Ocena uczelni


Komentarze (134)

Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • szkoła widmo

  tam się nie można dodzwonić !!!, czy oni w ogóle działają i prowadza studia?
  5/18/20
 • Ewka!

  Chciałabym zapytać czy trudny jest język angielski na kierunku Ubezpieczenia społeczne ?
  8/22/18
 • Basia

  Czesc !Chciałabym zapytać czy osoba o średnim zapale do nauki matematyki jest w stanie sprostać wymaganiom WSU? Marzę o studiach na owej uczelni ,jednak mam spore wątpliwości co do "przetrwania " ,głównie patrząc przez pryzmat matematyki.
  6/20/18
 • XdJl

  A jak sprawa ze zdawalnością ? Wykładowcy robia problemy?
  6/12/18
 • absolwent 2017

  Nie, matematyka nie jest trudna. Wykładowcy spokojnie tłumaczą omawiany materiał. Grupy na ćwiczeniach są odpowiednio podzielone także nie ma problemu by o coś zapytać czy przyznać się że niedokońca się rozumie omawiany temat :)
  4/23/18
 • Ambroży

  Chciałbym zapytać czy trudna jest matematyka na kierunku "Deweloperstwo i zarządzanie nieruchomościami"? Pozdrawiam!
  2/24/18
 • XXX

  Witam,chciałabym zapytać ,dlaczego strona WSU nie jest zaktualizowana? ;)
  2/24/18
 • wiki

  Ja studiuję na WSU już drugi rok i właśnie jestem na kierunku związanym z ubezpieczeniami, a dokładniej http://www.wsu.pl/ubezpieczenia-spoleczne-i-gospodarcze - bardzo mi się podoba - polecam! :)
  12/21/17
 • Idzia

  Chyba nie do końca tak to wygląda. Ale jeśli jesteś zainteresowany do po prostu zapytaj ich bezpośrednio http://www.wsu.pl/kontakt ! Moja znajoma kończyła tę uczelnię i bardzo sobie chwaliła, chociaż ja niestety szczegółów nie znam.
  10/12/17
 • ubezpieczenia - kierunek /specjalność

  czy dobrze widzę na stronie WSU, że jako kierunek to mają Finanse i Rachunkowość, a te Ubezpieczenia (w nazwie szkoły) można wybrać jako specjalność??? kiedy student wybiera specjalności? czy można dwie studiować?
  10/4/17
 • Lolaa

  Witam! Czy ktoś wybiera się na studia w tym roku? Czy jest szansa że mogą kogoś nie przyjąć jeżeli już się dostarczyło komplet dokumentów? I w ogóle kiedy zaczynaja się zajęcia na tej uczelni, bo na stronie brak informacji. Pozdrawiam serdecznie
  9/13/17
 • Konvaliaa

  Nie tylko platforma online jest bardzo ciekawa. Ja teraz od października zaczynam drugi rok na WSU na kierunku Finanse i Rachunkowość i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Mam zgraną i sumienną grupę i wykładowców z prawdziwego zdarzenia. Wszystkim bardzo polecam :)
  9/7/17
 • Administrator

  Komentarz usunięty - naruszenie regulaminu.
  9/3/17
 • Mamuśka

  Popieram to co napisała Zapracowana, bardzo mi ten tryb ułatwił życie, a wychowywanie trójki brzdąców nie należy do łatwych zadań :) Fajnie, że uczelnie wyższe nie dyskryminują takich osób jak ja i ułatwiają dostęp do nauki. WSU jest wzorem do naśladowania dla innych uczelni.
  8/24/17
 • Zapracowana

  Nauka online - świetna sprawa, szczególnie dla osób, które mają dość zajęte życie zawodowe i rodzinne ;) Ukończyłam studia na WSU teraz w czerwcu i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona! Dawno nie pozyskałam tak dużo praktycznej wiedzy. Co do technicznych aspektów nauki - lepiej zajrzyj na stronę - tam powinny być wszystkie niezbędne informacje ;)
  7/24/17
 • e-learning

  to już nic nie rozumiem, kanclerz pisze o wirtualnej platformie a absolwent twierdzi, ze jej nie ma... może absolwent ukończył szkołę 10 lat temu :D
  5/21/17
 • absolwent

  No nie znajdziesz nic w internecie bo nic takiego nie ma. I proszę nie usuwać komentarzy tylko sprawdzić, że uczelnia nie ma żadnej platformy do internetowego studiowania.
  3/2/17
 • tryb online

  wow, nie wiedziałam nawet, że istnieje możliwość studiowania online, super opcja, nie mogę jednak w necie znaleźć o tym zbyt wiele informacji, może ktoś powiedzieć więcej o takim sposobie studiowania?
  2/21/17
 • Administrator

