​Open IT - zacznij karierę w IT z WSB

Myślisz nad zmianą branży i wejściem do dynamicznie rozwijającego się świata IT?

Pracujesz już w obszarze IT i chcesz zdobyć nowe kompetencje?


Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB w Warszawie zaprasza na "Open IT - zacznij karierę w IT" .

Jest to cykl czterech interesujących webinarów z dziedziny IT.

Udział jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 25 czerwca.


Harmonogram webinarów WSB

 • Czwartek, 25 czerwca, godz. 18.30, „Podyplomowe cyberbezpieczeństwo - cenna wiedza o zagrożeniach cyberświata”.
  Kto, kogo i dlaczego atakuje w cyberprzestrzeni? Jakie są najnowsze i najciekawsze trendy w cyberbezpieczeństwie? Dlaczego warto profesjonalnie zajmować się cyberbezpieczeństwem? Czego uczymy na studiach podyplomowych: "Cyberbezpieczeństwo"? Spotkanie poprowadzą Mirosław Maj i Cyprian Gutkowski.
 • Poniedziałek, 29 czerwca, godz. 18.30, „Tester Oprogramowania - praktyczny przewodnik jak zacząć i jak kontynuować swój rozwój w IT”.
  Na czym faktycznie polega praca na stanowisku testera oprogramowania? Czego uczymy na studiach: "Tester oprogramowania dla aplikacji mobilnych i serwerowych"? Jakich umiejętności potrzebujesz, aby rozpocząć pracę jako tester oprogramowania, na przykładzie najpopularniejszych narzędzi i frameworków. Spotkanie poprowadzi Wojciech Barczyński.
 • Wtorek, 30 czerwca, godz. 18.30,Programowanie w ABAP - system SAP od drugiej strony”.
  Dlaczego warto zostać programistą SAP ABAP? Czego uczymy na studiach: „Inżynieria oprogramowania dla SAP ERP i programowanie w języku ABAP”? Jak ocenić swoje predyspozycje do zostania programistą SAP ABAP? Jak uzyskać najwięcej podczas nauki - ćwiczenia domowe, wspomagające naukę. Spotkanie poprowadzi Mateusz Szwajka.
 • Czwartek, 2 lipca, godz. 18.30, „SAP – najczęściej wybierany system klasy ERP”,
  Co to jest system SAP? Prezentacja systemu SAP ERP w postaci praktycznego pokazu z case study z wybranej funkcjonalności na najnowszym SAP GUI 7.60. Jak zostać użytkownikiem końcowym lub konsultantem SAP? Sesja pytań i odpowiedzi, dotyczących systemu SAP oraz studiów podyplomowych: "Zintegrowany system informatyczny SAP ERP". Spotkanie poprowadzi Paweł Woźniak, Sebastian Sobczyk


Zapisy prowadzone są poprzez formularz: https://bit.ly/2BifbAO

Zobacz także Prezentację Uczelni w portalu