Jakiego artykułu szukasz?

UAM w Poznaniu - ​poznajmy się lepiej i bądźmy w kontakcie

Jesteś na etapie poszukiwań wymarzonej uczelni? Gorączkowo przeglądasz i porównujesz oferty uniwersytetów? Wolny czas dzielisz na powtórki do matury i przegląd kierunków? A może jesteś przyszłorocznym maturzystą i już chcesz trzymać rękę na pulsie? Bez względu na okoliczności łączy nas wspólny cel – chcemy poznać się lepiej!

UAM w Poznaniu - ​poznajmy się lepiej i bądźmy w kontakcie

To my jesteśmy dla Was!

Przeszukiwanie stron, przeglądanie wyszukiwarki – po to, aby znaleźć informacje o wymarzonym kierunku studiów lub poznać lepiej wymarzoną uczelnię? Tak nie musi wyglądać przygotowanie do rekrutacji na studia. Staramy się sprawić, aby informacje o Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu były łatwo dostępne. Co więcej, chcemy docierać do Was z ważnymi informacjami o rekrutacji i ofercie edukacyjnej, ale też opowiedzieć Wam co dzieje się w UAM. Dzięki wielu kanałom komunikacji – nie musicie szukać informacji, one same Was znajdują!

UAM to 20 wydziałów i 4 filie. Ponad 3 tysiące wykładowców kształci blisko 40 tysięcy studentów. W ofercie znajduje się ponad 100 kierunków i niecałe 90 specjalności. Rekrutacja na studia rozpoczyna się 1 czerwca. Wiecie co to oznacza? Mamy o czym Wam opowiadać.

Zastanawiacie się, jak być na bieżąco?

Wszystkie ważne informacje o rekrutacji oraz wydarzeniach dla kandydatów na studia, znajdziecie na stronie internetowej. Na uam.edu.pl znajdziesz zakładkę Kandydaci – dzięki niej samodzielnie możesz śledzić aktualności.

Powstał Portal Kandydata zawierający informacje rekrutacyjne – kliknij, aby go odwiedzić. Równie ciekawym i intuicyjnym źródłem informacji jest blog kandydata. Piszemy o kierunkach, specjalnościach, wydziałach. Znajdziecie tam też informacje o studenckim życiu i inicjatywach społecznych. Odwiedź blog!

Jeśli interesuje Cię tylko wiedza o kierunkach studiów, skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz filtrować je dzieląc na wydziały, studia stacjonarne i niestacjonarne, kierunki oferowane na studiach licencjackich i magisterskich. Teraz, znalezienie niezbędnych informacji o studiach marzeń zajmie Ci minutę! Sprawdź i przekonaj się, jakie to wygodne.

Chcesz codziennie dostawać najświeższe informacje z UAM? Wystarczy, że dołączysz do nas w mediach społecznościowych. Zależnie od ulubionego social media możesz polubić profil uczelni na Facebooku, Instragramie, Twitterze. Jesteśmy też na LinkedIn oraz prowadzimy kanał YT.

To nie wszystko. Mamy też specjalną propozycję dla kandydatów na studia – gdy dołączysz do grona subskrybentów, raz w miesiącu otrzymasz skrót wszystkich ważnych informacji związanych z rekrutacją na studia, oferowanymi kierunkami i propozycjami warsztatów. Kliknij, aby się zapisać!

Wszystkie te kanały pozwalają nam na bieżąco docierać do Ciebie z najważniejszymi i najciekawszymi wiadomościami. Systematyczność w ich prowadzeniu sprawia natomiast, że wpisują w wyszukiwarkę „Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu” znajdziesz to, czego szukasz.

22 maja spotkamy się natomiast przed monitorami komputerów, aby wspólnie spędzić Dzień Kandydata na UAM.

Podczas Dnia Kandydata i wydarzeń towarzyszących zainteresowani zyskają wiedzę na temat uczelni, rekrutacji na UAM czy proponowanych przez wydziały kierunków. Szczegóły wydarzenia, które odbędzie się na Facebooku, pojawią się niebawem.

Być może, jesteś już w grupie zdecydowanych i chcesz spędzić z nami czas wolny. Polecamy się w spotify. Podcast „Naukowa Dzielnica” to czas na wiedzę serwowaną w przystępnej formie.

To musisz wiedzieć!

Zobacz także Prezentację UAM w portalu


Powiązane treści

Komentarze (0)

brak komentarzy…
WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
Collegium Polonicum w Słubicach, UAM w Poznaniu
Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie