Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi

uczelnia niepubliczna, 90-229 Łódź, ul. Kamińskiego 21, (+042) 232 74 99, rekrutacja@uns.lodz.pl

Rekrutacja na studia 2022/2023

Informacje ogólne na temat naboru kandydatów

Każdego roku tysiące kandydatów biorą udział w procesie rekrutacji na wybraną uczelnię. Zasady naboru na studia od strony formalnej zasadniczo są podobne we wszystkich placówkach. Niemal wszystkie szkoły wyższe rekrutują poprzez elektroniczny system internetowy (ERK - Elektroniczna Rejestracja Kandydatów, IRK - Internetowa Rejestracja Kandydatów). Pierwszym krokiem jest zatem rejestracja kandydata, czyli założenie konta w specjalnym systemie internetowej rekrutacji na stronie www uczelni. Uzupełniając dane adresowe należy bezbłędnie podać PESEL, który zazwyczaj staje się loginem. Następnie kandydat wybiera interesujący go kierunek (może być więcej niż jeden), dokonuje opłaty rekrutacyjnej, wprowadza do systemu wyniki uzyskane na maturze.

Wynik rekrutacji będzie dostępny w systemie on-line. Po zalogowaniu się poznasz informacje o uzyskanych punktach (PROGI PUNKTOWE NA STUDIA), przyjęciu lub nie na studia. Jeżeli zostaniesz zakwalifikowany, zwykle w ciągu 7 dni należy dostarczyć na uczelnię komplet wymaganych dokumentów: świadectwo maturalne, zdjęcia, podpisany formularz internetowy, dowód wzniesienia opłaty rekrutacyjnej, kserokopia dowodu osobistego, orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do studiów na wybranym kierunku.

W przypadku większości uczelni niepublicznych (zwanych prywatnymi) fakt rejestracji kandydata poprzez system internetowy jest równoznaczny z przyjęciem na studia. Przypieczętowaniem tego procesu jest podpisanie umowy o naukę, która w prywatnych szkołach wyższych jest odpłatna. Zalecamy, aby szczegółowe informacje na temat naboru sprawdzić na stronie www wybranej uczelni.

Rekrutacja - Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi

Studiuj w Uczelni Nauk Społecznych

Rekrutujemy na wszystkie stopnie i kierunki studiów.

Nie czekaj na ostatnią chwilę i zapisz się już teraz!

W trosce o Twój czas i bezpieczeństwo uprościliśmy procedurę rekrutacyjną. Wystarczy, że wykonasz kilka kroków.
Kliknij tutaj i sprawdź sam.

Nowy kierunek studiów - Psychologia

Rekrutujemy też na Psychologię

Z przyjemnością informujemy, że w roku akademickim 2022/2023 Uczelnia Nauk Społecznych uruchamia nowy kierunek studiów:

PSYCHOLOGIA - w trybie jednolitych studiów magisterskich.

A jeżeli jesteś absolwentem studiów wyższych możesz wybrać:

PSYCHOLOGIA w wariancie skróconym

W zależności od dotychczasowego wykształcenia, doświadczeń i planów zawodowych czas trwania studiów może ulec skróceniu nawet do 3 lat - 6 semestrów.

Zapraszamy do rekrutacji.

Pełna oferta edukacyjna UNS dostępna na stronie www uczelni.

Typy studiów w Polsce

Najczęściej czytane