
  5/14/20
 • Gosia

  Jak skończę logopedię to mogę otworzyć sobie własna działalność? Gabinet i pracować jako logopeda?
  5/14/20
 • Komkom

  Dyrektor szkoły mi nie wyśmieje takiego dyplomu? Jest realna szansa na zatrudnienie jako nauczyciel po takich studiach?
  5/14/20
 • Do Adama

  Adamie, robiłeś przygotowanie pedagogiczne, by pracować w szkole? Miałeś studia kierunkowe do nauczania?
  5/14/20
 • Bb

  Od zawsze moim marzeniem było zostanie nauczycielka. Kończę inne studia i chciałabym poradzić się was tutaj (bo widzę, ze dużo osób codziennie dodaje tu wpisy) czy jeśli zrobię nauczanie biologii jako drugiego przedmiotu to będę mogła jej uczyć, mimo ze nie mam żadnego innego przedmiotu? Albo historii? Chemii? Moje studia nie są z niczym takim związane... Ponowne studia licencjackie / magisterskie byłyby dla mnie niestety zbyt duża strata czasu, dlatego szukam sposobów, by zostać nauczycielem szybciej. Ktoś był w takiej sytuacji jak ja?
  5/14/20
 • Magda

  Witam Wszystkich, mam pytanie...właśnie studiuję pedagogikę podst i ponadpodstawową. Zaliczyli mi połowę praktyk z podstawówki gdzie pracuje i chcą abym drugą zrobiła w szkole ponadpodst. Nie byłam tego świadomia wcześniej, nigdzie tego nie pisało ani nikt mi nie mówił przez telefon. Nie dam rady teraz zrobić tych praktyk w innej szkole-pracuję w podstawówce i mam 3 dzieci...i jeszcze ten covid, czy myślicie, że mi pozwolą zmienić kierunek na pedagogikę w podstawówce? jakoś nie widziałam wcześniej tego kierunku. Kurczę, bardzo mi zależy. Jeszcze mi nie odpisali....ogólnie dobrze mi się uczy w domu a szkoła wydaje mi się rzetelna. Dzięki za odp.
  5/14/20
 • Gość

  Zapisałem się na studia przez koronawirusa i nie żałuje. Studia są prowadzone w wygodnej formie i mi to odpowiada. Zajęcia całkiem interesujące. Wykłady z Panem Sochą są mega interesujące. Generalnie fajna kadra.
  5/13/20
 • Adam

  Robilem studia na kierunku przygotowanie pedagogiczne. Polecam
  5/13/20
 • Artur

  Realizowalem u nich kilka kierunkow i zlego slowa nie moge powiedziec. Chyba tylko konkurencyjne uczelnie moga ich krytykowac bo w innych uczelniach jest 100 razy gorzej wszystko i wystarczy zadzwonic lub napisac maila do takiego swps, wsb itp i nikt nawet nie odpowie lub nie odbierze! Zwlaszcza w sezonie. W WSKZ wszystko smiga i jest mega sprawne.
  5/13/20
 • Dorota

  Oceny są niby dobre, więc ciekawe. Trochę mnie dziwi, ze można być np. logopeda, albo nauczycielem po studiach przez Internet. Podzielcie się informacją co studiujecie i czy polecacie :)
  5/13/20
 • Magda i Piotr

  Właśnie się zapisałem na studia z dziewczyną. Na ten moment wszystko ok :)
  5/13/20
 • Julia

  Właśnie się zapisałam z polecenia koleżanki i od razu mam zaświadczenie o tym, że studiuje. Rozpoczynam przygodę z tą Uczelnią :)
  5/12/20
 • Bogusia do Agnieszka

  Hej, robiłam też u nich przygotowanie, bo mój pracodawca tego wymagał, dopisałam się na drugi kierunek po 1 semestrze z informatyki :) Dostałam rabat na drugi kierunek i zaświadczenie dla pracodawcy :) Więc wszystko bardzo fajnie zorganizowane
  5/12/20
 • Dorota

  Ale tam jest napisane, że uzyskuje się uprawnienia do nauczania drugiego przedmiotu. A gdybym chciała uczyć go jako pierwszy, nie będąc wcześniej nauczycielką, to tak można ??
  5/12/20
 • Agnieszka

  Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi :) Bogusiu, a robiłaś też dodatkowo podyplomówkę z przygotowania pedagogicznego, czy miałaś je jakoś zawarte w programie Informatyki?
  5/11/20
 • MNiSW - ewidencja

  Ludzie przecież jeśli WSKZ znajduje sie w ewidencji uczelni na oficjalnej stronie to nie ma żadnych obaw. Ja robiłem jeden kierunek na WSB, a drugi w WSKZ i szczerze powiem, że bardziej mi odpowiadało w WSKZ pod kątem jakości, kontaktu z uczelnią itp. Także to jedna z lepszych uczelni moim zdaniem.
  5/9/20
 • Bogusia DO AGNIESZKA

  Hej, Agnieszko, najlepiej zadzwonić na ich infolinię :) Dużo fajnych i pomocnych osób tam pracuje, na pewno pomogą Ci z dostosowaniem wykształcenia do kierunku :) A co do samych studiów - ja jestem po dziennikarstwie i skończyłam u nich nauczanie informatyki i mam uprawnienia do nauczania tego przedmiotu :) Więc chyba tak, ale warto jeszcze zapytać :D
  5/8/20
 • Adrianna

  Przez przypadek wysłałam na podyplomowych studiach, które robię online dokumenty nie jako skan, a do Przemyśla i bez problemu dotarły :))) więc na pewno w mieszkaniu się nie znajduje ta Uczelnia. Pozdrawiam serdecznie - Ada :))
  5/8/20
 • Agnieszka

  Czy po studiach typu nauczanie biologii, nauczanie języka polskiego itp., mogę zostać normalnie nauczycielka? Są to studia dla nauczycieli, ale czy mogę mieć mgr z psychologii i taka podyplomowke np. z polskiego i normalnie uczyć polskiego? Proszę o odpowiedz
  5/8/20
 • Kaja

  Czy ta szkoła to oszustwo? Ktoś pisał ze siedziba znajduje się w mieszkaniu właściciela, to prawda? Ktoś coś wie więcej o tym? Nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto, jeśli to jakiś przekręt
  5/8/20
 • Joanna

  Witam, Mogę prosić osoby, które studiowały logopedię o opinię? Jak wyglada sprawa praktyk??
  5/7/20
 • Anka

  Zapisałam się 2 tygodnie temu i wszystko bardzo sprawnie przebiega. Uczelnia na wysokim poziomie. Na koncie studenta wszystkie niezbędne dokumenty, faktury, wnioski, dzienniki itp. no generalnie mega fajnie i intuicyjnie. Polecam
  5/6/20
 • Semestry

  Odpowiadajac: sa 2 semestry (letni i zimowy). Mozna jednak dopisac sie do juz rozpoczetego. O takie szczegoly to pytajcie juz na uczelni bo kazda moze inaczej rozpoczynac dany semestr. :-)
  5/6/20
 • Jarek

  Z tego co wiem to wszystkie studia sie od pazdziernika albo od lutego zaczynaja i nie ma szans zeby je w maju zaczac bo ustawa tego nie przewiduje.
  5/5/20
 • Marta

  Podpinam się pod pytanie o to kiedy skończę I semestr jeśli zapiszę się w maju oraz kiedy rozpocznę semestr II i III.
  5/5/20
 • Gocha

  Super że jest taka możliwość !!! Dzięki serdeczne że poświęcasz czas i mi odpowiadasz! Obiecuję że to moje ostatnie pytanie :) Początek studiów zaczyna się z chwilą zapłacenia tzn. gdy w maju zacznę to w październiku skończę pierwszy semestr? Czy nawet jak teraz wykupię studia to i tak oficjalnie zaczną mi się one od października tego roku dopiero ? Dzięki Ci wielkie za cierpliwość do mnie! Kochana jesteś !!!
  5/5/20
 • Do Gocha

  Taki zapis w regulaminie byc moze jest ale to standard. Jesli poprosisz o mozliwosc aktywacji z mozliwoscia zwrotu srodkow to tez na to pojda (ja tez o to poprosilam i mi bez problemu to umozliwili). To uczelnia prostudencka. Nie jest to niestety norma na innych uczelniach.
  5/5/20
 • Gocha

