Jakiego artykułu szukasz?

Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy to niepubliczna uczelnia, które mury przez kilkanaście lat opuściły setki absolwentów - świetnie przygotowanych specjalistów, znajdujących zatrudnienie w różnorodnych instytucjach, przedsiębiorstwach i placówkach.

Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy kształci świetnie przygotowanych specjalistów, znajdujących zatrudnienie w różnorodnych instytucjach, przedsiębiorstwach i placówkach.

Co sprawia, że rekomendują swoją szkołę kolejnym rocznikom maturzystów, a sami wracają, aby poszerzać swoje kwalifikację uczestnicząc w studiach podyplomowych lub wybranych kursach, będących w ofercie WSNoZ?

Wymieńmy kilka powodów, dla których warto studiować w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy.

Studenci otrzymują wykształcenie w zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Absolwenci uczelni uzyskują dyplom na kierunku kosmetologia lub fizjoterapia. Dodatkowo równolegle w toku studiów mają możliwość otrzymać tytuł zawodowy technika masażysty lub technika fizjoterapeuty.

Uproszczony proces rekrutacji.

System opłat gratyfikuje osoby korzystające z wielu usług edukacyjnych Uczelni. Absolwenci mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek wybierając studia podyplomowe, równoległe kształcenie zawodowe również objęte jest preferencyjnymi opłatami.

Nacisk na praktykę. Wiele przedmiotów realizowanych jest w małych grupach, co zwiększa efektywność zajęć. Znaczna część godzin w programie nauczania zarezerwowanych jest na praktyki zawodowe.

Doskonała baza dydaktyczna. Świetnie wyposażone pracownie, nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości kosmetyki, na których pracują studenci to zaplecze, które pozwala zdobyć kwalifikacje odpowiadające potrzebom rynku pracy.

Kadrę uczelni stanowią doświadczeni praktycy, osoby będące świetnymi dydaktykami i specjalistami w swojej dziedzinie.

Oferta uczelni, program studiów są elastycznie dostosowywane do zmian i nowych rozwiązań pojawiających się w dziedzinie kosmetologii i fizjoterapii, a także oczekiwań klientów w tym zakresie.

Wyjazdy na kongresy i targi branżowe, pozwalające na bieżące poznawanie najnowszych trendów czy produktów.

Dzięki współpracy Uczelni z lokalnymi przedsiębiorcami i instytucjami, studenci mają możliwość odbycia praktyk w najlepszych placówkach medycznych Bydgoszczy i okolic. Przykładowo jest to Sanatorium Uzdrowiskowe „OAZA” w Inowrocławiu, czy Klinika Uzdrowiskowa „Pod Tężniami" w Ciechocinku.

Na uczelni z sukcesem funkcjonuje Akademickie Koło Naukowe Kosmetologii. To jedyna taka inicjatywa w regionie, pozwalająca na szersze pogłębianie wiedzy z interesujących dziedzin, kształcenie się pod kątem pracy naukowej, integracji w środowisku akademickim.

Aktywni żacy mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań biorąc czynny udział w inicjatywach i przedsięwzięciach organizowanych prze uczelnię, a także społeczność akademicką, np. w Samorządzie Studenckim.

Rozbudowany system stypendiów naukowych i socjalnych stanowi wsparcie dla studentów i wynagrodzenie za ponadprzeciętne wyniki i pracę włożoną w zdobycie wykształcenia.

Wsparcie Uczelni w zakresie zakładania własnej działalności gospodarczej związanej z branżą pielęgnacji urody.

Bogata oferta studiów podyplomowych, dzięki którym absolwenci mogą zyskiwać dodatkowe kompetencje, a tym samym zwiększać swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Kilkanaście lat działalności w branży edukacyjnej to czas w którym WSNoZ wypracowała swoją markę i renomę w regionie. Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy to uczelnia, która gwarantuje swoim absolwentom dobry start w życie zawodowe.

Powiązane treści
Komentarze (0)
brak komentarzy…
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
 • Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnika Krakowska
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie