Wejdź na nowy poziom swojej kariery z WSB

Wyższa Szkoła Bankowa rozpoczyna drugą edycję spotkań o charakterze warsztatowym pt. „Kariera 3.0." Wykładowcy WSB, a na co dzień praktycy swoich dziedzin w ciekawy sposób podzielą się swoją wiedzą z zakresu: Coachingu, HR, Marketingu i PR, Psychodietetyki oraz Zarządzania Projektami. Tematyka spotkań będzie dotyczyła nowej wiedzy potrzebnej na rynku pracy i wschodzącym trendom dającym możliwość zatrudnienia w zupełnie nowych obszarach. Wykłady mogą stać się także inspiracją do podjęcia studiów podyplomowych i zdobycia nowych umiejętności zawodowych.

W minionej edycji wzięło udział prawie 300 uczestników, którzy oprócz praktycznych informacji nawiązali min. kontakty biznesowe oraz zdobyli inspirację do wyzwań w życiu zawodowym.

- Nasz cykl „Kariera 3.0”to przede wszystkim aktualne rozwiązania dla danej branży. Warsztatowy charakter, dyskusje z wykładowcami to niewątpliwy atut programu. Wspólnie z wykładowcami dbamy również o networkingową atmosferę spotkańmówi Magdalena Karpińska, rzecznik WSB.

Najbliższe warsztaty będą poświęcone tematyce zarządzania swoją karierą. Odbędą się 7 czerwca o godz. 17.00 w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu oraz 8 czerwca o 17.00 w WSB w Bydgoszczy. Poprowadzi je Łukasz Kuciński, właściciel firmy Biznes Plus oraz Prezes Zarządu AMS PRESTIGE – Akademia Menedżera Sprzedaży. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w firmach o zróżnicowanym profilu działania. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu Zarządzania, Sprzedaży, Marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem Efektywnych Strategii Komunikacyjnych opartych o analizę osobowości zawodowej, Innowacji w zarządzaniu oraz Marketingu 3.0. Twórca autorskiego programu studiów podyplomowych na kierunku Akademia Menedżera Sprzedaży w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy, Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, wykładowca oraz koordynator bloku Marketing i Sprzedaż na Studiach MBA w WSB.

Informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej uczelni:

www.wsb.pl/bydgoszcz oraz www.wsb.pl/torun

Wstęp wolny.