​Kariera w sektorze finansowym z WSAiB w Gdyni

Kariera w sektorze finansowym

Rośnie zapotrzebowanie na pracowników w sektorze finansowym, który rozwija się w dużym tempie. Potrzebni są zarówno analitycy, jak i specjaliści od rachunkowości

Sektor finansowy rozwija się w ogromnym tempie, przybywa również firm specjalizujących się w outsourcingu usług finansowych. Wszystkie te czynniki sprawiają, że na rynku coraz chętniej poszukiwani są wykwalifikowani specjaliści ds. rachunkowości, analitycy, księgowi oraz doradcy podatkowi.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni od wielu lat specjalizuje się w kształceniu kadr biznesu. Wykładowcy są praktykami, cenionymi ekspertami w świecie biznesu, dzięki czemu studenci zdobywają cenne i praktyczne wiadomości. Duży nacisk kładziony jest również na praktyczny wymiar zajęć, dzięki czemu część zajęć odbywa się w formie grywalizacji i case study. Studenci odbywają również wizyty studyjne oraz praktyki w największych firmach, w których poznają specyfikę pracy w zawodzie.

Kandydaci na studia mają do wyboru bogatą ofertę edukacyjną. Studia Finanse i Rachunkowość zapewniają cenne umiejętności z zakresu rachunkowości oraz wiedzę z zakresu finansów i bankowości. Analityk Biznesu oraz Analityk Finansowy to propozycje dla osób, które planują podjęcie kariery w dużych korporacjach finansowych. Oba zawody cieszą się ogromnym zapotrzebowaniem wśród pracodawców, ponieważ łączą kompetencje finansowe z umiejętnością informatycznej analizy danych biznesowych. Nowością jest propozycja międzywydziałowych studiów Podatki i Doradztwo Podatkowe, na których studenci zdobywają wszechstronną wiedzę z zakresu funkcjonowania prawa podatkowego oraz prawidłowych rozliczeń finansowych.

Studia w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to doskonała okazja do zdobycia wszechstronnego wykształcenia i praktycznych umiejętności. Uczelnia zapewnia studentom spotkania z najbardziej cenionymi ekspertami biznesu, odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami. Duży nacisk położony jest na rozwój praktycznych kompetencji niezbędnych w życiu zawodowym, dlatego też Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zapewnia kontakt z pracodawcami regionu. Studenci mają również szansę na zdobywanie certyfikatów potwierdzających posiadane umiejętności.

Dodatkowa rekrutacja na studia I i II stopnia w Gdyni trwa.

Teraz promocja wpisowego – zapisz się na wsaib.pl