Jakiego artykułu szukasz?

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula - uczelnia, która docenia swoich absolwentów

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula pozostaje blisko swoich absolwentów oraz nagradza najlepszych z nich. Poznajcie bohaterki tegorocznej edycji „Kompasów Vistuli”.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula - uczelnia, która docenia swoich absolwentów

Czy warto utrzymywać kontakty z absolwentami? Oczywiście!

Ich losy i kariera zawodowa świadczą przecież o jakości kształcenia. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula stara się nie tylko być blisko swoich absolwentów, ale także nagradza najlepszych z nich. W tegorocznej edycji „Kompasów Vistuli” – wielkiego konkursu dla absolwentów uhonorowano dwie fantastyczne młode kobiety – Aleksandrę Dubieniecką i Paulinę Zawadzką.

Warto marzyć, bo marzenia się spełniają

Laureatki tegorocznych „Kompasów Vistuli” nawet w kryzysowych czasach radzą sobie na rynku, a co najważniejsze, nie opuszcza ich optymizm, są wytrwałe i mają plany na przyszłość.

– Zachęcam, by stawiać sobie nowe cele i wyzwania – podkreśla Aleksandra Dubieniecka, zwyciężczyni konkursu w kategorii Przedsiębiorca. – Warto marzyć, bo marzenia się spełniają – dodaje.

Swoją karierę zaczynała na przysłowiowym zmywaku jako pomoc kuchenna, dziś zarządza obiektami hotelowymi i gastronomicznymi w Ustce.

W kategorii Menedżer „Kompasem Vistuli” uhonorowano zaś Paulinę Zawadzką, która od podstaw stworzyła Dział Sprzedaży Konferencji i Bankietów w Crowne Plaza Warsaw, a teraz jest jego kierownikiem.

– Żeby odnieść sukces, najważniejsza jest wytrwałość i konsekwencja – powiedziała podczas gali wręczenia nagród.

Praktyczne kształcenie – klucz do sukcesu

Te fantastyczne dziewczyny odnoszą sukcesy, ponieważ są także kreatywne, odważne i potrafią doskonale komunikować się. To kompetencje, które kształtowały w czasie studiów. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest bowiem uczelnią, która silnie akcentuje nie tylko przekazywanie studentom praktycznej wiedzy, ale także rozwijanie miękkich kompetencji. Programy studiów są stale dostosowywane do rynku pracy, a ścisła współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym daje studentom ogromne możliwości rozwoju. Mają szansę, aby karierę zawodową rozpocząć już w trakcie studiów. – Nasi wykładowcy wykonują dobrą robotę – podkreśla Rafał Szmytke, prorektor SGTiH Vistula. – „Kompasy Vistuli” to zwieńczenie ich pracy.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest uczelnią wybitnie prostudencką. Posiada prestiżową akredytację THE ICE. To jeden z dwóch najważniejszych na świecie certyfikatów przyznawanych uczelniom kształcącym na potrzeby branż zajmujących się turystyką, rekreacją, organizacją wydarzeń i sztuką kulinarną. Akredytacja THE-ICE jest rozpoznawalnym na całym świecie znakiem najwyższej jakości, dowodem uznania dla kultury otwartości, współpracy z branżą i silnych powiązań nauki z praktyką.

Absolwenci najlepszymi ambasadorami

Absolwenci Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula budują jej markę i reputację. Są najlepszymi jej ambasadorami i mogą wskazywać drogę innym. Ich wiedza, umiejętności, kompetencje społeczne, aktywność i aspiracje dowodzą wysokiej jakości kształcenia. SGTiH Vistula organizuje konkurs „Kompasy Vistuli” właśnie po to, aby wyłonić i uhonorować najlepszych z nich. Inicjatorem wydarzenia, które w tym roku odbyło się pod patronatem Polskiej Izby Turystyki, jest Rada Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula,w której skład wchodzą przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz dziennikarze branżowi. Partnerem była Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz MPI Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań.

Szczegółowe informacje o konkursie:

https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/absolwenci/konkurs-kompasy-vistuli

Materiały prasowe Uczelni Vistula

Więcej: vistulahospitality.edu.pl


Zobacz także Prezentację Uczelni w portalu


Powiązane treści

Komentarze (0)

brak komentarzy…
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uniwersytet Gdański
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnika Krakowska
 • Politechnika Gdańska
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie