Opinie o Uczelni Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Warszawie (WSTI Warszawa)

Komentarze (25)

 • Jamesjiday

  Заказать seo поисковую оптимизацию сайта, Заказать услуги по продвижению сайта По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин pokras7777 Аренда выделенных серверов по приемлимым ценам Раскрутка сайта под ключ
  31.10.2018
 • wazne

  jak jest z tymi specjalizacjami? czy będzie grafika? mogą sobie zmienić w trakcie studiów na "projektowanie aplikacji multimedialnych". Były juz takie przypadki?
  15.08.2018
 • Absolwentka WSTI

  Może zacznę od tego, że każda uczelnia ma wady i zawsze ktoś powie coś niedobrego na jej temat, ale WSTI to jakiś kosmos. Zajęcia notorycznie się nie odbywały, nikt o tym nie informował. Cokolwiek dowiedzieć się z dziekanatu to cud, babki same były zdziwione, że nie ma wykładowcy hahahaha. Oczywiście problemy z zaliczaniem przedmiotów to standard, jak masz zaliczyć przedmiot jak nie ma wykładowcy? Po prostu żart. Same zajęcia prowadzone po łebkach, dużo wymagają na niektórych zajęciach, a nic nie tłumaczą. Programowanie na kartkach było najlepsze (wtf). Największe jaja zaczynają się na 4 roku, kiedy trzeba wybrać promotora i pisać pracę... Zero kontaktu z promotorem, na maila można tylko dostać odpowiedź, że "praca jest zła, proszę poprawić" i ch*j, radź sobie sam. Kontakt z promotorem miałam dopiero w połowie września, wtedy usłyszałam, że muszę napisać od nowa pracę (po raz trzeci), więc zostały mi 2 tygodnie do złożenia pracy do 30 września. 60% osób musiało poprawiać cały rok, pozdro. W dziekanacie masa ludzi, kupa ukraińców, ogólny chaos i kretyńskie numerki do dziekanatu. Masa stresu, problemów. NIE POLECAM.
  15.08.2018
 • And

  Podobne opinie można usłyszeć o każdej uczelni. Są ludzie skarżący się na WWSI, PJATK, PW. Studia wskazują kierunek, którym powinieneś iść jeśli chcesz coś osiągnąć. Dalej książki i dużo samodzielnej nauki. Zajęcia dadzą tylko minimum podstawy wiedzy. Jeśli uważasz, że marnujesz się na tej uczelni, idź na Politechnikę, wyjedz do USA na Harvard skoro jesteś taki zdolny, świat stoi otworem.
  01.02.2018
 • 665

  Ta szkoła to jedna wielka patologia. Normalnych prowadzących można policzyć na palcach jednej ręki (i to po amputacji kilku palców). W zasadzie to szkoda strzępić ryja.
  03.12.2017
 • Alina

  Koniecznie nie polecam! Cały rok kolejki, od początku podania dokumentów do ich odbioru. Przy rekrutacji kłamią, że wszystkiemu będziesz uczyć się od podstaw! Nikt naprawdę cię nie nauczy, a nikt nie będzie czekać. Niszczyciel po prostu wskazuje na bibliotekę. Matematyk podczas swoich wykładów mówi, jaka ta szkoła jest niekompetentna! Podczas wykładów z informatyki, wykładowca daje zadania,a sam czyta gazety. W pierwszym roku, pierwsze wykłady dotyczą jakieś krzyżówki. Które nie mogą zostać rozstrzygnięte w danym czasie, jeśli jesteś obcokrajowcą. Nie popełniaj błędów płacąc od razu za cały rok, ponieważ opuszczając wyższą szkołę, nie oddają pieniędzy!!! Pracowniki niewykwalifikowani! A szkoła jest zainteresowana tylko pieniędzmi!
  26.08.2017
 • dno nie polecam

  oszusci okropne opłaty kary z nikąd, jak chcesz zrezygnować ogromne kary
  09.07.2017
 • dno nie polecam

  oszusci okropne opłaty kary z nikąd, jak chcesz zrezygnować ogromne kary
  09.07.2017
 • janusz

  bardzo porządni wykładowcy to prof. Aleksiejuk i dr Arciuch o dużej wiedzy i życzliwi dla studentów
  26.06.2017
 • Paweł

  Uczelnia jest ok, poziom również. Na pierwszy rok przychodzi dużo nowych studentów, którzy nie dają rady bo myślą, że wszystkiego się nauczą od zera i ubywa ich w bardzo szybkim tempie, a na ostatnim roku zostaje tak naprawdę 20 osób na kierunku. Opłaty czasem bolą, owszem, ale wystarczy trochę pracy/nauki i niema z tym problemu. Ogólnie uczelnię skończyłem i mogę ją z całą pewnością polecić.
  08.10.2016
 • julka

  szkola mozliwa zato panie w dZiekanacie dno gina dokumenty brak informacji dziekan opiera sie na zdaniu pan nidouczonych studenci traktowani jak bydlo mimo ze z nich zyja
  01.10.2016
 • ukropchyk

  Nie jestem zadowolony tą uczelnią. Nikomu nie polecam.Uczelnia jest tylko dla zarobienia kasy. Brak komunikacji i organizacji ze studentami. Rozwalone sale i sprzęt.
  16.03.2016
 • student

  Przstrzegam wszystkich przed tą uczelnią. To był mój największy błąd wybierając właśnie tę szkołę. Wy nie popełniajcie tego błedu. Organizacja na poziomie 0. Wyposazenie sal i pracowni komputerowych na poziomie 0, trzeba walczyś o sprawny komputer, myszke i kabel sieciowy. Załatwienie czegokolwiek to same wydatki (np. duplikat kwitka kosztuje w kasie 100 zł to nie żart) Ogólnie to nie szkoła tylko maszyna do pieniędzy. 90% studentów to Ukraińcy ponieważ dostają stypendia i nie płacą za szkołe. Życie studenckie nie istnieje. Tak samo jak porządek w dziekanacie. TO tyle z mojej strony Pozdrawiam
  16.03.2016
 • studentka

  Warto tu wspomniec, ku przestodze, ze niektore uczelnie sa na tyle przyjazne studentom, że żerują na ich naiwnosci i braku doswiadczenia. Takie uczelnie jak np, Wyzsza Szkoła Technologii Informatycznych w Warszawie, nie skreslaja studentow, ktorzy przestali chodzic, nie przystapili do jednej, drugiej, trzeciej sesji i mysla ze zostali usunieci z uczelni. Czekają dlugo, po czym po roku przysylają wezwanie do zaplaty na 3-4 tys. W regulaminie jest zapis ze z powodu braku wplat moga skreslic, Nie skreslają. Dlaczego ? Bo to dobry zarobek. Widac mało chetnych na studia ze musza uciekac sie do takich sposobow...
  04.12.2013
 • złodzieje!

  nikomu nie polecam!
  06.11.2013
 • jugdquofdouq

  ZŁODZIEJE! za skreślenia z listy studentów bo szkoła to jedna wielka pomyłka, naliczyli mi 1600zł...
  06.11.2013
 • maciej

  taka se
  04.10.2013
 • Maryjan

  Szkoła tylko i wyłącznie nastawiona na pieniądze, zero organizacji ! dziekanat swoje dziekan swoje itp. Co do nauczania troche za mało czasu na specjalizację byłem na grafice i tak naprawdę wszystko było pokazane po łebkach;/ na zasadzie macie zadanie i je zróbcie bez zbednego wyjaśniania jak to wykonać. Co do kadry to jest kilku naprawdę wartościowych profesorów ale jednak większość takich co lubią kogoś usadzić :( generalnie szkoły nie polecam !!!! strata pieniędzy i czasu
  11.09.2013
 • Jamcito

  HAHAHAHAHA... już to wszystko widzę. Na początku Uczelnia wydaje się dobrze zorganizowana, po 2gim roku większość osób planuje ucieczkę stamtąd, ponieważ poziom jest mega dziki (tego słowa nie opiszą). Specjalizacja jest wybierana na 3cim roku i trwa 3 semestry. Na Grafice niczego się nie nauczyłem, jedynie mnie dobiło jeszcze więcej programowania, niż podstawy tworzenia grafiki potrzebnej w pracy. Kadra jest też ciekawa ponieważ niektórzy dalej usilnie oblewają studentów by mieć profity z tego. Szkoda było mojego czasu i pieniędzy. Pozdrawiam gorliwe umysły ;)
  10.09.2013
 • Absolwent

  Odnosząc się do tego co napisał Mefisto… ech, chcesz się na studiach uczyć HTML i CSS? Jeżeli tak to idź do szkoły policealnej o odpowiednim profilu. Co do nauki Sybase i Oracle - to ja się cieszę, że był właśnie Sybase. Trzeba mieć na uwadze, że studnia mają nauczyć myślenia i pewnych podstawowych umiejętności, które trzeba również we własnym zakresie rozwijać. Niestety (albo na szczęście) na pierwszym roku jest mnóstwo osób, ale prace jest w stanie obronić tylko garstka. Wszystko dlatego, że ludzie spodziewają się, że nauczą się od podstaw HTML… a tu zonk, trzeba już coś umieć i to na wyższym poziomie niż wspomniany HTML. Jeżeli się chce, to na WSTI można poznać np. Jave czy C#, zrozumieć jak działają sieci i potrafić administrować nimi… czy np. na kierunku grafika nauczyć się programować z wykorzystaniem OpenGL (trzeba mieć na uwadze, że to jest jednak Informatyka więc na specjalizacji z grafiki nikt nie będzie uczył jak się rysuje w Photoshopie). Kadra jest bardzo dobrze przygotowana, ale nie ma co się dziwić – większość wykładowców jest z WATu.
  10.07.2013
 • Mefisto

  Szkoła nie warta uwagi. Uczą nie tego co potrzebne na rynku. Papier tylko w ręku i nic poza tym. Np na bazach danych uczą na Sybase a nie Oracle. Z Oracle koło 3 miesięcy i to podstawy, nie uczą PHP, MySQL i łączenia tego w całość, o HTML nie ma słowa w czasie nauki. Mamy umiejętności bazodanowe teoretyczne i praktyczne ale nie ma po tym pracy. Baz Danych nie polecam. O CSS poruszone w ogólnikach. W katalogu masa kierunków a realnie mona liczyć tylko na Bazy danych, Grafikę lub Sieci. Spowodowane jest to małym zainteresowaniem innymi kierunkami i zmuszają do wyboru specjalizacji której się nie chce. Co katalogu nie ma w rzeczywistości.
  03.10.2012
 • grafika

  studiuję tutaj grafikę i może nie będę pracować jako absolwent w super firmie jako grafik, bo aż tak dobrze nas nie uczą, ale pewnie w mniejszym przedsiębiorstwie przy ulotkach czy coś się załapię.Ogólnie studia są ciekawe i jeśli kogoś grafika interesuje to nie będzie się tutaj nudził
  18.07.2012
 • qwerty8

  Po wejściu na stronę podaną w linku należy wybrać WSTI. Vizja to również WSFiZ, wydawnictwo oraz prywatne szkoły podstawowe.
  30.04.2012
 • ryszard

  mi tez sie odpalila inna szkola, mozecie napisac, o co chodzi z ta uczelnia?
  11.02.2012
 • ???

  dlaczego link przenosi do Wyyszej Szkolz Finansow i Zarzadzania?
  30.05.2011