  Komentarz usunięty - naruszenie zasad regulaminu.
  1/27/17
 • Kanclerz WSU

  Dany rok akademicki : 2 semestry. W trakcie semestru: zajęcia na platformie wirtualnej E-WSU.PL, pierwszy etap przyjecie na studia , potem rejestracja na platformie , nadanie loginu i hasła dostępu, rozpoczęcie nauki, zjazdy konsultacyjne w siedzibie uczelni (2 razy). Na koniec semestru: sesja egzaminacyjna, również w siedzibie uczelni (zjazd egzaminacyjny). Egzaminy: tradycyjne, zdawane w formie testu. Studenta obowiązuje system punktowy: zaliczenie przedmiotu i uzyskanie punktów kredytowych ECTS. Praca dyplomowa: każdy student systemu E-WSU.PL zobowiązany jest do napisania i obrony pracy dyplomowej. Organizacja zajęć z przedmiotów akademickich: Przedmiot składa się z modułów, z których każdy stanowi zamkniętą merytorycznie całość. E-student sam decyduje, kiedy się uczy i wykonuje zadane prace. Harmonogram określa terminy rozliczania się z zadań i innych prac. Komunikacja: Przede wszystkim asynchroniczna, niewymagająca jednoczesnej obecności wszystkich studentów — forum dyskusyjne, e-mail, obszary prac grupowych, foldery zwrotne (oddawanie prac). Komunikacja odbywa się z uczestnikami studiów w ustalonych godzinach. Jak wygląda DYPLOM? : Po obronie pracy dyplomowej absolwent otrzymuje tradycyjny dyplom ukończenia studiów niestacjonarnych z suplementem i punktami ECTS potwierdzającymi osiągnięte efekty kształcenia.
  11/1/16
 • Lily

  Jest tu ktoś kto studiuje na WSU w trybie online? Jak wygląda nauka w takim trybie, czy jest trudno? Co ile wysyłają materiały?
  10/26/16
 • Hellowboy

  biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku pracy większość kierunków nie opłaca się studiować a mimo tego do WSU chętni są, jeśli chodzi o finanse i rachunkowość , najszybciej zatrudnienie znajdziesz jako ekonomista finansista. polecam jestem na drugim roku i jest dobrze: H
  10/12/16
 • Lena

  W dzisiejszych czasach trzeba się było zastanowić czy którakolwiek z uczelni jest dobrym wyborem. Ile się słyszy o studentach poszukujących pracy, pracujących nie w swoim zawodzie. Po prostu masakra. W każdej uczelni jest wiele minusów i plusów. Po tym jak zaczęłam studia w WSU zmieniłam zdanie. przeniosłam się na drugi semestr z innej uczelni i i tu...?! duże zaskoczenie !!! szkoła ta się mną interesuje i dba o moje studia, niespotykane. idzie mi wtedy łatwiej nauka. warto spróbować. :Lena
  10/12/16
 • Staszek

  Jestem na pierwszym roku finansów i rachunkowości specjalność bezpieczeństwo finansów publicznych. moim zdaniem ta uczelnia reprezentuje sobą całkiem przyzwoity poziom, studiuje na razie zaocznie, zjazdy obywają się co 2 tygodnie co nie koliduje z moją pracą, jedyne co przyprawia mnie o dreszcze to nauka do 3 tygodniowej sesji. ale już po i tak źle nie było. wymagają bo to przecież uczelnia wyższa: ST
  10/12/16
 • Marek

  Pozdrowienia dla wszystkich naszych nowych koleżanek i kolegów studentów. Witajcie serdecznie na WSU. Nasza uczelnia we wszystkim pomorze, bo początki nauki na studiach wyższych są trudne. Trzeba się przestawić. Ale my też zawsze Wam pomożemy. Warto studiować. Skorzystajcie z szansy zdobycia atrakcyjnego zawodu. Powodzenia życzę. Marek
  10/12/16
 • Mamioł

  Słuchaj Natalia , dowiedziałem się., że jeszcze można podjąć studia w Wyższej Szkole Ubezpieczeń w Krakowie w 2016 roku bez zobowiązań. Sprawdź to na : www.wsu.pl lub http://www.wsu.pl/formularz-rekrutacji
  10/12/16
 • Mori

  Natalio- i jak dowiedziałaś się już? Ja wiem bo wynika to z regulaminu studiów, że osoby które idą na rekrutacje "październikową" dostają "kartę uzupełnień" i idą razem ciągiem z normalnym naborem. Zaległości jeśli takie będą zdają przez cały okres studiów. Dla mnie super rozwiązanie ;)
  10/12/16
 • Natalia

  szukam info o październikowej rekrutacji na studia? czy ktoś w tej uczelni zaczynał kierunek w październiku i później? co później się dzieje dalej? czy te grupy dorównują do tych, którzy rozpoczęli normalnie w październiku? są jakoś zajęcia zagęszczone? czy wszystko jest przesunięte o te pół roku i każdy rok kończy się w zimie(czyli w lutym / marcu)? no i na sam koniec, jak jest rozdanie dyplomów, to kiedy ?
  10/12/16
 • zdziech

  Oglądam sobie ich stronę, maja bardzo dużo specjalności, mnie interesują UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE I GOSPODARCZE, kiedy się wybiera specjalność, na którym roku? Czy jest kierunek studiów z zakresu ubezpieczeń w tej szkole?
  10/12/16
 • Jarek

  Można śmiało powiedzieć, że WSU dba o studenta nie jesteś tylko zwykłym numerem w indeksie. Kadra nauczycielska przelewa na Ciebie swoją wiedzę i robi to w taki sposób, że nawet całki i macierze są zrozumiałe. Polecam każdemu kto nie chce zmarnować trzech lat nauki. Oczywiście jest trochę biurokracji le jak to w każdej uczelni papiery muszą grać.
  10/12/16
 • arek

  Wybrałabym WSU, nie wiem jak sytuacja wygląda z prowadzącymi zajęcia ale wiem, że na uczelni panuje super atmosfera, nie słyszałem nigdy o sytuacji, żeby student studentowi nie pomógł, moim zdaniem to jest bardzo ważny element studiowania.
  7/19/16
 • SaraBas

  Zastanawiam sie nad WSU albo WSEI . Ceny lepsze na WSU a ciekawe jak z kadra i ogólnie atmosferą.
  7/18/16
 • imper

  monaaamona - porównaj sobie ceny. Wykładowcy znając życie są Ci sami :D pytanie gdzie zapłacisz mniej za studia ;) prosta matematyka
  7/12/16
 • wsu

  osobiście wybrałem WSU. Szkoła mniejsza ale słyszałem ze to jej duży atut. Panie w dziekanacie znają Cię z imienia i da sie dużo więcej załatwić.
  7/6/16
 • monaaamona

  Zastanawiam sie nad podjęciem studiów na WSU i WSZIB na kierunku Finanse i Rachunkowość , kórą uczelnię wbrać ?
  7/5/16
 • wsu- studenci

  Są tu osoby ktore juz się zapisały? :D
  5/23/16
 • Monisiaaa

  Matematyka nawet w najmniejszym zakresie jest na każdej uczelni i na każdym kierunku :D Ale podobno nie ma się co bać ;) kazdy zalicza z tego co slyszałam
  5/16/16
 • agula

  Mam pytanie czu na ubezpieczeniach społecznych i gospodarczych jest wykładana matematyka?
  5/15/16
 • Monisiaaa

  Zapisujecie się ktoś w tym roku na Finanse i Rachunkowość? :D
  5/12/16
 • recyk

  Mogę polecić tą Uczelnie. Administracja spoko, wykładowcy jak to wykładowcy- jedni lepsi inni nie ale zaliczyć nie jest problem ;)
  4/5/16
 • krzysztof

  lena- 3 rok na każdej uczelni jest najluźniejszy :D tam pewnie też ;p
  3/10/16
 • lena

  Jak z sytuacją na trzecim roku? sporo zajęć?
  2/29/16
 • Mariko

  morientes- pani mi powiedziała, że mam czas do obrony żeby nadrobić zaległość z pierwszego semestru. Trzeba się dogadać z wykładowcami, można zrobić tak, że się będzie chodziło na drugim roku na zajęcia z pierwszoroczniakami żeby po nadrabiać :)
  1/26/16
 • morientes

  Aneta- Na zaocznych studia są tylko w sobotę i niedzielę ;)
  1/21/16
 • Aneta

  Czy na studiach zaocznych są zjazdy również w piątki ?
  1/17/16
 • Aneta

  Czy na studiach zaocznych są zjazdy również w piątki ?
  1/17/16
 • morientes

  Mariko- i Jak? Ja słyszałem że osoby które idą na rekrutacje "lutową" dostają "kartę uzupełnień" i idą razem ciągiem z normalna rekrutacją. Zaległości z 1 sesji zdają przez cały okres studiów. dla mnie super rozwiązanie ;)
  1/12/16
 • Mariko

  "emilia 04.01.2016 00:48:39 szukam info o zimowej rekrutacji na studia? czy ktoś w tej uczelni zaczynał kierunek w lutym czy marcu? co później się dzieje dalej? czy te grupy dorównują do tych, którzy rozpoczęli normalnie w październiku? są jakoś zajęcia zagęszczone? czy wszystko jest przesunięte o te pół roku i każdy rok kończy się w zimie(czyli w lutym / marcu)? no i na sam koniec, jak jest rozdanie dyplomów, to kiedy: w lutym?" Ide się zapisać właśnie na ten semestr "letni" w piątek. Jak sie dowiem czegoś dam znać :)
  1/6/16
 • emilia

  szukam info o zimowej rekrutacji na studia? czy ktoś w tej uczelni zaczynał kierunek w lutym czy marcu? co później się dzieje dalej? czy te grupy dorównują do tych, którzy rozpoczęli normalnie w październiku? są jakoś zajęcia zagęszczone? czy wszystko jest przesunięte o te pół roku i każdy rok kończy się w zimie(czyli w lutym / marcu)? no i na sam koniec, jak jest rozdanie dyplomów, to kiedy: w lutym?
  1/4/16
 • Wojtek

  Można śmiało powiedzieć, że WSU dba o studenta nie jesteś tylko zwykłym numerem w indeksie. Kadra nauczycielska przelewa na Ciebie swoją wiedzę i robi to w taki sposób, że nawet całki i macierze są zrozumiałe. Polecam każdemu kto nie chce zmarnować trzech lat nauki.
  12/14/15
 • pytanie

  przeglądam sobie ich stronę, maja bardzo dużo specjalności, mnie interesują UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE I GOSPODARCZE, kiedy się wybiera specjalnośc, na którym roku? Czy jest kierunek studiów z zakresu ubezpieczeń w tej szkole?
  11/27/15
 • Administrator

  Komentarz usuniety - naruszenie zasad regulaminu.
  11/27/15
 • Rafał

  Słuchaj Michał , dowiedziałem się., że jeszcze można podjąć studia w Wyższej Szkole Ubezpieczeń w Krakowie w 2015 roku, bez pierwszej wpłaty , bez zobowiązań. Sprawdź to na : www.wsu.pl lub http://www.wsu.pl/formularz-rekrutacji
  10/13/15
 • Markus

  Do wszystkich naszych nowych koleżanek i kolegów. Witajcie serdecznie w WSU. Nasza uczelnia Wam we wszystkim pomorze. Początki nauki na studiach wyższych są trudne. Trzeba się przestawić. Ale my też zawsze Wam pomożemy. Warto studiować. Skorzystajcie z szansy zdobycia atrakcyjnego zawodu. Powodzenia życzę.
  10/1/15
 • Nawałka

  Polecam WSU Kraków :) ! Fajna administracja, młoda i rezolutna:) Wykładowcy wymagający ale potrafią nauczyć :)
  9/10/15
 • Olek

  Jolu. Uczelnia ma w ofercie e-learnig z tego co słyszałem :) Dzwoń do Uczelni :)
  7/13/15
 • jola

  czy ta uczelnia prowadzi studia na odleglosc? wie ktos na czym to polega? ile zjazdow w roku ?
  6/17/15
 • Anka

  Wiecie może coś o dniach otwartych? Kiedy mają być?
  5/18/15
 • Anka

  Wiecie może coś o dniach otwartych? Kiedy mają być?
  5/18/15
 • Olek

  Tak, zjazdy są co dwa tygodnie i są dobrze zorganizowane od godz. 9.00 do godz. 18.00. Około 14.00 jest przerwa obiadowa. kawa, herbata, woda itp. np. szkolny bufet samoobsługa dostępne non stop. pzdr. Olo
  5/13/15
 • sebbb

  Zjazdy co dwa tygodnie?
  4/8/15
 • Lenka

  w dzisiejszych czasach trzeba się było zastanowić czy którakolwiek z uczelni jest dobrym wyborem. Ile się słyszy o studentach poszukujących pracy, pracujących nie w swoim zawodzie. Po prostu masakra. W każdej uczelni jest wiele minusów i plusów. Po tym jak zaczęłam studia w WSU zmieniłam zdanie. przeniosłam się na drugi semestr z innej uczelni i i tu...?! duże zaskoczenie !!! szkoła ta się mną interesuje i dba o moje studia, niespotykane. idzie mi wtedy łatwiej nauka. warto spróbować. :Lena
  3/19/15
 • Stach

  jestem na pierwszym roku finansów i rachunkowości specjalność bezpieczeństwo finansów publicznych. moim zdaniem ta uczelnia reprezentuje sobą całkiem przyzwoity poziom, studiuje na razie zaocznie, zjazdy obywają się co 2 tygodnie co nie koliduje z moją pracą, jedyne co przyprawia mnie o dreszcze to nauka do 3 tygodniowej sesji. ale już po i tak źle nie było. wymagają bo to przecież uczelnia wyższa: ST
  3/19/15
 • Hanka

  biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku pracy większość kierunków nie opłaca się studiować a mimo tego do WSU chętni są, jeśli chodzi o finanse i rachunkowość , najszybciej zatrudnienie znajdziesz jako ekonomista finansista. polecam jestem na drugim roku i jest dobrze: H
  3/19/15
 • lidka

