Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych.

To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze
 • Olaa
  Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

  Dobre czytać takie opinie, tym bardziej, że rozważam tą szkołę. Mam nadzieję, że nic się nie zmieniło.
  12/4/20
 • Maja
  Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

  Studenci tańca - czy egzamin praktyczny jest na poziomie wymagającym już sporego doświadczenia w tym zakresie? opisu tak się nie wydaje, ale jak to wygląda w praktyce?
  12/4/20
 • Katarzyna
  Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile

  Czy pielęgniarstwo jest przewidziane dla "zwykłych" maturzystów? Chodzi mi o studia pomostowe dla osób ze średnim wykształceniem pielęgniarskim. Czy taka skrócona wersja wchodzi w grę?
  12/4/20
 • Ada
  Gdańska Szkoła Wyższa

  Czy planowany jest nabór zimowy do szkoły? Na jakie kierunki?
  12/4/20
 • Hania
  Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

  Filologia japońska jest tylko w Łodzi? ?? A w Krakowie?
  12/4/20
 • IGNATIANUM odpowiada:
  Akademia Ignatianum w Krakowie

  Zgodnie z regulaminem informacje dotyczące stypendiów pojawią się w grudniu, będzie to najprawdopodobniej w tygodniu przed świętami. Pozdrawiamy,
  12/4/20
 • Magda
  Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu

  od przynajmniej wczorajszego popołudnia znowu nie działa WD poprzednio miał awarię w miniony wtorek czy to normalne? rozumiem złośliwość przedmiotów martwych, ale co dwa dni, czy tydzień to przesadna. Z góry informuję że to nie jest problem po stronie studentów bo kontaktowałam się z kilkoma osobami i nikt nie mógł wejść na stronę WD.
  12/4/20
 • Pan Walter
  Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu

  Potrzebujesz pomocy finansowej, pożyczki? Jeśli tak, napisz, aby uzyskać więcej informacji E-mail: winniefredwalter@gmail.com Numer WhatsApp: +48 574 383 816 Strona internetowa: http://WinniefredWalterLoanInvestment.website2.me Dziękuję Pan Walter
  12/4/20
 • Student
  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

  Dzien dobry, Chcialabym sie dowiedziec czy ktos z Panstwa, ktoras z grup na studjach podyplomowych domagala sie od uczelni zwrotu czesci pieniedzy w zwiazku z tym, ze przez caly rok zajecia sa prowadzone online, a nie stacjonarnie? Ja jestem rozczarowana zarowno pdejsciem kierownika naszych studiow, jak i samymi wykladami. Nie polece nikomu ALK i bardzo zlauje, ze wybralam te studia. Zajecia prowadzone sa z domow, wiele prowadzacych nie radzi sobie z prowadzeniem zajec w trybie online, cwiczenia nie sa wogole prowadzone, tematy sa omijane, a przez 8 godzin oglada sie najczesciej "lysinke" prowadzacego
  12/3/20
 • Kinga
  Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie

  Nie polecam nikomu fizjoterapii zaocznej, a myśle, ze każdego kierunku tutaj. Zajęcia praktyczne polegają na robieniu i czytaniu prezentacji. Zaoczne, w weekendy? Zapomnij, zajęcia odbywają się np. W czwartki i piątki od 8:00!!! Zajęcia odwoływane z winy uczelni(zdarza się, ze wykładowca nie przyszedł) i trzeba to odrabiać z wolne weekendy! Nie mogę pominąć tego, ze przyjęli tyle studentów, ze nie mieściliśmy się w sali!! Nie ma krzeseł, warunków, w lato idzie się udusić, bez klimatyzacji, rolet na oknach. A czesne z roku na rok coraz większe, ponad 7tysiecy!!!To tylko część, ale zastrzeżeń mam jeszcze na osobny wykład.
  12/3/20
 • Ola
  Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

  Czy analityka kryminalna i sądowa jest na tyle zawężonym kierunkiem, że nie ogranicza się stricte do kryminalistyki? Chodzi mi o perspektywy zawodowe, żeby nie zamykać sobie drogi w szerszym zakresie.
  12/3/20
 • Adam
  Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Filia w Lubinie

  Studia na prawie przygotowują do aplikacji? To są typowe studia prawnicze?
  12/3/20
 • Joanna
  Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie

  Czy na studia pomostowe bywają chętni? Kierunek jest uruchamiany? Przewidziany jest dla bardzo zawężonej grupy kandydatów, więc obawiam się, czy będzie nabór.
  12/3/20
 • Gosia
  Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Ta szkoła raczej podgplomówkami stoi? Tak wynikałoby z www?
  12/3/20
 • Karol
  Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

  Informatyka na tej uczelni to typowe studia politechniczne?
  12/3/20
 • Ja
  Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

  A czy wiadomo coś kiedy będą?
  12/3/20
 • Monika
  Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu

  Dlaczego nie ma kart na WZP?????? Nie no porażka totalna . Planow tez nie ma! Do dziekanów dodzwonić się nie idzie tak samo jak do dziekanatu wzp! A może WZP JUŻ NIE ISTNIEJE ????????
  12/3/20
 • Kris
  Uniwersytet Wirtualnej Edukacji

  Wybrałem tutaj studia podyplomowe żeby zostać nauczycielem i jestem zadowolony. Mega intensywne zjazdy ale za to 2 razy w miesiącu. Mam czas na naukę, prace i dom.
  12/3/20
 • Anna
  Uniwersytet Wirtualnej Edukacji

  Najlepsza Uczelnia na świecie! Jestem studentką 3 roku zarządzania i nie wyobrażam sobie studiować w innej Uczelni. UWE pozwala mi uczestniczyć w wykładach z dowolnego miejsca - czy to za pomocą komputera, czy telefonu. Ponadto panuje super atmosfera - wykładowcy są bardzo wyrozumiali i zawsze idą na rękę Studentowi (co jest rzadkością w szkolnictwie wyższym) :) Już dziś wiem, że magisterkę również u Was zrobię. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO :)
  12/3/20
 • Naya
  Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu

  Uczelnia godna polecenia. Pełen profesjonalizm, zarówno wykładowców jak i pracowników uczelni. Przekazywana wiedza bardzo praktyczna. Można studiować z dowolnego miejsca. Świetna atmosfera.
  12/3/20