Zacznij studia od marca w Wyższej Szkole Bankowej

Mamy świetną informację dla tych wszystkich, którzy nie zdążyli w październiku podjąć studiów lub planują zmienić kierunek nauczania. W Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie trwa rekrutacja na studia I i II stopnia, jednolite magisterskie oraz na studia podyplomowe. Dodatkowo, zapisując się teraz można skorzystać z promocji, zwalniającej z opłaty wpisowej i pozwalającej zaoszczędzić na czesnym nawet 600 złotych.

- Studia rozpoczynające się od marca w Wyższej Szkole Bankowej to okazja znalezienia swojej ścieżki dla każdego, kto potrzebował pomyśleć trochę dłużej nad wyborem kierunku studiów. Studia to nie tylko wykłady, ale również życie studenckie i czas rozwijania swoich pasji np. w kołach naukowych. Studenci WSB mają również szansę zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego lub rozwoju kariery, dzięki wsparciu Biura Karier i Praktyk - powiedział dr Krzysztof Kandefer, Rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

Studiuj od marca w WSB

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie w swojej ofercie ma studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie. Kandydaci na studia I i II stopnia mają do wyboru 25 specjalności prowadzonych w języku polskim i angielskim na 11 kierunkach oraz 22 programy studiów podyplomowych.

Zapoznaj się z listą kierunków i specjalności:

Rejestracja na studia odbywa się poprzez formularz na stronie, a dokumenty rekrutacyjne można dostarczyć bezpłatnie za pośrednictwem paczkomatów.

Kandydaci mogą również dostarczyć je osobiście do Biura Rekrutacji WSB w Warszawie.
W trosce o wspólne bezpieczeństwo w budynku uczelni zachowane są wszelkie normy sanitarne.

W związku z bieżącą sytuacją, zajęcia na WSB w Warszawie prowadzone są w trybie zdalnym. Gdy tylko warunki na to pozwolą, studenci wrócą do sal wykładowych.