​Studiuj w Warszawie i Cambridge. Zdobądź dyplom polski i brytyjski!

Kandydaci mogą wybierać spośród 3 dyscyplin: International Business and Negotiations, Criminal Justice, International Relations prowadzonych w języku angielskim. Studia trwają 3 semestry, z czego 2 semestry są realizowane w Warszawie (Collegium Civitas), a jeden semestr w Cambridge (Anglia Ruskin University). Absolwenci otrzymują podwójny dyplom magisterski.

- Pomysł na studia powstał w oparciu o doświadczenia znanych na całym świecie uniwersytetów, które z powodzeniem wdrażają podobne modele współpracy. Największą zaletą proponowanej przez Collegium Civitas oferty jest podwójny dyplom magisterski, który studenci otrzymują w trakcie jednego toku studiów. Unikalność programu kształcenia, zajęcia z zagranicznymi wykładowcami i stały kontakt z językiem angielskim to mocne strony naszej propozycji dydaktycznej, dające absolwentom możliwość wejścia na międzynarodową ścieżkę kariery zawodowej – mówi Wojciech Duranowski, pełnomocnik Rektora ds. współpracy międzynarodowej.

Dlaczego warto wybrać studia z podwójnym dyplomem?

  • Anglia Ruskin University (ARU) to państwowa uczelnia, lider prestiżowego rankingu szkół wyższych na świecie, Collegium Civitas jest liderem wśród polskich szkół wyższych w kategorii umiędzynarodowienia, zarobków absolwentów oraz kierunków studiów: socjologia i stosunki międzynarodowe;
  • każdy student w ARU otrzymuje osobistego opiekuna – tutora, w Collegium Civitas budujemy indywidualną relację Mistrz-Uczeń, każdy student ma możliwość indywidualnego kontaktu z wybitnymi wykładowcami – praktykami zarządzania, dyplomacji i mediów, zajęcia odbywają się w małych grupach;
  • Collegium Civitas współpracuje z ponad 70 uniwersytetami za granicą, co daje studentom wiele możliwości skorzystania z atrakcyjnych ofert pracy;
  • studenci ARU korzystają z komfortowo wyposażonych kampusów, znajdujących się w: Cambridge, Chelmsford, Peterborough i Londynie, studenci Collegium Civitas uczą się w samym centrum Warszawy, w Pałacu Kultury i Nauki.

„Uzyskanie podwójnego dyplomu zwiększa atrakcyjność absolwenta na rynku pracy, a także daje możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów. Dodaje pewności siebie i uczy samodzielności w działaniu” – mówi Aleksandra Konopka, kierownik działu współpracy i promocji międzynarodowej.

Collegium Civitas to wielodyscyplinarna i wielokulturowa, nowoczesna uczelnia ceniona przez pracodawców i środowiska biznesowe. O wysokim poziomie nauczania, wyspecjalizowanej kadrze, komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze świadczą zarówno liczne nagrody i wyróżnienia przyznane przez instytucje państwowe, jak i czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych. Zajęcia prowadzą wykładowcy z międzynarodowym doświadczeniem, specjaliści ze świata nauki, polityki, dyplomacji i mediów. Tylko u nas masz szansę na zbudowanie wyjątkowej relacji Mistrz-Uczeń i komfortowe studiowanie – zajęcia odbywają się w małych grupach.

Anglia Ruskin University to brytyjska państwowa uczelnia z siedzibą w Cambridge, lider prestiżowego rankingu szkół wyższych na świecie the Times Higher Education World University Rankings 2017. Zajęcia są prowadzone w nowoczesnych pracowniach zlokalizowanych w czterech kampusach: Cambridge, Chelmsford, Peterborough i Londynie. Każdy ze studentów znajduje się pod opieką osobistego tutora, który pomaga w aklimatyzacji na uczelni oraz wspiera w rozwiązywaniu problemów z zakresu merytoryki studiów.

Rekrutacja trwa! Zapisz się już dziś! www.civitas.edu.pl