Szczegółowy opis uczelni

Poznaj naszą Uczelnię
Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy powstała w 2005 r. jako pierwsza niepaństwowa uczelnia medyczna w regionie.

Kształcimy na kierunkach związanych z naukami o zdrowiu, takimi jak: fizjoterapia i kosmetologia nowoczesna w ramach studiów I i II stopnia.

Zależy nam, aby nasi absolwenci posiadali, oprócz wyższego wykształcenia, znakomitą wiedzę praktyczną, dlatego duży nacisk kładziemy na wyposażenie pracowni specjalistycznych, a przede wszystkim na praktyki zawodowe. Ponadto, zapewniamy praktyki kliniczne, które odbywają się w toku pracy szpitali oraz placówek rehabilitacyjnych.
Priorytetem Uczelni jest praca w małych zespołach, co pozwala osiągać studentom lepsze efekty, jak i tworzy rodzinną atmosferę Uczelni.

Współpracujemy z najlepszymi szpitalami bydgoskimi, takimi jak 10.Wojskowy Szpital Kliniczny, Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii, Centrum Medyczne Gizińscy, wysoko-specjalistycznymi laboratoriami w tym z Laboratorium Diagnostycznym GRUPA ALAB w Bydgoszczy oraz przychodniami specjalistycznymi. Zależy nam, aby studenci poznali najnowsze trendy oraz produkty, dlatego organizujemy wyjazdy na kongresy i targi dla specjalistów.

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu korzysta z nowoczesnej bazy fizjoterapeutycznej regionu ze szczególnym uwzględnieniem doskonale wyposażonego Sanatorium Uzdrowiskowego "OAZA" w Inowrocławiu oraz Kliniki Uzdrowiskowej „Pod Tężniami" w Ciechocinku posiadających znakomitą bazę naukową i badawczą.

Zapraszam serdecznie wszystkich, którym zależy na perspektywicznym wykształceniu i pracy w stabilnej oraz szybko rozwijającej się branży medycznej, prozdrowotnej i naukach o zdrowiu.

Oferta edukacyjna Uczelni

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas studiami:

studia I stopnia

studia II stopnia

studia jednolite magisterskie

studia podyplomowe


Nasze mocne strony

Poznaj nasze atuty - zapoznaj się z informacjami, zdjęciami, filmami na stronie www Uczelni

Czytaj - TUTAJ


Skontaktuj się z nami

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 4 (I. piętro)
85-067 Bydgoszcz
tel. 513 011 492
e-mail: sekretariat@wsnoz.pl


Godziny pracy sekretariatu
Od poniedziałku do piątku: 9-17
W soboty: 8-14

W okresie wakacyjnym sekretariat w soboty czynny - 9.00 - 14.00


Artykuły dotyczące uczelni

Total 4 items.

Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Nau...

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy to niepubliczna uczelnia, które mury przez kilkanaście lat opuściły setki absolwentów - świetnie…

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk o Zd...

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiuw Bydgoszczy dysponuje bogatą ofertą studiów podyplomowych. To propozycja dla osób, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje,…

Perspektywy pracy po ukończeniu studiów w Wyż...

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu posiada doskonale wyposażone pracownie, doświadczoną kadrę, nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości materiały. Dzięki temu jej…

Rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Nauk o...

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy przygotowujące specjalistów w okołomedycznych zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Program nauczania, praktyki…

Lokalizacja