Ocena uczelni

Komentarze (7)
Kliknij w obrazek by go odświeżyć…

 • iza

  nie widzę też na ich stronie kierunku zarzadzanie, chyba mają - Prawo, Ekonomię i Kulturoznawstwo.
  2/20/19
 • fil. germańska ???

  czy na Viadrinie jest kierunek germanistyka??? bo nie widzę u nich na stronie, a jak szukam przez wyszukiwarke to mi wyskoczyło.
  12/7/17
 • pytanie o koszty

  czy polski student płaci za studia? a jak wygląda kwestia stypendiów i akademików?
  1/22/17
 • Michal

  studiuje prawo - zbyt duży chaos tu panuje, czlowiek sie gubi. Zero wspolpracy miedzy strona polska a niemiecka. Zero mozliwosci poprawy znajomosci jezyka niemieckiego - jedynie w przypadku pisania mozna sie samemu czegos nauczyc. Jest duzo przyjemniejszych miejsc do studiowania. Lepiej isc do Polski na studia i zrobic LL.M. na jakims sensownym uniwersytecie zagranicznym, albo zdecydowac sie na normalne studia zagraniczne. Tutaj niepotrzebny stres, zasmiecanie glowy, a ostatecznie nie ma sie wymaganej wiedzy. Niestety rozczarowanie.
  10/30/16
 • kaska

  lepiej zadzwonić i zapytać o wszystko szczegółowo, jest bardzo miła obsługa, odpowiadają na każde pytanie, a uwierzcie mi - ja na liście przygotowanej przez siebie - miałam 12 pytań, cha, cha. Kobieta się śmiała, że równe dobrze mogłabym mailem je zdac, bo odhaczałam odpowiedzi, a ona się śmiała, że jeszcze takiej kandydatki nie miała. Ale ogólnie kulturka.
  8/17/16
 • prawo na Viadrinie

  ja dopiero za rok będę pisać maturę, ale moja kuzynka w tym roku zaczyna studia itak mnie naszło .... bo rozważam studia prawnicze, jeszcze nie wiem gdzie, ale w grę wchodzi Wrocław, Poznań, no i Viadrina. W ziązku z tym chciałam podpytać studentów stąd, jakie mają zdanie na ten temat?
  7/29/16
 • klaudia

  czy Polacy płaca na Viadrinie za studia? jak jest ze stypendiami? czy możecie podzielić się opiniami o studiach tam?
  7/22/16