Opinie o Uczelniach

W polu WYSZUKIWARKI powyżej należy znaleźć uczelnię, a następnie dokonać oceny w punktach (0 - 10 pkt.) oraz wyrazić opinię w komentarzu.

Z ciekawością poznamy Wasze zdanie na temat uczelni, kierunku, specjalności, kadry naukowej, atrakcyjności oferty kształcenia, jakości współpracy międzynarodowej, innowacyjnych technologii w nauczaniu, perspektyw pracy dla absolwentów, oferty zajęć pozadydaktycznych, możliwości rozwijania pasji i zainteresowań, czy wreszcie atmosfery panującej na uczelni.

Liczymy na Wasze głosy, dzięki którym powstaje nasz unikalny ranking szkół wyższych.

To Wy - studenci - jesteście jego autorami i właśnie dlatego jest on tak ważny :-)

Ostatnio dodane komentarze
 • Anka81
  Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie

  Cześć wszystkim, Szukam kogoś, kto studiował angielski w biznesie online na tej uczelnii mógłby podzielić się doświadczeniami/cennymi informacjami.
  7/8/20
 • Ciekawy
  Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

  Widzialem coś takiego na stronie jak kształcenie specjalistyczne. Wytłumaczy mi ktoś czy to są studia 1,5 roczne normalnie otrzymam dyplom po tym?
  7/8/20
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
  Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  Szanowna Pani, praca dyplomowa jest składana przez słuchacza w formie elektronicznej podczas realizacji ostatniego semestru studiów podyplomowych. Słuchacz pisze pracę dyplomową na jeden z dostępnych tematów w ramach realizowanego kierunku. Po załączeniu pracy dyplomowej zostaje ona przekazana do oceny komisji egzaminacyjnej. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że wielu naszych słuchaczy realizuje kilka kierunków studiów jednocześnie, łącząc je także ze studiami stacjonarnymi. Zajęcia prowadzone są najczęściej poprzez e-learning i samokształcenie. W związku z czym ma Pani możliwość realizacji studiów w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, w dowolnych godzinach, które nie będą kolidować z zajęciami realizowanymi przez Panią na innej uczelni. W razie dodatkowych pytań zapraszamy również do kontaktu z działem obsługi studentów: https://studia-pedagogiczne.pl/kontakt Z wyrazami szacunku,
  7/8/20
 • Kasia T
  Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

  do dietetyka kandydatka: hej, ja złożyłam na dietetykę stacjonarną (stosowana). Jestem trenerką personalną i czuję ze to był bardzo dobry wybór. Mam nadzieję, że uda mi się pogodzić pracę ze studiami, ale z tego co wiem nie ma problemu ze zmianą trybu na niestacjonarne. pozdrawiam!
  7/8/20
 • Elo
  Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

  A w Łodzi czy w Bydgoszczy? Czy tu i tu są ci sami?
  7/8/20
 • Ekonomia czy e-administracja?
  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

  Co lepiej waszym zdaniem wybrać na PWSZ?
  7/8/20
 • Akademia WSB
  Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej

  Eyesonly, dziękujemy za Twoją opinię, każda z nich jest dla nas bardzo ważna. Przykro nam, że masz takie odczucia, ponieważ od lat robimy wszystko, aby poziom nauczania w naszej Akademii był na jak najwyższym poziomie.
  7/8/20
 • Mena
  Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

  ASP Łódź podyplomowe - projektowanie graficzne - warto?
  7/8/20
 • Mena
  Uniwersytet SWPS Wrocław

  Witam, szukam opinii nt studiów podyplomowych - grafika reklamowa - czy warto na SWPS?
  7/8/20
 • Kornelia
  Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

  Hej :) Szczerze polecam uczelnie. Jestem na 3 roku i jestem bardzo zadowolona nie tylko z przedmiotów, które na pewno przydadzą mi się w przyszłości. ( probowalam już studia na innej uczelni i różnica jest kolosalna.. Były tam przedmioty które miały się nijak do mojego kierunku studiów.) ale również z wykładowcow, którzy są prze-sympatyczni i zawsze można z nimi dojść do wspólnego porozumienia. W trakcie studiów byłam w ciąży i z ręką na sercu mogę powiedziec, że otrzymałam bardzo duża pomoc ze strony uczelni i kolegów :) tak, że mimo mojego 'stanu' mogłam kontynuować nauke. Plus tego stypendia są rewelacyjna sprawa. Naprawdę można sobie wypracować 'darmowe' studia. Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, to serio nie ma nad czym! 😉
  7/8/20
 • Biuro Rekrutacji
  Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu - grupa Vistula

  Na studia w języku angielskim wymagany jest certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1. Wymagania znajomości języka angielskiego dostępne są na stronie: https://www.handlowa.eu/assets/dokumenty/rekrutacja/rekrutacja-zagraniczna/ENGLISH-LANGUAGE-COMPETENCY-REQUIREMENTS.pdf.
  7/8/20
 • Nikola
  Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

  Dzień dobry. Czy trudno jest się dostać na germanistykę i czy dobrze napisana podstawa (ok. 85%) wystarczy aby się dostać? Czy są jakieś dane ilu chętnych było w tamtym roku?
  7/8/20
 • Biuro Rekrutacji
  Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu - grupa Vistula

  Osoby rekrutujące się na ten kierunek mogą zaznaczyć drugi język na podaniu. Przed rozpoczęciem roku akademickiego, nowi studenci tego kierunku proszeni są o potwierdzenie wyboru drugiego języka.
  7/8/20
 • zainteresowany
  Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

  Cześć, chcę iść na drugi kierunek studiów (na prawo). Mimo, że raczej na 99% wybiorę UW albo UKSW w tym roku albo w przyszłym to chciałbym wiedzieć jakie są opinie o poziomie kształcenia na prawie na AEH?
  7/8/20
 • Akademia Marynarki Wojennej
  Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

  Dzień dobry! Prosimy skierować pytanie do Komisji Rekrutacyjnej odpowiedniej dla Pani rekrutacji: cywilna/wojskowa -> odpowiedni Wydział. Kontakt do Komisji znajduje się na naszej stronie internetowej: www.amw.gdynia.pl w zakładce dla kandydata. Pozdrawiam!
  7/8/20
 • Bezpieczeństow wewnętrzne
  Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

  Cześć czy wybiera się ktoś na bezpieczeństwo wewnętrzne niestacjonarne w tym roku? Dzięki
  7/8/20
 • frycek
  Ateneum - Szkoła Wyższa w Gdańsku

  Fajnie jest na lektoracie włoskim z panem Corso.
  7/8/20
 • Emilka
  Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

  Dzień dobry, jakie przedmioty maturalne brane są pod uwagę przy rekrutacji na kierunek: biologia?
  7/8/20
 • nick nick
  Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

  ja sie zapisalem i zostaje na razie XD z tego co wiem od znajomka to na wsinf nie jest tak zle, szczegolnie jak chcesz studiowac inf albo grafike, wiec ci co sie wahaja to mysle ze na luzie. ja jak szukalem innych prywatnych w lodzi to prawda taka, ze na kazda szkole byly byly komentarze rozne a mam wsinf dwoch znajomych na inf i mowia, ze spoko.
  7/8/20
 • Julia
  Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu

  Witam, myśle nad studiami podyplomowymi Logopedia, ktoś może się wyrazić czy warto? :)
  7/8/20