Jakiego artykułu szukasz?

Studiuj Zarządzanie Państwem na UAM w Poznaniu

Zarządzanie Państwem na UAM to absolutnie nowy kierunek w Polsce po raz pierwszy oferowany w takiej formule przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Studia na tym kierunku charakteryzują się możliwością zdobycia unikatowej wiedzy od najlepszych specjalistów w dziedzinie zarządzania sektorem publicznym.
Studiuj Zarządzanie Państwem na UAM w Poznaniu

Pasjonuje Cię zarządzanie?

Myślisz o funkcjach kierowniczych i menedżerskich w sektorze publicznym?

Jeśli tak – dołącz do nas i wybierz unikalny kierunek ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM!


Właśnie ruszył II nabór na studia stacjonarne pierwszego stopnia.

Zyskasz wiedzę, umiejętności i kompetencje, które są niezbędne przy wykonywaniu obowiązków zawodowych w administracji rządowej, samorządowej oraz innych instytucjach publicznych i społecznych. W trakcie trzech lat nauki poznasz wybrane elementy wiedzy o państwie, polityce, administracji oraz zarządzaniu publicznym, a także podstawową wiedzę z zakresu prawa i ekonomii.

Dzięki połączeniu wybranych treści nauczania z kilku dotychczasowych kierunkach studiów, co umożliwia obowiązujące obecnie prawo o szkolnictwie wyższym, otrzymasz sprofilowane wykształcenie umożliwiające podjęcie pracy zawodowej w szeroko rozumianym sektorze publicznym nowoczesnego państwa, a także instytucjach prywatnych współpracujących z tym sektorem.

Dzięki temu kierunkowi:

• zgłębisz tajniki funkcjonowania instytucji rządowych, samorządowych i społecznych;
• zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia projektów i kierowania organizacją;
• nauczysz się, jak reagować w sytuacjach trudnych i kryzysowych;
• zdobędziesz realne umiejętności w trakcie realizacji rozbudowanego programu praktyk w sektorze publicznym.

Weź sprawy w swoje ręce i rozpocznij studia na kierunku ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM.

Sam zdecyduj w czym chcesz się specjalizować:

• administracja publiczna
• zarządzanie funduszami i projektami Unii Europejskiej
• zarządzanie wizerunkiem w instytucji publicznej

 

ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM to absolutnie nowy kierunek w Polsce po raz pierwszy oferowany w takiej formule przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Studia na tym kierunku charakteryzują się możliwością zdobycia unikatowej wiedzy od najlepszych specjalistów w dziedzinie zarządzania sektorem publicznym.

Nowością jest rozbudowany system zdobywania umiejętności praktycznych w instytucjach publicznych, dzięki którym już w trakcie studiów zdobędziesz doświadczenie zawodowe!

Wybierz ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM i dołącz do nas!

Zostań członkiem społeczności akademickiej jednego z najlepszych Uniwersytetów w Polsce o blisko stuletniej historii. Dziś liczy się nie tylko wyższe wykształcenie, lecz także to, gdzie uzyskałeś dyplom.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to renomowana uczelnia, która łączy w sobie akademicką tradycję z nowoczesnymi metodami nauczania.

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania dydaktyczne, które w połączeniu z wiedzą ekspercką wykładowców, nowoczesnymi salami wykładowymi, własnymi studiami – telewizyjnym i radiowym oraz bogato wyposażonymi pracowniami komputerowymi pozwolą Ci zdobyć wiedzę i umiejętności, które zapewnią zatrudnienie w wielu branżach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://zarzadzanie-panstwem.pl/ oraz https://wnpid.amu.edu.pl/pl/

 

Komentarze (0)

brak komentarzy…