WSE im. J. Tischnera zaprasza na Dzień Otwarty Psychologii

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką psychologii, a szczególnie tegorocznych maturzystów i uczniów klas licealnych, którzy wiążą swoją przyszłość z tym kierunkiem na Dzień Otwarty Psychologii w WSE!

To doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną Uczelni, porozmawiać ze studentami i wykładowcami kierunku Psychologia oraz wziąć udział w spotkaniach i wykładach prowadzonych przez ekspertów!

Harmonogram wydarzenia:

◾ 10:00 - 10:15 - Rozpoczęcie - powitanie, kilka słów o programie wydarzenia

◾ 10:15 -10:45 - Przedstawienie programu studiów Psychologia WSE (M. Barłóg, J. Bińczyk, J. Pająk)

◾ 10:45 - 11:00 - Przerwa

◾ 11:00 - 12:00 - Równoległe sesje:

Joanna Pająk - "Trening twórczego myślenia"

W czasie warsztatu dowiesz się czy i jak możemy rozwijać naszą kreatywność, na czym polega trening twórczości, a także weźmiesz udział w kilku ćwiczeniach.

Jan Bińczyk - "Psychologia w UX"

Podczas wykładu "Psychologia w UX" poszerzysz swoją wiedzę na temat roli psychologii w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dowiesz się więcej o kluczowej roli humanistów w branży IT oraz o tym, w jaki sposób wiedza o człowieku pomaga
w budowaniu technologii.

Dariusz Trzebuniak, Tomasz Pasiut - "Job Flow - nowoczesne wyzwania HR i rola psychologa"

Podczas warsztatu będziesz miał okazję zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności związane z aktualnymi trendami panującymi na rynku pracy. Zaznajomisz się z takimi zagadnieniami, jak: potrzeby pracodawców i pracowników, realia rynku pracy, budowanie nowoczesnej kultury organizacyjnej, rozmowa rekrutacyjna oraz stres. Pojęcia: mindfulness, assesment day czy body language nie będą już dla Ciebie obce.

◾ 12:00 - 12:15 - Przerwa

◾ 12:15 - 13:15 - Grażyna Urbanik-Papp - "Praktyczne ujęcie coachingu" - warsztat kierowany do osób zainteresowanych sferą rozwoju i coachingu, zarówno jednostki, jak i grupy. Stanowi wprowadzenie do treści prezentowanych na kierunku psychologia, łącząc wiedzę teoretyczną z praktyką.

Obowiązują zapisy na adres mailowy: promocja@wse.krakow.pl

Ilość miejsc ograniczona.