UTH im. Chodkowskiej Warszawa
Wybierz i oceń uczelnię?

Ocena uczelni


Komentarze (16)
Absolwent
bardzo dobrze że jest założony u Was kierunek Administracja Publiczna II stopnia niestacjonarna Nie zważajcie na konkurencję w Warszawie czy Krakowie róbcie swoje stara szkoła porządnie kształcie przyszłych magistrów administracji publicznej są jeszcze ludzie którzy to cenią czyli wykłady ćwiczenia a nie picie kawy przez wykładowców i koniec wykładu proszę Państwa muszę wyjść dla wielu jesteście bardzo dobry przykładem jakości starej szkoły studentów PRL-u
14.02.2021
04.02.2020
absolwent
WYZ -jeżeli uważasz że tytuł doktora nie jest stopniem naukowym ... no to masz problem Uczelnia ma profil praktyczny wiec uczą nie tylko teoretycy ale również praktycy. A zajęci e-learningowe wolę niżeli mam jechać w niedzielę do szkoły,
XYZ
no cóż wystarczy przejrzeć harmonogramy - kilku wykładowców i to w większości bez tytułów naukowych, zajęcia wirtualne. Jakość?????
15.01.2020
23.09.2019
xyz
No niestety WSHP to uczelnia która była, teraz jest tylko miejscem zarabiania dla kilku osób i produkcja fikcji
Student
Studiuje na tej uczelni i mieszkam w dużym mieście gdzie jest masa uczelni niby takich achh. Mimo odległości aż 300 km postanowiłem wybrać się do Sandomierza bo słyszałem same DOBRE opinie na temat tej uczelni i nie rozumiem skąd te złe opinie, czyżby konkurencje tak boli że nie oni a WSHP ma studentów, którzy są zadowoleni i mają prace po tych studiach i to na dobrych stanowiskach. To mój najlepszy wybór w życiu i zachęcam młodziez i nie tylko do studiowania w tak wspaniałym mieście. Wybierajcie WSHP.
27.04.2017
27.04.2017
Karolina
Wszystkie plotki na temat tej Uczelni są żenujące. Uczelnia działa sprawnie, ma świetną kadrę i zachęcam do studiowania na WSHP.
Basia
Witam ! Czy ktoś z odwiedzających posiada więcej informacji dotyczących niedawno otwartego w tej szkole kierunku pielęgniarstwa? Bardzo bym była wdzięczna za dodatkowe i istotne informacji z związku z tym tematem.
16.01.2013
27.08.2012
luiza
dobrze że wshp w sandomierzu połączyło kierunki humanistyczne, które mnie zupełnie nie interesują, z moją dziedziną - kierunkami przyrodniczymi. zdecydowałam się przez to tutaj studiować, bo nie chce odjeżdżać za daleko od domu. liczę na dobry poziom!
plan
Sandomierz to bardzo ładne miasteczko, do tego można się tu natknąć na ekipę serialu, ale ogólnie nie a tu za wiele rozrywki dla studentów, więc jak komuś zależy na spokoju, to warto zdecydować się na studia na jednym z kierunków jakie oferuje Wyższa Szkoła Humanistyczno-Przyrodnicza Studium Generale Sandomiriense :)
09.08.2012
06.08.2012
mariola
Zastanawiam się nad tą pedagogiką specjalną i sama nie wiem. Myslę że to kierunek dla mnie, zawsez chciałam pomagać dzieciom ale z drugiej strony wszyscy ida na tą pedagogikę i nie wiadomo czy praca po tym bedzie. Aczkolwiek tutaj te specjalności takie niespotykane, może takich osób potrzebują.
andri
różnice programowe pewnie jakieś są, nawet jak idziesz z uniwerka na uniwerek to przecież mają różnice programowe między tymi samymi kierunkami, ale nie jest ciężko ich nadrobić :). Potem na magisterke pewnie będą brać po średniej więc musisz się starać :)
18.07.2012
29.05.2012
maro
Mieszkam niedaleko Sandomierza i zastanawiam się nad wyborem tej uczelni. Mysle o kierunku matematyka z infą i planuję potem na magistrze isć na jakiś uniwerek. Piszą, ze ponoć nie ma róznic programowych. Czy to faktycznie tak jest? A jaki tu poziom? Bardzo cisną czy raczej lajtowo?
jacques
Szkoła dobra, ale na studia magisterskie jednak polecam LUBLIN - KUL, albo UMCS
20.01.2012
16.01.2012
Irola
oj Poznań tak. Fajne miasto Michał tam studiuje- moj men i jest zadowolony
Opis
lepiej duże miasto. Zalezy co kto woli. Jesli lubisz imprezowac to polecam Ci wawe czy poznan np tam jest dopiero życie studenckie
13.01.2012
11.12.2011
Zbi
Chciałbym studiować biologię. Nie wybrałem jeszcze szkoły. Ta jest dość blisko mnie. Warto tutaj czy też szukać w dużym mieście?
 • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
 • Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Filia w Tarnowie
 • Uniwersytet Wirtualnej Edukacji
 • Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu
 • Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnika Krakowska
 • WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego