Jakiego artykułu szukasz?

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie - architektura wnętrz

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza osoby zainteresowane kształtowaniem wnętrz, wystrojem, projektowaniem funkcjonalnych i ergonomicznych pomieszczeń na kierunek architektura wnętrz.
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie - architektura wnętrz

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza osoby zainteresowane kształtowaniem wnętrz, wystrojem, projektowaniem funkcjonalnych i ergonomicznych pomieszczeń na kierunek architektura wnętrz.

Studia na kierunku architektura wnętrz to studia licencjackie, które trwają 3,5 roku. Studiować można w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Do wyboru są dwie specjalności:

  • projektowanie wnętrz
  • projektowanie mebla

Studia kształtują artystyczne postawy. Program uwzględnia zagadnienia techniczno-technologiczne, które bezpośrednio wiążą się z wykonywaniem zawodu architekta wnętrz. W Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania architektura wnętrz ma charakter proekologiczny, skierowany na łączenie wnętrza z otwartą przestrzenią krajobrazu.

Podczas studiów wiele realizowanych przedmiotów ma charakter praktyczny. Przykładowe przedmioty to: rysunek perspektywiczny, rzeźba i modelowanie, podstawy projektowania, realizacje techniczne, wizualizacje 3D, etnografia polska, instalacje budowlane, historia sztuki, architektura współczesna, ekonomika procesu inwestycyjnego, ekologia.

Absolwenci architektury wnętrz potrafią kształtować najbliższe otoczenie człowieka tj. mieszkanie, miejsce pracy, miejsce wypoczynku. Ważną cechą osób kończących ten kierunek jest umiejętność pracy w grupie oraz umiejętność indywidualnej pracy projektowej. Absolwenci mogą podjąć pracę w biurach projektowych wnętrzarsko – designerskich, firmach deweloperskich, agencjach reklamowych, ośrodkach kultury, firmach specjalizujących się w dostarczaniu na rynek różnorodnych elementów wyposażenia wnętrz.

W Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania studiuje około 3000 osób. Uczelnia posiada 3 budynki, gdzie mieszczą się aule i sale ćwiczeniowe wyposażone w urządzenia audiowizualne i sprzęt komputerowy. Na terenie uczelni działa sieć bezprzewodowa wi-fi.

Studenci mogą wzbogacać swoją wiedzę uczestnicząc w spotkaniach licznych kół naukowych m.in. Koła Naukowego Projektowania Form Użytkowych Mebli "WSEiZ DESIGN". Na terenie uczelni działa także biblioteka z dostępem do katalogów online. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania rozwija kontakty z firmami, z którymi realizuje wspólne projekty m.in.: projekty naukowe, konferencje i seminaria, imprezy kulturalne i konkursy dla studentów.

Więcej informacji o kierunku architektura wnętrz można znaleźć na: www.wseiz.pl

 

Komentarze (1)

student
trochę kłamstwa, brak projektowania mebela, rysunek perspektywiczny - nie przypominam sobie żebym miał, pracowania malarska żenada. autocad i 3dsmax- zajęcia poniżej dna, zresztą jest tylko kilka godzin zajęć. "Uczelnia posiada 3 budynki, "- prawda jest taka że te budynki są oddalone od siebie kilka kilometrów a bywają sytuację że zajęcia są w różnych budynkach :(. Ogólnie stek kłamstw. Kilku wykładowców jest super, 1/5 to jacyś mgr z łapanki bez wiedzy i doświadczenia.
24.09.2017
Uniwersytet Gdański
Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu
Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Politechnika Łódzka
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie