Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, poziomu kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych. To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze

 • Włókiennictwo i przemysł mody
  Politechnika Łódzka

  Ile trzeba mieć punktów aby dostać się na włókiennictwo i przemysł mody lub inżynierie materialowa ? Ile wy mieliście?
  29.05.2017
 • alex
  Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

  Uczelnia w porządku. Polecam z całego serca.
  29.05.2017
 • ddd
  Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu

  Bzdury. Dyplom jest honorowany jak każdy inny. Mój dyrektor takowy nawet posiada
  29.05.2017
 • Studentka
  Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie (d. Akademia Obrony Narodowej)

  Witam, Powiem w skrócie, jeżeli ktoś będzie miał milion pytań do dziekanatu , dziekanat wszystko zrobi aby was ujebać jak będziecie im dupę zawracać. Na WziD brak szacunku do Studenta oraz brak wiedzy na temat Uczelni. Nie polecam tej uczelni, dodatkowo zmarnujecie 3lata. Jeżeli ktoś nie ogarnia nic i nie chce mu się uczyć nic a nic to Uczelnia jest dla Ciebie ! Wystarczy podkładać gotowce. Jedynie co możesz zyskać to głupi papierek na słabej uczelni :)
  29.05.2017
 • ajuuu
  Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

  Wybiera się ktoś w tym roku na fizjoterapię stacjonarnie? Chętnie poznam i powymieniam się spostrzeżeniami! kontakt: kolorooowa111@wp.pl
  29.05.2017
 • Lili
  Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

  Byłam tu na zdrowiu publicznym i nie byłam zadowolona w ogóle!!! Teraz magisterskie robie ze zdrowia na EUST w Warszawie i płacę połowę mniej. Taka mała, kameralna uczelnia, a mają umowy z wykładowcami z SGH, z UJ nawet przyjeżdżają.
  29.05.2017
 • Kejti97
  Sopocka Szkoła Wyższa

  W końcu znalazłam portal, gdzie można się czegoś dowiedzieć nie tylko z informacji uczelni ale bezpośrednio do studentów. Wybieram architekturę, SSW przybywam!
  28.05.2017
 • praca w hotelarstwie
  Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie

  Warszawa daje finansowo podobne warunki jak Poznań i Kraków, zdecydowanie gorzej jest w Łodzi. Od razu po studiach możesz liczyć na stanowisko kelnera z możliwością awansu na kierownika zmiany, potem na kierownika sali, jeśli chodzi o recepcję to po studiach ok miesiąc przyuczenia, głównym recepcjonistą możesz zostać po ok 3-4 latach. Tak to wygląda w hotelu, w którym pracuje (pozwolę sobie nie podawać nazwy), jednakże wszystko zależy czy obiekt jest sieciowy czy prywatny.
  28.05.2017
 • online
  Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

  To można studiować ten kierunek w 100% online? Też chętnie poznam szczegóły! To byłoby idealne wyjście dla mnie!
  28.05.2017
 • Kris
  Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

  Niestety dopiero po wstępnych zapisać, nie pamiętam jakie jest minimum, żeby specjalizacja została otworzona.
  28.05.2017
 • andy
  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie

  wydział mały, ale wszystko jak na razie ok, całkiem ciekawe zajęcia niektórych wykładowców
  28.05.2017
 • poprawy
  Uniwersytet SWPS Poznań

  Jeśli wykładowca daje info o poprawce 3 dni przed to robi wbrew regulaminowi. Z tego co wiem to każda uczelnia może mieć wewnętrzny regulamin ale takie coś jest chyba ustalone odgórnie i musi to być minimum 7 dni.
  28.05.2017
 • Psychologia2011
  Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

  Po 5 latach studiowania na tej uczelni psychologię, mogę z czystym sercem polecić ten kierunek. Fakt, przedmiotów jest mega dużo, niektóre wg mnie zbędne, niektóre nudne, ale to jak wszędzie i zależy co komu pasuje. Poziom jest wysoki i naprawdę trzeba się uczyć, żeby zdać. Ci, którzy twierdzą, że płacimy za zdane egzaminy i kupujemy sobie wykształcenie, zapraszamy na studia. Zobaczycie jak trzeba zapierdzielać czasami na głupie 3.0. Wykładowcy na poziomie, głownie z UJ, ale już rośnie własna kadra, osób które tutaj konczyły psychologię i nie tylko. Kontakt z dziekanatem rewelacja, panie Prodziekan super miłe, Ogólnie jeśli Ty jesteś fair to wszyscy będą wobec Ciebie fair. Jak będziesz cwaniakować to daleko nie zajedziesz. Duża biblioteka, wiele pozycji książkowych, ciągle się rozrasta. Czesne nie jest jakieś mega małe (ja od 2011 płaciłem 508zł/mc) , ale wg mnie adekwatne do tego co daje mi uczelnia. Niedługo będzie dobudowany nowy budynek. uczelnia jest bardzo nowoczesna, idealna dla niepełnosprawnych, którzy mają wszelakie wygody, mogą korzystać z pomocy asystenta, itp. W razie pytań piszcie na priv o.l.x.x@wp.pl
  28.05.2017
 • niesprawiedliwe ocenianie
  Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie

  Moja poprzedniczka napisała, że w WSB jest niesprawiedliwe ocenianie. Ja się z tym nie zgadzam. Nie zdarzyło mi się pójść z wiedzą na egzamin, napisać go i nie zdać. Jeśli miałam jakieś wątpliwości co do oceny to zawsze starałam się to wyjaśnić bezpośrednio z wykładowcą.
  28.05.2017
 • grafika
  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

  Mój kolega nie zdawał informatyki na maturze i wybiera się właśnie na grafikę, z tego co mówił, matura z tego przedmiotu nie jest niezbędna.
  28.05.2017
 • Weterynaria
  Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

  Chciałbym dowiedzieć się ile mniej więcej trzeba mieć procent z rozszerzeń z biologii i z chemii, żeby myśleć o weterynarii? Z biologią nie ma u mnie problemu, ale z chemią może być max jakieś 75%. Mam szanse się dostać?
  28.05.2017
 • Miśka
  Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Wydział Ekonomiczny w Opolu

  Miałam dokładnie taki sam przypadek, nie zdawałam nawet matematyki na rozszerzeniu, jedynie angielski i geografię. Z matematyką może lekko nie było ale dałam radę przez to przebrnąć. Na szczęście w grupie miałam osoby, które zawsze chętnie wytłumaczyły mi jeśli nie miałam czegoś we wcześniejszej edukacji.
  28.05.2017
 • aga
  Gdańska Szkoła Wyższa, Wydział Zamiejscowy w Olsztynie

  Ja nie miałam problemów z obroną, trafiłam na sprzyjające mi pytania, nawijałam tak, że promotor musiał mi przerwać :D
  28.05.2017
 • rekrutacja
  Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

  Na stronie nie ma ani terminów rekrutowania ani informacji na najbliższy rok akademicki, czy ta uczelnia prowadzi w ogóle rekrutację?
  28.05.2017
 • Paula
  Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie

  Witam. Jestem po mgr pedagogika. Za moich czasów było super. Bardzo dobrze wspominam moje studia super wykładowcy, mega atmosfera z tym, że na 5-tym roku po odebraniu budynków atmosfera zrobiła się kiepska... Wykładowcy strasznie narzekali na płace co przekładało się na jakość wykładów.
  28.05.2017