  Uczelnia naprawdę spoko. jeżeli ktoś sumiennie się przykłada do nauki, chce się uczyć, ma zapal i przychodzi na zajęcia to raczej nie ma problemu z zaliczeniami egzaminów ;) reszta, są terminy poprawkowe dla każdego wiec kwestia egzaminów jest do ogarnięcia ;) wykładowcy tez, jeżeli traktujesz ich z szacunkiem i jesteś w porządku to oni nie robią zwykle problemów ; poza tym ludzie są tu bardzo życzliwi, zawsze pomogą, doradzą. ja gdy byłam na pierwszym roku i nie widziałam wielu rzeczy to nikt nie odmówił mi pomocy czy jakiejś rady ;) w tym roku kończę już studia i mam świadomość ze to nie był zmarnowany czas :) Wręcz przeciwnie skorzystałam ze swojej szansy i zdobyłam atrakcyjne wykształcenie z rachunkowości. pzdr Lidka
  3/18/15
 • Marek

  Do wszystkich naszych nowych koleżanek i kolegów. Witajcie serdecznie w WSU. Nasza uczelnia Wam we wszystkim pomorze. Początki nauki na studiach wyższych są trudne. Trzeba się przestawić. Ale my też zawsze Wam pomożemy. Warto studiować. Skorzystajcie z szansy zdobycia atrakcyjnego zawodu. Powodzenia życzę.
  3/17/15
 • Nawałka

  Co do studiów to serio jest w porządku. Cięzko nie jest, ale wiadomo że trzeba się coś pouczyć. Atmosfera spoko. Niedawno była kolejna imprezka integracyjna ;p
  3/16/15
 • mała

  hej. może mi ktoś coś powiedzieć o tej uczelni? ciężkie studia?
  2/27/15
 • partycja

  Polecam tą uczelnię - szkoli prawdziwych fachowców!
  1/26/15
 • weronika

  Witam :) słyszałam dużo dobrego o tej uczelni i poważnie zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów na WSU od przyszłego roku 2015/16. Czy wiecie może coś o jakichś zbliżających się dniach otwartych? Gdzie należy się udać aby otrzymać szczegółowe informacje na temat rekrutacji?
  12/30/14
 • zakładka

  Już działa stronka. Dzwoniłam do uczelni i już się uporali z jakimiś tam problemami z serwerem.
  11/20/14
 • kasia14003

  Właśnie nie wiedziałam o tym ale jak byłam sie zapisac to mi wytłumaczyła ta Pani z rekrutacji. To w takim razie bedzięmy jedną duża grupa :)
  9/21/14
 • zakładka

  pytałam na dniach otwartych i rachunkowość i controlling to jest specjalność kierunku Finanse i Rachunkowość :p a nie osobny kierunek ;p
  9/17/14
 • kasia14003

  A wybiera się ktoś z was na rachunkowość i contoling zaocznie?;)
  9/11/14
 • zakładka

  Dni otwarte są 12 i 13 września :) I sa jakies promocje specjalne podobno dla osób zapisanych podczas dni otwartych.
  9/11/14
 • kasia14003

  Myślę zacząć naukę w tej szkole podobno są jakies dni otwate 14 i 15 września wie ktoś coś na ten temat.?:)
  9/10/14
 • martyna szczur

  wiecie ilu już się zapisało studentów? zapisała bym się ale nie jestem ciągle pewna.. warto isc??
  8/26/14
 • bariscan

  super szkoła wyższa, studia prestiżowe, dobrze dobrane zawody do rynku pracy, co semestr rekrutacja, bez strat programowych na danym roku, znakomita lokalizacja w centrum Krakowa, blisko do MPK, blisko do PKP, PKS, blisko do busa, po prostu ul. Karmelicka 32, nauka w cichych przyjemnych salach, klima, multimedia,komputery jest nowocześnie, przyjemnie,jasne zasady odpłatności tylko za 10 miesięcy realnej nauki.
  8/18/14
 • super

  świetna strona internetowa tej uczelni, podoba mi się bardzo, jeśli jeszcze studia będą w porzo, to powiem że podjęlam dobrą decyzję
  8/1/14
 • Paulina Natalia W

  Jak dla mnie jest wszystko w porządku. Nie ma olewania jak na innych uczelniach prywatnych.
  7/30/14
 • karolina Z

  zapisałam się.. jestem zadowolona :P mili i kompetentni :) Do zobaczenia na I zjeździe i wycieczce integracyjnej bo podobno co roku jest :D
  7/1/14
 • Karolina Z

  Do "zapisana" I jak wrażenia? Pomagają we wszytskim tak jak mówią? Też sie kontaktowałam i wydaja się kompetentni... Ja ciagle sie wacham...
  6/11/14
 • zapisana

  właśnie się zapisałam. Ciekawe czy bedzie sympatycznie. pierwsze wrażenia super- szkoła przytulna i mili pracownicy. jak będzie dalej- zobaczymy.
  6/9/14
 • sesja

  ciężko podczas sesji? niekoniecznie, dla mnie tegoroczna sesja to był pryszcz, wystarczy trochę się przyłożyć i być systematycznym i wtedy wykładowcy nie robią żadnych problemów z zaliczeniem ;)
  5/29/14
 • stokrotka dorotka

  Pan Tadeusz. Kochamy go. Dzięki niemu od rana na uczelni panuje miła atmosfera.
  5/3/14
 • stokrotka dorotka

  Pan Tadeusz. Kochamy go. Dzięki niemu od rana na uczelni panuje miła atmosfera.
  5/3/14
 • studentka

  WSU to uczelnia: W jak wyrozumiała, S jak super, U jak uwielbiam.
  5/1/14
 • Renia

  Szkoła jest świetna. nie robią problemu wykładowcy są życzliwi pomagają.
  4/29/14
 • Skalik

  Naprawdę nie pobierają opłat za wpisowe, wydanie legitymacji itp? Inne Uczelnie pobierają takie opłaty! Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie ich nie pobiera?
  4/29/14
 • Ania27

  Sesja naprawdę przyjemna. Wykładowcy nie robią problemów.
  4/28/14
 • Ela

  Jest ciężko zdać na sesji?
  4/8/14
 • xxpatusiaxx

  Popieram.. przystojniak w dziekanacie!:P
  3/25/14
 • Ania27

  Sławek, też bardzo go lubię , jest cool light, mega miły i kompetentny!!
  3/3/14
 • Pan z dziakanatu. Ktoś zna?

  Witam... wie ktos jak nazywa sie przystojny i bardzo miły pan z dziakanatu WSU?:D
  2/25/14
 • Ania27

  mogę mega potwierdzić opinię Justyny, zaletą szkoły jest szacunek do studentów, wysokie stypendia - nie żałują kaski, super lokalizacja, polecam wszystkim studia z finansów i liczne specjalizacje zawodowe
  2/18/14
 • justyna

  super szkoła wyższa, studia prestiżowe, dobrze dobrane zawody do rynku pracy, co semestr rekrutacja, bez strat programowych na danym roku, znakomita lokalizacja w centrum Krakowa, blisko do MPK, blisko do PKP, PKS, blisko do busa, po prostu ul. Karmelicka 32, nauka w cichych przyjemnych salach, klima, multimedia,komputery ,nowocześnie, przyjemnie,jasne zasady odpłatności tylko za 10 miesięcy realnej nauki......
  2/17/14
 • Studentka

  Studiuję na WSU, świetna uczelnia, bardzo dobrzy profesorowie z UJ i UEK , wysoki poziom nauczania, nie ma łatwo ale atmosfera na uczelni bardzo dobra.
  2/1/14
 • Kasia

  Moze wiecie coś na temat kierunku Ubezpieczenia społeczne i gospodarcze. Nigdzie nic nie moge znaleźć, może ktoś z was studiował na tym kierunku? ? Jakie są przedmioty, jest bardzo ciężko czy przeciętnie? ?
  1/31/14
 • jakie specjalności?

  które specjalności w WSU sa najbardziej oblegane i najpopularniejsze? Jak to jest w tym wyborem dwóch specjalności, rzeczywiście nie ma problemu? które spesjalności polecacie i dlaczego?
  11/18/13
 • martus115

  jest naprawdę super :) studiuje i nie narzekam.
  10/9/13
 • Administrator

  Komentarz usunięty ze względu na naruszenie zasad regulaminu.
  10/4/13
 • natka

  wlasciwie to moge tylko potwierdzic pozytywne slowa przedmówców, skończyłam te studia w zawodzie rachunkowość i jestem w grupie zadowolonych studentów, kontynuuję studia na zarządzaniu w UJ, na które skierowała mnie WSU. ze swej strony polecam, dbają o ludzi
  10/3/13
 • Jacek

  Są, są sam doświadczyłem miłego kontaktu z laskami z WSU i przeżyłem uderzenie piękna i luziku. Moim okiem najlepsza wyższa szkoła zawodowa finansów w Krakowie i daja bardzo dobre wykształcenie do przyszłej pracy.
  10/3/13
 • EG

  przyzwoicie, bez napinki, jak dla mnie - gites.
  10/3/13
 • marzena

  Czy na kierunku Finanse i rachunkowośc( zaocznie) jest przewaga kobiet, czy facetów?
  10/3/13
 • kasia

  zgadzam się z poprzedniczką, ja studiuje finanse i rachunkowość o specjalności handel i zarządzanie sprzedażą, zajęcia są ciekawie prowadzone, co jest ważne na takich kierunkach, żeby cała sala nie spała z nudów ;) do tego miła atmosfera w szkole, polecam ;)
  10/2/13
 • lena

  szkoła godna polecenia - dająca wiele możliwości rozwojowych. posiada wiele ciekawych kierunków - każdy coś wybierze . jeżeli chodzi o kształcenie i naukę - to jak najbardziej trzeba się przyłożyć - ale jeżeli wybrało się swój kierunek - to sama przyjemność uczenia się. Czas leci w tej szkole szybciutko - jak się zaczyn to zaraz się kończy semestr i tak do końca. jestem zadowolona .pozdrawiam.
  9/1/13
 • Sonia

  Bardzo sympatyczni i kompetentni wykładowcy, przyzwoite czesne i miła atmosfera, a przede wszystkim najlepszy dziekanat pod słońcem :) Gorąco polecam!!
  8/31/13
 • krzysiek

  najlepsza prywatna szkola w krakowie
  8/30/13
 • Ania

  Najlepsza prywatna uczelnia w Krakowie. Polecam!
  8/30/13
 • Absolwent....

  Gwarantuje :) lepszej uczelni niż WSU w Krakowie nie znajdziecie :)
  8/30/13
 • Drewniany. ;D

  Według mnie to skala od 0-10 jest za mała.. ;D
  8/30/13
 • Opi

  Profesjonalna kadra, nie duże czesne, a co najważniejsze super podejście do studenta. Szczególnie chciałbym pozdrowić bardzo sympatyczną Panią z dziekanatu, bodajże Panią Karolinę. Aż chce się studiować :)
  8/30/13
 • paktofonika

  Co do podyplomówek to sam sie interesowałem i musi uzbierać sie odpowiadnia liczba osób. Jesli sie uzbiera z tego co mi potwierdzili- ruszą
  8/29/13
 • Alicja

  Mam pytanko, czy studia podyplomowe także organizują? ktoś uczęszczał na nie?
  8/29/13
 • Absolwent

  Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie wyróżnia się tym, ze nie produkuje dyplomów i bezrobotnych na rynku pracy. Przyszedłem na te studia do WSU z mieszanymi uczuciami, lecz po pierwszym roku , wszystkie moje wątpliwości się rozwiały. Uczelnia jest w pełni skomputeryzowana i posada nowoczesne platformy cyfrowe. Bardzo miła atmosfera, na prawdę tanie studia, nie pobierają żadnych opłat dodatkowych tylko czesne na poziomie 350 zł brutto, odpowiedzialni profesorowie i kadra, która interesuje się studentem, stypendia racjonalnie przyznawane, o nikim się nie zapomina, pomoc w praktykach studenckich i delegowanie do pracy u nowych pracodawców. Dzięki tej uczelni i jej renomie na rynku edukacji i pracy, dostałem nową lepsza pracę i jestem bardzo z niej zadowolony, oraz podjąłem studia magisterskie, na które skierowała mnie WSU. Polecam. SM
  8/28/13
 • OK szkola

  wlasciwie moge tylko potwierdzic pozytywne slowa przedmówców, ja też jestem w grupie zadowolonych studentów, ze swej strony polecam
  8/18/13
 • Studiująca

  Skończyłam właśnie 1 rok na WSU. Jak na razie jestem zadowolona, poznałam świetnych ludzi, a jeśli chodzi o nauczanie to jeśli ktoś chce się nauczyć, to wszędzie może to zrobić. Uczelnia jest prywatna, ale zatrudnia wykładowców m.in. z UEK czy AGH, więc poziom nauczania nie jest zły:) Bardzo miłą postacią na uczelni jest Pan Tadziu, zawsze chętny do pomocy, a jeśli chodzi o Panią Helenkę, to na mnie nie zrobiła takiego pozytywnego wrażenia, ale to kwestia sporna, jak wiadomo, każdy ma dobre i złe dni :) jeśli chodzi o minusy uczelni to sale wykładowe są na tyle małe, że czasem ciężko wytrzymać ze względu na nieproporcjonalna ilość osób co do wielkości. Ale ogólnie rzecz biorąc polecam uczelnię! :)
  7/27/13
 • anulka

  Ja WSU skończyłam dwa lata temu. I jestem bardzo zadowolona. Mam bardzo miłe wspomnienia. Panie w dziekanacie były bardzo miłe i nigdy nie miałam problemów z Panią Helenką. Zawsze jej wpłacałam czesne do ręki i dostawałam kwitki. Polecam tę uczelnię. w tym roku broniłam mgr na UJ. :-)
  7/22/13
 • Justyna

  Mam do Was kochani pytanie, czy prowadzą nabór na studia podyplomowe?
  7/16/13
 • baltazar

  A czego się spodziewałaś ? że księgowa nie ciśnie o płatności ???? o_O serio ? Bądź co bądź ja nigdy nie mam problemów z płatnościami bo kwitki z wpłat trzymam zawsze a jeśli ktoś tego nie robi to nie ma co się dziwić :)
  7/2/13
 • nie polecam

  uwazajcie na "miłą panią helenke". Na pierwszym spotkaniu zrobiła dobre wrazenie bo od was zalezy jej pensja. Pilnujcie kwitków wpłat bo bardzo czesto sie zdarza ze przelewy nie dochodza. moja znajoma co misiac miała awanture z "miła pania helenką"
  4/8/13
 • //////////////////abc

  Ubezpieczenia to dobry temat, jak ktoś się tym zajmuje to ma niezłe zyski :) ale nie każdy potrafi ogarnąć ten temat bo jest niestety zawiły i trudny ;p ale jeśli ktoś ma wytrwałość i jest ambitny to to na pewno zaowocuje w przyszłości :)
  3/13/13
 • WSU rekrutacja zimowa/lutowa?

  Chce jednak podjąć studia w tym roku.. polecacie WSU na Studia w Krakowie ? martuś :)
  12/18/12
 • baltazar

  myślę że bleanded learning bedzie zajeb***** postrzegany przez pracodawców na poziomie.. wiedza co to internet i jakie daje możliwości... co do zajęć musisz się dowiedzieć w dziekanacie bo nie wiem jak to wygląda ... ale ciągle powtarzam że mi tu jest dobrze ;p
  12/10/12
 • blended learning

  czy ktos moglby mi napisac, na czym polega system nauki Blended learning? ale tak na przykladach? bo ze to jest ogolnie ksztalcenie na ogleglosc to wiem, jak wygladaja zajecia? jakn czesto jezdzi sie na uczelnie? i czy w taki sposob mozna sie czego nauczyc? nie bardzo mam przekonanie, aby pracodawcom taki system nauki sie podobal, wiec czy opo skonczeniu szkoly, bede mial wpisane, w jaki sposob sie uczylem? nie chcialbym sie zddziwic, ze ktos bedzie patrzyl krzywo na moj papier, bo wybralem nauke na odleglosc,
  11/3/12
 • baltazar

  Z tymi netbookami sprawa wygląda tak że od Kanclerza Uczelni dostałem gwarancje że każde je otrzyma. Szczegóły wyglądają tak: dla najlepszych po 1 sesji będą rozdawane już po tej że sesji a dla reszty, po pozytywnym zamknięciu 1 roku : )
  7/23/12
 • finanse i rachunkowowść?

  kiedy wybiera sie specjalnosc na kierunku finanse i rachunkowosc??? pytanie do starszych kolegow: co proponujecie wybrac z ogferowanych specjalności w WSUbezpieczen? co daje najlepsze perspektywy pracy i jest najsensowniejsze wedlug Was? przy okazji - jelsi nie WSU, to jaka inna prywatna polecacie w Krakowie na tym kierunku czyli finanse i rachunkowosc???
  7/19/12
 • a te notebooki to nie ściema?

  sadzicie, ze rzeczywiscie każdy student dostanie laptopa? zastanawiam, sie, jakie kruczki beda napisane malymi literami w umowie, zeby ewewntualnie sie wywinac i nie dac gazdetu,
  7/19/12
 • baltazar

  Zapisałem się dzisiaj do WSU .. Szkoła Wygląda fajnie ( jest chłodno :D ) Miłe pani w dziekanacie pomogły i odpowiedziały na pytania co do ktorych nie miałem pewności. Jest O.K ;p
  7/6/12
 • memek

  Hej . Na mnie wrażenie mega pozytywne wrażenie zrobiła miła pani helenka z dziakanatu ;p aż ciężko uwierzyć że tak pozytywna kobieta pracuje ta tak przesiąkniętym stereotypami stanowisku. Niskie koszta na studia, chyba najtaniej maja z tego co przeglądam propozycje. Ide tu w tym roku ;p
  6/28/12
 • pod_wrażeniem

  do tej pory nie wiedziałam że może być coś takiego jak wyższa szkoła ubezpieczeń, nazwa brzmi dość niekonwencjonalnie, ale robię research i jestem mile zaskoczona. tylko widzę że tutaj ocena dość niska, ale może przez to że uczelnia jest mało znana? mnie bardzo spodobała się możliwość wyboru spośród aż 13 specjalizacji, to robi wrażenie!
  5/22/12
 • marzenka

  znajoma chodzi do nich, studiuje zaocznie, jest zadowolona, czasem narzeka ze sporo do zakuwania, ale to przed sesja i zlaiczeniami
  1/27/12
 • Ilona

  Uczelnia oferuje szalenie ciekawy program \"Ścieżka edukacji ubezpieczeniowej\" który składa się z trzyletnich studiów, studiów podyplomowych oraz kursu językowego. Pozwala to na pełen przygotowanie się do przyszłego zawodu.
  5/21/11