Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
uczelnia niepubliczna, 02-366 Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 nr 18, (+22) 562 35 10, 562 35 12, rekrutacja@wsiiz.plRekrutacja - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
- https://wsiiz.pl/dla-kandydata/rekrutacja
- https://wsiiz.pl/dla-kandydata/rekrutacja/zasady-rekrutacji
Uwaga:
20% dofinansowania do czesnego przez cały okres studiów
15 kwietnia 2024 r. rozpoczęła się rekrutacja na studia II stopnia na kierunek DIETETYKA, gdzie 36 studentów zdecydowanych na kształcenie w trybie niestacjonarnym, w ramach ścieżki kształcenia Bezpieczeństwo żywności i żywienia, skorzysta z 20% dofinansowania do czesnego [PRZEZ CAŁY OKRES STUDIÓW!], w ramach projektu pn. „Modyfikacja programu studiów II stopnia na kierunku Dietetyka w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie”. Program dofinansowany jest przez UE ze środków Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego 2021- 2027 (FERS).
Dofinansowanie do czesnego to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy! Macie niepowtarzalną okazję realizować kształcenie przy zaangażowaniu przedstawicieli środowiska społeczno-gospodarczego, zarówno w Uczelni, jak i bezpośrednio w siedzibie przyszłych pracodawców. Dodatkowo studenci biorący udział w projekcie będą mieli możliwość skorzystania z darmowych szkoleń/ kursów oraz zajęć wyrównawczych, które pozwolą im nabyć kompetencje właściwe dla branży rolno-spożywczej.
Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona. Ze wsparcia skorzystać będzie mogło wyłącznie 36 kandydatów, którzy wybiorą ścieżkę kształcenia BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI i ŻYWIENIA w trybie niestacjonarnym.
Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: https://wsiiz.pl/fers.dietetyka
Zapraszamy również do kontakt telefonicznego pod nr tel.: 22 562 35 12, 22 562 35 14.
Kandydaci dostarczają dokumenty do Rekrutacji WSIiZ (Kampus nr 1)
ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. nr 18, pok. 0.1
02-366 Warszawa
tel. 22 562 35 10 / 22 563 35 12 / 22 562 35 14
e- mail: rekrutacja@wsiiz.pl
Dział pracuje w godz. 08:00-17:00 (pon.-pt.) oraz 08:00-16:00 (wybrane soboty).
Po godzinach pracy Działu dokumenty rekrutacyjne można pozostawić w czerwonej skrzynce podawczej (znajdującej się w holu głównym Uczelni, na parterze).
Podcast z udziałem Rektora dr. n. chem. Sebastiana Grzyba i Dyrektor Iwony Wachol na temat roli kształcenia kierunkowego w Kosmetologii”
Obejrzyj film o Uczelni
Rekrutacja na studia 2025/2026
Informacje ogólne na temat naboru kandydatów
Zasady naboru na studia od strony formalnej zasadniczo są podobne we wszystkich placówkach. Szkoły wyższe rekrutują poprzez elektroniczny system internetowy (ERK - Elektroniczna Rejestracja Kandydatów, IRK - Internetowa Rejestracja Kandydatów). Pierwszym krokiem jest rejestracja kandydata, czyli założenie konta w specjalnym systemie internetowej rekrutacji na stronie www uczelni. Uzupełniając dane adresowe należy bezbłędnie podać PESEL, który zazwyczaj staje się loginem. Następnie kandydat wybiera interesujący go kierunek (może być więcej niż jeden), dokonuje opłaty rekrutacyjnej, wprowadza do systemu wyniki uzyskane na maturze.
Wynik rekrutacji będzie dostępny w systemie on-line. Po zalogowaniu się poznasz informacje o uzyskanych punktach (PROGI PUNKTOWE NA STUDIA), przyjęciu lub nie na studia. Jeżeli zostaniesz zakwalifikowany, zwykle w ciągu 7 dni należy dostarczyć na uczelnię komplet wymaganych dokumentów: świadectwo maturalne, zdjęcia, podpisany formularz internetowy, dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej, kserokopia dowodu osobistego, orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do studiowania na wybranym kierunku.
W przypadku większości uczelni niepublicznych fakt rejestracji kandydata poprzez system internetowy jest równoznaczny z przyjęciem na studia. Przypieczętowaniem tego procesu jest podpisanie umowy o naukę, która w prywatnych szkołach wyższych jest odpłatna.