• UTH im. Chodkowskiej Warszawa
Wybierz i oceń uczelnię?

Ocena uczelni


Komentarze (15)
dębina
To zupełne dno a nie szkoła.Nawet rektor zrezygnował z pracy bo nie miał już sił walić głową w mur złośliwości i niekompetencji. Inni wykładowcy już wcześniej odeszli. Szkoda bo mogło być pięknie.
13.11.2013
10.08.2013
Benia
Odradzam ta szkołę, jest wiele innych lepszych szkół. Tutaj jak płacisz to zaliczasz, nie musisz nawet chodzić do szkoły. Ważne, że Twoje saldo się zgadza na koncie.
zrobiona na szaro
NIE DAJCIE SIĘ ZROBIĆ! Przetrzymują indeksy i każą płacić za następny rok z góry. Na innych uczelniach indeks w dziekanacie jest tylko po sesji, a ci nie chcą wydać. Nie wypłacają stypendiów. Magisterkę broni się przed zrobieniem licencjatu. Właściciele z Legnicy nawiali do Jeleniej łoić kolejnych naiwnych :-/
25.06.2013
19.06.2013
Włodzimierz
To farsa a nie szkoła - macie już indeksy? a kiedy obrona 6 semestru podobno za rok ha ha ha
bryta
mnie zaskakuje bardzo wysoka ocena na tle innych szkol i to w duzych miast, jak Wrocław czy Katowice, szoking, mnie interesuje kierunek architektura i urbanistyka i jedynie mam lekkie obawy o poziom i kadre, jakbyscie mogli cos wiecej w temacie ... dzieki
17.05.2013
14.03.2013
balbinka
Wbrew wszelkim maruderom uważam,że to bardzo fajna szkoła, przyjazna i kameralna atmosfera, wspaniała kadra a i studenci w większości w porządku. Nowy Rektor jest o niebo lepszy od poprzedników. Działa aktywnie na rzecz szkoły i studentów. Przez bardzo krótki czas wyprostował wiele złego w szkole. Pozytywna zmiana. Szkołę polecam! Sama już kończę i złego słowa nie powiem!!
Błażej
Elo! Macie jakieś porównanie między wyższymi szkołami menedżerskimi w Legnicy i Jeleniej Górze? Gdzie kadra lepsza? Tutaj średnia na stronie pokazuje 0,1 różnicy, a to tak niewiele, że wygląda na to że uczelnie prezentują taki sam poziom. Myślicie że wszystko jedno którą wybiorę? Bliżej mam do Jeleniej...
27.08.2012
11.08.2012
tranporter
Przyłączam się do opinii Michała, po trzecim roku studiów na takim kierunku mam już konkretne doświadczenie, a to się w przypadku innych kierunków często nie zdarza. Więc warto podjąć naukę transportu!
michal
polecam kierunek transport. To dobry kierunek, coraz więcej powstaje dróg, autostrad, kolei, brakuje więc wykwalifikowanej kadry. Studia nie są łatwe, mi największy problem sprawiała fiza i mata ale jakoś dałem rade. Poza tym jest to interesujący kierunek, ciekawe przedmioty.
23.07.2012
18.07.2012
kondi
a bezpeczeństwo wewnętrzne? chcę pracować w policji i słyszałem że to dobre podłoże do rozpoczęcia edukacji w tą stronę. a może lepiej od razu iść do szkółki policyjnej a potem czekać aż policja mi zasponsoruje wyższe zaoczne? czy raczej nie ma co na to liczyć?
jfdf
już miesiąc po tragedii i szkoła daje sobie bardzo dobrze radę, z tego co wiem ma się rozwijać więc warto tutaj przyjść. ps. jeśli wchodzi tu ktoś od strny internetowej WSM to niech usunie te wyskakujące plakaty bo to strasznie irytuje ;/
05.07.2012
03.06.2012
vsk
bardzo przykra informacja na stronie głównej, zmarł rektor uczelni, wiadomo że nie ma ludzi niezastąpiony ale zastanawiam się jak wpłynie ten fakt na funkcjonowanie uczelni. nieciekawa sprawa;/
dylematy
no no widzę że to najlepsza uczelnie w woj dolnośląskim, to tworzy renomę;D no ale trochę to nieciekawe że brak tutaj opinii, jakoś tak jestem w kropce. w sumie poszłabym tu się uczyć, ale nie wiem czy to ma sens - studiować tylko po to żeby studiować. i jeszcze za to płacić. ech, ciężka decyzja, a niewiele czasu pozostało żeby zdecydować jakie studia wybrać. może żadne i pracować u rodziców?
22.05.2012
22.05.2012
dylematy
no no widzę że to najlepsza uczelnie w woj dolnośląskim, to tworzy renomę;D no ale trochę to nieciekawe że brak tutaj opinii, jakoś tak jestem w kropce. w sumie poszłabym tu się uczyć, ale nie wiem czy to ma sens - studiować tylko po to żeby studiować. i jeszcze za to płacić. ech, ciężka decyzja, a niewiele czasu pozostało żeby zdecydować jakie studia wybrać. może żadne i pracować u rodziców?
bobo
zastanawiam się nad transportem, ktoś ma jakieś informacje na temat tego kierunku?
21.03.2012
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Gdański
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnika Krakowska
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni