Opinie o Uczelni Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie (WSOSP Dęblin)

Komentarze (36)

 • do Zarządzanie ruchem lotniczym

  Cóż mogę powiedzieć, nie wiem jak ZRL na innych uczelniach, ale w Dęblinie jest całkiem spoko. Wykładowcy dobrze tłumaczą temat, zajęcia są dość ciekawe jeżeli interesuje Cię temat transportu lotniczego. Ogólnie trzeba pamiętać że studia nie włożą Ci wiedzy do głowy same, sam musisz rozwijać swoje umiejętności.
  10.08.2017
 • Zarządzanie ruchem lotniczym

  Mój kumpel studiował ten kierunek ale w innym mieście i bardzo sobie chwalił, a że ja mam blisko do Dęblina to chciałbym spróbować go tutaj. Ktoś coś doradzi?
  26.07.2017
 • niepytajonic

  Szczerze odradzam studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Poziom rozczarowująco niski, wielu wykładowców niekompetentnych. Owszem, nie można generalizować, są też przedmioty ciekawe, lecz niestety nie stwarza to żadnych perspektyw na przyszłość. Jeżeli zależy Ci imprezowaniu, z przerwą na studia, ten kierunek jest właśnie dla Ciebie.
  20.07.2017
 • Wkurzona

  Nie będę rzucała nazwiskami coby nie zostać posądzona o zniesławienie czy coś, ale jest tam jeden taki jegomość, którego chętnie wysłałabym w jednostronną podróż na księżyc. Myślę, że wiadomo o kogo chodzi. Gdyby nie on to uczelnia godna polecenia.
  12.07.2017
 • logistyka

  Czy ciężko jest na logistyce cywilnej stacjonarnej?Jaki jest poziom?Będę wdzięczna za informację.
  29.05.2017
 • kosmo

  Nie wiem jak na kosmonautykę ale ogólnie do tej szkoły dość trudno się dostać. Nie mam na celu odstraszanie kandydatów tylko poinformowanie, że to nie jest szkoła dla papierka. Wyniki z matury są istotne, nie pamiętam progów, ale trzeba też mieć kat. A i wszystkie badania lekarskie w porządku.
  24.05.2017
 • 334

  Jak ciężko jest dostać się na kierunek kosmonautyki i lotnictwa? Chodzi mi o pilotaż. Jakie są mniej więcej progi z matur?
  29.04.2017
 • do studenta

  Wydaje mi się, że zbyt mocno uogólniasz. Na każdym kierunku znajdą się tępe dzidy, który powinny skończyć kurs kosmetyczny i obcować z paznokciami. Na moim roku takich "artystek" nie było wiele.
  23.04.2017
 • Student

  Nie jest wcale tak ciężko się dostać na lotnictwo a na pewno nie na cywilne miałem naprawdę słabe wyniki i zostałem przyjęty utrzymać się już trochę gorzej głównie trzeba przejść po prostu badania mieć zdrowe żeby itd Ale w tym wieku to chyba trudne nie jest Na bezpieke idą same tępe laski które chcą znaleźć sb męża pilota zazwyczaj idą na stewardesy i nudza się całe studia my albo się z nich śmiejemy albo co niektórzy sb uzyja takich pań ogolem ogóle bardzo porządną uczelnia polecam
  08.04.2017
 • Borys

  Polecam bezpieczeństwo narodowe w WSOSP. Pełen profesjonalizm, poziom wysoki, pełna kultura w kontaktach student-kadra.
  20.03.2017
 • HABIBIII

  Również polecam nawigację! Chcesz mieć dobry zawód? Studiuj coś z pasją i możliwościami. Tu nie ma lekko ale w przyszłości wysiłek zaprocentuje.
  09.12.2016
 • Oficerka

  o zatrudnieniu częściej decydują predyspozycje danej osoby niż ukończona szkoła niemniej jednak WSOSP to moim zdaniem uczelnia z charakterem trzymająca poziom, nawigacja jak dla mnie rewelacja, sporo materiału, sesje wymagające poświecenia ale nie chcę nikogo zniechęcić a wręcz przeciwnie: zachęcić do wysiłku który przełoży się na dobre zarobki
  30.11.2016
 • Kamila

  Witam, chciałabym się dowiedzieć czegos o cywilnym kierunku nawigacji. Czy warto tam iść? Ciężko jest? Oraz czy Bezpieczenstwo Narodowe, również cywilne, jest cos warte. Jak z zatrudnieniem po ukończeniu tego kierunku?
  25.09.2016
 • logistyka lotnictwa

  hej interesuje mnie ten kierunek. jak jest z dostaniem sie? jak wysokie sa wymagania? i czy ma cos do tego ze technika logistyka juz mam?
  05.09.2016
 • znajomości

  trzeba mieć znajomości, bo inaczej bardzo ciężko dostać się na wojskowe i utrzymać na nich. musisz być naprawdę świetny w wynikach ZE WSZYSTKIEGO i być może wtedy masz jakieś szanse, ale to rzadko, bo rodzinka załatwia swoim synalkom, którzy potem i tak nie kończą, bo są zbyt głupi
  02.09.2016
 • nawigacja

  słyszałem, że szkoła w Dęblinie ma bardzo dobrze prowadzoną nawigację, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć o tym kierunku? jakieś szczegóły? ilość zajęć praktycznych? zagadnienia poruszane na zajęciach?
  27.07.2016
 • szalona.anka

  Panowie, wybierajcie szkoły oficerskie! Za mundurem panny sznurem!!!
  17.05.2016
 • karo

  Czy jest możliwośc wybrania studiów zaocznych, czy są tylko dzienne? I jak to jest z tą rejstracją elektroniczną?
  14.03.2016
 • KAMA_5

  proszę o więcej informacji na temat kierunku nawigacja , nie wiem nawet o co pytać , za chwile będą musiała się opowiedzieć i nie jestem pewna , który kierunek jest lepszy. Proszę również o inf. co do przedmiotów z matury,, jakie i co do poziomu wyników . Będę wdzięczna na opinię nie konieczne skopiowane ze strony :)
  05.02.2016
 • Cywil

  Uczelnia jest niesamowita, jak to uczelnie wojskowe ma swoje osobliwości. Wydział Lotnictwa na którym są kierunki lotnictwo i nawigacja jak najbardziej polecam, z tego co zaobserwowałem to na Lotce jest najciężej, zaraz potem jest nawigacja. Wydział bezpieczeństwa narodowego i logistyki jest o wiele lżejszy, ludzie stamtąd z nudów często biorą sobie drugi kierunek. Uczelnia z tradycjami, to tutaj szkoliły się Asy Polskiego Lotnictwa od 1925 roku. Klimat jest naprawdę fajny, ale trzeba się przygotować na to, że w weekendy Dęblin pustoszeje bo studenci wracają do domów, imprezy są w tygodniu. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tych studiów
  13.11.2015
 • Cytryna

  Hej! Co powiecie o cywilnym lotnictwie i kosmonautyce? Jakieś opinie? Sugestie?
  18.07.2015
 • Basia

  Także chciałam zapytać o studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe z tym, że II stopnia. Warto pójść ? Ciężko się dostać ?
  22.03.2015
 • doma02

  Jak wyglądają studia na kierunku bezpieczeństwo naodowe ? Ciężko się dostać? Jakie mniej więcej trzeba miec wyniki z matur żeby mieć szanse, jeśli jest tu ktoś z WSOSP to proszę o kontakt. donia.sz@op.pl
  25.01.2015
 • Jacek

  Mam już 43 latka, w podstawówce to moja pasja była. Kleiłem modele i czytałem SP. Nawet dywizjon 303 przeczytałem. palenie rzuciłem, nałogowe chlanie też(koło 10ciu latek będzie jak nie łoję), zęby sie sypnęły , kurrrrde balas, ale pousuwałem a co zostało to poleczyłem. Orientacja w terenie szwankuje, nigdy jej nie miałem. Jak myślicie, jest szansa sie dostać do szkoły?
  19.11.2014
 • Anka

  O tej uczelni trudno się czegokolwiek dowiedzieć! :D Ale może ktoś coś wie o cywilnym kierunku nawigacja. Czy trudno jest się dostać?
  06.05.2014
 • Bezpieczeństwo narodowe

  Chciałem się coś dowiedzieć o tym kierunku, bo nikt nic o nim nigdzie nie wspomina. Czy dużo chętnych, dużo nauki? I jak z perspektywami pracy po studiach?
  15.02.2014
 • Karolina

  Polecam
  19.01.2014
 • trep

  szkoda gadać.pociotki są tu same a udają pajacy bo nie poradzą sobie w cywilu.widziałem to na własne oczy.pozdrawiam.
  16.12.2013
 • ele

  no pewnie :)
  10.06.2013
 • cholereczka

  hej, mam szanse dostania sie na logistykę? matma rpzsz - 50-56%, geo rozszerzona 50-60% i matma podstawa 96%...? Proszę o odpowiedź.
  13.05.2013
 • olek

  życiem w akademiku się nie martw :) to prawda, ludzie mieszkający tam lubią imprezować i szczególnie na początku ciężko jest odpocząć i się wyspać :P ale im bliżej sesji tym jest spokojniej, przecież każdy się przejmuje i rezygnuje z imprez na rzecz nauki ;) także każdy spokojnie znajdzie czas i spokojny kąt do nauki ;)
  31.01.2013
 • marcin

  a jak wygląda życie w akademikach? Pewnie będę zmuszony tam zamieszkać, w sumie jestem trochę podekscytowany słysząc te historie o akademickim życiu, ale jak to jest w trakcie sesji? wszystko się wycisza i da się uczyć? który akademik jest najlepszy?
  18.07.2012
 • marcin

  no własnie, ocena absolutnie nieadekwatna to realiów. Dęblin to najlepsza szkoła jeśli chodzi o lotnictwo! ciężko się dostać, ale naprawdę jestem zadowolony.ta szkola jest niesamowita, dobry sprzet do cwiczen i niesamowici wykladowcy, profesorowie i generałowie! przyszlem tu na studia bo moj tata je konczyl i w ogóle nie zaluje, polecam wam lotnictwo!
  04.07.2012
 • ???? co jest z wami????

  dlaczego tak nisko ocieniacie Deblin? To jest swietna uczelnia, nieporownywalna z zadna inna w kraju, tu sie ksztalca najlepsze asy lotnictwa, ja daje im maksa, bo w mojej rodzinie studia w tej uczelni konczyl wujek i jest najlepszym powtierdzeniem jakosci ksztalcenia, sam przez chwile sie zastanawialem, ale milosc do komputerow okazala sie wieksza, wiec informa wzywa
  25.05.2012
 • logistyka

  interesuje mnie cywilna logistyka w Deblinie, ma ktos wiedze na temat, jak wygladaja studia? czego sie spodziewac? jaki poziom? czy warto isc na zaoczne na logistyke czy raczej wybierac dzienne? jaki jest odsiew po pierwszym roku?
  07.05.2012
 • głupotki

  Nie ma żadnego komentarza, a ja chciałem się dowiedzieć kilku szczegółów i opinii o wydziale lotnictwa.. Zawsze chciałem latać, zwłaszcza dla kraju, ale słyszałem jakieś chore plotki, że nie można mieć nawet plomby w zębie.. czy to prawda?
  01.05.2012