  Dzięki za odpowiedź! Muszę się spokojnie rozejrzeć bo i tak jak rozumiem studia dopiera się zaczną na jesieni i mam jeszcze trochę czasu. Poza tym nie ma co być pochopnym w podejmowaniu decyzji. Doczytałam w regulaminie Uczelni WSKZ że akceptując go - regulamin - zobowiązujesz się do zapłacenia za cały tok studiów; czyli nawet gdy po pierwszym semestrze zobaczysz że to lipa albo stracisz pracę i nie będzie cię stać na kontynuację to i tak musisz zapłacić za wszystkie semestry. Nie ma co się spieszyć.
  5/4/20
 • Do Gocha

  Gocha... nie siej paniki. Wystarczy zadzwonić do uczelni i dowiesz się, że: 1. W czasach koronawirusa nie musisz realizować praktyk stacjonarnie, więc wystarczy się dogadać z dowolną instytucją. 2. Uczelnie nie podpisują umów na praktyki, bo to jest bez sensu... Jakby podpisywały uczelnie takie umowy (o zgrozo...) to byś musiała jechać w wyznaczone miejsce a tak to masz dowolność zrobić je w DOWOLNYM miejscu. Nawet rzut beretem od swojego miejsca zamieszkania. 3. Od uczelni dostajesz komplet dokumentów (dziennik praktyk, itp.). Wystarczy to wydrukować i uzupełnić zgodnie z wytycznymi. Generalnie bajeczka :)
  5/3/20
 • Gocha

  Wszystko cudnie... ale weź tu znajdź miejsce gdzie praktyki odbyć z tej logopedii :( Z tego co wyczytałam uczelnia nie ma żadnych umów na praktyki zawodowe. 180 godzin !!! Gdzie je zrobić we własnym zakresie ? O to jest pytanie ! Ja nie pracuję w szkole... mam nadzieję że po logopedii mając dodatkowe kompetencję do jakiejś się zahaczę bo mam już magisterkę z historii i przygotowanie pedagogiczne. Orientuje się ktoś jak to wygląda z tymi praktykami ? Dzięki jeżeli znajdziesz czas by mi odpowiedzieć (zwracam się do przedmówczyni po logopedii w WSKZ) i do Was wszystkich !!! Help )
  5/3/20
 • Do Sylwii i Pauli

  Od razu odpowiem za 1 zamachem :) Logopedię studiowałam i skończyłam studia dosłownie kilka miesięcy temu. Dostałam świadectwo - generalnie wszystko mega ok. Program jest zgodny z obowiązującymi wymogami, ma odpowiednią liczbę godzin itp. itd. Także możesz śmiało się zapisać, tylko wcześniej zadzwoń do nich i zapytaj czy jest nabór otwarty (zielona ikona przy kierunku "rekrutacja otwarta"). Jak się zapisywałam to trochę się spóźniłam, bo mają limity miejsc na danym kierunku i musiałam miesiąc czekać na nowy nabór. Sylwia: umową jest zaakceptowanie regulaminu (akceptujesz regulamin podczas zakładania konta). Jest to o tyle fajne rozwiązanie, bo siedzibę uczelni mają w Przemyślu, a dzięki temu nie trzeba do nich tam jechać podpisywać dokumentów itp. :) Także śmiało sobie teraz realizuj kierunek. Zobaczysz jak fajny kontakt jest z obsługą i że nie ma problemu z dodzwonieniem się lub otrzymaniem odpowiedzi na wysłanego maila czy poprzez livechat.
  5/3/20
 • Paula

  Czy jest tu ktoś, kto studiował logopedię?
  5/2/20
 • Sylwia

  Witam. Właśnie rozpoczęłam studia podyplomowe i zapłaciłam 1 ratę czesnego, ale nie podpisałam żadnej umowy z uczelnią. Jak to wyglądało u Was? Podpisywaliście coś?
  5/1/20
 • Kamila

  Planuje wybrać się na Integracje Sensoryczną z elementami terapii behawioralnej. Jest ktoś po tym i podzieli się opinią?
  4/30/20
 • Michal

  Ja studiowalem przygotowanie pedagogiczne dla psychologow. Polecam. Swiadectwo zgodne z nowymi przepisami.
  4/29/20
 • Marta95

  Czy ktoś studiował przygotowanie pedagogiczne dla psychologów? Jak wrażenia?
  4/28/20
 • Emi

