Ocena uczelni


Komentarze (13)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • czy oni działają

  szukałem przez kierunek Informatyka w Warszawie i pojawiła się mi ta szkoła. Ale ich strona nie działa, za to wyskakuje WSB NLU... czy oni się zamknęli, ktoś ich przejął, coś więcej na ten temat?
  10/1/19
 • Szpan

  Nie polecam. Studiowałem tam informatykę i zabrakło mi napisania pracy i przygotowania projektu by mieć inżyniera. Niestety ale nie miałem szans na to by spotkać się z moim promotorem i prosić go o pomoc, wyjaśnienia, rozmowę, opinię itp...ciągle nie miał czasu. Jak już się umawiał to nie przychodził bo zawsze coś mu wypadło. Tam nikt się nie interesuje twoimi problemami. Najważniejsze by płacić. Niestety ale nawet jak płacisz to i tak jest duże ryzyko że nie zaliczysz jakiegoś semestru bo jeśli nie rozumiesz czegoś to nie masz od kogo się dowiedzieć. Chcesz się dopytać by zrozumieć, to nie ma kogo bo wykładowcy mają cię gdzieś i koło się zamyka. Po 4 latach kiedy rzuciłem tą szkołę (przypomnę na 7 semestrze) dostałem wezwanie do zapłaty za jakiś nieopłacony semestr. Na szczęści udało mi się to wyjaśnić ale stres był spory. Nie polecam wam tej uczelni. Idziecie tam na własne ryzyko.
  3/21/17
 • nice78

  Nie polecam ,szkoda nauki w takim bu.... na koniec nauki i tak dostaniesz wezwanie do sądu że zalegasz za wymyślone czesne . Na tej uczelni nauka dla wytrwałych ,którzy po paru latach chcą mieć problem.
  10/4/13
 • Tomek

  Szkoła nie jest zła chociaż skończyć ja może być ciężko jeśli sam nie zadbasz o swój interes. Egzaminy raczej da się zdać bez jakiegoś specjalnego przygotowania oczywiście jeśli jesteś w temacie. Najgorzej jest z pracą inżynierską, sam wymyślasz temat i szukasz promotora ale nikt ci terminów nie daje do kiedy masz zrobić coś z swoją pracą. Jeśli samemu nie będzie się sukcesywnie pisać pracy to nikt o niej nie przypomni.
  9/29/13
 • Aqu

  Totalne dno. Poziom nauczania beznadziejny a warunki również pozostawiają wiele do życzenia. W dodatku oficjalnie wszystko pięknie, az tu po 7 latach nagle przysyłają listy, że niby zalega im się jakieś pieniądze. Rektor jak z koziej du.. trąba nie raczy nawet odpisywać na oficjalne pisma wysłane listami poleconymi za potwierdzeniem odbioru. Jeżeli ktoś ma nie pewną sytuację finansową to STANOWCZO ODRADZAM uczelnię WSTE w Warszawie bo można wpędzić się w nie lada problemy!! Sądy, KGPN i kosmiczne kwoty, to jest właśnie to czego możecie oczekiwać od WSTE !!!!
  9/24/13
 • monia

  czy ktos moze mi podac numer telefony do tej szkoly bo wyzej podany nie dziala :-(
  9/23/13
 • arek

  odpuście. Szkoła sprzedaje wymyślone długi firmom windykacyjnym do tej pory bujam się z tym problemem. Co do nauki tam to kpina była. Chodzisz tylko po to żeby im zapłacić i to wszystko - nic innego ich nie interesuje. nie wspomnę o tym że prestiż jest żaden
  8/19/13
 • jacenty

  Ja tu się udałem, bo właśnie znajomi mówili: NIE JEST ŹLE. no cóż, czemu mi wtedy takie zapewnienia wystarczyły - sam nie wiem. Otóż 'nie jest źle' to piękny eufemizm dla określeń średnio, przeciętnie, momentami wręcz słabo. Rok temu nie wiedzialem że 'nie jest źle' to dla mnie za mało, teraz wiem to nazbyt dobrze!
  8/19/12
 • izer

  Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Warszawie to jedna z moich opcji na studia. Na liście są same wyższe szkoły z Warszawy, ale skłaniam się ku wst-e, bo mam tam kumpla na wyższym roku i mówi że jest spoko. Na wykładowców nie narzeka, egzaminy jakoś zdaje, więc pewnie faktycznie nie jest źle.
  8/16/12
 • szani

  no ja tutaj studiuję SM więc nie pomogę w sprawie informatyki, ale o swoim kierunku mogę się wypowiedzieć w sumie pozytywnie. Kadra w porządku, trochę mają niektórzy olewczy stosunek, tzn przychodzą na wykłady, mówią co mają powiedzieć, a w sumie czytają tylko i wychodzą mając Cię gdzieś. ale na szczęscie jest ich mniejszość :)
  7/18/12
 • dfdxih

  opłaca się tutaj studiować? to znaczy - czy oferta dydaktyczna, kadra, sam budynek itd odpowiadają standardom płatnej uczelni, a czesne jest wymierne w porównaniu do tego co za nie student otrzymuje? jak już się decydować na szkołę płatną pieniędzmi rodziców, to nie można rozczarować ani ich ani siebie...
  6/2/12
 • WSTE

  czy nikt w tej uczelni nie studiuje, ze pod ta szkola nie ma parwie komentarzy? Az mi sie nie chce wierzyc!!! ja podbijam pytanie Nortisa: tez szukam kierunku INFORMATYKA i rozwazam m.in WSTE, na stronce widac, ze ta uczelnia jest czescia grupy, ale wynika, ze ma w ofercie tylko kierunek informatyka, mozecei skrobnac cos wiecej o samych studiach, no i o szkole tez
  3/6/12
 • nortis

  poprosze o opinie na temat informatyki w tej szkole
  5/31/11