Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki
uczelnia niepubliczna, 00-169 Warszawa, ul. Lewartowskiego 17, (+22) 489 64 00, wwsi@wwsi.edu.plRekrutacja - Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki
Rejestracja na studia w WWSI
W celu zapisania się na studia w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki należy zarejestrować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów: https://wrk.wwsi.edu.pl/.
Po wypełnieniu informacji o danych osobowych oraz wykształceniu należy wybrać z Oferty interesującą specjalizację i wziąć udział w rekrutacji.
UWAGA!
System uniemożliwia zapisanie się na wybraną specjalność, jeśli dane dotyczące MATURY nie są uzupełnione – zarówno w przypadku studiów inżynierskich (I stopnia), jak i studiów magisterskich (II stopnia)!
Po wybraniu specjalizacji należy dokonać opłaty rekrutacyjnej i przesłać potwierdzenie przelewu na adres: rekrutacja@wwsi.edu.pl – system nie zapisuje informacji o opłacie sam, Dział Rekrutacji robi to ręcznie na podstawie przesłanych przez Państwa potwierdzeń.
W Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki obowiązuje KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Oznacza to, że od razu po opłaceniu opłaty rekrutacyjnej mogą Państwo dostarczyć komplet dokumentów rekrutacyjnych do Biura Rekrutacji.
Prosimy NIE CZEKAĆ na wyniki rekrutacji.
Rekrutacja na studia 2025/2026
Informacje ogólne na temat naboru kandydatów
Zasady naboru na studia od strony formalnej zasadniczo są podobne we wszystkich placówkach. Szkoły wyższe rekrutują poprzez elektroniczny system internetowy (ERK - Elektroniczna Rejestracja Kandydatów, IRK - Internetowa Rejestracja Kandydatów). Pierwszym krokiem jest rejestracja kandydata, czyli założenie konta w specjalnym systemie internetowej rekrutacji na stronie www uczelni. Uzupełniając dane adresowe należy bezbłędnie podać PESEL, który zazwyczaj staje się loginem. Następnie kandydat wybiera interesujący go kierunek (może być więcej niż jeden), dokonuje opłaty rekrutacyjnej, wprowadza do systemu wyniki uzyskane na maturze.
Wynik rekrutacji będzie dostępny w systemie on-line. Po zalogowaniu się poznasz informacje o uzyskanych punktach (PROGI PUNKTOWE NA STUDIA), przyjęciu lub nie na studia. Jeżeli zostaniesz zakwalifikowany, zwykle w ciągu 7 dni należy dostarczyć na uczelnię komplet wymaganych dokumentów: świadectwo maturalne, zdjęcia, podpisany formularz internetowy, dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej, kserokopia dowodu osobistego, orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do studiowania na wybranym kierunku.
W przypadku większości uczelni niepublicznych fakt rejestracji kandydata poprzez system internetowy jest równoznaczny z przyjęciem na studia. Przypieczętowaniem tego procesu jest podpisanie umowy o naukę, która w prywatnych szkołach wyższych jest odpłatna.