Wybierz i oceń uczelnię?

Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych.

To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)


Ostatnio dodane komentarze
nnatt
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
Czy ktoś poda informacje o kierunku projektowanie graficzne? Opłaca się? Ilu jest kandydatów na miejsce? Ciężko się dostać? Szukam opinii ale ciężko mi je znaleźć. Czy asp w Łodzi jest tak straszne jak wcześniejsze komentarze? Dodam że bardzo bym chciał studiować tam. Opis kierunku przypadł mi do gustu. Tylko pytanie czy iść na asp do Łodzi czy szukać czegoś innego? Jak polecacie.
01.03.2021
01.03.2021
Izzy
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Cześć. Planuję studiować KULTUROZNAWSTWO online. Jak w praktyce wygląda ten tryb, czy zajęcia odbywają się o określonych godzinach wg harmonogramu czy można obejrzeć wykład na platformie? Jak przebiega egzaminowanie oraz komunikacja np. z wykładowcą czy finalnie z promotorem pracy licencjackiej?
Jaro
Europejska Uczelnia w Warszawie (d. Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna)
Odnoszę wrażenie, że nie wszyscy mają świadomość kto przede wszystkim stanowi klientelę tego typu "uczelni". Są to albo młodzi niezdolni świeżo po maturze, których charakteryzują dwie lewe ręce, zanik płatów czołowych i brak pomysłu na życie oraz ludzie 30+ pracujący często od lat w zawodzie i potrzebujący w miarę niewielkim nakładem sił i środków zdobyć papier potwierdzający kwalifikacje, które już i tak mają. Zrozumiałe że w każdej z tych grup jest małe zainteresowanie studiowaniem, bo ci pierwsi ledwo opanowali tabliczkę mnożenia, a ci drudzy - nie mają czasu ani sił na naukę. Przegrani w tej sytuacji są średniacy, którzy dali się złapać na lep marketingowej papki o "studiach wysokiej jakości w rozsądnej cenie".
01.03.2021
01.03.2021
Kora
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Agata - może odezwij się na facebooku na grupie studentów, bo ja tak robiłam przed zapisem i zawsze ktoś pomocy odpowiadał.
Pepa
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Co do neurologopedii to z przedmiotami dostawałam rozpiskę od uczelni, więc mailowo wystarczy napisać. Z resztą świadectwa są identyczne jak na studiach stacjonarnych, działają na tych samych rozporządzeniach, więc nie wiem czemu ktoś miałby to kwestionować :)).
01.03.2021
01.03.2021
P
Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
Może być problem bo muszą być praktyki klinicznej i zajęcia praktyczne. One są zapisane w ustawie więc trzeba je przejść osobiście. Teoria będzie online bo do końca września tak ustaliło ministerstwo. Później raczej też bo Covid nie zaniknie chyba szybko. Ale zadzwoń na uczelnię. Może może można je zaliczyć w Niemczech.
Adaś
Akademia Polonijna w Częstochowie
Studenci są oszukiwani, ale boją się złożyć doniesienie, bo uczelnia wszystkich straszy sądami. Omijać z daleka. Poziom obsługi jest tragiczny. Dziekanat traktuje studentów jak maszynkę do robienia pieniędzy, totalnie ich przy tym olewając. Organizacja jest fatalna - bajzel taki, że nie potrafią tego ogarnac.
01.03.2021
01.03.2021
Marta
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Nauki o rodzinie? Polecacie na tej uczelni czy raczej nie?
Aleksandra - Uniwersytet Pedagogiczny
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
W ubiegłym roku próg na matematykę wynosił 44.
01.03.2021
01.03.2021
Kama
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie
Czy ktoś może dać opinię na temat studiów na kierunku pedagogika? Będę wdzięczna. Jak wyglądają praktyki i jeszcze mam pytanie odnośnie Erasmusa, jeśli wyjadę do jakiegoś państwa to mam te same przedmioty w języku angielskim i tam zdaję egzaminy ? I czym różni się Erasmus wyjazdy na praktyki ?
Magda
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
Mam kilka pytań do osób uczących się, na kierunku ,,Nauka o Policji’’.Oraz chciałbym poznać opinie osób uczących się w Szczytnie. Proszę o wiadomość e-mail: Madziula.mazurr2@interia.pl
01.03.2021
01.03.2021
Uniwersytet SWPS
Uniwersytet SWPS Warszawa
Julio, Przykro nam z powodu Twoich negatywnych doświadczeń. Zweryfikowaliśmy status Twojej sprawy i z tego, co udało nam się ustalić nasi pracownicy są w trakcie rozpatrywania skargi i z pewnością udzielą odpowiedzi w regulaminowym terminie. Przekazaliśmy też Twoje uwagi koordynatorce kierunku, która to zweryfikuje wszelkie przekazane informacje i podejmie adekwatne działania. Jeśli miałabyś jeszcze jakieś uwagi i zastrzeżenia dotyczące kierunku poza tymi, które już wymieniłaś, prosimy o zgłoszenie ich bezpośrednio do koordynatorki kierunku. Niezbędne dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz na Wirtualnej Uczelni. Pozdrawiamy serdecznie!
Póki co idzie w dobrym kierunku
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Studiuje obecnie na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Katowicach i muszę przyznać, że od jakiegoś czasu wykładowcy stali się nieco bardziej ludzcy. Oczywiście nadal znajdą się i tacy, którzy są strasznie uszczypliwi, ale jednak większość stała naprawdę miła i idzie się z nimi dogadać. Myślę, że najbardziej szwankuje organizacja i zmiany w planie, ale poza tym naprawdę od jakiegoś czasu polubiłam studiowanie na tej uczelni ;)
01.03.2021
01.03.2021
Marta
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
Witam, jaki był próg punktowy na biologie stacjonarnie?
wpisy
Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
jedyna osoba która stara się i zawsze nie odmówi pomocy studentom to Dziekan R.Sawala. Reszta różnie. Dziekanat nie pilnuje terminowości wpisów zaliczeń przedmiotów, a wykładowcy nie wszyscy wpisują na bieżąco.
01.03.2021
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnika Krakowska
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie