Jakiego artykułu szukasz?

​Praktyczny wymiar kosmetologii w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii zachęca do studiowania kosmetologii pod nadzorem doświadczonej kadry praktyków takich jak: kosmetolodzy, lekarze dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej, biotechnolodzy, czy fizjoterapeuci. Zajęcia odbywają się we własnych nowoczesnych pracowniach.

​Praktyczny wymiar kosmetologii w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii zachęca do studiowania kosmetologii.

Oferujemy studia licencjackie na kierunku Kosmetologia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Kształcimy adeptów kosmetologii w oparciu o nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w kosmetologii. Prowadzone wykłady i zajęcia mają wymiar praktyczny.

Nowością są realizowane w ciągu studiów bezpłatne warsztaty i seminaria, w których uczestnictwo potwierdzone będzie dodatkowymi certyfikatami w następujących tematach:

Dzięki współpracy Uczelni ze znaczącymi firmami zajmującymi się produkcją, dystrybucją nowoczesnych kosmetyków i sprzętu, studenci kierunki Kosmetologia poznają nowoczesne preparaty i urządzenia wykorzystywane w kosmetologii, medycynie estetycznej czy fizjoterapii.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii daje możliwość kształcenia umiejętności zawodowych pod nadzorem doświadczonej kadry praktyków takich jak: kosmetolodzy, lekarze dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej, biotechnolodzy, czy fizjoterapeuci. Zajęcia odbywają się we własnych nowoczesnych pracowniach.

Uczelnia stwarza możliwość do rozbudowania swojego portfolio zawodowego, dzięki ścisłej współpracy z firmami kosmetycznymi takimi jak: Farmona, Fenice, Yasumi, Vanite czy Nail Selection, Blomdhal. Firmy te przeprowadzają liczne certyfikowane szkolenia i pokazy kosmetyczne, w których chętnie uczestniczą studentki Kosmetologii, ponieważ są one deceniane przez pracodawców w kraju i zagranicą.

Organizowane na terenie Uczelni Sympozja Kosmetyczne cieszące się dużym zaangażowaniem ze strony studentek, wykładowców, firm kosmetycznych i osób z zewnątrz związanych z branżą kosmetyczną.

Połączenie świata nauki i środowiska biznesu zaowocowało stworzeniem innowacyjnego programu kształcenia, opartego na praktyce i wiedzy specjalistycznej.

Zatem studiuj i rozwijaj się z pasją na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii.

Rekrutacja od 2 czerwca! Zapraszamy!

Zobacz Prezentację Uczelni w portalu

Komentarze (0)

brak komentarzy…
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
Politechnika Łódzka
WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie