Jakiego artykułu szukasz?

Numerologia, 9 czyli Mistyk

To Wibracja mistyków, misjonarzy, altruistów i wizjonerów. Dziewiątki są wyczulone na krzywdę, ból i cierpienie. Intuicja, intelekt, dar obserwacji, jasny, przenikliwy umysł, bogata wyobraźnia to cechy wspierające ich społeczną działalność.

Numerologia, 9 czyli Mistyk

Podstawą numerologii jest wiara, że liczby, szczególnie główne od 1 do 9 posiadają wpływ na każdy aspekt naszego życia i osobowości. Wszystkie liczby posiadają specyficzną energię, która jest charakterystyczna tylko dla nich. Energię tę nazywamy WIBRACJĄ. Połączone wibracje różnych liczb nadają oryginalny rys osobowościowy nieodłącznie towarzyszący każdemu człowiekowi w trakcie całego życia. Numerologia nie ma nic wspólnego z siłami nadprzyrodzonymi, magią czy wróżbiarstwem. Opiera się jedynie na prostej matematycznej kalkulacji.

Zachęcam Was do obliczenia własnej Wibracji Urodzenia. W tym celu wystarczy znajomość pełnej daty urodzenia (dzień, miesiąc, rok).

Przykład: Pan X urodził się 13.04.1949 r.

Liczymy więc następująco: 1 + 3 + 0 + 4 + 1 + 9 + 4 + 9 = 31, co ostatecznie daje nam liczbę 4, gdyż 3+1 = 4.

Wibracja Urodzenia Pana X wynosi więc 4. Jeżeli uzyskaną liczbą będzie 11, 22, 33, lub 44 (ostatecznie sumujemy je i sprowadzamy do cyfr: 2, 4, 6, 8), to kroczysz Mistrzowską Drogą Życiową, która zawiera w sobie wibracje liczby będącej sumą cyfr, tworzących tę liczbę.

Poniżej prezentacja dla osób, których Wibracja Urodzin wynosi 9.

9 - MISTYK

Wibracja Dziewiątki zamyka Skalę Numerologiczną, tym samym informując nas o osiągnięciu najwyższego etapu rozwoju duchowego. To Wibracja mistyków, misjonarzy, altruistów i wizjonerów. Szlachetne pobudki, jakimi wibrujące pozytywnie Dziewiątki kierują się w życiu, mogą je doprowadzić do istot najbardziej potrzebujących wsparcia. Są wyczulone na krzywdę, ból i cierpienie. Zawsze gotowi pomóc, poddawani są próbie losu - im wyżej wchodzą, tym wyżej podnosi się poprzeczka i tym więcej trudności je spotyka. Intuicja, intelekt, dar obserwacji, jasny, przenikliwy umysł, bogata wyobraźnia to cechy wspierające ich społeczną działalność, jeżeli się takiej oddają.

Są skłonne do dominacji, chciałyby wziąć pod swe opiekuńcze skrzydła wszystkich, którzy tego potrzebują. Mają też tendencje do uszczęśliwiania innych na siłę. Usposobienie mają gwałtowne, często drobne problemy urastają do olbrzymiej rangi i stają się prawdziwymi dramatami w widzeniu Dziewiątek. Są trochę oderwane od rzeczywistości. To artystyczne dusze bujające w obłokach, żyjące w innej bajce. Wielu jest wśród nich ekscentryków. Bronią praw słabszych, są filantropami, odważnymi wojownikami świetnie zarządzającymi instytucjami charytatywnymi. Wśród Dziewiątek najwięcej jest psychologów, hipnotyzerów, magów, okultystów, filozofów. To, obok Siódemki, Wibracja najbardziej uduchowiona z całej Skali Numerologicznej. Na ogół Dziewiątki mają miłe, przyjazne usposobienie, czym zjednują sobie aprobatę otoczenia. Niekiedy wydają się nieco dziwne, ekstrawaganckie, a ich zachowanie odbiega od ustalonych norm.

Trudno jest zrozumieć Dziewiątkę bardziej ubogim Wibracjom. Bogactwo życia wewnętrznego sprawia, że często wydają się zamyślone i podróżujące po innych wymiarach. Mimo pozornej towarzyskości i komunikatywności, najbardziej cenią sobie samotność. Taki tryb życia oraz dystans i epatowanie niezależnością powoduje, że ich związki są zazwyczaj krótkotrwałe. Niezależność nie pozwala jej wtłoczyć się w jakiekolwiek ramy. Uciemiężona nigdy nie ukaże całego wachlarza walorów, jakimi dysponuje. "Drugie oblicze" Dziewiątki nie jest wówczas już tak fascynujące. Stają się agresywne, pyskate, kłótliwe, złośliwe, egoistyczne i uparte. Negatywnie Wibrująca Liczba to osoba kapryśna, nadwrażliwa, neurotyczna, nieufna, zgryźliwa i marudna. Powinna się wystrzegać fatalizmu i agresywności, ponieważ takim zachowaniem ściąga na siebie niepowodzenia i "napędza" problemy.

Misją życiową tej Wibracji jest służenie bliźnim, dawanie im oparcia i pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych. Obdarzanie prawdziwą, mistyczną miłością i nauczanie szeroko pojętego altruizmu nie jest łatwe we współczesnym świecie, jednak stanowi prawdziwe wyzwanie dla Dziewiątki, która tylko wówczas odnajdzie szczęście. Dziewiątka bowiem przychodzi na świat, by służyć ludzkości. W sferze uczuć Wibracja Dziewiątki jest romantyczna, uczuciowa, czuła, delikatna, idealistyczna, lecz nie przepada za okazywaniem uczuć publicznie. Jednak dla wybranki/ka serca jest w stanie poświęcić bardzo wiele, oddać całego siebie. Nie jest przy tym może tak wylewna jak inne Wibracje, ale można zawsze liczyć na jej wierność i lojalność. Pełne oddanie jest dla Dziewiątki możliwe tylko wówczas, gdy szanuje i podziwia obiekt swoich uczuć. Jeżeli jednak idealny wizerunek obiektu uczuć zostanie zmącony, bez wahania potrafi go rzucić, wymazując zupełnie z pamięci. Charakter Dziewiątki nie należy do najłatwiejszych i może stać się przyczyną wielu konfliktów.

Dziewiątka ma tendencje nie tylko do idealizowania zalet, lecz również do wyolbrzymiania wad. Tak więc przy doborze partnera należy być w tym przypadku niezwykle ostrożnym. Najwłaściwszym wyborem będzie związek z osobą o podobnych ideałach, dającą poczucie bezpieczeństwa i będącą wsparciem dla Dziewiątki. Taki układ może się udać z drugą 9 lub 7. Obie liczby mają potrzebę doskonalenia własnego wnętrza, dar jasnowidzenia, a także odbierają świat na nieco innych falach niż cała reszta ludzkości. Poza tym łączy je porozumienie telepatyczne. 7 jest dużo mniej motoryczna od ruchliwej Dziewiątki. Może ją też przestraszyć pewna agresywność, ale obie liczby są na swój sposób oryginalne i dziwaczne, co niewątpliwie je łączy. W kwestii sprawiedliwości i równości Dziewiątka najlepiej zrozumie się z poważną i odpowiedzialną 4, która będzie tonowała emocjonalne zachowania Dziewiątki i da jej poczucie bezpieczeństwa. Agresywność i bezceremonialność Dziewiątki odstraszy 2, pomimo dobroci, romantyczności i altruizmu, jakimi oba numery się charakteryzują. Dziewiątka z 3 stworzyłaby interesującą parę, gdyby chociaż jedno z nich odznaczało się większą dyscypliną i wytrwałością. Przy odrobinie dobrych chęci wspólny entuzjazm i optymizm mogą jednak zamienić w wartościową, głęboką zażyłość. Dziewiątkę z 6 łączy wspólny humanitaryzm. Jest on jednak w obu przypadkach innego rodzaju. Dla 6 najważniejsze jest dobro najbliższych i to dla nich jest w stanie poświęcić wszystko. Dziewiątka wychodzi daleko poza nawias własnego domu, chcąc ofiarowywać swoją osobę światu i wszystkim, którzy tego potrzebują. Zbytnie angażowanie się na zewnątrz może 6 zniechęcić. Jeśli jednak jest w stanie pogodzić się z taką ekspresją Dziewiątki, związek ten czeka wiele radości i szczęścia. Materializm 8 nie będzie zrozumiały dla Dziewiątki, która jest gotowa ciężko pracować, aby zaraz potem rozdać wszystko innym. 8 również nie zaakceptuje takiej postawy, która przeczy wszystkim wyznawanym przez nią zasadom zdrowego rozsądku. 1 i 5 są najmniej odpowiednie dla Dziewiątki. Właściwie można powiedzieć, że taki związek, mimo wzajemnego przyciągania, nie ma żadnych szans powodzenia. Rozbieżne potrzeby i ideały, wzajemna agresywność, złośliwości to perspektywy nie dające większych perspektyw na przyszłość.

Sławne Dziewiątki: Albert Einstein, Mikołaj Kopernik, Mahatma Gandhi, Matka Teresa z Kalkuty, Virginia Wolf, Carl Gustaw Jung, Walt Disney, Antoine de Saint Exupery, Johannes Brahms.

