Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych.

To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

  • Sara
    Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

    Nie dajcie się zwieść ich oferta. Jedyne na czym im zależy to pieniądze. Wyciągają ze studentów wszystko co się da a sami nie wiele mają do zaoferowania. Traktują studenta jak sort wadliwy. A do tego ten chaos panujący wszędzie i brak spójnych informacji ze strony pracowników uczelni. Na pewno jeśli miałabym jeszcze raz wybierać to nawet bym się nie zastanawiała przez sekundę aby studiować na Akademii Ekonomiczno Humanistycznej.
    10/15/19
  • Kcin
    Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

    Cześć, czy na kierunku odnowa biologiczna studia II stopnia niestacjonarne zajęcia odbywają się co tydzień?
    10/15/19
  • Paulina00
    Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie

    Natalia00, tak ja idę :)
    10/15/19
  • Tamciu
    Politechnika Poznańska

    Jak wygląda kierunek "Transport"? Warto iść? Jest po tym jakaś praca? Czy dobrze się tam uczy?
    10/15/19
  • karola
    Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

    Hej, Planuje podjąć studia online na zarządzaniu II stopnia. Przeraża mnie znajomość języka angielskiego na poziomie B2 bo przyznam, że mam podstawowy ( ostatni raz używałam języka 10 lat temu) Jak to wygląda w praktyce? Czy jezyk naprawdę jest wymagany.
    10/15/19
  • olka
    Społeczna Akademia Nauk z siedzibą w Łodzi

    Hej 🙂 kto mi coś powie o tej uczelni?idę na mgr pedagogiki, oczywiście zaoczne,wcześniej studiowałam w Poznaniu.Jak jest na tej uczelni?Profesorzy, klimat,nacisk na naukę (jest tam może stołówka?)😃
    10/15/19
  • marta
    Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego w Przemyślu

    czy możecie napisać coś więcej o studiach w tej szkole? nie widzę w ogóle świeżych opinii na ich temat, chyba też inaczej się nazywali wcześniej, może dlatego. Czy warto iść do nich na bezpieczeństwo wewnętrzne czy szukać gdzie indziej?
    10/15/19
  • GWSH w katowicach
    Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach

    W tej sprawie bardzo prosimy o kontakt z Dziekan ds. studenckich, panią Sylwią Jurkowską, tel. 32 35 75 525
    10/15/19
  • Mila
    Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

    Hej :) co sądzicie o wydziale grafiki na UMCS ? Czy jest tam dużo osób nowych z różnych miast czy raczej wszyscy się już znają?
    10/15/19
  • 222
    Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

    Zacząłem socjologię, ale zastanawiam się nad dobraniem 2 kierunku. Tylko jaki byłby najlepszy w połączeniu z obecnym?
    10/15/19
  • Kk
    Akademia Pomorska w Słupsku

    Jeśli chodzi o filologię angielską, to bardzo polecam! Wszyscy wykładowcy na których trafiłam byli bardzo mili i nie było problemów aby się z nimi dogadać gdy mieliśmy jakieś problemy. Zajęcia w większości prowadzone fajnie i poziom wykładowców wysoki! Nie są to może wyżyny uczelniane, ale zdecydowanie można się bardzo dużo nauczyć. Panie w dziekanacie zawsze bardzo miłe i pomocne. Nigdy nie spotkałam się z chamstwem na tej uczelni.
    10/15/19
  • X
    Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

    Totalny brak poszanowania studenta/kandydata, nawet nie wiem jak mam się nazwać. Informacja o nieotwarciu kierunku trzy dni przed planowanym rozpoczęciem roku akademickiego, oczywiście po uiszczeniu już wszystkich opłat i bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji o możliwości wystąpienia takiej sytuacji. Brak przekazu informacji między pracownikami bądź udzielanie ich błędnie, ciągłe odsyłanie do innych organów. Strata czasu, pieniędzy i nerwów. Teraz wiem, że mogę być wdzięczna, że kierunek nie został otwarty, bo nie wyobrażam sobie trzech lat w takiej atmosferze i organizacji.
    10/15/19
  • Kaśka
    Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu

    Do: Leja - Na studiach podyplomowych jest wielu praktyków z dużym doświadczeniem. Ja byłam na doradztwie zawodowym i personalnym, mieliśmy zajęcia z samymi praktykami, bardzo ciekawe. Wiedza, którą tam zdobyłam bardzo przydaje mi się w pracy.
    10/15/19
  • Adrian
    Collegium Da Vinci w Poznaniu

    @Patryk Hej, jestem na drugim roku Informatycznych Technik Zarządzania i kierunek bardzo przypadł mi do gustu. Jest to innowacyjny kierunek i z tego co zauważyłem przyjął się bardzo dobrze. Na pierwszym roku jest dużo więcej zarządzania niż informatyki, bo przedmioty które są na pierwszym roku to głównie zarządzanie, psychologia, komunikacja, prawo. Zajęcia są prawie wyłącznie praktyczne, przeprowadzane przez osoby, które na co dzień zajmują się tym czego uczą. Starają się one przekazać wiedzę, która na pewno nam się przyda, ponieważ bazują na własnych doświadczeniach. Dostać się nie jest ciężko, im szybciej się zdecydujesz tym lepiej ;)
    10/15/19
  • anonim
    Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

    Skończyłem studia z dobrymi ocenami i nie posiadam umiejętności potrzebnych na rynku pracy, nie polecam.
    10/15/19
  • Ela
    Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

    Polecacie fizjoterapię na AWF czy może bardziej medyczna?
    10/15/19
  • IGNATIANUM odpowiada:
    Akademia Ignatianum w Krakowie

    Oczywiście, Studenci mogą korzystać z parkingu na terenie Uczelni. Serdecznie pozdrawiamy! :)
    10/15/19
  • Basia
    Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

    Witajcie, bardzo proszę o prawdziwe opinie o wydziale finanse i rachunkowość niestacjonarne? mam zamiar zmienić nie tylko uczelnię, ale i kierunek. WSM wydaje się być spoko :)
    10/15/19
  • Aneta
    Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

    Jak po 1 zjeździe na psychologii zaocznej, napiszcie swoje spostrzeżenia?
    10/15/19
  • girl
    Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

    Dzień dobry:) mam takie pytanie do studentów ahe puw administracja. Czy na platformie :) przedmioty juz wam sie pojawily?
    10/15/19