  Spokojnie - jest bardzo dużo materiałów w formie wideo, tylko udostępniane są np. w 2 lub 3 semestrze. Zależy od kierunku. Ja zrobiłam przygotowanie pedagogiczne i dzieki temu utrzymałam zatrudnienie w szkole (okazało się, że mimo 10 lat pracy w szkole dopatrzyli się, że tego nie miałam) - potrzebowałam kwalifikacji bardzo szybko i pilnie. WSKZ bardzo mi pomogło, dlatego mogę śmiało polecić. Świadectwo oczywiście było wydane zgodnie z przepisami. Program studiów również spełniał wymogi nowych rozporządzeń. Polecam
  4/26/20
 • An

  Studiuję tam on line na dwóch kierunkach pedagogicznych jednocześnie. Studia dobre dla tych, co lubią dużo czytać, bo wszystkie materiały są w pdf'ach. Ale są bardzo dobrze przygotowane i pod względem merytorycznym jak i technicznym. Czyta się przyjemnie, łatwo przyswaja informacje. Konkretna wiedza, a nie jakieś pitu pitu, kiedy przychodzi na wykład osoba, która przez dwie godziny gada od rzeczy i nie przekazuje żadnej wiedzy. Nie tracisz czasu na pierdoły, a gdzie zrobisz i jak zaliczysz praktyki to już Twoja sprawa. Ja szczerze polecam.
  4/26/20
 • Paula

  Dzień dobry. Interesują mnie studia podyplomowe dla nauczycieli. Czy jest tutaj ktoś, kto studiuje na tej uczelni i mógłby podzielić się informacja jak wyglądają zajęcia? Czy odbywają się w czasie rzeczywistym czy może w formie wykładów na platformie e-leatningowej? Jak wygląda egzamin na koniec studiów?
  4/25/20
 • Kasia

  Zapisałam się 2 tygodnie temu i wszystko na bardzo wysokim poziomie. Kontakt z uczelnią, materiały dydaktyczne itp. A ci co narzekają to proponuję zadzwonić do jakiejkolwiek innej uczelni i porównać z tą uczelnią... Przecież od razu będzie widać przepaść. Na żadnej innej uczelni nie mogłam doprosić się o udzielenie nawet podstawowych informacji. Ja zapisałam się na kierunek BHP i polecam.
  4/23/20
 • Katarzyna

  Ja zapisałam się na kierunek ochrona danych osobowych, a że jestem osobą, która zawsze zadaje sporo pytań — to oczywiście to materiałów też się pojawiły. Przyznam szczerze, że jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że dostanę tak szczegółową odpowiedź i że wszystko zostanie wyjaśnione (oczywiście ze wskazaniem źródeł). Kiedyś pracowałam jako redaktor, zajmowałam się również korektą tekstów (chociaż o nieco innej tematyce) i nie mogę się "przyczepić". Wszystko jak należy, z dbałością o szczegóły i troską o studenta :) Pozdrawiam - Katarzyna
  4/23/20
 • Dawid

  I Ja chciałem zapisac się na studia do nich, bo perspektywa uzyskania dyplomu bez wychodzenia z domu jest bardzo kusząca, ale zalapalem kontakt z ich "studentem" . Materiały, które udostępniają są po prostu na zenujaco niskim poziomie, bez oparcia o jakąś konkretną bibliografię .. poza tym w ofercie Jest chyba z 150 kierunków. Nie macie wrażenia, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego?
  4/23/20
 • Wystarczy sprawdzić w POLon

  Wystarczy sprawdzić w polon: https://polon.nauka.gov.pl/opi/aa/rejestry/run?execution=e1s1 żeby potwierdzić, że uczelnia powstała w 2001 roku. Nazwa została w tych 20 lat zmieniana, jak w każdej uczelni praktycznie w Polsce czyt. SWPS, WSB itp. itd. W te 20 lat myślę, że trochę osób przeszkoliła... :D Również można zadzwonić i potwierdzić, że mają oddziały w całej Polsce (Warszawa, Wrocław, Przemyśl) i nie w mieszkaniu ale dużych gmachach lub nowoczesnych biurowcach.
  4/21/20
 • Mirek

  Dziwne szkola powstała w maju 2019r. Więc jeszcze nikt nie powinien jej ukończyć, a tu takie komentarze. Właściciel zmienił 3 razy nazwę. Ostatnio nawet siedzibę. Teraz uczelnia jest w Wrocławiu w mieszkaniu.
  4/17/20
 • Marta

  Zapisałam się na Zamówienia Publiczne i mam.kipka pytań do osoby, która to kończyła. Chodzi mi przede wszystkim o tryb i formy zaliczania
  4/17/20
 • Amanda242@onet.pl

  Witam. Jeśli ktoś studiował wczesne nauczanie języka angielskiego i zechciałby podzielić się swoją opinią proszę o kontakt na amanda242@onet.pl Dziękuję
  4/14/20
 • Ania

  A czy można Pani Alino skontaktowac sie z Pania jakos prywatnie prze maila na przykład? chciałam spytac o kilka rzeczy z tego kierunku
  4/10/20
 • Alina

  Ja studiowałam wczesne nauczanie języka angielskiego. Bardzo polecam - wszystko na bardzo wysokim poziomie. Kontakt z uczelnią (w przeciwieństwie do innych uczelni) bardzo łatwy i przyjemny. Inne uczelnie potrafią nie odbierać telefonów przez tydzień.... tutaj za każdym razem łączyłam się bez żadnych problemów od razu. Widać że pracuje na tej uczelni mnóstwo kumatych osób. Polecam
  4/9/20
 • Ania

  A studiuje ktoś tutaj Wczesne nauczanie języka angielskiego ? i podzieli się swoją opinią
  4/7/20
 • Emil

  Pani Ewo ja jestem w trakcie studiow na tym kierunku. Wszystko bardzo sprawnie. Biorac pod uwage ze reszta uczelni jest obecnie zamknieta to najlepsza alternatywa. Zajecia w wskz odbywaja sie bez przerw.
  4/2/20
 • Ewa

  Witam jestem w trakcie studiów nauczanie geografii. Ktoś się podzieli wrażeniami, informacjami z tego kierunku? Ewciaw79@o2.pl
  3/31/20
 • Geograf

  Polecam studia u nich. Materiały masz zawsze dostępne, a to szczególnie ważne jak ma się już swoje lata. Pracujesz swoim tempem i zawsze możesz liczyć na ich pomoc. Bardzo kompetentne osoby, co zdarza się bardzo rzadko dzisiaj. Polecałem i polecał będę wszystkim moim znajomym.
  3/19/20
 • Marcelina

  Idealna szkoła, zwłaszcza teraz!! Żadnych odwołanych zajęć, materiały konkretne, łatzyw kontakt z uczelnią. Polecam, studia online są idealnym rozwiązaniem :)
  3/19/20
 • Justyna

  Osobiście odradzam studiowanie na tej uczelni on-line, materiały które są dostarczane można znaleźć w internecie, po drugie zdajesz 1 semestr a na 2 semestr czekasz 8 miesięcy.
  3/17/20
 • Edyta

  Ja jestem bardzo zadowolona z tej formy :) ale wszystkim osobom, które mają pytania polecam kontakt telefoniczny. Obsługa jest bardzo konkretna i bez problemu można uzyskać informacje.
  2/7/20
 • Patrycja

  Zastanawiam się nad podjęciem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego (studia w formie e-learningu). Jak wyglądają zaliczenia? Są w formie testowej, czy opisowej? Pracuję i studiuję zaocznie jeszcze jeden kierunek, dlatego zastanawiam się czy dam radę pogodzić te studia. Będę wdzięczna za odpowiedź :)
  1/28/20
 • justyna

  Studiowałam jakiś czas temu na Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego (studia w formie e-learningu). Materiały były solidnie przygotowane, a bywam wymagająca ;). Zaletą było też to, że przed zapisaniem, wszystkiego dowiedziałam się dzwoniąc na infolinię. Chociaż miałam dużo pytań, zawsze dostawałam szybką i konkretną odpowiedź. Takie podejście do studenta rozumiem! ;)
  1/15/20
 • Ana

  Na podyplomowych online nie ma ani jednego zjazdu, wszystkie zaliczenia przez Internet, z możliwością wielokrotnego podejścia do zaliczeń, egzamin końcowy też na platformie. Zastanawiam się czy warto podejmować takie studia ...
  1/11/20
 • Wojciech

  Sam studiuję na WSKZ i nie mogę narzekać. Tryb nauki online jest bardzo wygodny a świadectwo i tak się otrzymuje takie samo, jak przy studiach dziennych czy zaocznych na uczelniach państwowych.
  1/10/20
 • Ana

  Jak oceniacie studia podyplomowe nauczycielskie online w tej szkole? Będę wdzięczna za każdą opinię.
  12/28/19
 • Marta

  Okazało się, że na dniach otwartych było z 40 ich wykładowców. Większość z nich to wykładowcy prowadzący zajęcia na uczelniach typu SWPS, Kozminski, WSB itp. byli mega sympatyczni, otwarci. Dodatkowo utwierdziłam się, że ceny podane na ich stronach są cenami finalnymi i nie ma dodatkowych kosztów (wcześniej myślałam, że cena na stronie jest za 1 semestr, a okazało się, że za całość! - mega tanio porównując do innych uczelni). Już jestem zapisana na 2 kierunki studiów podyplomowych (e-learning): przygotowanie pedagogiczne i zarządzanie oświatą. Bardzo profesjonalnie wszystko wygląda, kontakt bardzo przyjemny, wszystko zgodnie z informacjami podanymi na stronie - chyba pierwszy raz spotykam się z uczelnią, która nie ma w d.... studenta tylko jest dla niego pomocna. Szok! Dlatego pozwoliłam sobie tak szczegółowo to opisać, bo wiem że ktoś (tak jak ja wcześniej) może się zastanawiać i mieć wątpliwości. Zadzwońcie do nich jeśli macie pytania i pewnie będą tak pomocni jak w moim przypadku. :)
  12/25/19
 • Aneta

  Jestem z uczelni bardzo zadowolona. Jest to jedyna uczelnia z jaką miałam styczność (a studiowałam w 3 różnych uczelniach - również uniwersytetach itd) która jest DLA STUDENTA. Student nie jest u nich tylko liczbą w tabelce. Wystarczy do nich zadzwonić i już sam kontakt i życzliwość definiuje ich stosunek do swoich studentów. Wykładowcy na tej uczelni są najlepsi z możliwych. Często są to Ci sami wykładowcy co na innych uczelniach (Koźmiński,SWPS itp.) na których kierunki są czasem 5-8 razy droższe! Dodatkowo są mega otwarci, a kontakt z nimi nie jest problematyczny. Niby taka podstawowa rzecz, ale zobaczcie jak to wygląda na innych uczelniach... Żeby się czegokolwiek dowiedzieć lub porozmawiać z kimś kompetentnym to albo jest to niemożliwe, albo zajmuje to mnóstwo czasu. Oni na swojej stronie mają zarówno takie narzędzia jak np.: LiveChat. Czegoś nie wiesz, to piszesz i za chwile wszystko wiesz... Wiem, że trochę się rozpisałam, ale studia to poważna sprawa i wybór uczelni jest dla niektórych jedną z ważniejszych decyzji w życiu, dlatego pozwoliłam sobie rozwinąć temat.
  12/8/19
 • marta

  czy możecie napisać coś więcej o studiach w tej szkole? nie widzę w ogóle świeżych opinii na ich temat, chyba też inaczej się nazywali wcześniej, może dlatego. Czy warto iść do nich na bezpieczeństwo wewnętrzne czy szukać gdzie indziej?
  10/15/19
 • marta

  nie wiem czemu średnio, mi się tam tutaj podoba. Najbardziej powinno zależeć na prestiżu szkoły i tym co za to niesie, a wg mnie ta szkoła jest naprawdę dobra jak na Przemyśl :)
  7/18/12
 • kasik

  moim zdaniem tak średnio... Nie chcesz isc do wiekszego miasta? zalezy Ci na wielkości miasta czy nie? Na prestiżu szkoły? na innych podobnych czynnikach?
  1/23/12
 • jagoda

  czy ma sens studiowanie technologii żywności i żywienia człowieka w Przemyślu? co sadzicie na ten temat? jakie bede mieć pesrpektywy pracy, będąc kolejnym rocznikiem absolwentów tego kierunku? czy szukać czegoś na uniwerku w Rzeszowie? poradzcie, co robić?
  6/2/11