Źródło: Magia numerologii, Gladys Lobos

Powiązane treści

​Aromaterapia wsparciem zdrowia, dobrego samopoczucia, nauki, pracy
​Aromaterapia wsparciem zdrowia, dobrego samopoczucia, nauki, pracy
Self publishing - piszesz i nie potrzebujesz wydawcy
Self publishing - piszesz i nie potrzebujesz wydawcy
Obcy w domu, czyli jak radzić sobie ze współlokatorem
Obcy w domu, czyli jak radzić sobie ze współlokatorem
Numerologia, 1 czyli Inicjator
Numerologia, 1 czyli Inicjator
Osobne sypialnie dla Niej i dla Niego
Osobne sypialnie dla Niej i dla Niego
Zdrada i odrzucenie boli tak samo
Zdrada i odrzucenie boli tak samo
Numerologia, 2 czyli Mediator
Numerologia, 2 czyli Mediator
Numerologia, 3 czyli Optymista
Numerologia, 3 czyli Optymista
Numerologia, 4 czyli Reformator
Numerologia, 4 czyli Reformator
Asertywność – klucz do szczęścia i sukcesu
Asertywność – klucz do szczęścia i sukcesu
Numerologia, 6 czyli Nauczyciel
Numerologia, 6 czyli Nauczyciel
Numerologia, 7 czyli Filozof
Numerologia, 7 czyli Filozof
Numerologia, 8 czyli Przywódca
Numerologia, 8 czyli Przywódca
Magia kociego spojrzenia
Magia kociego spojrzenia
100 książek must read, obowiązkowa lektura dla każdego
100 książek must read, obowiązkowa lektura dla każdego
Masoneria - fakty, mity, tajemnice, symbole
Masoneria - fakty, mity, tajemnice, symbole
Numerologia, 5 czyli Podróżnik
Numerologia, 5 czyli Podróżnik
Toksyczni ludzie są wsród nas
Toksyczni ludzie są wsród nas
WenDo dla kobiet
WenDo dla kobiet

Komentarze (2)

sceptyk
Jestem 9 i nienawidzę tego numeru. Służalczość, spieszenie z pomocą innym, dobroduszność, wrażliwość i skrajne nastroje. Wszystkie cechy, które utrudniają życie w materialnym-ateistycznym świecie wśród bezwzględnych ludzi.
20.03.2021
14.10.2014
zzz
Przecież Einstein to 33
  • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
  • Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
  • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
  • Collegium Humanum w Gdańsku
  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  • Powiślańska Szkoła Wyższa
  • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Collegium Humanum w Lublinie
  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
  • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
  • Akademia Ateneum w Gdańsku
  • Akademia Nauk Stosowanych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach
  • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
  • Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
  • Uniwersytet Wrocławski
  • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka
  • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  • Uniwersytet Zielonogórski
  • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku
  • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
  • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  • Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Opolskiego
  • Warszawska Akademia Medyczna Nauk Stosowanych
  • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
  • Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie
  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni
  • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu
  • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej HORYZONT
  • Uniwersytet Szczeciński
  • Politechnika Częstochowska
  • Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
  • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron w Krakowie
  • Uniwersytet Morski w Gdyni
  • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
  • Politechnika Morska w Szczecinie
  • Lubelska Akademia WSEI
  • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
  • Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie
  • Uniwersytet Kaliski
  • Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
  • Collegium Civitas w Warszawie
  • Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
  • VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
  • Akademia Katolicka w Warszawie, Collegium Bobolanum
  • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  • Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Politechnika Śląska
  • Akademia Pożarnicza w Warszawie
  • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
  • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
  • Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
  • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
  • Uniwersytet Rzeszowski
  • Collegium Humanum w Szczecinie
  • Uniwersytet SWPS Katowice
  • Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
  • Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
  • Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Akademia Medyczna Humanum w Warszawie
  • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana, Wydział w Warszawie
  • Akademia Nauk Stosowanych im. H. Cegielskiego w Gnieźnie, Uczelnia Państwowa
  • Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K.Goduli w Chorzowie
  • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
  • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  • Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania
  • Collegium Humanum w Katowicach
  • Uniwersytet Pomorski w Słupsku
  • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Collegium Humanum w Poznaniu
  • Collegium Humanum w Kielcach
  • Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana w Radomiu
  • Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
  • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Szczawnie-Zdroju
  • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
  • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
  • Uniwersytet w Siedlcach
  • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
  • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
  • Akademia Mazowiecka w Płocku
  • Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu
  • Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
  • Wydział Fizyki, Uniwersytet w Białymstoku
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
  • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  • Collegium Da Vinci w Poznaniu
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
  • Gdańska Szkoła Wyższa
  • Uczelnia Społeczno - Medyczna w Warszawie
  • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
  • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
  • Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Krakowska
  • Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie
  • Collegium Humanum we Wrocławiu
  • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
  • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  • Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Akademia Zamojska
  • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
  • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
  • Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Gdański Uniwersytet Medyczny
  • Uniwersytet Gdański
  • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
  • Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
  • Collegium Humanum w Rzeszowie
  • Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu
  • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
  • Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi
  • Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
  • Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
  • Akademia Tarnowska
  • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży
  • Warszawska Uczelnia Ekonomiczna
  • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
  • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
  • Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych
  • Politechnika Łódzka
  • Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
  • Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu
  • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
  • Akademia Nauk Stosowanych w Wałczu
  • Collegium Humanum w Warszawie
  • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Filia w Rybniku
  • Politechnika Poznańska
  • Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
  • Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
  • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
  • Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu
  • Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
  • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Filia w Gdańsku
  • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
  • Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
  • Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Kościerzynie
  • Akademia WIT w Warszawie
  • Akademia Śląska w Katowicach
  • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  • Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu