W Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera trwa rekrutacja na studia I i II stopnia.

W tym roku odbywa się w dniach od 2 kwietnia do 31 lipca. Wyniki pierwszego etapu ogłoszone zostaną na początku sierpnia.

Jeżeli w tym terminie nie zostanie wyczerpana pula miejsc, w sierpniu odbędzie się nabór dodatkowy.

Gorąco zapraszamy!

Na naszej uczelni można studiować na 4 kierunkach studiów licencjackich:

  • Grafika reklamowa i multimedia (specjalności do wyboru: Grafika reklamowa i edytorska, Multimedia i grafika reklamowa, Digital Art, User Experience – Psychologia projektowania);
  • Psychologia (specjalności do wyboru: Psychologia menedżerska, Psychologia rozwoju i coaching; User Experience – Psychologia projektowania);
  • Skandynawistyka: studia filologiczno-biznesowe (specjalności do wyboru: Specjalność szwedzka, Specjalność norweska);
  • Lingwistyka dla biznesu (studia w języku polskim; specjalności do wyboru: Język angielski, Tłumaczenia) / Business linguistics (studia w języku angielskim).

Oferta WSE obejmuje również studia II stopnia na kierunku Filologia – filologia angielska. Dostępne są trzy ścieżki: komunikacja międzykulturowa w biznesie, Przekład ustny i pisemny oraz Specjalność nauczycielska. Wymiar praktyczny studiów jest dla nas priorytetem, dlatego nasi studenci biorą udział w dużej ilości lektoratów i zajęć ćwiczeniowych prowadzonych z wykorzystaniem m.in. nowoczesnych kabin symultanicznych.

W przypadku studiów I stopnia rekrutacja odbywa się w oparciu o wyniki uzyskane na maturze oraz konkurs portfolio (dot. kierunku Grafika reklamowa i multimedia). Z kolei na studia II stopnia przyjmujemy na podstawie wyników ukończonych przez kandydata studiów I stopnia. Wszystkie informacje na temat rekrutacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.wse.krakow.pl.

Oferujemy także szeroki wybór studiów podyplomowych i szkoleń, które pozwalają budować specjalistyczne kompetencje oraz wzmocnić pozycję zawodową. Rekrutacja na studia podyplomowe trwa od 1 czerwca 2018 do 30 września 2018 r. Informacje na temat naszej oferty można znaleźć na stronie http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/.

W odpowiedzi na rosnące wymogi rynku pracy oraz oczekiwania studentów nieustannie doskonalimy naszą ofertę. Dzięki temu już w tym roku akademickim (2018/2019) będzie można realizować na naszej uczelni nową, innowacyjną ścieżkę – User Experience. Specjalność zostanie uruchomiona w trybie dziennym na dwóch kierunkach: Grafika reklamowa i multimedia oraz Psychologia. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, koszt kierunku obejmuje tylko przedmioty ogólne. Kursy specjalnościowe będą prowadzone całkowicie nieodpłatnie. Wszystkich zainteresowanych szczegółami dot. User Experience oraz innych kierunków zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji WSE na adres rekrutacja@wse.krakow.pl lub telefon 12 683 24 04/07.

Do zobaczenia!