Studia w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu to trafny wybór, niezależnie od tego, z jakiego powodu wybierzesz kształcenie językowe.

Perspektywy rozwoju osobistego i zawodowego są dla absolwentów WSF praktycznie nieograniczone. Biegłość językowa, szeroka wiedza interkulturowa oraz umiejętności ich wykorzystania w przyszłym miejscu pracy i w życiu codziennym wyróżniają wszystkich, którzy ukończyli studia w WSF.

Indywidualne podejście

WSF to uczelnia nowoczesna, z indywidualnym podejściem do każdego kandydata i studenta. Oferuje językowe studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe. Posiada również uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie językoznawstwo.
Atuty WSF to m.in. bardzo wysoka jakość kształcenia, doświadczona kadra praktyków i naukowców oraz programy studiów współtworzone z pracodawcami i zagranicznymi partnerami.

Realizując studia w WSF, indywidualnie planuje się ścieżkę rozwoju zawodowego, samodzielnie wybierając wyspecjalizowane zajęcia praktyczne. Można zatem zyskać wiedzę i umiejętności w zakresie tłumaczeń i tłumaczeń specjalistycznych, rozwinąć językowe kompetencje biznesowe, poznać specyfikę i zastosowanie języków obcych w turystyce, a w końcu uzyskać kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego, które honorowane są w szkołach wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Najwyższa jakość

Jako jedyna uczelnia w Polsce, WSF we Wrocławiu może poszczycić się jednoczesnym uzyskaniem najwyższej, wyróżniającej oceny Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz dwóch certyfikatów jakościowych Komisji Europejskiej: ECTS Label i Diploma Supplement Label, które są dowodem bardzo wysokiej oceny jakości naszych programów, szerokiego zakresu współpracy międzynarodowej, transparentności działań oraz sprawnej i przyjaznej administracji.

Warto wybrać uczelnię, której zaufało już bardzo wielu, której osiągnięcia są znane i cenione, a dyplom ułatwia start i rozwój kariery zawodowej.
Zapraszamy zatem do WSF, która mieści się w sercu Wrocławia. W kameralnym gronie filologów spotkacie się zarazem z profesjonalnym podejściem, jak i otwartością oraz życzliwą atmosferą.