​Dwa dyplomy w dwa lata w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Studia magisterskie z podyplomowymi to możliwość połączenia w jednym czasie dwóch rodzajów studiów, a tym samym szansa na zdobycie od razu dwóch dyplomów. Takie rozwiązanie cechuje szereg korzyści. Zajęcia są dobrane i ułożone w przemyślany sposób. Z powodzeniem można je łączyć z pracą zawodową, a dodatkowo zostaje jeszcze sporo czasu na życie prywatne. To również oszczędność pieniędzy, ponieważ studenci płacą tylko jedno czesne – niższe, niż gdyby zapisali się osobno na studia II stopnia i podyplomowe. Zajęcia prowadzone są przez osoby z dużym doświadczeniem biznesowym w danej branży, a wiedzę łatwiej jest przyswoić dzięki ciekawym i interaktywnym metodom nauczania np. warsztatom, grom biznesowym, wizytom studyjnym.

- Studia II stopnia z podyplomowymi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu cieszą się dużym zainteresowaniem – mówi dr Małgorzata Kluska-Nowicka, wicekanclerz uczelni. – Trudno się temu dziwić. Dzięki tak skonstruowanej ofercie studenci zdobywają podwójną dawkę praktycznych umiejętności oraz dwa dokumenty będące ich potwierdzeniem. W jednym czasie uzyskują tytuł magistra i świadectwo ukończenia wybranych studiów podyplomowych. To znacząca przewaga na rynku pracy, która może pomóc wyróżnić się wśród innych kandydatów.

Studia II stopnia z podyplomowymi można zrealizować na jednym z trzech kierunków:

  • finansach i rachunkowości
  • zarządzaniu
  • turystyce i rekreacji

Do każdej specjalności dopasowane są propozycje komplementarnych kierunków studiów podyplomowych np. innowacyjne zarządzanie marką, psychologia zarządzania, studia menedżerskie. Dzięki temu można zdobyć dodatkowe kompetencje i wzbogacić wiedzę zdobytą w trakcie studiów magisterskich. Na I roku studenci uczestniczą w zajęciach z przedmiotów ogólnych i kierunkowych przewidzianych w programie dla wybranych studiów II stopnia. Na II roku realizują program przewidziany dla studiów podyplomowych oraz przygotowują pracę magisterską.

Rekrutacja na studia II stopnia z podyplomowymi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu trwa do końca września.

Więcej informacji: http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-podyplomowymi