Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza na Dzień Otwarty 5 kwietnia o godzinie 9.30.

Na odwiedzających czekać będą studenci Ignatianum, którzy oprowadzą ich po terenie uczelni. Opowiedzą, jak się studiuje na Ignatianum, gdzie można załatwić pilne sprawy, a także co można ze sobą zrobić w trakcie „okienka”.

Przewidziane są także konsultacje z Biurem Współpracy Międzynarodowej, które zajmuje się m.in. obsługą programem Erasmus. Opowiedzą o możliwościach wyjazdów na zagraniczne uczelnie w ramach studiów na Ignatianum. Z kolei w Biurze Rekrutacji będzie można się dowiedzieć, jak dostać się na studia na Ignatianum.

Studenci będą też mogli wziąć udział w zajęciach otwartych, prowadzonych przez pracowników naukowo-dydaktycznych Akademii Ignatianum. Będą to wykład Polityka prawa, prowadzony przez dra Radosława Zyzika, zajmującego się behawioralną ekonomiczną analizą prawa, który od strony praktycznej przedstawia problem, jak napisać prawo, które będzie skuteczne, a jednocześnie zrozumiałe dla normalnego obywatela.

O godzinie 11.30 będzie można z kolei podejrzeć ćwiczenia z Dykcji i emisji głosu, prowadzone przez prof. Monikę Rasiewicz, która jest jednocześnie opiekunek uczelnianego koła teatralnego. Prof. Rasiewicz pokaże, jak poprawnie wykorzystywać podstawowe narzędzie pracy każdego człowieka, czyli głos. Na zajęciach uczy między innymi, jak prawidłowo sterować oddechem, akcentem i intonacją, aby mówić bardziej zrozumiale i komunikatywnie.

Będzie również okazja, aby wziąć udział w wykładzie Pomoc psychologiczna ks. dra Jacka Prusaka SJ, znanego psychologa i psychoterapeuty, który omawia zagadnienia związane z podstawami pracy w gabinecie psychologicznym.

W razie pytań prosimy o kontakt: 12 3999 615, e-mail: biuropromocji@ignatianum.edu.pl