Jakiego artykułu szukasz?

MBA DAY w WSB zakończony sukcesem

W Wydziale Zamiejscowym w Chorzowie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu odbyła się w minioną sobotę 8 września, pierwsza edycja MBA DAY. Był to dzień otwarty programu oferowanego przez Uczelnię, w którym uczestnicy mogli poznać atmosferę zajęć MBA oraz uczestniczyć w przykładowych warsztatach i wykładach.
MBA DAY w WSB zakończony sukcesem

MBA DAY organizowany przez chorzowską Wyższą Szkołę Bankową podzielono był na trzy części. W pierwszej gościł Profesor Andrzej Blikle ceniony profesora nauk matematycznych, członek Academia Europaea oraz Prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Jego wykład pt. "Czy firma musi wyglądać jak armia pruska?” dotyczył m.in. zarządzania procesowego oraz struktury hierarchicznej w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Następnie odbył się panel dyskusyjny pt. "Czy kryzys nam zaszkodził? Perspektywy dla polskiej gospodarki i wyzwania dla przedsiębiorców". Rozmowę z najbardziej wpływowymi przedsiębiorcami z woj. śląskiego poprowadził redaktor Aleksander Gortat. Wśród zaproszonych gości byli:

  1. Anna Nowak - Dyrektor Obszaru Detalicznego ING Bank Śląski S.A.
  2. Krzysztof Jędrzejewski - Główny akcjonariusz Grupy Kopex, trzeciego na świecie koncernu z branży górniczej.
  3. Dr inż. Wiesław Raczyński - Z- ca Prezydenta Miasta Chorzowa ds. Technicznych
  4. Bogusław Oleksy - Vice Prezes Węglokoksu
  5. Wojciech Kuśpik - prezes Grupy PTWP SA oraz inicjator European Economic Congress

Na zakończenie przygotowano dwa bardzo interesujące warsztaty z obszaru: „Coaching inteligencji emocjonalnej menedżera” oraz „Wystąpienia publiczne - eksplozja kontrolowana”.

W wydarzeniu udział wzięło ponad 70 prezesów, dyrektorów, słuchaczy MBA oraz właścicieli firm z woj. śląskiego.

Celem studiów jest dostarczenie słuchaczom nowoczesnej wiedzy z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania, która stanowi podstawę do rozwoju praktycznych umiejętności menedżerskich. Słuchaczem programu MBA mogą zostać osoby posiadające dyplom ukończenia studiów wyższych oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe, najlepiej na stanowisku kierowniczym.

„ W tym dniu postawiliśmy przede wszystkim na wykorzystanie praktycznych metod nauczania. Był zatem dialog, dyskusja oraz interaktywna forma zajęć. Dzięki takim metodom nauczania uczestnicy mają gwarancję, że zdobywaną wiedzę będą potrafili natychmiast wdrożyć do pracy zawodowej” - mówi Patrycja Paczyńska, Pełnomocnik Rektora ds. Public Relations. - Warto wspomnieć, że oferta studiów MBA w chorzowskiej WSB jest niezwykle konkurencyjna na śląskim rynku. Dlatego jest nam dodatkowo niezmiernie miło, że Franklin University, partner chorzowskiego Wydziału WSB znalazł się w pierwszej dwudziestce rankingu OEDb (Online College Rankings)! - dodaje Patrycja Paczyńska.

Studia MBA to inwestycja, która pozwala na rozwój własnych umiejętności i kompetencji menedżerskich, takich jak strategiczne myślenie, podejmowanie decyzji czy zarządzanie zespołem.

Wydarzenie odbywało się pod patronatem portalu OpinieoUczelniach.pl

Komentarze (0)

brak komentarzy…
WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu